Prince of Persia

سلام
خوب منم که همه به خاطر همین بازی پرنس بیشتر شناسایی می کنن
امیدوارم این فرم سرپا و قدرت مند باشه تا من و بقیه دوستان بتونن فعالیت مثبت و سریعی داشته باشن

موفق باشید
از طرف طرفدارن شاهزاده ایرانی ;)

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
تو اين چند روزي که نبودم مي خواستم براي هميشه برم
و ديروز که دوباره اومدم تصميمم براي رفتن 100% شد و فقط به خاطر پست جديد بهزاد بود که برگشتم
چون واقعا ديدم هيچ دوستي اينجا ندارم(جدا از علي و خليل و بهزاد جان)
اما وقتي ديدم بدون بهزاد و بچه ها و من تايپيک هاي پرنس اين قدر سرد هست دلم سوخت!!!
برگشتم و پست بهزاد رو خوندم و برگشتم
داشتم مدير مي شدم اگه امروز بر نمي گشتم مدير مي شدم شايد هنوز هم بشم اما انصراف مي دم
براي اطلاعات بيشتر يک سر برين به اون تايپيک
رهام جان من خوشحالم که تصمیمت عوض شد و برگشتی....

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
نوشته شده توسط behzadr:
سلام

من چند روزي غايب بودم....ولي اصلا نه با كسي مشكل داشتم و نه از كسي دلخور هستم(يعني نمي تونم باشم)

بازي رو هم هنوز نگرفتم....ولي پوستر جديد خيلي گيرم اومده كه سر موقع مي ذارم

در مورد بازي هم هنوز نمي تونم نظري بدم.....

سلام بهزاد خان شرمنده يه چيز بگم باور کن اونم مشکلات وقت و از همه مهمتر اين که مريضي مادرم خيلي درگير اين مسايل بودم تا اين که اون روز تو يه پست ديدم نوشتي که تو اين سايت دوست نداري خيلي زياد دلخور شدم اينو بدون که طرف مقابل هم بايد مشکلات دوستشو درک کنه اقا بهزاد اگه من ميخواستم سي دي براي شما نفرستم از روز اول که قرار بود بفرستم اين کارو ميکردم گفته بودم که سي دي رو فرستادم ولي قرار بود همون روز بفرستم که نتونستم برم و برات بفرستم مگه نه قرار بود دو تا سي گلچين از دموهاي جديد که دانلودش فقط ۲ ماه طول ميکشه برات بفرستم که نشد
حالا براي اين که حرف و حديث نباشه فردا تو اخرين فرصت برات ميفرستم تا حرفي نباشه :o

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
سلام

دلايلي داشتم که ديگه براي هميشه مي خواستم بازي سنتر رو ول کنم

متاسفانه عادت بدي كه اغلب ما ها داريم اين هست كه به محض اينكه از كارها و رفتار هاي ما انتقاد ميشه به سرعت عكس العمل نشون ميديم و خودمون رو بي مشكل و منطقي ترين ادم موجود معرفي ميكنيم و همه اشكالات رو متوجه شخص رو برو ميكنيم.

حتي به حدي عصباني بودم از بازي سنتر که رفتم تو P.O.G (Prince of Games)
exclaim.gif
و وقتي فهميدند من از کاربر هاي بازي سنتر بودم خواستند مديرم کنند

معمولا سايت هاي تازه تاسيس و نو پا براي جذب كاربر دست به هر اقدامي ميزنند و از اين بايت خرده اي نميشه بهشون گرفت

ديدم تايپيک پرنس از وقتي من و بهزاد رفتيم شده تايپيک حل المسائل و تا وقتي ما بوديم هي گير ميدادند پست بي خود و ... اما از روزي که رفتم ديگه انگار نه انگار

كليت اين سايت و تاپيك ها خبر رساني و حل مشكلات كاربر ها در زمينه دنياي بازي ها هست و كمك كردن به يكديگر هيچ مشكلي نداره و قابل تحسين هست.اما بايد به اطلاع برسونم كه دليلي نداره كه چون شما به اين بازي علاقه داري اين تاپيك دائما با هر پستي به عنوان خبر در صدر باشه.

اووووووووووووووووووووووو
من نخوندم که از تکين گرفتي
پس بگو قضيه از کجا آب مي خوره
حتما سي پي يوت 10000 بيتي نيست
wink.gif

{ون به حرف بزرگ تر بايد گوش بدم چشم
تازه حيف که ديويدي ندارم وگرنه تايپيکا اونجا هم...
نگفتي چرا چت نمي کني ها
wink.gif

به خدا الکي مي گن معتاد مي شي نترس!!!!!!!!!!
مدرن هميشه سيدي هاش سالم هست اما يک مشکل داره نمي دونم براي شما هم هست يا نه سيدي هاش کمتره!!!!
من پرنس 2 ام 2 سيدي بود بعد تکين رو گرفتم 3 سيدي
مال مدرن فيلماش رو کامل نداشت!!!!!

بچه ها امروز مي دونيد چي شد!!!!
هر چي دانلود کرده بودم تو کافي نت پريد!!!!
هر چي تو 2 ماه دانلود کرده بودم
جديدها رو هنوز رايت نکرده بودم
خيلي ضد حال بود برام
احمق ها سيستم ها رو فرمت کردند!!!!
نمي دونم چي کار کنم کلي تريلر جديد پرنس بود
70مگي Ign - 66 مگي Gt - و حدود 500 مگ هم از جاهاي ديگه(تريلر هاي ديگه هم بود توشون)
همش پر پر
خيلي حال گيري بود
20000 تومنم پولم الکي رفت!!!

قضاوت با خودتون....

چرا داغ نگهش نداشتين؟؟؟

بازي وقتي منتشر شد خواه و ناخواه از مقدار خبر هاي حول حوش اون كم ميشه و دليلي هم نداره وقتي موضوع خاصي وجود نداره شلوغش كنيم و علاقه هاي شخصي خودمون رو هم بهش بيافزاييم.

دلسردم کردين گفتم حيف خبر هاي دست اول خودم و بهزاد و خليل

رهام جان وقتي كاري و انجام ميدي سعي كن هيچ موقع بابت اون منتي به سر كسي نذاري

خيلي هم برام خنده دار بود وقتي ديدم حتي مدير ها هم دست به اشتباه من زدند و به قول معروف واي از آن روزي که بگندد نمک!!!

نميدونم منظور شما چيه اگر فكر ميكني اينطوري هست يك نمونه هم بگو تا ما پي به اشتباهاتمون ببريم.

موفق باشيد

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
نوشته شده توسط qx_roham_xp:
سلام سلام سلام
من هم چند روزي غايب بودم
دلايلي داشتم که ديگه براي هميشه مي خواستم بازي سنتر رو ول کنم :exclaim:
حتي به حدي عصباني بودم از بازي سنتر که رفتم تو P.O.G (Prince of Games) :exclaim: و وقتي فهميدند من از کاربر هاي بازي سنتر بودم خواستند مديرم کنند :exclaim: :exclaim: :exclaim:
بله جدا مي گم داشتم بزرگترين خيانتي که فکرش رو مي کردم به بچه ها اين جا مي کردم چون فوق العاده عصباني بودم
اما ديروز دوباره يک نظر به بازي سنتر انداختم گريم گرفت
ديدم تايپيک پرنس از وقتي من و بهزاد رفتيم شده تايپيک حل المسائل و تا وقتي ما بوديم هي گير ميدادند پست بي خود و ... اما از روزي که رفتم ديگه انگار نه انگار
هر کسي سازي مي زد
اصلا کسي خبري نمي زاشت
اصلا کسي نگفت رهام مرد يا زندست
ديگه خواستم برم و اصلا بازي سنتر رو نبينم چون بهزاد هم از دست داده بودم
حالا از بي محلي شديد همه ي شما ها بگزريم (نسبت به خودم) چرا تايپيک رو خراب کرديد؟؟؟
چرا داغ نگهش نداشتين؟؟؟
چرا خبر نزدين
دلسردم کردين گفتم حيف خبر هاي دست اول خودم و بهزاد و خليل
100 رحمت به بازي دات و P.O.G بچه هاش خيلي قدر آدم رو مي دونند :exclaim: :exclaim: :exclaim:
علي جون و خليل جون خيلي با من صحبت کردند
خوب فکر کردم ديدم هر چقدر هم از بازي سنتر عصباني باشم نمي تونم رد کنم که بهترين سايت فارسي تخصصي بازي هست :exclaim: :surprised
اما ديگه بازي سنتر و ول کرده بودم که امروز صفحه ي Avant چون روش بود ديدم صفحه صندوق اومد و بهزاد برگشته
و اگه مي بينيد برگشتم فقط به خاطر سايت و بهزاد و بچه ها و حتي سايت بوده
دلم دووم نيورد(Doom نه ها :cheesygri )
اما ماه ديگه قرار هست من برم و يک 4 ماهي نمي تونم آن شم اگه قرار باشه اون مو قع هم مثل اين 2-3 روز بشه که نمي شه
پس خواهشا شما ها هم تايپيک رو داغ نگه داريد
خيلي هم برام خنده دار بود وقتي ديدم حتي مدير ها هم دست به اشتباه من زدند و به قول معروف واي از آن روزي که بگندد نمک!!!
ببخشيد پست بي ربطي زدم
تو اين يک ماهي که هستم تايپيک رو همچنان سعي مي کنم مثل سابق کنم
پس شما ها هم کمک کنيد :neutral:
بهزاد جان لطفا جواب سوال هاي قبليمم بده
اينم به خاطر تو
در ضمن منم هنوز اوريجينال رو نگرفتم داداشم فرستاده اما 2 هفته ديگه مي رسه اما فردا کرمان مي آد تو مغازه ها سفارش دادم به تو هم پيشنهاد مي کنم فعلا يکي کرک شده بگير تا روزي که اوريجينال برسه;)
اگه عکس هاي جديدتم تو اون سيدي بزاري ممنون مي شم
تو هم هرچي مي خواي بگو برات بفرستم
رضا جان بايد درايوت رو NTFS بکني
بچه ها تايپيکي براي مشکل در اجراي پرنس مگه نيست؟؟؟؟
پس چرا اين جا سوال مي کنيد
ببخشيد از پست بي موردم :exclaim:

به نطرت چه خبري ميذاشتيم خيلي تند ميري مگه فقط تو و بهزاد طرفدار اين بازي هستيد (اقايون به دل نگيريد) ميگي از وقتي ما رفتيم تايپيک اين جوري شده خوب خبري نيست به نظرت چه خبري ميذاشتيم خبر از دمو جديد پرينس خوب دوستان ميتونند برن تو سايت ها دمو ببينند اگر شما مقاله اي داريد بزاريد نه عکس و...البته به جز پوسترهاي بهزاد که دست نيافتني دوستان يه سري مشکلات داشتن که حق هم داشتن تو اينجا بيان کنند چون که جاش همين جاستو يه چيز ديگه هميشه سعي کن توري حرفهات تو بيان کني که به کسي بر نخوره

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
متاسفانه عادت بدي كه اغلب ما ها داريم اين هست كه به محض اينكه از كارها و رفتار هاي ما انتقاد ميشه به سرعت عكس العمل نشون ميديم و خودمون رو بي مشكل و منطقي ترين ادم موجود معرفي ميكنيم و همه اشكالات رو متوجه شخص رو برو ميكنيم.
اين يکي از مشکلات اقا رهام که انشالله درست ميشه

معمولا سايت هاي تازه تاسيس و نو پا براي جذب كاربر دست به هر اقدامي ميزنند و از اين بايت خرده اي نميشه بهشون گرفت

کاملا درست

كليت اين سايت و تاپيك ها خبر رساني و حل مشكلات كاربر ها در زمينه دنياي بازي ها هست و كمك كردن به يكديگر هيچ مشكلي نداره و قابل تحسين هست.اما بايد به اطلاع برسونم كه دليلي نداره كه چون شما به اين بازي علاقه داري اين تاپيك دائما با هر پستي به عنوان خبر در صدر باشه.

قضاوت با خودتون....

بازي وقتي منتشر شد خواه و ناخواه از مقدار خبر هاي حول حوش اون كم ميشه و دليلي هم نداره وقتي موضوع خاصي وجود نداره شلوغش كنيم و علاقه هاي شخصي خودمون رو هم بهش بيافزاييم.

رهام جان وقتي كاري و انجام ميدي سعي كن هيچ موقع بابت اون منتي به سر كسي نذاري

نميدونم منظور شما چيه اگر فكر ميكني اينطوري هست يك نمونه هم بگو تا ما پي به اشتباهاتمون ببريم.

موفق باشيد
[/quote]

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام
کاملا بحث رو عوض کردم اما لازم مي دونم آقاي مجرد توضيحاتي بدم:
اول از همه اينکه من کسي ازم انتقاد نکرد و فقط آقا علي رضا نکته اي درباره ي بهزاد و نکته اي کلي گفتند و من به خودم اومدم همين;)
و کاملا قبول دارم که بعضي پست هام بي مورد بوده اما آيا باعث مشکلي شده؟؟؟
جز اينکه کسي رو شاد کرده يا شوخي کوچيکي کردم يا کمي درد دل کردم;)
آدم آهني که نيستم و اگه چت باشه اين مشکل(حد اقل از جانب من!)به طور کامل رفع مي شه (جلوي جمع گفتم نه پيغام خصوصي!!!)

بله نمي شه خرده گرفت اما اگه شما از دست کسي يا از جايي عصباني باشيد و يکي پيشنهاد دوستي به شما بده قبول نمي کنيد؟؟؟(مگر اينکه همان آدم آهني باشيد:p)

يا شما يا آقا اشکان قبلا گفته بودند در هر تايپيک مختص همان پست دهيد منظورم اين هست !!!
وقتي تايپيک مشکل در نصب POP:T2T هست چرا اينجا مطرح بشه(سوالي که باعث شد من مدتي برم وقتي کسي براش مطالب و اخبار من مهم نيست , چرا وقتي کسي اين خيالش نيست من اين خبر ها رو با چه بدبختي اي مي آرم , وقتي بعد از اونهمه کار يک پست که مي زنم اون همه ايراد گرفته مي شه و صندوقم پر مي شه از بس همه مي گن ويرايش کن , وقتي که ديگه به قول بهزاد دوستي اينجا نداشته باشم و مجبورم داشته باشم!!!)
و بهزاد فکر کنم همون صفحات اول گفت اين تايپيک مختص اخبار در مورد Prince of Persia هست نه فقط نسخه ي The Two Thrones !!!
ما اون تايپيکم داريم پس اينجا بايد فقط خبر باشه (همون طوري که منم حق ندارم نه کمي شوخي کنم يا درد دل کنم يا پست بي ربطي بزنم)

چشم قضاوت با خودم قبول دارم اما آيا فقط من از اين پست ها دارم؟؟؟
يک سر به تايپيک NFS:MW بزنيد;)

عنوان تايپيک اين نسخه ي پرنس نيست!!!Prince of PErsia هست اونم تمامي ندارد!!!
شما تايپيک Prince of Persia Series يادتون نيست؟؟؟ وقتي Warrior Wittin اومد ديگه خبري نبود؟؟؟
تا وقتي که خراب شد داغ نگهش داشته بوديم
چرا چون يک فرم بود يک تايپيک
هر کس نظري مي داد
هر کس مسابقه اي مي ساخت(براي اون تايپيک)
طرح طراخي آواتار - ساخت امضا - يا تو خود تايپيک هم نظر در مورد کسي که داهاکا دنبالش بود - عکس از UBI soft - عکس از طراحان و ...
آدم اگر خبر بخواهد پيدا مي کند اگر نه خبر نگاران بعد از هر اتفاقي بايد ورشکست بشوند;)

جناب آقاي مجرد مي شه منت رو براي من تعريف کنيد؟؟؟
چه ربطي دارد فکر کنم منظور من رو متوجه نشديد در ادامه ي مطلب بالا بود!!!

منظورم همان موقعي بود که آقا بهزاد (نه Behzadr) و آقا اشکان (Leechking) در مورد کابل کشي توضيح مي دادند در صورتي که ما تايپيک قفل شکن و مخصوصا قفل بازي King Kong و پرنس داريم!!!

آقاي مجرد ببخشيد سر شما را درد آوردم و پست بيجايي زدم اما واجب مي دونستم
اگر باز هم مشکلي داريد پيغام بزاريد که برايتان توضيح دهم اگر هم با من مشکل داريد که...
من با شما مشکلي ندارم اين رو مي دونم;)
در مجموع آقاي مجرد ممنون که وقتتون رو به من اختصاص داديد

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام آقا وحيد شايد من اين مشکل رو داشته باشم اما نمي دونم وقتي ازم انتقاد نشده چرا بايد عکس العمل نشون بدم؟؟؟؟؟
شما ها فکر مي کنيد کسي به من گفته پست بيخود زدي منم قهر کردم رفتم يا به قول محمدرضا باي باي؟؟؟
اگه اين جوري باشم که تا حالا بايد مرده باشم چون کم انتقاد نمي شنوم(اما نه از بازي سنتر که اونم شنيدم و پذيرفتم!!!)
جواب "کاملا موافقم"هم در بالا بخونيد
و در کل بهزاد حرف جالبي زد
"من اين عادت بچگيم رو مدت هاست ترک کردم(قهر کردن!!!)

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
به نطرت چه خبري ميذاشتيم خيلي تند ميري مگه فقط تو و بهزاد طرفدار اين بازي هستيد (اقايون به دل نگيريد) ميگي از وقتي ما رفتيم تايپيک اين جوري شده خوب خبري نيست به نظرت چه خبري ميذاشتيم خبر از دمو جديد پرينس خوب دوستان ميتونند برن تو سايت ها دمو ببينند اگر شما مقاله اي داريد بزاريد نه عکس و...البته به جز پوسترهاي بهزاد که دست نيافتني دوستان يه سري مشکلات داشتن که حق هم داشتن تو اينجا بيان کنند چون که جاش همين جاستو يه چيز ديگه هميشه سعي کن توري حرفهات تو بيان کني که به کسي بر نخوره
چطور اگه به من بر مي خورد اشکالي نداشت؟؟؟
در ضمن اگه اين طور هست
پس اين تايپيک رو قفل کنيد هر کس هر خبري بخواد از گوگل سرچ کنه يخونه اصلا چه الزاميتي داره؟؟؟
همه ي تريلر ها مگه تو مجله هستند؟؟؟
يادت نيست قبلا تريلر مي زاشتيم
Dev Diari 6 اومد کسي گزاشت؟؟؟
کسي مصاحبه بعد از انتشار رو گزاشت؟؟؟
نه نزاشت
اگه مي گم کم لطفي کردند بچه ها يعني خبري بوده و نزاشتند!!!!!!
در ضمن فکر ميکني وحيد جان من اون مقاله رو از کجا اوردم که الان دست آقا ي مجرد هست؟؟؟
9 صفحه شب خوابيدم خواب ديدم صبح نوشتم؟؟؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
اميد وارم آقايون به دل نگرفته باشند چون حقيقت تلخ هست!!!!
+++++++
تايپيک مشکل در پرنس هم براي قشنگي يا جلوه ي زيبايي تاسيس نشده ;)

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

اگه ميشه دوستان اين بحث رو براي هميشه فراموش كنيد

همه ما اشتباه مي كنيم...يكي مث خودم هم همينطور.....

يه نكته اي كه هميشه من هرگز فراموش نمي كنم اينه كه دوستان آدم عيب ها رو مي بينن و مي گن....

وحيد جون....بازي رو هم محمد برام مي فرسته....از زحمت تو دوست خوبم هم ممنون....اميدوارم تمام مشكلات همه دوستانم مرتفع شه.....

اينم براي ختم به خير جريان

اگه وقت كنم همه اين تصاوير رو مي ذارم...
im8g2x.jpg

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
حق داري دوست عزيز چشم:
اين هم چند خبر جديد:
اول از همه اين که به کساني که در اروپا هستند فقط نسخه ي Special فروخته مي شه مثل Resident Evil 4 که در ژاپن لباس و مدل اسلحه هم داده مي شد!!!
دوم اينکه مکاني رو که براي ساخت پرنس استفاده کردند(که به بزرگي يک شهرک بوده) تيم مي خواهند نگهداري کنند و اميد به استفاده ي آن با تغييراتي در پرنس بعدي هست!!!
سوم Dev Diari 6 هست که ديدن اون رو به همه پيشنهاد مي کنم و فردا لينش مي کنم انشاالله!!!
چهارم آمدن چند کميک جديد هست و شايعاتي از آمدن کتابي که داراي کميک هاي پرنس هست مانند تن تن !!!
در ضمن دارم يک فکر جالب براي کميک ها مي کنم
منتظر طراحي مسابقه ي جديد من باشيد!!!

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

شمردم.....حدود 80 تا پوستر جديد هست.....تا اونجايي كه بتونم مي ذارم تو همين تاپيك.

راستي من الان نسخه كرك شده جلوي روم هست...ولي نسخه اورجينال تو راه هست...برا همين اصلا وسوسه نمي شم
wink.gif

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
عجب عکس قشنگي بهزاد
خيلي اخمش ترسناک هست هيچ کدوم اون بازيگر ها به اين پرنس ما نمي خوره!!!
حرفت رو حالا مي فهمم که مي گفتي فيلم نشه بهتره چون نمي شه اونجوري که انتظار داريم ساخته بشه!!!
در ضمن من هنوز بي ويندوزم ها اگه بتوني سيدي ها رو هرچه زود تر بفرستي ممنونت مي شم!!!
+++++++++++++
تو Special سفارش دادي؟؟؟

منم دو دلم نسخه ي اوريجينال تا 2-3 هفته ديگه مي رسه اما کرک شدشم رايتي ش رو دارم فردا هم دوستم مال مدرنش رو بهم مي ده
نميدونم بازي کنم يا نه اگه بازي کنم تا ته ميرم :confused:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر