Prince of Persia

سلام
خوب منم که همه به خاطر همین بازی پرنس بیشتر شناسایی می کنن
امیدوارم این فرم سرپا و قدرت مند باشه تا من و بقیه دوستان بتونن فعالیت مثبت و سریعی داشته باشن

موفق باشید
از طرف طرفدارن شاهزاده ایرانی ;)

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
نوشته شده توسط Sayeh:
مرسی از توجهی که کردی .

در مورد اون عکس هم که برای پیشگوی فیلم پرنس گذاشتین من فکر میکنم بیشتر به یه بیچاره افغانی شبیه بود تا پیشگویی که به عنوان هنرپیشه فیلم انتخاب شده باشه .

دقيقا درست فکر کرديد ولي کلاسشو اوردي پايين اين بيچاره پاکستاني اما خودمونيم خيلي ژست هنرپيشه هارو گرفته ولي بعد از عکس انداختن ازش خيلي سرگيجه گرفته بود نمدونست با دست راست پول بگيره يا با دست چپ

FashisT

کاربر سایت
Sep 26, 2005
109
اگه وقت كنم همه اين تصاوير رو مي ذارم...
اینم یکی دیگه....البته پوستر نیست....ولی قشنگ هست
همونطور که خودت گفتی بهزاد این عکسها با score ی که میگیری برات باز میشه
2.دمت گرم اتفاقا دنبال عکس بزرگ این میگردم اینو دیدم ولی به دردم نخورد برای همین دنبال شاتی بزرگ تر از این استایل دارک پرنس میگردم اگه داری ممنون میشم بزاری
جای دقیق این آپگرید های جون رو کسی میدونه . من یکیشون رو بیشتر پیدا نکردم . یکیش یه مقدار قبل از اینکه برای اولین بار دارک پرینس بشی هست . بدشم هست؟؟
سایه من شش تاشو پیدا کردم ولی این اپگریدها مثل نسخه دو خیلی گنگ و پنهان نیست حتی 2-3 تاش برات پیفام long shot میدخ و وقتی Q رو میزنی تو نمای دوربین جاش کاملا معلومه ولی اگه پیدا نکردی منم از هر دری یک اسکرینی گرفتم میزارم
همين الان مشغول جمع آوري اطلاعات براي شما بودم....
ایول..دمت گرم .من از آدمهای پیگیر و سمج برای علاقه مندیشون خوشم میاد..ولی تو این لیست اسم مارم اخر اگه داری دریاب چون دنبال چند تا از والپیپرهای پرنس هم انگار فقط خودت داری ;)

فعلا

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
راستي من الان نسخه كرك شده جلوي روم هست...ولي نسخه اورجينال تو راه هست...برا همين اصلا وسوسه نمي شم
wink.gif
مگه کرک شد
41.gif
41.gif
دیگه کابل کشی نمیخواد؟

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
امين جون اگه ديويدي رام نداري مدرن رو بگير نمي خواد
يک کرک عجيب غريبم تو سيدي مدرن هست;)
++++
اگه نياز به ويرايش داره مديران بگيد :exclaim: نمي خوام کار به جاهاي باريک بکشه :exclaim: :exclaim: :exclaim:

آخرین ویرایش:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

من در مورد بازي اگه مي خوايد بحث كنيد مشكلى ندارم....اطلاعاتم اگه بيشتر نباشه كمتر هم نيست

راستي اقا بهزاد اين عکسايي که ميزاري چه جوري به دستت ميرسه يا بايد عضو جاي باشي يا با يکي از دوستان خارجي در ارتباط باشي

راستش اين عكس ها رو بيشتر از دوستانم بهم مي رسه....ولي اگه يه روزي خواستم اين سايت رو ترك كنم حتما همه سايتهايي كه به بازي و برنامه پرنس مربوط ميشه رو برات مي فرستم....يكي بايد هميشه يه منبع دست به نقد داشته باشه....

ایول..دمت گرم .من از آدمهای پیگیر و سمج برای علاقه مندیشون خوشم میاد..ولی تو این لیست اسم مارم اخر اگه داری دریاب چون دنبال چند تا از والپیپرهای پرنس هم انگار فقط خودت داری

من تو سيدي مجله عكس ها رو به صورت پروژه گذاشتم....حالا براي شماره بعدي هم به اندازه كافي پوستر جديد دارم....اگه هم خصوصي مي خواي كه براي شما هم ارسال مي كنم

مگه کرک شد
41.gif
41.gif
دیگه کابل کشی نمیخواد؟

منظورم نسخه غير اصل بازي بود امين جون.....

راستي امشب هم چند تا پوستر جديد مي ذارم....

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
خوب حدودا 20 دقيقه مي شه كه بازي رو تموم كردم

پسر چه حالي بود فقط 2 اشكال داشت

1-كوتاهتر از WW بود 2- خيلي آسون بود

اينايي كه مي گن بازي نوآوري نداري همين اسلحه ي دارك پرنس رو نگاه كنيد تا حالا ديده بوديد يا Speed Kill و..

بچه ها راستي اين بازي اصلا جاي بحث نداره در مورد 2 زياد بحث مي كرديم چون قرار بود ادامه اي داشته باشه ولي اين به اعتقاد من اصلا جاي بحث نداره

نكات بازي كه من خوشم اومد :

1-حرف هايي كه اين وسوسه ي كيوون مي زد خيلي حال ميداد

2-دموي پاياني كه ابتداي قسمت 1 رو نمايش داد .

چيزايي كه منو آزار داد:

تغيير چهره هايي كه صورت گرفته بود مثلا پرنس تو دموها يه شكل بود و تو گيم پلي طور ديگه ولي فرح خيلي بهتره بود اين شكلي اصلا تو يك افتضاح بود سياهپوست ...

اما كايلينا شده بود عين اين پير زن رمالا

پيشنهاد من براي تموم كردن بازي :

حتما 6 آپگريد ها رو بگيريد

با اجازه

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سلام

من نمی دونم چطوری Speed Kill رو توی سه اجرا کنم توی دو بلد بودم ولی توی سه هر چی میزنم یادم نمیاد
فقط یه بار شانسی شد که تصویر کلا قرمز شد که بعدش من مردم داشتم با غول آخر بازی میجنگیدم

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
اما كايلينا شده بود عين اين پير زن رمالا

من امشب داشتم نسخه 1 بازي رو نگاه مي كردم...خيلي ريزه كاري ها رو مشاهده كردم كه ظاهرا اصلا در نسخه 3 اصلا توجه نشده....

تو يكي از عكس ها ديدم كه حتي زحمت فرم دادن به انگشتان كالينا رو به خودشون ندادن...شده بود مث اين دست كش هاي زمستوني.....يعني كلا 1 انگشت كوچيك و يه بزرگ!!!!!

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
نوشته شده توسط behzadr:
من امشب داشتم نسخه 1 بازي رو نگاه مي كردم...خيلي ريزه كاري ها رو مشاهده كردم كه ظاهرا اصلا در نسخه 3 اصلا توجه نشده....

تو يكي از عكس ها ديدم كه حتي زحمت فرم دادن به انگشتان كالينا رو به خودشون ندادن...شده بود مث اين دست كش هاي زمستوني.....يعني كلا 1 انگشت كوچيك و يه بزرگ!!!!!
بابا افتضاحش موقعيه كه مياد كايلينا رو بلند مي كنه انگار از مفصل و مهره و استخوان و.. خبري نيست
در ضمن اگه 6 تا لايف آپگريد رو بگيريد تو مبارزه با ويزير با دارك پرنس مي جنگيد

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام
منم موافقم در طراحي کايلينا خيلي بد کار شده
اول که شنيدم قرار هست بميره کلي ناراحت شدم و اينا چون من کايليناي پرنس 2 رو ديده بودم اما حالا مي گم ايکاش مي مرد اين بختک;)
بهزاد جان نزاشتي چند تا پوستر ها.....
گرچه تو که براي من مي فرستي فقط يک کم عجله کني بهتر هست اين ويندوز ديگه هر 2 ساعت بايد Re Start بشه و 100000002 تا مشکل ديگه
هر چه زودتر سيدي ها رو بفرستي ممنون مي شم
همچنين تو وحيد جان ديويدي که گرفتي در جا برام اون سيدي رو بفرستي ممنون مي شم;)
++++
_____________(بدون شرح:p)

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
تکین نوشته بدون کشیدن کابلها راهی هست که میشه بازی رو اجرا کرد . شما بلدین؟

يه نرم افزاري هست....من دانلود كردم و دادم به دوستم....ولي مث اينكه اين قفل ورژن جديدش هست...فقط اسپلينتر رو بي نياز از اين كار مي كنه...اگه خواستي لينك دانلود رو مي ذارم....

راستي اگه دي وي دي نداري مي توني با داشتن ايميج اصلي بازي بي نياز از اين كار بشي

بهزاد جان نزاشتي چند تا پوستر ها.....

ديشب همه اش مشغول تايپ كردن مقاله ويستا بودم...امشب مي ذارم

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
من امروز غوله رو با يک بار مردن کشتم!!!!
خيلي خيلي خيلي باحال بود به حدي که دوباره رفتم کشتمش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
منتظر عکس هات هستم;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
امين جون اگه ديويدي رام نداري مدرن رو بگير نمي خواد
يک کرک عجيب غريبم تو سيدي مدرن هست
نمیدونم بگم متاسفانه یا خوشبختانه ولی دی وی دی رام دارم.

منظورم نسخه غير اصل بازي بود امين جون.....

++++++++
راستی اگه کسی نسخه ی اورجینال رو داشته باشه و بازی رو نصب کنه برای بازی کردنش احتیاج به گزاشتن سی دی اورجینال در دستگاه داره؟ منظورم اینه که میشه از یه با معرفت که اورجینال گیرش میاد بازی رو گرفت و نصب کرد و پسش داد
39.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر