Prince of Persia

سلام
خوب منم که همه به خاطر همین بازی پرنس بیشتر شناسایی می کنن
امیدوارم این فرم سرپا و قدرت مند باشه تا من و بقیه دوستان بتونن فعالیت مثبت و سریعی داشته باشن

موفق باشید
از طرف طرفدارن شاهزاده ایرانی ;)

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
نوشته شده توسط qx_roham_xp:
فکر نکنم آخه داستان غلط می شه که×!!!!
دارک که نمی شه وزیر رو بکشه آب نیست که 2باره پرنس شه×!!!!!

نه ! فكر كنم آخرش كايلينا مياد و تبديلش ميكنه به پرنس.
شايد هم اصلا خود دارك پرنس بمونه و ديگه پرنس نشه. تو كه خودت بيشتر از دارك سايد خوشت مياد جيگر ! :mrgreen:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ای بابا
بهزاد جان به بابا خیلی بی مزه میشه اگر این پرنس بمیره هیف که هنوز اسمش فاش نشده خیلی عالی میشه تو 4 پرنس نیمه شیطانی پرنس خودش تبدیل میشد به یک فرد و می خواست پرنس رو از بین ببره و این بدو دنبال اون اون بدو دنبال اون به نظرم قشنگ میشد
راستی بهزاد جان ببینم شما تو شماره جدید مجله که می دیدی بیرون گفتید نسخه یک و دوش هست دیگه
میگم دوستان چرا ما دیگه در مورد پرنس بحث نمیکنم رفتیم سراغ نسخه بعدیش !!!

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
داستان بعدی

اگر پرنس ۴ درست بشه چه داستانی می تونه داشته باشه!؟
خوب من توی فروم گیم اسپات یه پست رو دیدم که یه نفر تعریف کرده بود پایان دوم پرنس ۳ چطوره خوب منم از روی همین داستان پرنس ۴ رو پیش بینی می کننم که همچین بشه !(البته خلاصه هست)
Prince of Persia : Nemesis
داستان از اینجا شروع میشه که دارک پرینس روزی به پرنس خیانت می کنه و به فکر می یوفته پرنس رو از سلطنت برکنار کنه و به دشمنی با اون می پردازه و ... آخر بازی هم پس پرنس باید دارک پرینس رو بکشه!
------------------------------------------------
می تونه این طور هم باشه
این دفعه پرنس به فکر کار های بد میوفته ( :twisted: ) بعد در اینجا وژدانش میاد که آگاهش کنه و در طول بازی هم همش مثل دارک پرینس با پرنس حرف می زنه و پرنس همراه با دارک پرینس بازی می کنه و... در آخر بازی پرنس با وژدانش (Light Prince) می جنگه!
-----------------------------------------------
داستانهای دیگر ...
فرح با پرنس و دارک پرینس
پرینس با فرح و دارک فرح ( :exclaim: )
==========================
خوب بید!؟ :cheesygri

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
خوب به نظر من بازي پرينس نبايد به کل در مورد کشور خودمون باشه خوب همه ميدونيم که شاهزاده يه ايراني ولي اگه دقت کرده باشيد دشمناش واسه قسمتهاي مختلف مشرق زمين هستند بعضي از دشمنها به مبارزان چيني-بعضي ها به مصري ها و.. ميخورند
چرا به نظرتون ازپرنده افسا نه اي ققنوس تو بازي استفاده نکنند نميدونم فيلم هري پاتر رو ديد نميدونم يکش يا دو توش ققنوس رو طراحي کردن و از اون تو داستان هري پاتر و فيلمش استفاده کردن به همون شکلي که توي کتابهاي ايراني توضيح داده شده
يا در مورد فرش ايراني -ميتونن موضوع بعدي رو در مرد فرش افسا نه اي باشه که توي بازي استفاده کنند به احتمال زياد گيم پلي جديدي هم عرضه ميکنه
يا يه رويداد تاريخي جنگ بين ايران و روميان-پونانيها و غيره ولي به نظرم بعيد باشه دشمن شاهزاده يه يوناني باشه چون غربي ها طرفدار يوناني هستند
شما دوستان ميتونيد نظر بديد که داستانش موضوع سري شاهزاده بعدي چي باشه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
سلام!

اسپلينتر سل چهار گانه شد . چرا پرنس نبايد بشه پرهام جان؟
mrgreen.gif
اسپلینترسل فرق فوکوله
smile.gif
اسپلینتر جهانی تره تا پرنس(حوصله نرم جنگ و دعوا بکنم مثله بچه ی ادم قبول بکنین
cool.gif
)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
به نظر من داستان یکی اونتوری که عباس گفت قشنگ میشه یکی دیگه هم اینتوری شروع میشه
شاهزاده ما به زادگاه خود بر میگرده پس از مدتی مجبور میشه سفری رو داشته باشه به یکی از کشور های مجاور ایران زمانی که به شهر شروع به حرکت میکنه به انجا میرسه سکوتی در ان شهر حاکم هست یک پیر مردی از اونجا داره رد میشه پرنس ازش میپرسه چرا اینجا اینقدر ساکت پیر مرد میگوید: مردی به این کشور امده است و پادشاه مارا اسیر کرده تمامی مردم رو کشته عده ای از مردم هم که زنده موندن از اینجا فرار کردن و فقط من در این شهر هستم
پرنس با تعجب به راه خود ادامه میدهد که میفهمد اون مرد کسی نیست جز نیمه تاریکی پرنس که حال جونه تازه ای گرفته و می خواد با از بین بردن پرنس نیمه ی کلیدی که در بدن پرنس مدفون شده که خود پرنس نمیدونه رو بدست بیاره و حاکم جهان بشه اون پیر مرد همه این راز ها رو فاش میکنه پرنس که میفهمه اگر او نیمه کلید که در دست پرنس هست به دست پرنس تاریکی برسه و پرنس تاریکی حاکم جهان بشه انسان ها از بین میرن برای همین شروع به جنگی جدید میکنه و در اخر هم در پشت بام قصر بزرگ هند و در اخر شاهزاده تاریکی به وسیله شاهزاده خودمون از پشت بام پرت میشه پایین و از بین میره و نقشش روی زمین میمونه
و هند نیز قلم رو ایران میشه
خوب بید

terminator

کاربر سایت
Oct 21, 2005
201
نام
امیر
اين به خاطره اينه كه اسپلينتر داستان خاصي رو دنبال نمي كنه و هر شمارش داستان خاصي داره ولي پرنس هر 3 شماره يه داستان داشت

اسپلینتر جهانی تره تا پرنس

ابنو شوخي كردي ديگه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
ابنو شوخي كردي ديگه
منظورم از جهانی خودمون نبودیم چون ما ایرانی ها خیلی علاقه به بازی داریم که حد اقل اسمش ایرانی داره ولی اسپلینتر سل رو نه تنها ایرانه بلکه همه جا دوستش دارن ولی پرنس رو همه جا دوست ندارن و خودم به شخصه از پسرخالم که انگلیس زندگی میکنه شنیدم که یکی به خاطر اینکه اسم بازی توش ایران هست این بازی رو نکرده چون اونجا بر ضد ایران خیلی چیزا میگن....
بی خیال
wink.gif

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
نوشته شده توسط Miesam:
به نظر من داستان یکی اونتوری که عباس گفت قشنگ میشه یکی دیگه هم اینتوری شروع میشه
شاهزاده ما به زادگاه خود بر میگرده پس از مدتی مجبور میشه سفری رو داشته باشه به یکی از کشور های مجاور ایران زمانی که به شهر شروع به حرکت میکنه به انجا میرسه سکوتی در ان شهر حاکم هست یک پیر مردی از اونجا داره رد میشه پرنس ازش میپرسه چرا اینجا اینقدر ساکت پیر مرد میگوید: مردی به این کشور امده است و پادشاه مارا اسیر کرده تمامی مردم رو کشته عده ای از مردم هم که زنده موندن از اینجا فرار کردن و فقط من در این شهر هستم
پرنس با تعجب به راه خود ادامه میدهد که میفهمد اون مرد کسی نیست جز نیمه تاریکی پرنس که حال جونه تازه ای گرفته و می خواد با از بین بردن پرنس نیمه ی کلیدی که در بدن پرنس مدفون شده که خود پرنس نمیدونه رو بدست بیاره و حاکم جهان بشه اون پیر مرد همه این راز ها رو فاش میکنه پرنس که میفهمه اگر او نیمه کلید که در دست پرنس هست به دست پرنس تاریکی برسه و پرنس تاریکی حاکم جهان بشه انسان ها از بین میرن برای همین شروع به جنگی جدید میکنه و در اخر هم در پشت بام قصر بزرگ هند و در اخر شاهزاده تاریکی به وسیله شاهزاده خودمون از پشت بام پرت میشه پایین و از بین میره و نقشش روی زمین میمونه
و هند نیز قلم رو ایران میشه
خوب بید
شما ها چرا به دارک پرينس گير دايد کمي وسعت بديد به داستان بازي همش چسبيديد به دارک پرينس اصلا موضوع جالبي نيست

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
راستی بهزاد جان ببینم شما تو شماره جدید مجله که می دیدی بیرون گفتید نسخه یک و دوش هست دیگه

بله....ولي فعلا همينقدر بگم در حد ايده هست

من مث شماها قوه تخيل قوي ندارم كه داستاني در مورد اين بگم

ولي اگه داستاني قرار باشه باز هم نوشته بشه مث همين يه افسانه هست

البته دير يا زود همه چي روشن ميشه

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نوشته شده توسط behzadr:
بله....ولي فعلا همينقدر بگم در حد ايده هست

من مث شماها قوه تخيل قوي ندارم كه داستاني در مورد اين بگم

ولي اگه داستاني قرار باشه باز هم نوشته بشه مث همين يه افسانه هست

البته دير يا زود همه چي روشن ميشه
خب بهزاد جان من وای میسم تا شماره جدید شما وارد بشه بخرم
راستی وحید جان از طرف خودم چشم
امروز بعد از اینکه از مدرسه برگشتم عمری باقی مونده بود براتون یک داستان خیلی زیبا مینویسم که دارک هم توش نباشه راستی اخر بازی وزیر میمیره ها یک نکته زیبا به زهنم رسید امروز براتون فاش میکنم منتظر باشید

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
نوشته شده توسط qx_roham_xp:
اگه می گی 2هفته حتما 2 هفته بوده دیگه×!!!!
در مورد کایلینا هم موافقم اما الکی نبوده تو Sot هم ما فرح رو اسیر کردیم
ببینم توsot هم دو تا پایان داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه لایف آپگرید ها رو می گرفتیم جور دیگه ای می شد؟؟؟؟؟؟؟؟

اقو رهام اگه در پرنس ww همه لایف اپگرید رو میگرفتین یه شمشیر بتون میداد که میتونستین داهاکا رو بکشین که داستان t2t هم از همین جاش شروع میشه ... ولی من ساند اف تایم رو کامل که تموم کردم چیزی نشد ؟ ! ؟ ! ؟ ! ؟ !؟!

من نمی دونم چرا کایلینا رو توش اینقدر پیر شده ....

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
نوشته شده توسط mosi:
براي تبديل شدن كه حتما اب لازم نيست مگه وقتي پدرش رو پيدا كرد اب بود كه تبديل شد
نه عزيز !
براي تبديل شدن به پرنس آب لازمه.
قبلا گفتم كه دليل اينكه شنهاي زمان پرنس رو بتديل به دارك پرنس كردن اين بود كه از خط زمان چندين بار سواستفاده كرده بود.
وقتي جنازه باباش رو ميبينه وجدانش بهش تيكه ميندازه و ميگه كه "نكنه ميخواي باز بري به جزيره زمان و زمان رو برگردوني به قبل از مرگ پدرت" پرنس هم براي اولين بار !!! اشتباه خودش رو قبول ميكنه و تصميم به عقب برگردوندن زمان نميگيره واسه همين دارك پرينس تبديل به پرنس ميشه بدون آب ... :mrgreen:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر