Prince of Persia

سلام
خوب منم که همه به خاطر همین بازی پرنس بیشتر شناسایی می کنن
امیدوارم این فرم سرپا و قدرت مند باشه تا من و بقیه دوستان بتونن فعالیت مثبت و سریعی داشته باشن

موفق باشید
از طرف طرفدارن شاهزاده ایرانی ;)

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
سلام

از همه دوستاني كه انتظار بيخود از اونها داشتم معذرت مي خوام.....( من امروز ياد گرفتم كه توقع داشتن از دوستان براي هر كسي جايز هست...نمي دونستم كه اينجا دوستي ندارم)

اميدوارم موفق باشيد
جریان چیه بهزاد....؟؟؟؟؟؟ اتفاقی افتاده !!!!!!

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
نوشته شده توسط FashisT:
امروز دیگه کاید کردم و هارد رو جمع و جور کردم..
نمیدونم چرا این center camera ش منو اذیت میکنه فرم دوربین اصلا با من جور نیست ولی در کل 30% با اون چیزی که فکر میکردم پایین تر بود ..قیافه کالینا هم که حسابی داغون بود پرنس هم که فقط لباسش کلا عوض شده بود...
خلاصه تا نشستم دیگه نتونستم پاشم و یه ضرب رفتم تا جایی که dark prince زد بیرون....این زنجیرشم یه جورایی نه خوب هست نه بد ..
راستی یک تاپیک بزنیم در مورد داستان صحبت کنیم چون من عادت دارم بازی رو که میرم جلو داستانشم متوجه بشم ..
راستی یه چیزیم که اوایل بازی به چشم میزه دارهای قالی و فرش های اویزون شده هست!!
فعلا

منم با شما موافقم اقا شهرام يه تاپيك بزنيم در مورد داستانش بعد هم من تو دموي اول كه كايلينا رو ديدم يه لحظه ياد شهره آغداشلو افتادم اخه چرا قيافش رو خراب كردن تو قبليه كه خيلي عالي بود ؟؟؟ ( شايدم قيافش در داستان بگه چرا اينطوري شده ) لباس پرنس هم بد نيست .....

hitmax14

کاربر سایت
Oct 6, 2005
162
نوشته شده توسط kelark:
منم با شما موافقم اقا شهرام يه تاپيك بزنيم در مورد داستانش بعد هم من تو دموي اول كه كايلينا رو ديدم يه لحظه ياد شهره آغداشلو افتادم اخه چرا قيافش رو خراب كردن تو قبليه كه خيلي عالي بود ؟؟؟ ( شايدم قيافش در داستان بگه چرا اينطوري شده ) لباس پرنس هم بد نيست .....

راست میگه
اگه یکی داستان رو بگه خیلی خوب میشه.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
نوشته شده توسط farzadlion:
مثل اينكه قرار بوده بازي رو بخرن براش بفرستن چند نفر بهش قول داده بودن ولي فقط قول داده بودن از عمل خبري نبوده من اگه جاي بهزاد بودم از خجالت فك و فاميل اين دوستان در مي اومدم

اما يه نكته بازي شيراز اومده؟

RoOozbeh

کاربر سایت
Dec 2, 2005
21
دعوتنامه

سلام
اینجا رو برای طرفدارای پرینس آف پرشیا که یکی از بیاد ماندنی ترین بازیهای عمرم بوده و هست درس کردم
با اتمام این سری از بازیهای پرینس و شنهای زمان که خاطرات زیادی ازش داریم
20.gif
بلاخره باید با پرینس خداحافظی کنیم البته شاید یوبی اینبار پرینسی جدید رو برای نسل بعدی کنسولها طراحی کنه کی میدونه شاید بچه های ما دوباره این بازی رو کردن
14.gif

هم برای یادگاری و هم بعنوان یه مسابقه از دوستان دعوت میکنم تا آواتورها و امضاهایی که از این بازی درس کردن به نمایش بگذارن
20.gif

http://www.blackmice.com/showthread.php?p=60150&posted=1#post60150
خوشحال ميشم شما رو هم در اين مسابقه ببينم
راستی تو این مسابقه برای بچه های پرشين تولز و بازیکده و حامد سافت و بلك مايس هم دعوتنامه فرستاده شده

آخرین ویرایش:

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
نوشته شده توسط behzadr:
سلام

از همه دوستاني كه انتظار بيخود از اونها داشتم معذرت مي خوام.....( من امروز ياد گرفتم كه توقع داشتن از دوستان براي هر كسي جايز هست...نمي دونستم كه اينجا دوستي ندارم)

اميدوارم موفق باشيد
بهزاد جان خيلي زود رنجي از دست ما ناراحت نشو اخه يه مشکلاتي پيش امد ولي من برات سي دي رو فرستادم بعد صبر پيشي بگير اي دوست احتمالا فردا يه پس فردا دستت ميرسه

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
آقا من موندم این قفل star force پس به چه درد میخورد من که بدون هیچ کدوم از اون برنامه ها اجرا کردم فقط باید کابل dvd rw رو میکشیدم ظاهرا با dvd مشکل داره

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
آقا من موندم این قفل star force پس به چه درد میخورد من که بدون هیچ کدوم از اون برنامه ها اجرا کردم فقط باید کابل dvd rw رو میکشیدم ظاهرا با dvd مشکل داره

چون شما ایمیج نسخه ی dvd رو دارید و این نسخه فقط dvdrom و dvd-rw رو چک میکنه.

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط ChaosTheory:
چون شما ایمیج نسخه ی dvd رو دارید و این نسخه فقط dvdrom و dvd-rw رو چک میکنه.
جدی پس خوش به حال خودمون پس چرا این شرکتها این برنامه sfn رو تو سیدی گذاشتن؟

linkin_park

کاربر سایت
Nov 5, 2005
69
آقا من یه سی دی رام و یه دی وی دی رایتر دارم و مشکلمم هم اینه که نمیتونم کابلامو هی بکشم چون ازشون خیلی استفاده میکنم ...
حالا راهی بجز کابل کشی نیست ..
در ضمن اون sfnightmare هم رو ماله من جواب نمیده ...

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
جدی پس خوش به حال خودمون پس چرا این شرکتها این برنامه sfn رو تو سیدی گذاشتن؟

چون ممکنه روی بعضی از dvd-rom ها جواب بده.

آقا من یه سی دی رام و یه دی وی دی رایتر دارم و مشکلمم هم اینه که نمیتونم کابلامو هی بکشم چون ازشون خیلی استفاده میکنم ...
حالا راهی بجز کابل کشی نیست ..
راه دیگه ای غیر از کشیدن کابل dvd-rw نیست.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سلام به همه دوستان

من الان دارم با ماهارجه میجنگم

و تا حالا 5 بار خط خونمو بالا بردم کسی نمیدونه که اگه همه رو بیگرم چی میشه
یعنی مثل دو هستش یا نه فرقی نداره
و اینکه فکر کنم تا 6 بار بیشتر نیست که خط خون رو بالا بردش این طوری که من حساب کردم

============================

و اینکه نظرم در مورد بازی اینه که روی بزای و محیط هاش خیلی بیشتر از دو کار شده و از این لحاظ یه نقطه قوت برای بازی هتسش ولی ازنظر حیجان یکمی پایین هتسش بازی حتی با اینکه دارم با قول اخرش میجنگم ولی شاید به این دیلیل باشه که دیگه یه چیز تکراری شده بازی برامون مثل نگاه کردن سه بار یه فیلم باشه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
سلام

اميدوارم موفق باشيد

فکر کنم یه کدورتی بین بهزاد و محمد رضا پیش اومده باشه و انشالله حل میشه.
راستی نکنه بهزاد گزاشته رفته چون 2 روزه به سایت سر نزده!!!!

مثل اينكه قرار بوده بازي رو بخرن براش بفرستن چند نفر بهش قول داده بودن ولي فقط قول داده بودن از عمل خبري نبوده من اگه جاي بهزاد بودم از خجالت فك و فاميل اين دوستان در مي اومدم
باز که شما شلوغش کردین.
نمیدونم شما چه اصراری به شلوغ کاری دارین
101.gif
101.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر