Prince of Persia: The Forgotten Sands | PC

70ss_preview_POPFS_Palac.jpg

نام جدیدترین قسمت از بازی Prince of Persia است که داستان آن در فاصله The Sands of Time و Warrior Within (قسمت اول و دوم) رخ می دهد.
داستان بازی از جایی شروع می شود که پرنس به قصد دیدن برادر خود به مکانی به نام ازاد سفر می کند. اما پرنس بعد از سفر متوجه می شود که نیرو های بسیار قوی شهر را به احاطه خود در اورده اند و قصد از بین بردن حکومت برادر وی را دارند. پرنس مجبور می شود که از قدرت زمان خود استفاده کند تا پادشاهی از بین نرود. طبق گفته های تهیه کننده این بازی هیچ ارتباطی با فیلم The Sands of Time ندارد.
همانند سری SOT این بار شما با دشمنان زیاد روبرو می شوید و همچنین قدرت ها اکروباتیک بسیاری در بازی وجود دارد. در کل قدرت های بسیاری به پرنس در این شماره اضافه شده است.
این بار بازی این بار هم دارای تم شب های عربی است و دیگر از تم گرافیکی دو سال پیش استفاده نمی کند. Ubisoft قول یک تجربه بلاک باستر بزرگ را به بازیکنان داده است. این بازی از موتور بسیاری قوی Anvil ( موتور استفاده شده در سری Assassins Creed و Prince of Persia دو سال پیش ) استفاده می کند.
در بازی قدرتی به نام Mastery Over Nature اضافه شده است که سازندگان اطلاعات زیادی ان فاش نکرده اند. در بازی شما قابلیت کنترل زمان و طبیعیت و دشمنان خود را دارا هستید.
نکته دیگر در مورد خشن شدن بازی است زیرا درجه بازی توسط PEGI مثبت 16 سال اعلام شده است در حالی که POP سال 2008 دارای درجه بندی مثبت 12 سال بود.
تیم سازنده این اثر همان تیم اصلی سازنده این سری در بخش Ubisoft Montral هستند.

این بازی همزمان با عرضه فیلم Prince of Persia : The Sands of Time در می 2010 عرضه خواهد شد.

عکسهایی از بازی

?

ییکی بیاد بگه چطور میشه بازی رو اجرا کرد!
وقتی بازی رو اجرا می کنم اول یه آپدیت کرد بعد می زنه برو تو اکانت و ...
خو باید چی کار کنم؟

کسی سیو 100 درصد بازی رو نداره؟گمون میکنم بعد از تموم کردن بازی سختی آخرش باز میشه
می خوام از اول با سختی آخر برم چون بازی به شدت ساده و آسونه

این Skidrow هم کرک زده همش مشکل داره . من یه جا اون یکی یه جا ، اون یکی یه جا دیگه ... این یوبی هم شورشو در آورده . این از گرافیک . بابا یکی یه سیو بده به ما دیگه توروخدا .

عزیزم گروه هکر ی دیگه ای غیر از Sikidrow کرک نکرده که ، فقط Skidrow هست . فقط آپدیت ها و ....
دوستان . من یه آپدیت کرک بدید . من چجوری نصب کنم کرک رو ..........
یه سیو بدید .....

عزیزم گروه هکر ی دیگه ای غیر از Sikidrow کرک نکرده که ، فقط Skidrow هست . فقط آپدیت ها و ....
دوستان . من یه آپدیت کرک بدید . من چجوری نصب کنم کرک رو ..........
یه سیو بدید .....

اون کرکی که صفحه قبل گذاشتم هیچ مشکلی دیگه نداره!!!

من واقعیتش همین الان نصب کردم بازیو و ... و حدودا 20 دقیقه بازی کردم ولی اصلا حال نداد انچنان انگار Ubisoft دیگه نمیخواد رو پرنس درست حسابی کار کنه و به قول بچه ها قدرتشو گذاشته رو ac و بازی های دیگش

جدیدترین کرک بازی بدون هیچ مشکلی ارائه شد !!!
طبق نامه رسمی گروه SKIDROW این کرک مشکلات باز نشدن درها ، نگرفتن xp و غیره را ندارد !!!
متن نامه رسمی SKIDROW:
http://www.xrel.to/game-nfo/211224/Prince-of-Persia-The-Forgotten-Sands-Crackfix-Repack-SKIDROW.html

برای دانلود این کرک تو گوگل به زبان فارسی جستجو کردم که با کمال تعجب آن را در فروشگاه زیر دیدم ! واقعا سرعت عمل بالایی دارند !!!
کرک شاهزاده ایرانی Crackfix Repack-SKIDROW

یک سوال ؟
تا حالا کسی از فروشگاه بازیخور بازی خریده ؟
چطوریه که انقدر تعداد DVD بازیهاشون بالاست ؟
مگر این پرنس 5.6 گیگابایت نبود ؟ پس چرا توی 3تا DVD گذاشتند ؟
این هم لینکش 3 تا DVD !!!!

اینکه تعداد دیسک های بازی رو زیاد کردن فقط برای گرفتن پول بیشتر از مردمه وگرنه من خودم دو DVD رو دارم که 5.6 گیگ هست و کامل هست. از سایت گیمر سنتر خریدم:
gamercenter.ir

سلام
مرحله the prison در آخرش رو کلید میرم تایم هم میزنه ولی دره باز نمیشه ! :-/:(
مشکل از کجاست ؟
دوست عزیز شما می تونید از منوی استارت و انتخاب lower Difficult این مشکل درا حل کنی یا اینکه کرک جدید را بگیری که اگه کرک جدیدا بگیری بهتره
http://rs861.rapidshare.com/files/403615907/sr-popfscf.rar

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or