Pro evolution soccer 2012 | PC

سلام

ft90j194gzkhowt8ya1p.png

امروز شرکت کونامی تایید کرد نسخه جدیدی از سری بازیها ورزشی Pro evolution soccer 2012 را در پاییز امسال عرضه خواهد کرد
کونامی همچنین به این نکته اشاره کرد که فاصله ای بین PES و FIFA وجود ندارد و آنها قصد دارن با یک توجه وِیژه به این بازی پیشرفتهای بیشتری را در این سری به ارمغان بیاورند..

با توجه به صحبتهای کونامی باید تا E3 امسال منتظر ماند تا شاهد پیشرفتهای جدید این سری باشیم..

PES که یک بازی شبیه ساز فوتبال هست سالهاست توسط شرکت ژاپنی کونامی ساخته می شود و طرفداران بسیار زیادی خصوصا در زاپن دارد.

Konami Digital Entertainment اخیراً از برنامه های جذابش برای PES 2012 که در پاییز 2011 برای پلتفرم های PS3,Xbox 360,PSP,Wii,PS2 و PC انتشار خواهد یافت و به طور اختصاصی از لیسانس UEFA Champions League و UEFA Europa League بهره می برد پرده برداشت.
"برای من هدف نهایی در سری PES این است که تجربه بازی در کنسول مشابه این که یک فرد به تماشای مسابقه فوتبال می رود و یا آن را از طریق تلویزیون تماشا می کند باشد."این سخنان (Seabass)Shingo Takatsuka ست،Creative Producer سری PES؛"ما با مشاوره با فوتبال دوستان سراسر جهان به طور بی وقفه ای در تلاشیم که بازیمان را طوری بسازیم که با فوتبال واقعی پیوند نزدیکی داشته باشد. این موضوع اهمیت زیادی در PES 2012 دارد و کلیدی برای ارائه بهترین تجربه فوتبال در یک عنوان کنسولیست."
به همین منظور PES 2012 هم راه کونامی را در مشاوره هم با دوستداران سری PES و هم فوتبال دوستان ادامه خواهد داد تا نگاهی باورگرایانه،درگیرکننده و در عین حال قابل اجرا به فوتبال امروزی داشته باشد.به همین دلیل کانون توجه در PES 2012 غریزه فوتبال و به طور اخص کار تیمیست. Seabass و تیم او در توکیو تلاش کرده اند که تمامی اسانس های فوتبال را از فوتبال سطح اول بازسای کنند و از اینکه موتور هوش مصنوعی بازی دچار یک بازنگری عمده شده است و تجربه ای برابر با بازی در یک تیم واقعی را به دست می دهد اطمینان حاصل کنند.
بازی تهاجمی یکی از ستون پایه های PES 2012 است و بازی جدید از یک رویکرد بازتری بهره می برد که با توجه به المان های کاملاً جدید به کار رفته به کاربران اجازه می دهد سرعت گام برداشتن بازیکنان را کنترل کنند و به این ترتیب هم تیمی ها بهتر فرار کرده و در موقعیت های تک به تک بهتر شما را حمایت خواهند کرد. بازیکن ها فرارهای فریب دهنده ای را برای کشاندن دفاع به اشتباه انجام می دهند و این به بازیکن ها آپشن های بیشتری را برای جلو بردن توپ وقتی که تحت محاصره قرار گرفته اند می دهد. پس تیم بهتر به مانند یک هویت واحد عمل می کند و بهتر به حرکات بازیکن با توپ واکنش می دهد و سعی می کند که تیم مقابل را به اشتباه بکشد.
یارگیری های منطقه ای و دفاع موقعیتی نیز به طرز گسترده ای ارتقا یافته اند و سبب شده است که بازیکن ها تلاش بیشتری جهت شکستن سد دفاعی تیم حریف از خود نشان دهند. در عین حال یک سیستم انتخاب بازیکن جدید تعبیه شده است که با آنالوگ سمت راست می توانید هرکدام از بازیکنانتان را که بخواهید انتخاب کنید. این به کاربران اجازه می دهد که هم تیمی هایشان را در هر کجای زمین فوتبال که باشند انتخاب کنند و به خطرات واکنش سریعتری داشته باشند و حملات را سریع تر خنثی کنند. روی حفظ توپ هم کنترل بیشتری وجود خواهد داشت. مدافعین حریف(هوش مصنوعی) نیز قادرند که نفوذپذیری خط دفاعی را کاهش دهند،خودشان را در موقعیت بهتری قرار دهند و حریفان را بهتر تعقیب کنند.انتخاب بازیکنان در ضربات آزاد همچون ضربه دروازه،کرنر و پرتاب ها نیز بهبود یافته است و به کاربر اجازه می دهد که بازیکن خاصی را هدف بگیرد و باقی بازیکنان با دویدن هایشان مدافعین را از موقعیت خارج کنند و امکان نفوذ و فرار بازیکن را فراهم سازد.
PES2012_event06_1-600x337.jpg

فیزیکی بودن فوتبال سطح اول نیز در PES 2012 به چشم می خورد و در این قسمت نیز کونامی، سری را به جلو برده است.مدافعین با تکیه بر قدرت و قامتشان بازیکنان را مجبور می کنند که از توپ فاصله بگیرند درحالیکه مهاجمین و بازیسازان از توانایی های منحصربفردشان برای مغلوب کردن یارگیرها استفاده می کنند. برخوردهای سخت تر و دقیق تر سبب می شود که بسته به نحوه جدا شدن آنها از توپ در تعادلشان دچار مشکل شوند. نکته مهم قضیه این است که کنترل کاملاً از دست نمی رود و به بازیکنی که کنترلش دچار مشکل شده این اجازه را می دهد که دوباره کنترلش را به دست بیاورد.
نتیجه بازی ایست که بیشتر از همیشه ویژگی های کلیدی برترین بازیکنان دنیا را به تصویر می کشد بدون اینکه بالانس را برهم بزند و یا به یکسری بازیکنان خاص اجازه دهد که رقص کنان و درحالیکه هیچ چیزی جلودار آنها نیست از دفاع حریف عبور کنند. همراه بودن این موارد با انیمیشن های کاملاً تکامل یافته،تکنیک های نورپردازی با جزئیات بیشتر،تنوع بیشتر style های بازیکنان،ارتقا موقعیت های توپ های مرده،تاکتیک های گسترش یافته و سیستم پاس کاری جدید وقابل شخصی سازی بدین معنیست که به درستی PES 2012 اسانس فوتبال سطح اول را با خود دارد.
"کار تیمی چیزیست که تیم های رده اول را از تیم های سطح پایین تر جدا می کند و مرکز همه چیز در PES 2012 است."Takatsuka با افزودن این مطالب گفت:"PES 2012 روی المان های بنیادی فوتبال طراز اول تمرکز کرده است. بازی تهاجمی،آزادی حرکات،ایجاد فضا و اتحاد بازیکنان هم در حمله و هم در دفاع. ترکیب این المان ها باعث می شود که بازی ای خلق شود که مانند یک بازی واقعی جریان می یابد و فروکش می کند و در آن جرقه های خلاقیت چهره های برجسته، مسیر بازی را تغییر می دهد و به سبب یک سیستم کنترل بسیار متغیر، کنترل بیشتری بر تک تک جنبه های بازی در آن امکان پذیر است. PES 2012 هواداران را سرافراز خواهد ساخت."

در ماه های آینده کونامی اطلاعات بیشتری از PES 2012 منتشر خواهد ساخت.

با تشکر از S A A M

آپدیت خواهد شد

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
شماره قبلا با این که خوب بود در برابر فیفا هیچ حرفی برا گفتن نداشت این یکی با توجه به اون پیشرفت های قرار هست رو فیقا صورت بگیرد باید خیلی خیلی روش کار کنند تا حرفی برا گفتن داشته باشد

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
این کونامی هم عجب چیزایی میگه فرق pes 11 با فیفا 11 زمین تا آسمون بود حالا میاد میگه نه خیلی زیاد هم با هم فرقی نداشتن!:d

به نظر من که کونامی بره رو همون Castlevania کار کنه بهتره شاید اون یه چیزی بشه:d

البته قضاوت کردن هنوز کمی زوده.حالا صبر کنیم تا e3 ببینیم چی میشه؟

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
من خودم از طرفدارای PES هستم ولی قبول دارم که بعد از PES 6 کونامی سیر نزولی تو این بازی داشته حالا بازم PES2009 و 2010 بد نبود ولی 2011 خیلی مزخرف شده بود و فیفا حتی تو PC هم بهتر از PES بود.

jimboli

کاربر سایت
Sep 27, 2009
488
نام
Masoud MAS
من خودم از طرفدارای PES هستم ولی قبول دارم که بعد از PES 6 کونامی سیر نزولی تو این بازی داشته حالا بازم PES2009 و 2010 بد نبود ولی 2011 خیلی مزخرف شده بود و فیفا حتی تو PC هم بهتر از PES بود.
حرف حق ، جواب نداره که

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
به نظرم اگه کونامی به جای این یه فوتبال خیابانی (سبک FIFA STREET)بسازه خیلی موفق تره .. جدی میگم استعداد شو داره :D چون هر کار بکنه این PES شبیه ساز نمیشه ... بدجور دلم FIFA STREET میخواد EA که نمیساره کاش لااقل KONAMI میساخت...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
این تفاوتی که شما میگین فقط در گیمپلی هست و اون هم یک چیز سلیقه ای هست که امکان یکی از این نوع گیم پلی خوشش بیاد

همین طرفدارهای PES هی میگفتن باید گیم پلی تغییر کنه حالا تغییر که کرده همه میگن چرا تغییر کرده..!

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
به به كينگ داره برميگرده.لول:d

این کونامی هم عجب چیزایی میگه فرق pes 11 با فیفا 11 زمین تا آسمون بود حالا میاد میگه نه خیلی زیاد هم با هم فرقی نداشتن!:d
چي كارش داري بنده خدارو.بذار دلش خوش باشه:d

به نظر من که کونامی بره رو همون Castlevania کار کنه بهتره شاید اون یه چیزی بشه:d
silent hill هم ميتونه گزينه شايسته اي باشه:d

ما جماعت PESباز این قد بدبختیم که هر چی این کونامی بده بیرون ما بازیش میکنیم
مگه مجبوري عزيز من.ميتوني خيلي راحت به جمع فيفا بازها بپيوندي و لذت ببري!:)

همین طرفدارهای PES هی میگفتن باید گیم پلی تغییر کنه حالا تغییر که کرده همه میگن چرا تغییر کرده..!
تغيير كرده.ولي چه تغييري!!به نظر من همون 10 بهتر بود.حداقل ميگفتي تخيليه ولي اين 11 تكليفش با خودش مشخص نيست.! معلوم نيست تخيليه يا شبيه ساز:-j

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
به نظرم به جز fifa 11 که بهتر از pes 2011 بود در قبل از اون در همه ی سری ها pes سرتر بود در هر حال برای من این مهمه که یک شبیه ساز خوب از فوتبال بازی کنم و فرقی نمی کنه که fifa باشه یا pes هر کدوم بهتر بود می زنیم تو رگ !

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
این تفاوتی که شما میگین فقط در گیمپلی هست و اون هم یک چیز سلیقه ای هست که امکان یکی از این نوع گیم پلی خوشش بیاد

فكر نكنم همش به گيم پلي ربط داشته باشه
فيفا واقعا بهتر بود !!
من اخرين فيفايي كه بازي كردم يادمه 2000 بود رو پي سي
از اونم به بعد فيفا پرت رفت تا همين 2011 كه واقعا گل كاست
و من بعد از 10 سال فيفا رو ترجيح دادم به PES >:d<

• Like
Reactions: Molana

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
فكر نكنم همش به گيم پلي ربط داشته باشه
فيفا واقعا بهتر بود !!
من اخرين فيفايي كه بازي كردم يادمه 2000 بود رو پي سي
از اونم به بعد فيفا پرت رفت تا همين 2011 كه واقعا گل كاست
و من بعد از 10 سال فيفا رو ترجيح دادم به PES >:d<

به شدت تایید میشه >:d<
به جز نسخه ی fifa 11 که انصافا ً بهتر از pes 2011 بود نسخه های قبلی pes بهتر از فیفا بودن .
در کل امیدوارم این رقابتی که بین اینها شکل گرفته در آخر به نفع گیمرها باشه و باعث پیشرفت این شبیه سازها بشه البته یه نکته ای هم که باید در نظر داشت اینه که فیفا هنوز از نظر گرافیکی بخصوص طراحی چهره به pes نمیرسه .

• Like
Reactions: hadi sh

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر