Prince of Persia: The Forgotten Sands | PC

70ss_preview_POPFS_Palac.jpg

نام جدیدترین قسمت از بازی Prince of Persia است که داستان آن در فاصله The Sands of Time و Warrior Within (قسمت اول و دوم) رخ می دهد.
داستان بازی از جایی شروع می شود که پرنس به قصد دیدن برادر خود به مکانی به نام ازاد سفر می کند. اما پرنس بعد از سفر متوجه می شود که نیرو های بسیار قوی شهر را به احاطه خود در اورده اند و قصد از بین بردن حکومت برادر وی را دارند. پرنس مجبور می شود که از قدرت زمان خود استفاده کند تا پادشاهی از بین نرود. طبق گفته های تهیه کننده این بازی هیچ ارتباطی با فیلم The Sands of Time ندارد.
همانند سری SOT این بار شما با دشمنان زیاد روبرو می شوید و همچنین قدرت ها اکروباتیک بسیاری در بازی وجود دارد. در کل قدرت های بسیاری به پرنس در این شماره اضافه شده است.
این بار بازی این بار هم دارای تم شب های عربی است و دیگر از تم گرافیکی دو سال پیش استفاده نمی کند. Ubisoft قول یک تجربه بلاک باستر بزرگ را به بازیکنان داده است. این بازی از موتور بسیاری قوی Anvil ( موتور استفاده شده در سری Assassins Creed و Prince of Persia دو سال پیش ) استفاده می کند.
در بازی قدرتی به نام Mastery Over Nature اضافه شده است که سازندگان اطلاعات زیادی ان فاش نکرده اند. در بازی شما قابلیت کنترل زمان و طبیعیت و دشمنان خود را دارا هستید.
نکته دیگر در مورد خشن شدن بازی است زیرا درجه بازی توسط PEGI مثبت 16 سال اعلام شده است در حالی که POP سال 2008 دارای درجه بندی مثبت 12 سال بود.
تیم سازنده این اثر همان تیم اصلی سازنده این سری در بخش Ubisoft Montral هستند.

این بازی همزمان با عرضه فیلم Prince of Persia : The Sands of Time در می 2010 عرضه خواهد شد.

عکسهایی از بازی

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
این یه جور دنباله برای سه گانه قبلی محسوب میشه ؟
از ادامه ی (Prince of Persia (Prodigy خبری نیست ؟
داستان بازی فکر می کنم بین داستان شماره 1-2 اتفاق میفته
گمون کنم اون رو دارن روش کار می کنن و این شماره بیشتر برای ارائه در زمان لانچ فیلم ساخته شده

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
این هم لینک تریلر این بازی
فوق العاده به نظر می آد. علت ساخت این بازی فیلم Prince of Persia هست که وال دیزنی برای فوریه داره می سازه و می خوان داستان رو با فیلم هماهنگ کنه. تریلر بازی جای نقد و برسی زیادی داره. اما ادامه ی Prince of Persia که پارسال ارائه شد در راه است
طبق مصاحبه با IGN این بازی قصد داره از پایه های اساسی PoP:WW استفاده کنه و خشونت بیشتری رو همراه داشته باشه.

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
این هم لینک تریلر این بازی
فوق العاده به نظر می آد. علت ساخت این بازی فیلم Prince of Persia هست که وال دیزنی برای فوریه داره می سازه و می خوان داستان رو با فیلم هماهنگ کنه. تریلر بازی جای نقد و برسی زیادی داره. اما ادامه ی Prince of Persia که پارسال ارائه شد در راه است
طبق مصاحبه با IGN این بازی قصد داره از پایه های اساسی PoP:WW استفاده کنه و خشونت بیشتری رو همراه داشته باشه.
سلام
بابت لینک ممنون.این دمو یه جوری بود(برای من نا امید کننده بود)امیدوارم این شماره مثل شماره 2 باشه و پرنس رو به اوج برسونه(شماره ی 4 رو که دادن بیرون به نظر من کار ادامه دادن داستان بازی رو خراب کرد)

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
دیگه قسمت 4 تموم شد.
آخرش مرد دیگه چه ادامه ای؟
همون بین 1 و 2 باشه خیلی جالب تره.فقط امیدوارم داستان و جذابیت قسمت 2 و درجه سختی قسمت 3 رو داشته باشه!!!:biggrin1:(آخه قسمت دوم خیلی سخت بود!!)

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
من یه اعترافی کنم!
پرنس 2 رو 98 درصدش رو رفتم. ولی تا آخر نرفتم!! چون به طور عجیبی گیر کرده بودم.(تو پیدا کردن مسیر!)
در هر صورت اگر هم میرفتم که نمیتونستم پایان اصلی رو ببینم (کشتن داهاکا)
یکی به من دلداری بده :cheesygri :(

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
فقط خدا کنه به حدی خوب باشه که باز هم روحیه واسه ساختن قسمت بعدی از این سری رو داشته باشن
من که دیونه ای این بازیم (البته پاپ 4 رو اگه در نظر نگیریم)

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
8800gt
(شماره ی 4 رو که دادن بیرون به نظر من کار ادامه دادن داستان بازی رو خراب کرد
دوست عزیز تا جایی که من می دونم بعد از 93 صفحه پست در تایپیک Prince of Persia و انتشار اولین مجله ی الکترونیکی بازی سنتر به کمک 2 تا از بچه های قدیمی این سایت در باره سری بازی های PoP بازی ای به نام Prince of Persia 4 هیج وقت ساخته نشد.
Sands of Time (شن های زمان) یک افسانه ی سگانه بود و شروع و اتمام داشت. بازی ای که شما Prince of Persia 4 یاد کردی یک بازی کاملا جدا هست با شخصیت های دیگه و اصلا با یک داستان دیگه و همه چیزش با این بازی متفاوت هست. به نظر من Sand of Time بهترین شروع رو توی این سگانه داشت و Warrior Within اوج موفقیت این سگانه بود.
بازی PoP: Forgotten Sands در بین زمان 1 و 2 اتفاق می افته و علت اصلی ساخت این بازی هماهنگی با فیلمی هست که Disney داره بر اساس این سه گانه می سازه.

Big warrior
دیگه قسمت 4 تموم شد.
آخرش مرد دیگه چه ادامه ای؟
همون بین 1 و 2 باشه خیلی جالب تره.فقط امیدوارم داستان و جذابیت قسمت 2 و درجه سختی قسمت 3 رو داشته باشه!!!(آخه قسمت دوم خیلی سخت بود!!)
عزیزم Prince کجا مرد ؟:eek: اصلا Prince 4 هیچ وقت ساخته نشد... تازه همون بازی ای که شما می گی Prince 4 تموم نشد....و ادامش قرار هست در سال 2011 بیاد....

novin_punisher
در هر صورت اگر هم میرفتم که نمیتونستم پایان اصلی رو ببینم (کشتن داهاکا)
یکی به من دلداری بده
ما در تایپیک Prince of Persia در این سایت تمامی نسحه های این بازی رو به کمک همدیگه 3 سال پیش مرحله به مرحله نوشتیم کاش اون زمان پیش ما بودی مشکل شما رو خیلی های دیگه هم داشتن...

Dash_javad

فقط خدا کنه به حدی خوب باشه که باز هم روحیه واسه ساختن قسمت بعدی از این سری رو داشته باشن
من که دیونه ای این بازیم (البته پاپ 4 رو اگه در نظر نگیریم)
این بازی قرار هست مثل سه گانه ی Sand of Time باشه اما بعد از انتشار فیلم و بازی ادامه ی اون نسخه ای که شما دوست نداشتی قرار هست ساخته بشه چون داستان نا تموم موند

خبر خوبی بود اما از تاریخ دقیق انتشار چه خبر؟
دقیق معلوم نیست اما May, 2010 برای بازی و 28 May برای فیلم پیشبینی شده
2h51bb8.jpg

آخرین ویرایش:

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
ما در تایپیک Prince of Persia در این سایت تمامی نسحه های این بازی رو به کمک همدیگه 3 سال پیش مرحله به مرحله نوشتیم کاش اون زمان پیش ما بودی مشکل شما رو خیلی های دیگه هم داشتن...
ای بابا.......
لااقل هم نرفتم دنبال سیو بازی!

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
اطلاعات جدید:

1.بازی برای پلتفورم های PC, PlayStation 3, Xbox 360, Wii, Nintendo DS and PSP ساخته می شه و نسخه ی Xbox 360 و Playstation 3 تجربه ی کاملا جدیدی رو به شما می ده
2.بازی برای تمام کنسول ها برای ماه May 2010 پیشبینی شده (همزمان با فیلمش)
3.یوبی سافت قول داده بازی پر از صحنه هایی هست که دهان همه رو از تعجب باز نگه می داره! (نمی دونستم Epic WoW Moments رو چجوری ترجمه کنم)
4.بازی دارای داستان مجزا همراه با کاراکتر های مجزا هست و همه در بازی معرفی می شن اما داستان از زمان بین PoP:SoT و PoPL:WW پیروی می کنه به عبارتی قبل از سفر به جزیره ی زمان و ورود داهاکا و بعد از آشنایی فرح و جلوگیری از وزیر با استفاده از دستکاری با زمان
5.داستان در مورد برادر Prince اتفاق می افته که داره فرمانرواییش رو از دست می ده
6.بازی پر از ضد و خورد هست و سعی شده از بهترین تجربه های تمامی نسخه ها الهام گرفته بشه اما همچنین با داشتان مراحل ابتدایی آسان برای کسانی که برای بار اول این بازی رو شروع می کنند هم جذابیت دارد.
7.یوبی سافت اعلام کرد Prince در بازی قدرت های جدیدی کشف می کنه در ارتباط با زمان که گرانبها برای اون تموم می شه....

منبع

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر