Prince of Persia: The Forgotten Sands | PC

70ss_preview_POPFS_Palac.jpg

نام جدیدترین قسمت از بازی Prince of Persia است که داستان آن در فاصله The Sands of Time و Warrior Within (قسمت اول و دوم) رخ می دهد.
داستان بازی از جایی شروع می شود که پرنس به قصد دیدن برادر خود به مکانی به نام ازاد سفر می کند. اما پرنس بعد از سفر متوجه می شود که نیرو های بسیار قوی شهر را به احاطه خود در اورده اند و قصد از بین بردن حکومت برادر وی را دارند. پرنس مجبور می شود که از قدرت زمان خود استفاده کند تا پادشاهی از بین نرود. طبق گفته های تهیه کننده این بازی هیچ ارتباطی با فیلم The Sands of Time ندارد.
همانند سری SOT این بار شما با دشمنان زیاد روبرو می شوید و همچنین قدرت ها اکروباتیک بسیاری در بازی وجود دارد. در کل قدرت های بسیاری به پرنس در این شماره اضافه شده است.
این بار بازی این بار هم دارای تم شب های عربی است و دیگر از تم گرافیکی دو سال پیش استفاده نمی کند. Ubisoft قول یک تجربه بلاک باستر بزرگ را به بازیکنان داده است. این بازی از موتور بسیاری قوی Anvil ( موتور استفاده شده در سری Assassins Creed و Prince of Persia دو سال پیش ) استفاده می کند.
در بازی قدرتی به نام Mastery Over Nature اضافه شده است که سازندگان اطلاعات زیادی ان فاش نکرده اند. در بازی شما قابلیت کنترل زمان و طبیعیت و دشمنان خود را دارا هستید.
نکته دیگر در مورد خشن شدن بازی است زیرا درجه بازی توسط PEGI مثبت 16 سال اعلام شده است در حالی که POP سال 2008 دارای درجه بندی مثبت 12 سال بود.
تیم سازنده این اثر همان تیم اصلی سازنده این سری در بخش Ubisoft Montral هستند.

این بازی همزمان با عرضه فیلم Prince of Persia : The Sands of Time در می 2010 عرضه خواهد شد.

عکسهایی از بازی

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
من تو يه مرحله وقتي ستون رو ميگیرم میره تو هوا و دو رو بر خالی میشه فقط کوه هست.چند بار امتحان کردم بازم همینطور شد.چجوری میشه این مشکل رو بر طرف کرد؟

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
من تو يه مرحله وقتي ستون رو ميگیرم میره تو هوا و دو رو بر خالی میشه فقط کوه هست.چند بار امتحان کردم بازم همینطور شد.چجوری میشه این مشکل رو بر طرف کرد؟
کرک اخر رو بریزین اگه مشکل حل شد که هیچ نشد اگه اخرین کرک رو الان دارین 1کرک دیگه بریزین اونجا رو رد کنین بعد دوباره کرک اخر رو جای گزین کنین اگه باز نشد DX بازی رو دوباره نصب کنین نشد بازی رو repair konid یا پاک کرده دوباره نصب کنید یکیش 100 ذرصد جواب میده.

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
کرک pop رو دان کردم اما وقتی میزنم روش تا نصبش کنم این ارور رو میده
this application has failed to start because fmodex.dll was not found.re-installing the
application may fix this problem
واسه just cause2 هم همین ارور رو میده.
خواهشا یکی کمک کنه دارم کلافه میشم

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
بالاخره بازي رو تموم کردم !
با همه ي سختي اي که بابت کرک کشيديم در اين قحطي بازي خوب در چند وقته اخير ولي بازم بازي خوبي بود .
خدا کنه نسخه ي بعديش با اين مشکلات مواجه نشه !
البته با اين قفلي که يوبي سافت گذاشته چشمم از بازي هاي بعدي هم آب نمي خوره و مي ترسم بازي محبوبم آساسينس کريت 3 هم اين مشکلات رو داشته باشه !

reshadgp

کاربر سایت
Dec 14, 2005
116
آقا من از مانیا سافت گرفتم. خوب پیش می رفت تا یه جا رسیدم که فهمیدم اشکال کرکه ! کرکم رو عوض کردم باز جلو رفتم یه جا باز به مشکل خوردم حالا هر کرکی رو میریزم همون مشکل رو داره. چجوری میشه یه سیو برگردم عقب؟ :((

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
کرک pop رو دان کردم اما وقتی میزنم روش تا نصبش کنم این ارور رو میده
this application has failed to start because fmodex.dll was not found.re-installing the
application may fix this problem
واسه just cause2 هم همین ارور رو میده.
خواهشا یکی کمک کنه دارم کلافه میشم
فکر میکنم windos تون EX شده 1win 7 64 بیت بخرین سیوهاتونو کپی بگیرید رو این win که گفتم فوق العاده رندر میشه.

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
آقا من از مانیا سافت گرفتم. خوب پیش می رفت تا یه جا رسیدم که فهمیدم اشکال کرکه ! کرکم رو عوض کردم باز جلو رفتم یه جا باز به مشکل خوردم حالا هر کرکی رو میریزم همون مشکل رو داره. چجوری میشه یه سیو برگردم عقب؟ :((
مشکلتون کجاست؟
اگه بعد از اولین قولی که کشتین بالا رفتین در باز بود تو دالون مردین الان در بستس هیچ راهی بجز از اول بازی کردن ندارین ولی فکر کنم بتونین سایتای خارجی برین یا همین جا بگین سیو کجا رو میخواین براتون بذارن.

reshadgp

کاربر سایت
Dec 14, 2005
116
مشکلتون کجاست؟
اگه بعد از اولین قولی که کشتین بالا رفتین در باز بود تو دالون مردین الان در بستس هیچ راهی بجز از اول بازی کردن ندارین ولی فکر کنم بتونین سایتای خارجی برین یا همین جا بگین سیو کجا رو میخواین براتون بذارن.

ببینید یه جا هستش که غول گنده دنبالت می کنه یه جا هست میری یه دستگاه بزرگه که با آب کار می کنه رو باید از کار بندازی. واسه من اون بغل اون دستگاه که باید بچرخونیش از زمین در نیومد :(

تو عکس گذاشتمش

d4694107c1b4464eb8fa.jpg

0a4b22953eb44552a050.jpg

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
ببینید یه جا هستش که غول گنده دنبالت می کنه یه جا هست میری یه دستگاه بزرگه که با آب کار می کنه رو باید از کار بندازی. واسه من اون بغل اون دستگاه که باید بچرخونیش از زمین در نیومد :(

تو عکس گذاشتمش
اوه فهمیدم کجارو میگی دوستم همین جاش باگ داشته از شانست امشب مهمونمه
گفت کرک خود DVD رو جایگزین کرده درست شده حتا گفت دوربین میاد بالا تو دمو ولی از چرخ دنده خبری نیست فقط وین ما 7 64 بیت اگه سون استفاده میکنی تمام محتویات کرک رو رو قسمت نصب بازی کپی کن اون فایل که برای u lancher هست رو هم اونجا که تو program هست رو کپی کن حتما درست میشه حالا اگه وین دیگه ای داری بازم تست کن شاید ردیف شد.
راستی این دستگاه بزرگ که میگین استلاب نمیدونم حالا دیکتش درست نوشتم یا نه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر