Portal 2 | Xbox360

sargashteh

کاربر سایت
Jun 23, 2010
9
سلام دوستان قسمت coop بازي رو دارم بازي ميكنم يه تيكه گير كردم اگه ميشه كمك كنيد
الان اونجايي ام كه اولش يه سري نرده و ... داره بعد وارد يه مكان ميشيم كه نوشته insert disc ! همچنين بعدش يه باكس داره كه فكر كنم دونفري همزمان بايد اون دستگيرشو بكشيم پايين ولي هر كاري ميكنيم نميشه !!!

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
سلام دوستان قسمت coop بازي رو دارم بازي ميكنم يه تيكه گير كردم اگه ميشه كمك كنيد
الان اونجايي ام كه اولش يه سري نرده و ... داره بعد وارد يه مكان ميشيم كه نوشته insert disc ! همچنين بعدش يه باكس داره كه فكر كنم دونفري همزمان بايد اون دستگيرشو بكشيم پايين ولي هر كاري ميكنيم نميشه !!!
دوست عزیز اگر همون اولین جایی که دیسک رو باید وارد دستگاه کنی منظورت هست، باید تو همون راه رو که یه در بسته هست 2 سویچ رو به طور همزمان بزنی دری که قفله برای یه لحظه باز می شه یه نفر باید سریع روبهروی دری که باز می شه یه تیر بزنه و تیر دوم رو یه جایه دیگه بعد از در ایجاد شده بره اون طرف و cd رو برداره امیدوارم گرفته باشی;)

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
ممنون ولي بعد از وارد كردن ديسك جزغالمون ميكنه

آره ولی دوباره ساخته می شید و دوباره میاین یه جای قبل تر و باید برید تو یه در دیگه یا همون در قبلیه دوباره می تونی بری داخلش و ماموریت هایی که انجام دادی رو دوباره بری از این به بعد وقتی cd وازد دستگاه می کنی نابئد می شید و دو باره میرید تو همون میدانه;)

Mohsen Rock

کاربر سایت
Jul 25, 2007
695
نام
محسن
سلام به همه دوستان!
شدیدا تو این مرحله گیر کردم!
plz help me!

http://www.imgplace.com/viewimg818/8672/13unled.jpg
13unled.jpg

آخرین ویرایش:

Mohsen Rock

کاربر سایت
Jul 25, 2007
695
نام
محسن
داداش دمت گرم ولی من الان سرعت نتم انقد افتضاحه که 2 مگ هم نمی تونم دانلود کنم!
نمی تونی توضیح بدی واسم؟!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
ببین به ترتیب بهت میگم

اول برو اون قسمتی که ازش از این ژلهای آبی میاد بیرون
بعدش یه پورتال اونجایی که درست کن که اون مسیر آبی رنگ به دیوار میخوره یکی دیگه هم وسط اون دیوار،که بعدش بتونی ژل های آبی رو و همینطور خودت رو به طرفی برسونی که بار اول بود(قبلش همین کار رو بکن و لی بعدش قطش کن یکمی از ژل ها بریزه پایین تا بغل اون دکمه ژل بریزه و بعدش بتونی بپری)

بعدش که این کار رو کردی.برو دکمه رو بزن تا ژل ها بریزه و از همون مسیر حرکت کنه به سمت دری که اول کار ازش وارد شدی.خودت هم باید زودتر از ژل ها به اون طرف بری

وقتی رسیدی اون طرف خیلی سریع برو روی کمه وایسا تا مسیر عوض بشه.صبر کن تا ژل ها از داخل پورتال وسط دیوار رد بشن بعدش همین که ژل ها خواستن به اون دریچه که ازش همون مسیر بیرون بیاد برسن،پورتال وسط دیواری رو بزن به اون دیوار بغل او سه تا روباط

بعدش همین که ژلها اومد بالای سرشون پورتال رو قطع کن تا ژل ها بریزه روشون و ....

توضیح دادنش سخت بود:d

• Like
Reactions: Mohsen Rock

Mohsen Rock

کاربر سایت
Jul 25, 2007
695
نام
محسن
ببین به ترتیب بهت میگم

اول برو اون قسمتی که ازش از این ژلهای آبی میاد بیرون
بعدش یه پورتال اونجایی که درست کن که اون مسیر آبی رنگ به دیوار میخوره یکی دیگه هم وسط اون دیوار،که بعدش بتونی ژل های آبی رو و همینطور خودت رو به طرفی برسونی که بار اول بود(قبلش همین کار رو بکن و لی بعدش قطش کن یکمی از ژل ها بریزه پایین تا بغل اون دکمه ژل بریزه و بعدش بتونی بپری)

بعدش که این کار رو کردی.برو دکمه رو بزن تا ژل ها بریزه و از همون مسیر حرکت کنه به سمت دری که اول کار ازش وارد شدی.خودت هم باید زودتر از ژل ها به اون طرف بری

وقتی رسیدی اون طرف خیلی سریع برو روی کمه وایسا تا مسیر عوض بشه.صبر کن تا ژل ها از داخل پورتال وسط دیوار رد بشن بعدش همین که ژل ها خواستن به اون دریچه که ازش همون مسیر بیرون بیاد برسن،پورتال وسط دیواری رو بزن به اون دیوار بغل او سه تا روباط

بعدش همین که ژلها اومد بالای سرشون پورتال رو قطع کن تا ژل ها بریزه روشون و ....

توضیح دادنش سخت بود:d

داداش دمت گرم خیلی حال دادی! خداییش خیلی سخت بود این مرحلش!

sargashteh

کاربر سایت
Jun 23, 2010
9
سلام يه سوال دارم اين عكس ماله كجاي بازيه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(بازي رو تموم كردم ولي ما همش تو يه محيط بسته بوديم اين محيطش بازه!)
Portal-2.jpg

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
سلام يه سوال دارم اين عكس ماله كجاي بازيه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(ب ازي رو تموم كردم ولي ما همش تو يه محيط بسته بوديم اين محيطش بازه!)
...
عکس که ناجور Fake ـه. فتوشاپی بودنش هم که واضحه.
به طرز مضحکی تصویر داخل پرتال ها هم اشتباه هست. هر کسی که 5 دقیقه پرتال رو بازی کرده باشه، اینو میفهمه.

این عکس برای Portal 1 عزیزم...:)
از شما بعیده، چرا اطلاعات غلط میدین؟ من پرتال 1 رو 3 بار تموم کردم، به قول دوستمون یه بار فضای باز توش ندیدم.
حالا بگذریم از اینکه یدونه انسان به غیر از شخصیت اصلی و اون Wall Writer (
yahoo_4.gif
) تو داستانش نبود :d

آخرین ویرایش:

.:Arash:.

.: Big Boss :.
کاربر سایت
Mar 26, 2006
618
سلام يه سوال دارم اين عكس ماله كجاي بازيه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(بازي رو تموم كردم ولي ما همش تو يه محيط بسته بوديم اين محيطش بازه!)
Portal-2.jpg
این عکس برای Portal 1 عزیزم...:)

عکس که ناجور Fake ـه. فتوشاپی بودنس که واضحه.
به طرز مضحکی تصویر داخل پرتال ها هم اشتباه هست. هر کسی که 5 دقیقه پرتال رو بازی کرده باشه، اینو میفهمه.
من دقیقا یادمه این صحنه رو قبلا بازی کردم.

آهان یادم اومد برای Half Life بود.:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر