Prey

prey-logo.jpg
Developer : Arkane Studios
Publisher : Bethesda Softworks
Director : Raphaël Colantonio
Engine : CryEngine
Genre : First Person Shooter , Action Sci-Fi
Release Date : May 5, 2017
Platforms : PS4 X1 PC

================
اطلاعات منتشر شده از بازی
================

* این نسخه دنباله ای بر بازی قبلی نیست. همینطور یک Remake هم برای نسخه اول نیست. این نسخه تصوری دوباره از IP است و با اینکه روح سری Prey در این نسخه نیز وجود دارد اما ارتباطی با نسخه قبلی و یا نسخه کنسل شده ندارد.

* شخصیت اصلی بازی Morgan Yu نام دارد و در ابتدای بازی این قابلیت وجود دارد که مرد یا زن بودن این شخصیت را مشخص کرد. سازندگان اسم Morgan را انتخاب کرده اند چون که این اسم هم برای مرد یا زن قابل استفاده است.

* شخصیت اصلی در یک ایستگاه فضایی قرار دارد و باید با موجودات فضایی برای بقا مبارزه کند.
* تایید شده است که بازی یک عنوان Horror نیست.
* بازی فقط درباره شلیک کردن به موجودات فضایی نیست و میتوان گفت بازی مخلوطی از اکشن و روایت و داستان است که لایه ی نازکی از RPG نیز در خود دارد !

* بازی اسلحه های مختلفی از جمله Shotgun ای که در تریلر معرفی بازی نیز نمایش داده شده بود را در اختیار بازیکن میگذارد . علاوه بر این Morgan قادر خواهد بود که قدرت هایی از موجودات فضایی بیاموزد و از آنها استفاده کند . همینطور در بازی میتوان از ابزار علمی موجود در ایستگاه فضایی که برای مبارزه ساخته نشده اند برای مبارزه استفاده کرد !

* سازندگان گفته اند که بازیکنان اگر از بازیهای قبلی Arkane Studios خوششان آمده است احتمالا از Prey نیز راضی خواهند بود.

* تایید شده است Chris Avellone که در ساخت بازیهای درخشانی مثل Fallout 2 , Fallout : New Vegas , Pillars of Eternity و ... حضور داشته است در ساخت این عنوان نیز مشارکت خواهد کرد.

=================
تریلر معرفی بازی [E3 2016]
=================

===================
تریلر گیم پلی [QuakeCon 2016]
===================

====================
تریلر گیم پلی [Gamescom 2016]
====================

=======================
تریلر گیم پلی [The Game Awards 2016]
=======================

Prey - 8 Minutes of Gameplay

720p 60fps || 1080p 60fps

================
تریلر گیم‌پلی #2
================

با تشکر از @sabco برای تریلر :D
تاپیک با منتشر شدن اطلاعات جدید آپدیت خواهد شد...

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
حیف بود گیف‌شو نزارم :D:

با اون موقعیتی که آخر بازی توش بودیم، هر چیزی ممکنه :D
درسته ولی به نظرم واقعا اون اندازه که باید به دنیل پرداخته نشده بود، جا واسه کار زیاد داره!!:D

• Like
Reactions: FUTURE

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
من تقریبا آخرای بازی هستم.لامصب چقدر سخته :D هنوز جرات نکردم وارد لابی بشم هر دفعه که پشت در اسانسور که یه نگاه میندارم بیخال میشم.من کلان عادت دارم تو هر بازی تمام
مپ رو بخورم گوشه کنار ها رو بگردم این بازی خیلی چسبیده به من. خیلی جاها و ایتم های مخفی گوشه کنار بازی میشه پیدا کرد.البته بازی مشکلاتی هم داره از نظر داستان ضعیف عمل کرد از Arkane انتظار بیشتری داشتم مشکلات فنی هم کم و بیش داره چند دفعه تو حساس ترین زمان بازی فریز کرد یا چند باری که توو حالت بدون جاذبه بودم رفت تو دیوار گیر کرد :|

• Like
Reactions: .Amirone

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
من تقریبا آخرای بازی هستم.لامصب چقدر سخته :D هنوز جرات نکردم وارد لابی بشم هر دفعه که پشت در اسانسور که یه نگاه میندارم بیخال میشم.من کلان عادت دارم تو هر بازی تمام
مپ رو بخورم گوشه کنار ها رو بگردم این بازی خیلی چسبیده به من. خیلی جاها و ایتم های مخفی گوشه کنار بازی میشه پیدا کرد.البته بازی مشکلاتی هم داره از نظر داستان ضعیف عمل کرد از Arkane انتظار بیشتری داشتم مشکلات فنی هم کم و بیش داره چند دفعه تو حساس ترین زمان بازی فریز کرد یا چند باری که توو حالت بدون جاذبه بودم رفت تو دیوار گیر کرد :|
واسه لابی از طریق آسانسور نرید اگه میبینین خیلی مشکله، از بالای لابی با استفاده از دریچه‌های هوا وارد بشین، اینجوری تقریبا از پشتشون بیرو میاین!

• Like
Reactions: Lions Gate

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
آقا این‌جا کسی Typhon Hunter رو امتحان کرده؟ ارزش داره به خاطرش بازی رو باز دانلود کنیم؟:D
یه سری که میگن خیلی عجله‌ای و بدون دقت کار شده!

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
آقا این‌جا کسی Typhon Hunter رو امتحان کرده؟ ارزش داره به خاطرش بازی رو باز دانلود کنیم؟:D
یه سری که میگن خیلی عجله‌ای و بدون دقت کار شده!
مشکل اینه که برای دانلودش حتما باید Mooncrash رو داشته باشی و صرفا واسه اونایی که بازی اصلی رو دارن، رایگان نیست. واسه همین خیلیا نتونستن تجربه‌اش کنن.
ولی Mooncrash تخفیف 50 درصدی خورده، احتمالا برم سراغش...خیلی پشت گوش انداختمش :D

• Like
Reactions: Destruction

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
مشکل اینه که برای دانلودش حتما باید Mooncrash رو داشته باشی و صرفا واسه اونایی که بازی اصلی رو دارن، رایگان نیست. واسه همین خیلیا نتونستن تجربه‌اش کنن.
ولی Mooncrash تخفیف 50 درصدی خورده، احتمالا برم سراغش...خیلی پشت گوش انداختمش :D
مون‌کرش رو من یکی دو ماه پیش با ۷۵ درصد تخفیف:D گرفتم یه ساعتش رو بیشتر بازی نکردم کلا با وجود این‌که تقریبا همه می‌گن از بازی هم بهتره حتی!
ولی فکر کنم به خاطر همین حالت Typhon Hunter توفیق اجباری باشه مون‌کرش رو هم با جدیت بازی کنیم!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر