Prince of Persia: Dagger of Time از طرف یوبیسافت معرفی شد [سبک اتاق فرار در قالب VR]

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
129313
به دنبال آزمایش در حوزه "اتاق فرار در قالب واقعیت مجازی" یوبیسافت پرده از پروژه Prince of Persia: Dagger of Time برداشت که یک بازی واقعیت مجازی Co-op با محوریت معماهایی است که باید به صورت چهار نفره و با همکاری هم در حالت VR حل کنید

===

پروژه جدید یوبیسافت که قرار است بهار امسال در مکان های مختلف افتتاح شود، ایده اتاق های فرار را قرار است در قالب دنیای پرنس آف پرشیا و معماهای پیچیده اش یک پله به جلو ببرد و به وسیله واقعیت مجازی آن را برای 4 نفر به صورت همزمان اجرایی کند

شعبه دسلدورف یوبیسافت وظیفه توسعه این پروژه را بر عهده داشته و قرار است در 300 مکان مختلف آن را به اجرا بگذارد، بازی از 2 تا 4 نفر را پشتیبانی می کند و برای تمام سنین طراحی و قابل دسترس است. یوبیسافت آلمان برنامه های زیادی را ظاهرا از طریق این برنامه co-op VR قرار است برگزار کنند و این پروژه را قدمی مهم برای خود به حساب می آورند

منبع: Ubisoft reveals VR escape room Prince of Persia: The Dagger of Time

آخرین ویرایش:

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
خاک تو مخشون
ینی از پتانسیل پرنس باید اینجوری استفاده کنن
انگار دادن ip دست ی سری بی درک و بی سواد مثل وزیر جوان که خروجی و ارزش اون پرنس رسیده به فرو کردن جنس بنجول به ملت

• Like
Reactions: vivanred

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
واقعا فکر کردین یوبی سافت میاد و از همه جا بی خبر و در سکوت کامل PoP! رو برمیگردونه؟ شماها دیگه چه دل شیدایی دارین:D
اونا فعلا دارن برنامه هاشون رو مرتب میکنن تا عـــَـــنِ AC و Farcry رو در سال های آتی در بیارن. البته در حال حاضر هم درآوردن و دیگه این 2تا سری بی حس شدن:D

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
ولی من یکی از دیدن این خبر خوشحال شدم، امیدوارم هرچه زودتر بیاد تا بزنیمش به بدن!

(با چشمانی گریان و قلبی شکسته، Prince of Persia 2008 را اجرا کرده و میدل فینگری به یوبی سافت میفرستد.)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
ولی من یکی از دیدن این خبر خوشحال شدم، امیدوارم هرچه زودتر بیاد تا بزنیمش به بدن!

(با چشمانی گریان و قلبی شکسته، Prince of Persia 2008 را اجرا کرده و میدل فینگری به یوبی سافت میفرستد.)
نامردا ریمستر ندادن ازش:(
هعی‌...هعی... واقعا بازی تو دل برویی بود:x

داغ دلمان را تازه کردی تو و @Kingslayer
و... main theme بازی رو بزارید! چقدر گوشش میدادم:(

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
نامردا ریمستر ندادن ازش:(
هعی‌...هعی... واقعا بازی تو دل برویی بود:x

داغ دلمان را تازه کردی تو و @Kingslayer
و... main theme بازی رو بزارید! چقدر گوشش میدادم

امیر عاشقشم، عاشق تمام لحظه های Prince of Persia 2008 ام و یه لحظه، حتی یه لحظه بازی برام کسل کننده نمیشه و حتی بعد از این همه سالها بازی برام تازگی داره.:x>:D<

#لعنت_بهت_یوبیسافت

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
ای به گور هرچی یوبی سافت و هرچی هست....بمیرید ایشالا راحت شیم از دستتون با این بازی درست کردنتون....چیه این اخه...یه لحظه فکر کردم واقعا بازی سری بعدی معرفی شد بعد دیدم نه یه زباله معرفی شد./

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
با توجه به وضعیت فعلی یوبیسافت همون تایید نکنن بهتره مگه در آینده که یکم سیاستاشو تغییر بده!
الان همه خاطره خوب با pop داریم فرض کنین یک نسخه بدن و خوب فروش بره یک جوری مثل AC و Farcry عنشو در میارن که دیگه اسمشو ببینی فرار کنی :D

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
606
امیر عاشقشم، عاشق تمام لحظه های Prince of Persia 2008 ام و یه لحظه، حتی یه لحظه بازی برام کسل کننده نمیشه و حتی بعد از این همه سالها بازی برام تازگی داره.:x>:D<

#لعنت_بهت_یوبیسافت
من همین هفته پیش دوباره برای چندمین بار ( شمار دفعاتی که بازیش کردم از دستم در رفته :D) تمامش کردم . بازی یک جواهر به تمام معناست طراحی های بازی هنوز بعد از نزدیک 12 سال حرف برای گفتن دارن . من اینبار 4k بازی کردم و تازه بیشتر پی بردم که بازی چه art style
فوق العاده ای داره . داستان بازی و استفاده از اساطیر و عناصر ایرانی مثل اهورا مزدا -اهریمن -سرو کشمر - احترام به طبیعت و ... بازیو به ایرانی ترین نسخه ی pop تبدیل کرده . این موضوع حتی در معماری و موسیقی های بازی هم مشخصه . در کل از یوبیسافت بابت این که ادامش نداد متنفرم . هنوز هم با اینکه بعیده ولی امیدوارم که ادامش بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر