Pro Evolution Soccer 2013 | PS3

tommyapachi

کاربر سایت
Sep 26, 2012
6
reg chan bood bazitoon???

---------- نوشته در 11:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:02 PM ارسال شده بود ----------

reg chan bood bazitoon?

---------- نوشته در 11:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:02 PM ارسال شده بود ----------

agha moshkelet hal shod????

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
بچه ها من بازی رو 93 % کردم ولی دو تا تروفی رو گیر کردم
1. اونی هست که باید کاپیتان تیم بشی چجوریه یعنی چجوری میشه گرفتش راحل حل چیه؟ :(
2. تروفی که باید لیگتون لیگ 1 بازی شه تو مستر لیگ
ولی من با لیگ انگلیس میرم اول بازی لیگ 2 هست بعد اخر فصل میره اول ولی تروفی رو نمیده؟ :(

beethoven ah

کاربر سایت
Sep 22, 2012
28
بچه ها من بازی رو 93 % کردم ولی دو تا تروفی رو گیر کردم
1. اونی هست که باید کاپیتان تیم بشی چجوریه یعنی چجوری میشه گرفتش راحل حل چیه؟ :(
2. تروفی که باید لیگتون لیگ 1 بازی شه تو مستر لیگ
ولی من با لیگ انگلیس میرم اول بازی لیگ 2 هست بعد اخر فصل میره اول ولی تروفی رو نمیده؟ :(

مگه onlinesh درست شد؟

mohammad_890

کاربر سایت
Jan 2, 2008
714
نام
محمد رضا
سلام دوستان عزیز

من بازی PES 2013 رو دسته دوم خریدم و ONLINE PASS رو ندارم اما یه چیز عجیبی پیش اومده اونم اینه که

با اینکه ONLINE PASS ندارم راحت دارم آنلاین میزنم میخواستم بدونم پس این کد آنلاین واسه چیه

در ضمن بگم من هر بازی رو که کد آنلاین میخواسته بازی کردم همون اولش یا وقتی تو

قسمت آنلاین میری میگه کد را وارد کنید واگرنه مثلا 2 روز مجانیه بعدش باید کد آنلاین را وارد کنید

خواهشا بگید پس این کد برای چیه اگر برای آنلاین هستش ممنون میشم اگر کسی اکانت داره

به من بگه تا کد رو ازش بخرم یا اگر خیلی حال بده بزاره مجانی دانلود کنم @};-@};-:x

خیلی خیلی ازتون ممنونم

قربان شما

abbasghaderi

کاربر سایت
Aug 30, 2012
27
با سلام
از دوستان ، کسی روی PS3 هک شده 3.55 ، پج یا Option File نصب کرده تا لایسنس تیمها و ... مثل PC درست بشه؟
من [PS3] WENB EU Option File V3 (ALL BLES VERSION) از سایت :
[PS3] WENB EU Option File V3 (ALL BLES VERSION) - Download PES 2013 Patch,PES 2013 Demo,PES 2012 Patch,PES 2011 Patchs,PES 13,PES Parche,PES2012 Update,PES Patch,PES Edit,Option File,DLC,PS3 of,PES PC. - PES Patch,PES 2013 Patch,PES 2013 Demo,PES 201
را دانلود کردم ولی نمیشه نصب کرد ، حدودا 500 تا فایل هست!؟
طبق آموزش باید یه فولدر به نام PS3 ایجاد بشه ، بعد داخل فولدر PS3 یه فولدر دیگه بسازیم و Option File دانلود شده را در SAVEDATA کپی کرد
بعد در قسمت Saved Data Utility مثلث را بزنیم و همه‌ی فایلها را با انتخاب All یکدفعه کپی کنیم
ولی برای من این انتخاب All وجود نداره!؟
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر