Pro Evolution Soccer 2015 | PC

dne1lgab7gmsv8q25w3b.jpg
واسه این بازی تاپیک نداشتیم..کلی گشتم:dاگه تکراری بود پاک کنید!!

>> نسخه ی جدید شبیه ساز فوتبال تحت عنوان PES 15 قراره که سیزدهم نوامبر سال جاری (22 آبانماه) برای PS4-Ps3/Xbox1-Xbox360 و PCمنتشر بشه.!!

نکته ی قابل توجه این نسخه سیستم پیشنهادیشــه که یه جورایی نسل هشتم رو زیر سوال برده بااین مشخصاتش:

حداقل سیستم موردنیاز:

• [*=left]Processor: Core 2 Duo 1.8 Ghz, AMD Athlon X2 240
    [*=left]RAM: minimum 1 GB of physical memory
    [*=left]OS: Windows Vista SP2 / Windows 7 SP1 / Windows 8
    [*=left]HDD:8 Gb For Installation
    [*=left]Video card: Nvidia Geforce 6800 / ATI Radeon x1300 / Intel HD 2000, minumum of dedicated memory 512 MB
    [*=left]Sound card: yes (dedicated / PCI), other stuff like keyboard and joystick.
سیستم پیشنهادی:

• [*=left]Processor: Intel Core i3 2010 / AMD Phenom X4 925
    [*=left]RAM: 2 GB of physical memory
    [*=left]OS: Windows Vista SP2 / Windows 7 SP1 / Windows 8
    [*=left]HDD:8 Gb For Installation
    [*=left]Video card: Nvidia GTX 560Ti / Radeon 6800, minimum of dedicated memory 1 GB VRAM
    [*=left]Sound card: yes (dedicated / PCI), other stuff like keyboard and joystick.

همونطور که مشاهده میکنید سیستم معمولی هم اگر داشته باشید بازی رو بالا میاره بااینحال عکسهای منتشر شده از بازی نوید بخش یک خروجی خیلی عالی از گرافیک بازی روی PC میدن:
21bfa1c4269b1.png
نمایی از استادیوم ها:

آخرین ویرایش:

Metagalaxy

کاربر سایت
Nov 16, 2014
4
یه چیزی هم که من متوجه شدم اینه که تو لحظه ای که صحنه آهسته یه خطا رو نشون میشده فقط خطا کننده و بازیکنی که روش خطا میشه گرافیک مناسبی دارن و بقیه بازیکنایی که میشه تو اون صحنه دید کارتونی هستند

mehdir333

کاربر سایت
Nov 16, 2014
209
نام
مهدی
تا اینجا که من نظرات رو میخوندم مثل اینکه کسی مشکلات زیر رو یا نداره یا متوجه نشده!!!
1- 85 درصد افسایدگیریها اشتباهه یعنی الان که یه دست 30 دقیقه ای زدم کاملا اینطور بود!!!
2- بعضی انیمیشنها اشتباهه مثلا توپ رو زدم رفت کرنر اونوقت تو انیمیشن داور کارت زرد داد بهم!!! یا بازیکنم تو انیمیشن مصدوم شد ولی بعد از انیمیشن صحیح و سالم داخل بازی بود!!!:|
ولی پیشرفتهای خوبی نسبت به 14 هم داشته

Metagalaxy

کاربر سایت
Nov 16, 2014
4
تا اینجا که من نظرات رو میخوندم مثل اینکه کسی مشکلات زیر رو یا نداره یا متوجه نشده!!!
1- 85 درصد افسایدگیریها اشتباهه یعنی الان که یه دست 30 دقیقه ای زدم کاملا اینطور بود!!!
2- بعضی انیمیشنها اشتباهه مثلا توپ رو زدم رفت کرنر اونوقت تو انیمیشن داور کارت زرد داد بهم!!! یا بازیکنم تو انیمیشن مصدوم شد ولی بعد از انیمیشن صحیح و سالم داخل بازی بود!!!:|

توپ رفته کرنر و بهت کارت زرد داده - این به این دلیل بوده تو جریان بازی شما یه خطا کردی و اون خطا کارت داشته - داور هم آوانتاژ داده و بعد از اینکه توپ رفته بیرون شما کارت زردت رو گرفتی
این نکته رو توجه کنید که اگه یه بازیکن کارت زرد داشته باشه و برای بار دوم خطا کنه و حریفتون هم موقعیت داشته باشه آوانتاژی داده نمیشه ! بازی متوقف میشه و بازیکن اخراج میشه
به این خاطر همون لحظه اخراج میشه چون ممکنه بازی در دقایق آخر باشه و بعد از اینکه توپ به بیرون رفت بازی هم تموم بشه و اونموقع هم دیگه نمیشه کارتی نشون داد !

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,062
نام
محمد حسین
استاد:قبلش خطا کردی و داور اوانتاژ داده بعدش که توپ رفته اومده کارت داده
تو اون دومی بردنش بیرون خوب شده برگشته
این 85 درصدت هم که عالیه فقط موندم چجوری حساب کردی شده 85 درصد یعنی از هر 7 تا افساید 6 تاش غلط بوده
ولی داوریش ایراد داره مخصوصا تو خطاهای بدون توپ و یه ایراد دیگه خط افسایده خیلی ضخیمه

titaniom

کاربر سایت
Sep 6, 2006
240
از لحاظ آفساید به اندازه 14 توش سوتی نیست بهتره به نظرم
ولی داوری افتضاحه
میزنن بازی کنم رو در حال گل زدن پخش زمین میکنن تا چند دقیقه اصلا نمیتونه بلند شه ! بعد داور اصلا خطا نمیگیره در صورتی که توپ هم لو میره و اوانتاژ نیست
خیلی کم خطا میگیره اعصاب داغون میکنه
بازیکنا هم خیلی میفتن زمین

mehdir333

کاربر سایت
Nov 16, 2014
209
نام
مهدی
استاد:قبلش خطا کردی و داور اوانتاژ داده بعدش که توپ رفته اومده کارت داده
تو اون دومی بردنش بیرون خوب شده برگشته
این 85 درصدت هم که عالیه فقط موندم چجوری حساب کردی شده 85 درصد یعنی از هر 7 تا افساید 6 تاش غلط بوده
ولی داوریش ایراد داره مخصوصا تو خطاهای بدون توپ و یه ایراد دیگه خط افسایده خیلی ضخیمه
من گفتم انیمیشن نه اوانتاژ .. بعد اینکه کارت رو داد رفتم نگاه کردم دیدم بازیکنم اصلا کارتی نگرفته

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
دوستان یه مطلبی تو یکی از فروم های همسایه دیدم گفتم بزارم شما هم بهره مند بشید :

آموزش آنلاین بازی کردن pes 2015 بدون خرید سی دی کی و کاملاً رایگان

PES-15-pc-cover.jpg

سلام

دوستان در این روش شما هیچ احتیاجی به خرید
سی دی کی ندارید و بصورت استیم
میتونید آنلاین بازی کنید

در قدم اول شما برنامه استیم رو از لینک پایین دانلود کنید :

http://store.steampowered.com/about/?snr=1_4_4__11

بعد نرم افزار را اجرا کرده تا بصورت آنلاین نصب شود . (حجم تقریبی آپدیت ۱۸۶ مگابایت)

بعد از نصب نرم افزار شما باید یک اکانت در نرم افزار استیم بسازید :

برروی Creat New Account کلیک نمایید.

InstallSteam00.png

در قسمت بعد نام اکانت و پسورد خودتون رو وارد نمایید و برروی Next کلیک نمایید.

InstallSteam01.png

باقی مراحل رو طی کنید و ایمیلتون رو وارد نمایید تا کادر زیر نمایش داده شود. کمی صبر کنید تا اطلاعات شما آپدیت شود اینکار ممکنه چندین دقیقه طول بکشه.

InstallSteam02.png

حالا فایل زیر رو دانلود کنید و در محل بازی
کپی کنید :

http://uplod.ir/q6ii4l2amduj/HACK_JASJAR.rar.htm

لطفاً توجه کنید روی PES2015.exe راست کلیک کرده و گزینه run as administrator را انتخاب کنید.

دوستان
توجه کنید
هروقت خواستید
بازی
کنید باید برنامه
استیم
اجرا کنید بعد بازی را اجرا کنید

آموزش نرم افزار در آپارات : JASJAR

دوستان در مورد اینکه این نرم افزار تا کی فعال هست اطلاعی ندارم پس معلوم نیست یک روز کار میکنه یا همیشه

منبع

Metagalaxy

کاربر سایت
Nov 16, 2014
4

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
بازی رو دانلود کردم. نصب کردم. دیدم نسل قبلیه فقط رزولوشن و یه سری چیزا اضافست = Uninstall.
هر موقع احترام گذاشتن به مخاطبای PC و مثل آدم نسخه کامل و درست و حسابی رو منتشر کردن میخرم.

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
نون نخوردن :|

- - -ویرایش - - -

اسم فایل HACK_JASJAR هست !
مطمئنه ؟ هک ! ؟
تست کردی خودت ؟
آره تست کردم الانم دارم myclub میزنم
خیلی باحاله نسخه pre order رو کرک کرده کلی پول دارم تو myclub + هر بازیکنی که بخوای :d

آخرین ویرایش:

saeedsh7j

کاربر سایت
Apr 8, 2012
296
بهترین پچ واسه درست شدن اسم تیم ها و لایسنس کدومه؟ تو سایت pesedit کلی پچ هست

یه سوال دیگه. من مانیتورم crt 17 هستش با اینکه تنظیمات رزوروشن روی 1024 768 4:3 هستش بازم بالا پایین صفحه مشکیه! کسی میدونه چرا؟

آخرین ویرایش:

Sanbox

کاربر سایت
Oct 28, 2009
132
نام
ساسان
بعد از کلی دهن سرویسی بازی رو نصب کردم و مستقیم رفتم قسمت آنلاین.
کسی میدونه موقعیت فیزیکی سرور کونامی کجاست؟ لابی آمریکا واقعا توی آمریکاست یا این لابی‌ها چرته؟ با پنج نفر بازی کردم با چهارتاشون تا حدودی تاخیر رو حس کردم. تاخیر قابل حسی موقع پاس، سانتر، کنترل بازیکن و انتخاب بازیکن وجود داره. خیلی وقت‌ها موقع بازی علامت قدرت سیگنال ظاهر میشه. این یعنی چی؟ قبل از بازی نمیتونم پینگ طرفم رو ببینم؟ من آمریکام و پینگم با گوگل زیر ده میلی ثانیه است. فکر نمیکنم مشکل از اینترنت من باشه.
میدونم کل سوکر گیم‌پلیش هست ولی گرافیک افتضاحه. هر پالی‌گان مدل بازی کن‌ها اندازه یه بند انگشته. حالم از دیدنشون بهم میخوره. کاش کونامی میومد مثل مرد میگفت این نسخه وقت کار کردن روی نسخه PC رو نداشتیم فعلا همون ۲۰۱۴ رو بازی کنید.
از تنها چیز این بازی که خوشم اومد آهنگاشه. لینکین پارک، Bastille, avicii و ellie goulding همه از بندهای محبوب منن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر