Prince of Persia جدید در سال آینده معرفی می‌شود

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
princeofpersiaa.jpg

فیلم سینمایی Prince of Persia در آینده نزدیک اکران می‌شود. هواداران این مجموعه بسیار زیاد هستند و این انگیزه‌ای برای ادامه سری POP میباشد. همانطور که اخیرا در شایعات آمده بود، Ubi قصد دارد داستان این بازی را ادامه دهد.

اطلاعات زیر از تریلر جدیدی که مربوط به فیلم POP است بدست آمده و مورد تایید است.

" به گفته تیم یوبی‌سافت، این کمپانی بازی جدیدی از سریPOP را در بهار سال آینده معرفی خواهد کرد. البته فعلا وقت صحبت کردن در مورد جزییات نیست".

Source

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
واقعا عشق کردم با شماره قبلی-منتظر الیکا و بشر هستم(اسمش چیچی بود؟:biggrin1:)اسم خرش فکر کنم فرح بود:biggrin1:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
داستان پرنس 2008 یه داستان زیبا بود که تموم شد و رفت به احتمال زیاد
امیدوارم داستان این یکی همون ادامه پرنس 3 باشه که قبل از اومدن 2008 تو بعضی جاها بود(همونی که پرنس و فرح ازدواج کردن ولی بچه دار نمیشن...)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اتفاقا من خیلی دوست دارم ادمه ی این آخریه باشه!
فقط کمی سختش کنند همه چی حل میشه:cheesygri

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
احتمالا باید ادامه همین POP 2008 باشه. اهریمن دوباره آزاد شد دیگه:D
من اتفاقا با Cell shadeبودنش خیلی حال کردم. نقطه قوت بازی بود. بزرگترین ضعفش اون سیستم Combat بود که واقعا بیخود بود. نمی‌دونم بعد از اون کامبت‌های خفن Warrior within یا Quick kill‌های Two Thrones یه همچین چیزی از کجا به فکرشون رسید!

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
من هم اميدوارم ادامه ي اين آخريه باشه....كاراكتر اصلي بازي كه گمنام بود:biggrin1: ولي تو حرفهاش خيلي تيكه مينداخت و از ديالوگ هاشون خيلي خوشم ميومد....:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر