Prince of Persia: The Forgotten Sands | PC

70ss_preview_POPFS_Palac.jpg

نام جدیدترین قسمت از بازی Prince of Persia است که داستان آن در فاصله The Sands of Time و Warrior Within (قسمت اول و دوم) رخ می دهد.
داستان بازی از جایی شروع می شود که پرنس به قصد دیدن برادر خود به مکانی به نام ازاد سفر می کند. اما پرنس بعد از سفر متوجه می شود که نیرو های بسیار قوی شهر را به احاطه خود در اورده اند و قصد از بین بردن حکومت برادر وی را دارند. پرنس مجبور می شود که از قدرت زمان خود استفاده کند تا پادشاهی از بین نرود. طبق گفته های تهیه کننده این بازی هیچ ارتباطی با فیلم The Sands of Time ندارد.
همانند سری SOT این بار شما با دشمنان زیاد روبرو می شوید و همچنین قدرت ها اکروباتیک بسیاری در بازی وجود دارد. در کل قدرت های بسیاری به پرنس در این شماره اضافه شده است.
این بار بازی این بار هم دارای تم شب های عربی است و دیگر از تم گرافیکی دو سال پیش استفاده نمی کند. Ubisoft قول یک تجربه بلاک باستر بزرگ را به بازیکنان داده است. این بازی از موتور بسیاری قوی Anvil ( موتور استفاده شده در سری Assassins Creed و Prince of Persia دو سال پیش ) استفاده می کند.
در بازی قدرتی به نام Mastery Over Nature اضافه شده است که سازندگان اطلاعات زیادی ان فاش نکرده اند. در بازی شما قابلیت کنترل زمان و طبیعیت و دشمنان خود را دارا هستید.
نکته دیگر در مورد خشن شدن بازی است زیرا درجه بازی توسط PEGI مثبت 16 سال اعلام شده است در حالی که POP سال 2008 دارای درجه بندی مثبت 12 سال بود.
تیم سازنده این اثر همان تیم اصلی سازنده این سری در بخش Ubisoft Montral هستند.

این بازی همزمان با عرضه فیلم Prince of Persia : The Sands of Time در می 2010 عرضه خواهد شد.

عکسهایی از بازی

امتیاز یوزرهای gamespot به این بازی بعد از 300 رائ از 9 به 8.6 کاهش پیدا کرده !
مثل این که سری اولی هایی که امتیاز بالاتر می دادند ایرانی بودند !:d
این هم لینکش !
http://www.gamespot.com/pc/action/princeofpersiatheforgottensandspc/index.html
خوب این رو هم باید در نظر داشت سیستم DRM کلا برای گیمرهای مشکل ساز بوده و علاوه بر دردسرهایی نظیر اتصال دائم به اینترنت ممکنه در حین بازی به علت مشکلات سرور UBI نتونی درست بازی کنی :-wبه خاطر همینه که UBI هز چند وقت یکبار با دادن بازیهای رایگان و امتیازهایی سعی داره دل pcگیمرها رو به دست بیاره...

باید منتظر باشیم Skidrow کرک بازی رو بده و دوباره بقیه ی گروه ها رو ببره زیر سوال D:
ظاهرا Ubisoft بعد از استفاده از این قفل رو AC2 متوجه نقاط ضعف DRM مردشور برده شده به خاطر همین هم تو PoP ضریب امنیتشو برده بالاتر که هک کردنش سخت تر بشه.

شما نسخه ی روسی رو بازی کردید و جلو رفتید؟
مگه بین نسخه ی روسی و انگلیسی فرقی جز زبانش وجود داره پس الان باید بشه نسخه ی انگلیسی رو هم بازی کرد
ببخشید ولی فیک اینجوری می نیویسن "fake":d
اگرم منظورتون اون چیز بدا باشه ( :d ) اونجا a نیست u ه :d
بین نسخه روسی و انگلیسی فرق زیاد نیست اما توی موتور بازی با ورژن روس دست کسانی که برنامه نویسی مکنن مثل بنده و دوستان دانشگام باز تره برای به قول معروف کرم ریختن دلایلشم زیاده که حال ندارم بگم فقط در همین حد میگم که بهترین و قویترین برنامه ها برای هک کردن روسن بعد هم بنده 1مدرک کوچولوی زبان (IELTS) دارم که مدرکشم از استرالیا گرفتم ولی اگه شما دقت کنی همه پستای من مال 12 شب به یعد چون 12 خسته از سر کار با چشم قرمز میام این سایت رو نگاه کنم و ....
برای همین فیک اشتباه تایپ کردم فامیلو رفقا هم که اونورن گاهی اشتباه 1 کلمه رو مینویسن ولی چشم از این به بعد دقت میکنم شما 1وقت ناراحت نشی از گریه شب خوابت نبره.:))

آخرین ویرایش:
منظورم از دوستان كسايي هستن كه xbox يا ps3 دارن(علاوه بر pc)
ممنون از توجهت!!!!:x
گرافیک بازی خوب بود تقریبا مثل شماره قبلی بود (pop4) از داستان بازی چیزی نمیگم چون حتما میدونی اگرم نمیدونی هم توی صفحه اول راجبش صحبت شده هم 1سرچ تو گوگل بکنی پیدا میکنی گیم پلی بازی برای مخاطب جدید مثل همه بازی جدید یوبی نسخه اصلی بازی برای اکس باکس باگ داره چه برسه به نسخه کرک شدشکه کلا باگه:)) ....اما مال پلی 3 هیچ باگی نداره ولی از نظر گرافیکی در درجه پایین تری از اکس باکس قرار داره داستان بازی خیلی قشنگ و جالب و اگر کسی از تاریخ اون زمان اطلاعاتی داشته باَشه موضوع رو درک و کلی حال میکنه چون خیلی طولانی هروقت وقت کنم 1صفحه مجزا براش میزارم اکشن بازی خیلی بیشتر شده چون اگه یادتون باشه 1جورایی این بازی رقیب قدیمی gow به حساب میومد که بحثش خیلی مفصل در مجموع بازی عالی بود ولی انتظار من بیشتر بود.
***راستی بچه ها 1سری اومدن تو بازار نسخه تبدیلی wii این بازی رو دان میفروشن برای pc اگه کسی نسخه خود pc رو میخواد حواسش باشه کلاه سرش نره و به فروشنده بگه حتما pc رو میخواد ***

Last edited by a moderator:
SKIDROW

تیم قوی و قدرتمند اسکیدرو که کار انها کرک است به تازگی بیا نه ای گفته است که درتویتر خود نوشته شده ( ما داریم بر روی کرک بازی POP کار های اساسی میکنیم و این کرک در مرحله ی تست است که به زودی کرک را در شبکه ی جهانی قرار میدهیم تا همه ی کاربران مجازی از ان استفاده کنند) و در بیانه ای به یوبی سافت گفته است که : ما منتظر بازیهای بعدی تو هستیم و کرک کردن این قفل(DRM ) برای ما مانند سمبلی برای پیروزی بود که به ما تجربه ی کافی و سود حاصل به ما داد.بازی POP هم اکنون برای PC منتشر شده و لینک های آن در اینتر نت پخش شده ولی هنوز کرکی نیامده. اسکیدرو گفته است ما نهیت تا هفته ی بعد کرک را عرضه میکنیم.(2010/25/6)

این اولین کرکه که داخل بازی میره (beta)
xpphlg.jpg

20b23gj.jpg
http://rapidshare.com/files/402966362/Pop5crackfixv2.rar.html

خوب باید بگم اولین کرکی اجرا شد!

اما نه کاملآ موفقیت آمیز!!

تا یجایی از بازی میرین بعد روی یک سمبل که میرین باید در باز بشه!

اما در باز نمیشه! فعلآ تا اینجا میشد بازی کرد کار خوبی بود

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or