Prince of Persia

سلام
خوب منم که همه به خاطر همین بازی پرنس بیشتر شناسایی می کنن
امیدوارم این فرم سرپا و قدرت مند باشه تا من و بقیه دوستان بتونن فعالیت مثبت و سریعی داشته باشن

موفق باشید
از طرف طرفدارن شاهزاده ایرانی ;)

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
من بازی رو دارم ولی نصب نمیشه !
ارور میده میگه فضای کافی نداری !!!؟؟ اما من توی یک درایوی که ۳۰ گیگ فضای خالی داشت هم ریختم باز اینو
:cry::surprisedگفت!!!؟
کسی می دونه مشکل چیه

درایوی که بازی رو توش میریزی باید NTFS باشه.

Brad Pitt

کاربر سایت
Oct 19, 2005
114
نوشته شده توسط farzadlion:
من که تا حالا نه دیدم و نه شنیدم که کامپیوتر هم اشتباه کنه !!!!!!
اما صفحه قبل بهزاد یک سریال نامبر نوشته اون را امتحان کن ببین درست میشه
سريالي كه بهزاد داده دقيقآ همين سرياله
خواهشآ يكي كمك كنه .مشكلم رو يه بار ديگه تكرار ميكنم.
من ديروز بازي رو گرفتم وبدون درد سر نصب كردم وكابلهاي سيدي رام ورايتر رو هم كشيدم و

شماره سريال رو وارد كردم ولي بعد از چك كردن اين error رو ميده واز سريال نامبر ايراد ميگيره:

the disc key you entered does not correspond to the disc in the drive.
make sure you use the correct disce key.

البته يه بار كه داشت چك ميكرد درهمون حين داشتم چند تا برنامه ديگه رو باز ميكردم كه باعث شد سيستم اشتباه كنه وبازي خيلي شانسي اجرا شد ولي بعد از اينكه از بازي خارج شدم

دوبار ه بازي اجرا نميشه وبعد از چك كردن همون error بالا رو ميده و هر كاري كردم ديگه نتونستم اجراش كنم.

سريال نامبري هم كه وارد كردم اينه:

8HVCM-TJ7Q7-XCSAD-RSND9-XACGX

به هر حال اگه كسي بتونه من رو به هر نحوي كمك كنه و يا چند تا سريال نامبر به من بده خيلي

ممنون ميشم. منتظر هستم.

ضمنآ من بازي رو از مدرن گرفتم

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سلام

8hvcm-tj7q7-xcsad-rsnd9-xacgx
من این رمزو از اینتیرنیت پیدا کردم ولی انگار با رمز شما فرقی نداره ولی یه بار امتحان ضرری نداره
سی دی رو دادم به کی از دوستانم اگه اوردش یه چکی با اون رمز شما میکنم

آخرین ویرایش:

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
نوشته شده توسط Police _ 110:
سلام

8hvcm-tj7q7-xcsad-rsnd9-xacgx
من این رمزو از اینتیرنیت پیدا کردم ولی انگار با رمز شما فرقی نداره ولی یه بار امتحان ضرری نداره
سی دی رو دادم به کی از دوستانم اگه اوردش یه چکی با اون رمز شما میکنم

چرا اين رمز فينگليشه؟؟؟؟ مثلا اولشو نگاه كنيد نوشته 8 به فارسي ! خب معلومه اين رو بازي قبول نميكنه جيگر ! :mrgreen:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
چرا اين رمز فينگليشه؟؟؟؟ مثلا اولشو نگاه كنيد نوشته 8 به فارسي ! خب معلومه اين رو بازي قبول نميكنه جيگر ! :mrgreen:
نه بابا اشتباه نکن اون انگلیسیه فقط چون شما احتمالا رو سیستمتون فارسی ساز نصب دارین اینو فارسی میبینید.
الان رو سیستم من فارسی ساز نصب نیست:
T0_-1_984911.JPG

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
آقا این غول بزرگ را چطور میشه کشت . من میرم بالا و با همون روش Speed kill بازوشو میزنم و بعد بع سمت سرش میرم ولی منو میندازه پایین و هیچ ج.نی هم ازش کم نمیشه .
کممممممممممممممممک :cry:

MANI_CHET

کاربر سایت
Oct 13, 2005
51
نوشته شده توسط amir_amd:
آقا این غول بزرگ را چطور میشه کشت . من میرم بالا و با همون روش Speed kill بازوشو میزنم و بعد به سمت سرش میرم ولی قبل از ضربه زدن ولی منو میندازه پایین و هیچ جونی هم ازش کم نمیشه .
کممممممممممممممممک :cry:

ببخشید دفه اول IE خطا داد یکی از مدیران لطفا پست اول رو پاک کنه.

بايد دقت كني كه ضربه رو به موقع بزني
اگه دير يا زود بزني هيچ جوني ازش كم نميشه

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

از همه دوستاني كه انتظار بيخود از اونها داشتم معذرت مي خوام.....( من امروز ياد گرفتم كه توقع داشتن از دوستان براي هر كسي جايز هست...نمي دونستم كه اينجا دوستي ندارم)

اميدوارم موفق باشيد

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
نوشته شده توسط mani_chet:
قبلي رو كه كسي جواب نداد !
حداقل اينجا رو راهنمايي كنيد :

اينجا شما بايد بري بالاي سنگ بعدش به طرف راست روي ديوار بدويي و كليد اسپيس رو بزني تا بپري اونور !

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
آقا تو رو خدا اين غو لرو يك بار درست توضيح بديد اصلا نميشه كشتش وقتي مي پرم روش و اولين ضربه رو ميزنم مي ره روي دستش بعد غولم ميگيره پرتم ميكنه كسي اين قسمت رو روي ps2 نرفته هركي اين قسمت رو رفته يك توضيح كامل بده ممنون ميشم

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
اولين ضربه رو كه زدي غوله پرينسو ميگيره تو دستش و مياد كه پرتش كنه صفحه دوباره سفيد ميشه و بايد ضربه دوم رو بزني و بعد صبر كني تا براي بار سوم هم صفحه سفيد شه و ضربه سوم رو بزني

تنها نكته اي كه داره اينه كه اصلا نبايد كليدهاي اضافه رو فشار بدي ... فقط و فقط وقتي صفحه سياه و سفيد شد بايد يك بار كليد سمت چپ ماوس رو بزني ... نه بيشتر نه كمتر ... اگه بينش كليد ديگه اي رو بزني غوله پرتت ميكنه

FashisT

کاربر سایت
Sep 26, 2005
109
امروز دیگه کاید کردم و هارد رو جمع و جور کردم..
نمیدونم چرا این center camera ش منو اذیت میکنه فرم دوربین اصلا با من جور نیست ولی در کل 30% با اون چیزی که فکر میکردم پایین تر بود ..قیافه کالینا هم که حسابی داغون بود پرنس هم که فقط لباسش کلا عوض شده بود...
خلاصه تا نشستم دیگه نتونستم پاشم و یه ضرب رفتم تا جایی که dark prince زد بیرون....این زنجیرشم یه جورایی نه خوب هست نه بد ..
راستی یک تاپیک بزنیم در مورد داستان صحبت کنیم چون من عادت دارم بازی رو که میرم جلو داستانشم متوجه بشم ..
راستی یه چیزیم که اوایل بازی به چشم میزه دارهای قالی و فرش های اویزون شده هست!!
فعلا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر