Pro Evolution Soccer 2010 | PC

Galerie_Pro_Evolution_Soccer_2010_Galeria_1_17215_1009_08042009.jpg

Pro Evolution Soccer 2010

boxart_default.jpg

سازنده: Konami
ناشر: Konami
پلتفرم: PSP, Xbox 360, PC, PlayStation 2 , PlayStation 3 و گوشی های موبایل
تاریخ انتشار: پاییز 2009
ژانر: Soccer Simulator
درجه: ESRB:Rating Pending

مقدمه

کونامی امروز Pro Evolution Soccer 2010 را رسماٌ announce کرد و به طرفداران PES قول داد که تغییرات مهمی را در گیم پلی بازی اعمال کرده و آن را به واقعی ترین شبیه ساز مسابقات فوتبال بدل سازد.
به گفته ی کونامی گیم پلی،گرافیک،اتمسفر،انمیشن ها و حرکات جدیدی در بازی وجود خواهد داشت.
Naoya Hatsumi تهیه کننده ی بازی در این باره گفته است:"ما بازخوردها و نظرات هواداران را درباره ی تغییر و تحول سری PES در این چند وقت اخیر دنبال کرده ایم و در PES 2010 ایده ها و درخواست های هوادران را اعمال خواهیم کرد.ما می خواهیم که PES 2010 بیشتر باب طبع فوتبال دوستان باشد و در عین حال از تجربه ی گیم پلی بازی های قبلی این سری که عامل موفقیت این سری بوده نیز استفاده کند.PES 2010 ظاهر بهتری خواهد داشت،گیم پلی بهتری خواهد داشت و تا جایی که دستگاه های امروزی توان داشته باشند از قدرت آنها استفاده خواهد کرد."
PES 2010 در پاییز امسال برای PSP, Xbox 360, PC, PlayStation 2 , PlayStation 3 و گوشی های موبایل عرضه خواهد شد.کونامی هنوز عرضه ی نسخه ی Wii بازی را تأیید نکرده است.

نکات

گیم پلی: دفاع فشرده ی منطقه ای بازی و بستن فضا سبب می شود که به فکر راه های تازه ای برای گلزنی باشید.بازی مبتنی بر شبیه سازی واقعی فوتبال است و به همین دلیل برای پیروزی نیاز به یک استراتژی صحیح و عکس العمل هایی سریع دارید.دروازه بان ها در PES 2010 باهوش تر خواهند بود و توانایی شوت گیری آنها ارتقا خواهد یافت.سیستم کنترل داوران بازی بهبود یافته است و داوران از هوش مصنوعی بهتری برخوردار خواهند بود و تصمیمات سنجیده تری را در طول بازی خواهند گرفت.

گرافیک بهبود یافته: گرافیک بازی دستخوش تغییر بزرگی شده است.چهره و انیمیشن های بازیکنان بیشتر از قبل به واقعیت نزدیک شده است.از جمله اینکه با استفاده از یک سیستم نورپردازی پیشرفته که سبب ایجاد تفاوت در شرایط مختلف می شود بیان احساسات بازیکنان طبیعی تر به نظر خواهد رسید.جزئیات استادیوم ها نیز پیشرفت چشم گیری کرده است و هم چمن ورزشگاه و هم تماشاگران بهتر نمایش داده می شوند.

انیمیشن ها و حرکات جدید: مهارت های فردی بیشتری در PES 2010 وجود دارد که از جمله ی آنها حرکات فریب دهنده ی جدید است که بر روی جریان بازی تأثیرگزار خواهد بود.المان های بسیاری از نو ساخته شده اند؛انیمیشن های دریبل زدن،چرخیدن و شوت زدن به طور قابل ملاحظه ای ارتقا یافته اند و تفاوت فاحشی بین سرعت یک پاس هنگامی که از یک بازیکن ایستاده فرستاده می شود و زمانی که یک بازیکن در حال دویدن آن را می فرستد وجود دارد.

جو ورزشگاه: واکنش تماشاگران به اتفاقاتی که در داخل زمین رخ می دهد متنوع تر از قبل است و تشویق ها و سرودهای جدیدی اضافه شده است.میهمان و میزبان بودن نیز تأثیر بیشتری نسبت به قبل دارد و تماشاگران نسبت به شرایط خاص بازی واکنش پر رنگ تری از خود نشان می دهند.به عنوان مثال رضایت یا ناراحتی خود را نسبت به وقوع خطا یا به ثمر رسیدن گل به گونه ای طبیعی تر نشان می دهند.گزارش بازی هم جذاب تر و کامل تر خواهد بود.

هوش مصنوعی: کونامی توکیو برای ارتقای هوش مصنوعی بازی تلاش فراوانی کرده است و Teamvision 2.0 را برای استفاده در این بازی تکمیل کرده است.همکاری مدافعین و خط میانی برای پوشش دادن فضاهای خالی و خنثی کردن حملات بهتر از قبل است و پوشش اعمال شده توسط بازیکنان خط میانی برای مدافعین سطح پایین تر بیشتر از مدافعین سطح بالا خواهد بود.به این ترتیب احتمال خوردن گل های آسان کاهش پیدا کرده است و PES 2010 بیش از پیش به واقعیت نزدیک شده است.در هنگام حمله بازیباز قادر است بازیکنان بیشتری را به سمت دروازه ی حریف بفرستد و آنها را در فضاهای مختلف پخش کند که منجر به افزایش احتمال گلزنی می شود.در PES 2010 طرح ریزی به اندازه ی دادن پاس های سریع اهمیت خواهد داشت و سیستم جدید به بازیباز اجازه می دهد که کنترل بیشتری روی بازیکنانش داشته باشد.به عنوان مثال در هنگام زدن ضربات ایستگاهی،بازیباز قادر است حرکات بازیکنانش را که در محوطه ی جریمه در انتظار توپ هستند تنظیم کند.

خصوصیان فردی: در PES های قبلی،team formation حرکات بازیکنان را در زمین تعیین می کرد.PES 2010 سیستم جدیدی را معرفی می کند که در آن طبیعت فردی حمله و دفاع بازیکنان به نحوه ی بازی آنها بستگی دارد.هر بازیکن در مورد توانایی های برجسته اش از یک هوش مصنوعی مخصوص به خود بهره می برد که در عملکرد هم تیمی هایش انعکاس پیدا می کند؛به عنوان مثال وقتی بازیکنی که سانترهای خوبی به روی دروازه می فرستد صاحب توپ می شود بازیکنان بیشتری برای دریافت سانتر وارد محوطه ی جریمه می شوند.

استفاده از استراتژی: یک سیستم سنجش قدرت جدید به بازیبازها اجازه می دهد که قبل از شروع بازی استراتژیشان را با استفاده از یک روش سریع اما جامع تعیین کنند.تمامی المان ها(تناوب پاس ها،حرکت،خطی که مدافعین روی آن حرکت می کنند،عمق بازی و جایگاه خط حمله) را می توان بسته به شرایط تیم مقابل اصلاح کرد: به عنوان مثال یوونتوس تورین در ضد حمله خطرناک است و بارسلونا در زمان حمله از عمق به فراوانی استفاده می کند که با استفاده از این سیستم جدید می توان تاکتیک های موثرتری را برای کنترل بهتر تیم مقابل اتخاذ کرد.

پنالتی ها: سیستمی کاملاٌ جدید استفاده شده است که کنترل،جایگیری و دقت بهتری را امکان پذیر می سازد.

---------------
منبع:
Code:
http://forum.p30world.com/showthread.php?t=310550

منبع اصلی:
Code:
http://www.vg247.com/2009/04/08/konami-pes-2010-will-recreate-real-football-as-closely-as-the-current-hardware-will-allow/#more-29466

آخرین ویرایش:

hacpdvp

کاربر سایت
Dec 29, 2009
1
صد رحمت به PES 2009

کنترل بازی افتضاحه

هر کاری که بخوای بکنی (پاس بدی یا غیره . . . ) با تاخیر انجام میده اومدن طبیعی ترش کنن بدتر کردن

به نظر من نا امید کننده ترین بعد از RE 5 همین PES 2010 بود

من نسخه XBOX 360 بازی کردم

nariman-potter

کاربر سایت
Feb 22, 2009
327
نام
نریمان
صد رحمت به PES 2009

کنترل بازی افتضاحه

هر کاری که بخوای بکنی (پاس بدی یا غیره . . . ) با تاخیر انجام میده اومدن طبیعی ترش کنن بدتر کردن

اصولا پرو نسخه pc اش بهتره :smile:

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی
صد رحمت به PES 2009

کنترل بازی افتضاحه

سلام .
این که عالی شده و طبیعی تر شده ..
2009 چی بود وقتی بازیکن تکون میخورد دربل میشد ....
خیلی طبیعی تر شده (آدم وقتی میخواد کاری انجام بده مکس میکنه اینم این کارو کرده که مکسش بیشتر باشه ....)
عالی تر شده 2010 ...
2009 هم اندازه توپ 5برابر سر باریکن بود ...
زمین کوچیکتر بود ....
هوش مصنوعی مضخرف داشت ...
فقط تنها عیب این 2010 هوش مصنوعی بد دروازه بان و داوری بد هست .....

رزیدن اوبل 5 درضمن فوق العاده ترین رزیدنت اویل در تاریخ بود (از لحاظ گرافیک . گیم پلی و ....)

nariman-potter

کاربر سایت
Feb 22, 2009
327
نام
نریمان
رزیدن اوبل 5 درضمن فوق العاده ترین رزیدنت اویل در تاریخ بود (از لحاظ گرافیک . گیم پلی و ....)
از نظر یک بازی شوتر بهترین بازی ای بود که انجام دادم اما از نظر رزیدنت اویل بودن والا نمیشه گفت اصلا رزیدنت اویل بود
ترسناک که نبود,معمای فسفر سوز که نداشت و ................

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
سلام
ببخشید اینجا مخصوص رزیدنت اویله پس اشتباه اومدم آره؟
در ضمن دوستانی که دارند در نسخه X-BOX بازی میکنند خواهشا اینجا پست ندن ممنون میشیم

oliver2005

کاربر سایت
Mar 4, 2007
24
سلام .
آقا توی این Become a Legend ، وقتی که توپ دست یارامون هست با چه دکمه هایی میشه بازی کرد ؟ فقط همون کلید درخواست توپ هست ؟

مرسى

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
سلام .
آقا توی این Become a Legend ، وقتی که توپ دست یارامون هست با چه دکمه هایی میشه بازی کرد ؟ فقط همون کلید درخواست توپ هست ؟

مرسى
سلام علیکم:biggrin1:
علاوه بر اون یه چیز دیگه هم هست که باهاش میتونید موقعیتتونو درست کنید یعنی خودش خود به خود کنترل میشه.دکمه ی LB هست که در ضربه های آزاد اگه یکبار بزنید به سر جاش برمیگرده
و اگه خواستید که توی Position درست خودتون باشید میتونید از اون استفاده کنید.:biggrin1:

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
سلام دوستان من این بازی رو تازه گرفتم ! وقتی میخوام توی ویندوز 7 اجراش کنم میگه که کارت گرافیک من زیر 128 در صورتی که 256 ! توی نسخه 2009 هم همین مشکل رو داشت ! ولی تو بقیه بازی ها مشکلی ندارم ! میشه راهنمایی کنید ؟؟؟

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی
سيستم مورد نياز براي اجراي بازي Pro Evolution Soccer 2010:
PES 2010 Minimum requirements :
System: Windows XP SP 3, Windows Vista SP1 System, Windows 7
Processor: Intel Pentium 4 2,6 GHz
RAM: 1,5 GB
Hard disk space: 9 GB