Prince of Persia

سلام
خوب منم که همه به خاطر همین بازی پرنس بیشتر شناسایی می کنن
امیدوارم این فرم سرپا و قدرت مند باشه تا من و بقیه دوستان بتونن فعالیت مثبت و سریعی داشته باشن

موفق باشید
از طرف طرفدارن شاهزاده ایرانی ;)

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
اين همه ميگفتيد خبر اينم خبر
عکس پيرمرد پيشگو که به عنوان نقش اصلي در فيلم شاهزاده ايران ايفاي نقش خواهد کرد :cheesygri
imv6ue

imv7dv

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سلام سایه خانوم من توی کل بازی 5 تا رو بیشتر نگرفتم و اینکه پیدا کردن اونا خیلی راحته
باید توی هر محیطی که جدید برات باز میکنه یه خورده بگردی و زود از هر محلی که به شما میده نگزری

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام سلام سلام
آقا ببخشيد تموم شد;)
خوب بگزريم
من هم امروز بالاخرا ساعت 11 سيدي رو همسايمون برام اورد و يکي از دلايلي که امروز نرفتم مدرسه هم اين بود
از 11 تا الان(5) يک کله بازي کردم
نه کابل کشي خواست نه چيز ديگه اي چون ايميج DVD بود!!!
الان تبديل شدن به دارک پرنس براي بار سوم هستم
قسمت خريد و فروش خيلي قشنگ هست مخصوصا چون عکس هاش رو کسي نداره(اکثرا!!!)
کنترل هم که همه مي گن بده به نظر من خيلي قشنگ هست و در مجموع براي کسي که از Warrior Wittin خوشش اومده بهترين بازي عمرش مي تونه باشه;)
حيف که کمي فقط از اون حالت خشونتش کم شده ديگه قرمز نيست زرد و قرمز و البته سياه شده!!!
شنيدم خيلي کوتاه هست خدا کنه حالا حالاها تموم نشه!!!
ممنون وحيد جان خيلي عکس جالبي بود
در ضمن من هم منتظر اون سيدي تريلر هات که قرار بود 2 هفته پيش بفرستي هستم ها;)
هر موقع آماده شد يک خبر بده
+++++
در ضمن وحيد جان مقاله ي من هم خيلي چيز هاش درس در اومده اما چيز مهم اين هست من سري پرنس رو از ابتدا تا اين نسخه برسي کردم و در يک قسمت هم اشنباهات رو گفتم
در مجموع چيز مرتبي شده و به آقاي مجرد هم گفتم اگر امکان داره صبر کنند داستان پرنس 3 هم بنويسم تحويل بدم تا تموم شه
مديران عزيز اگر جاي ويرايشي دارد بگيد تا کار به جاهاي باريک نکشيده;)

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

مي بينم كه بالاخره رهام هم بازي رو انجام داد.خوش به حالت...

در ضمن تمام عكس هاي داخل بازي رو هم من دارم....

من يه سوال برام پيش اومده....يه دمو ديدم كه در اون دارك پرنس موهاي سفيدي داره...توي اين بازي هم همين طور هست....همين طور دشمنان بازي هم كه تو دموها بودن به نظر مي ياد توي ازي نيستن

يعني اون دمويي كه تو نمايشگاه نشون مي داد فقط تبليغاتي بوده و اصلا به بازي هيچ ربطي نداشته؟

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام بهزاد جان
من تو مقالم کامل در مورد اين توضيح دادم!!!
بله جنبه ي تبليغاتي داشته اونم تبليغ منفي!!!!
من يک تريلر ديدم حدود 1 دقيقه تمام حرکات دارک پرنس اوليه رو نشون مي ده!!!!
خيلي بي مزه هست خيلي هم شبيه دانته و داراي يک افک خيلي مسخره هم بود با يک جليقه ي پير مردي:p
من اسم اين رو يکي از اشتباهات تيم پرنس ميزارم
تو نمايشگاه که همه هستند چنين چيزي رو نشون مي دن
اين نشون مي ده اصلا برنامه ريزي ندارند و نمي دونستند آخرش چي بشه!!!!
حتي ديديم تو اون تريلر کايلينا خودش رو پرتس مي کنه پايين که اين هم نيست و الکي هست!!!!
بهتر بود شخصيتش رو مرموز نگه مي داشتند و وقتي اين دارک پرنس آواتارم ساخته شد بروزش مي دادند
اينم مثل مشکلي که در اي 3 چند سال قبل هم براي SOT داشتند
براي مثال براي کشتن پرنده ها هم بايد از خنجر استفاده مي کردي يا مثلا در آخر وزير رو نمي کشتي و يک هيولاي بزرگ شني رو مي کشتي!!!!
اصلا اين که چي شد دارک پرنس به وجون آمد خيلي خنده دار هست اين رو ديگه نمي گم که مقالم رو بخونيد
در هر حال اين تيم هر لحظه تصميمي گرفتند و اين هميشه به سودشون نبوده و اميدوارم در سگانه ي بعدي هدف کتملا معلوم باشد;)

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام

آقا قضيه اين فيلم پرنس چيه؟؟!!
هيچي شايعاتي بر ساخت فيلم پرنس هست و مسابقه اي براي انتخاب بهترين هنر پيشه!!!
بهزاد جان تو چرا بازيش نمي کني؟؟؟؟
فعلا کرک شده رو بازي کن اوريجينال رو بعدا مخصوصا حالا که همشم مي دوني!!!!!!!!!!!!!

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

خبرهايي مبني براين هست كه نسخه اورج بازي گرافيكي بهتر و بازي روان تري داره...اينو نمي خواستم بگم چون حتما بازي يه بحث شروع مي شه....ولي مجبورم كردي ...

ولي تا خودم هم نبينم اين موضوع رو تاييد نمي كنم

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
نوشته شده توسط qx_roham_xp:
هيچي شايعاتي بر ساخت فيلم پرنس هست و مسابقه اي براي انتخاب بهترين هنر پيشه!!!
QUOTE]

خب ديگه اين كه انتخاب نميخواد . بهترين هنر پيشه براي اجراي نقش پرينس منم ديگه ! :D

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
من هم امروز بالاخرا ساعت 11 سيدي رو همسايمون برام اورد و يکي از دلايلي که امروز نرفتم مدرسه هم اين بود
از 11 تا الان(5) يک کله بازي کردم
نه کابل کشي خواست نه چيز ديگه اي چون ايميج DVD بود!!!
الان تبديل شدن به دارک پرنس براي بار سوم هستم
قسمت خريد و فروش خيلي قشنگ هست مخصوصا چون عکس هاش رو کسي نداره(اکثرا!!!)
کنترل هم که همه مي گن بده به نظر من خيلي قشنگ هست و در مجموع براي کسي که از Warrior Wittin خوشش اومده بهترين بازي عمرش مي تونه باشه
خوب چون شما هم توموم کنيد ميمونه بهزاد بعد از اون ميتونيم در مورد بازي بحث کنيم

شنيدم خيلي کوتاه هست خدا کنه حالا حالاها تموم نشه!!!

شنيدن کي بود مانند ديدن
ممنون وحيد جان خيلي عکس جالبي بود
در ضمن من هم منتظر اون سيدي تريلر هات که قرار بود 2 هفته پيش بفرستي هستم ها;)
هر موقع آماده شد يک خبر بده

خواهش ميکنم راستي اينو جدي نگيرد امروز رفته بوديم باغ اطراف تهران که اين يارو ديدم فکر کنم پاکستاني باشه منم ازش عکس گرفتم راستي ازم ۱۰۰ تومان گرفت تا بزاره ازش عکس بگيرم اخه يکي نيست بگه مرد حسابي طرف پول ميده عکسشو بزاري تو سايت يا مجله حالا خودت پول ميدي ...
دموها اماده است فقط ميمونه يه فرصت مناسب البته اگه تا هفته بعد دي وي دي بهزاد هم برسه فکر کنم تو هم به سي ديات ميرسي راستي يکي برام ۷ گيگ دمو فرستات که همش جديد بود کمترينش ۲۰ مگ و بالاترينش ۳۰۰ مگ بود خيلي جالب بود حتما از اونا هم برات گلچين ميکنم ;)

در ضمن وحيد جان مقاله ي من هم خيلي چيز هاش درس در اومده اما چيز مهم اين هست من سري پرنس رو از ابتدا تا اين نسخه برسي کردم و در يک قسمت هم اشنباهات رو گفتم
در مجموع چيز مرتبي شده و به آقاي مجرد هم گفتم اگر امکان داره صبر کنند داستان پرنس 3 هم بنويسم تحويل بدم تا تموم شه
مديران عزيز اگر جاي ويرايشي دارد بگيد تا کار به جاهاي باريک نکشيده
ما که هنوز چيزي نديدم اميدوارم که جالب باشه :idea:

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
نوشته شده توسط behzadr:
سلام

خبرهايي مبني براين هست كه نسخه اورج بازي گرافيكي بهتر و بازي روان تري داره...اينو نمي خواستم بگم چون حتما بازي يه بحث شروع مي شه....ولي مجبورم كردي ...

ولي تا خودم هم نبينم اين موضوع رو تاييد نمي كنم
صد در صد چون بازي اصل بدون دست کاري نصب شده ولي نسخه کپي هميشه يه چيزهايش حذف ميشه تا بازي نتونه خودشو با سيستم سازگار کنه
راستي اقا بهزاد اين عکسايي که ميزاري چه جوري به دستت ميرسه يا بايد عضو جاي باشي يا با يکي از دوستان خارجي در ارتباط باشي

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
سلام سایه خانوم من توی کل بازی 5 تا رو بیشتر نگرفتم و اینکه پیدا کردن اونا خیلی راحته
باید توی هر محیطی که جدید برات باز میکنه یه خورده بگردی و زود از هر محلی که به شما میده نگزری
مرسی از توجهی که کردی .

در مورد اون عکس هم که برای پیشگوی فیلم پرنس گذاشتین من فکر میکنم بیشتر به یه بیچاره افغانی شبیه بود تا پیشگویی که به عنوان هنرپیشه فیلم انتخاب شده باشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر