Primal Fears | PC

[h=1]Primal Fears[/h]
2411.jpg

در زمانی که همه دنیا و قدرتها به دنبال سلاح های مرگبار هستند و انواع آزمایشات میکروبی و شیمیایی را انجام میدهند برخی مواقع باید شاهد از کنترل خارج شدن اوضاع بود.در منطقه شما در پایگاهی بر روی مواد میکروبی مرگبار تحقیق میکنند و آزمایشاتی بر روی موجودات انجام میدهند..اما به طور اتفاقی این میکروب آزاد شده و همگان و موجودات زنده را تحت شعاع خود قرار میدهد و برروی جانواران و هر موجود زنده ای تغییرات بیولوژیکی ایجاد میکند و آنها را تبدیل به هیولاها و زامبی میکند..حال شمایید و یک منطقه پر از هیولا در مکانی از وحشت که به دنبال نابودی منشع این میکروب باید باشید و بتوانید منطقه را پاک و از انجا فرار کنید.

تصاویر»

در کل این بازی ها خیلی قشنگن . بازی حجمش 740 مگ هست.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
نسخه کم حجم برای گیمرهای بی سرعت (220 مگ):
"Primal.Fears-VACE"
من از بازی خوشم نیومد مخصوصا که دو نفره هم نمیشه...(آفلاین)

FINDbmx

کاربر سایت
Jul 22, 2012
133
نام
محمد حسن
من از بازی خوشم نیومد مخصوصا که دو نفره هم نمیشه...(آفلاین)

چی! دونفره نمیشه! پس اصلا بدرد نمیخوره!

دسته دار شدی به حرف ما رسیدی. مخصوصا 360 هم باشه دیگه ... اووووووووففففففف! مخصوصا مفت بوده باشه که دیگه باید گفت اووووووو وَه! (بابلی گفتمو!)

بازی هایی شبیه به این که بشه چهار نفره بازی کرد اینها هستند:

بازی های 4 نفره - بازی Shadowgrounds
بازی های 4 نفره - بازی Nation Red
بازی های 4 نفره - بازی Monster madness
بازی های 4 نفره - بازی All zombies must die

آخرین ویرایش:

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
اینو خوشتون نیومده برین Alien Breed 3 - Descent رو بازی کنید که گرافیکش محشره و با Unreal Engine 3 ساخته شده.
[h=2][/h]

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
ایول هوس این جور بازی ها رو کردم ! :D
آقا یه بازی توی این سبک بود که توی یه DVD پر از بازی های آرکید داشتمش و هیچ اسم و نشونی ای ازش یادم نیست و نیازمند اسمش هستم !
زاویه بازی کلاً از بالا بود (نه مثل اینا که زاویه ـشون یه کم کج هست) و کلاً هر مرحله توی یه کادر ثابت بود. یعنی فقط توی کادری که توی تصویر می دیدی میتونستی حرکت کنی و این طوری نبود که بری جلو و تصویر ادامه پیدا کنه. دشمن ها به طرز فجیعی از هر طرف میریختن سرت و کلی اسلحه و قابلیت جالب هم توی بازی وجود داشت. از تفنگ های معمولی و شاتگان و ... تا قدرت هایی که مثلاً دشمن رو کُند میکرد یا شیمیایی میشدن و چیزهای دیگه. گرافیکش هم نسبتاً درپیت بود ولی یه جورایی باحال بود ، بعد از تموم شدن مرحله کف زمین (که مثلاً برفی بود) پوشیده از خون بود و صحنه جالبی درست شده بود ! :D
کسی اسمش رو میدونه ؟!

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
آقا یه بازی توی این سبک بود که توی یه DVD پر از بازی های آرکید داشتمش و هیچ اسم و نشونی ای ازش یادم نیست و نیازمند اسمش هستم !
زاویه بازی کلاً از بالا بود (نه مثل اینا که زاویه ـشون یه کم کج هست) و کلاً هر مرحله توی یه کادر ثابت بود. یعنی فقط توی کادری که توی تصویر می دیدی میتونستی حرکت کنی و این طوری نبود که بری جلو و تصویر ادامه پیدا کنه. دشمن ها به طرز فجیعی از هر طرف میریختن سرت و کلی اسلحه و قابلیت جالب هم توی بازی وجود داشت. از تفنگ های معمولی و شاتگان و ... تا قدرت هایی که مثلاً دشمن رو کُند میکرد یا شیمیایی میشدن و چیزهای دیگه. گرافیکش هم نسبتاً درپیت بود ولی یه جورایی باحال بود ، بعد از تموم شدن مرحله کف زمین (که مثلاً برفی بود) پوشیده از خون بود و صحنه جالبی درست شده بود ! :D
کسی اسمش رو میدونه ؟!
Crimsonland نبود ؟!

9Thumb1.jpg

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
خودشه !!!
دستت طلا !
139fs108574.gif

دوستانی که به این سبک بازی ها علاقه دارن ، در کنار بازی های جدیدتر حتماً سراغ این Crimsonland هم برن که بدجوری اعتیادآوره !

آره بازیش خوب بود. ولی خسته کننده می شد.

---------- نوشته در 12:51 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:51 AM ارسال شده بود ----------

ولی خدایش Alien Breed 3 - Descen یه چیز دیگست

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
کسی اسمش رو میدونه ؟!

http://forum.bazicenter.com/thread38523/

من اسمشو نمیدونم ولی تاپیکشو میدونم :d

----------------

اولین امتیاز این بازی هم اومد:

Gameblog.fr - 30

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر