Portal 2 | PC

portal2_coop.jpg

valve Software
Sci-Fi First-Person Shooter
Release: Apr 19, 2011​

حتما همه نسخه ی اول رو به یاد دارید !
یکی از خلاقانه ترین عناوین تاریخ که سال 2007 در قالب پک حیرت انگیز Orange Box همه را شکه کرد!

حالا valve با شماره ی 2 برگشته که با توجه به شواهد موجود یک عنوان فوقالعاده وسیع با یک خط داستانی قوی خواهد بود.

گلادوس را که به یاد دارید دشمن اصلی شما در شماره ی قبل که از دید IGN بهترین شخصیت منفی تاریخ هم هست.
ببینید انبار دیگر با چه شخصیت پردازی هایی طرف خواهیم بود!

اگر شایعات حقیقت داشته باشد خط داستانی بازی بسط دهنده و توضیح دهنده ی وقایع HL2
نیز خواهد بود .

ما بی صبرانه منتظریم تا در سال 2011 از شاهکار VAVLE لذت ببریم!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: FrankinG
ولی من نسخه یکش رو خیلی بیشتر دوست داشتم ، به نظر من فسفور سوزیش بیشتر بود .
حالا نمیدونم سخت تر از این بود ، یا به خاطر این بود که با این سبک بازی آشنا نبودیم ولی برای نسخه 2 آشنا بودیم .

100% به خاطر اینه که اشنا نبودی .
چون من بعد از اینکه 2 رو تموم کردم رفتم سراغ 1 . یادم نمیاد جاییش گیر کرده باشم .

باید یه پرتال بزنی کنارت بعد پیشش وایسی تا بمب بندازه (اون یکی پرتال رو بزن زیر سر باس که بمبه از پرتال اولیه بره و از پرتال دومیه بیاد بیرون بخوره تو سرش
امیدوارم درست توضیح داده باشم:d

آخه مشكل اينه كه نميشه پرتال زد هيچ كجا !!
فقط يه لوله رد ميشه كه توش ژل سفيد رد ميشه ،فك كنم بايد اينو بتركونم و بعد اين كارو بكنم ولي نميشه !!!

آخه مشكل اينه كه نميشه پرتال زد هيچ كجا !!
فقط يه لوله رد ميشه كه توش ژل سفيد رد ميشه ،فك كنم بايد اينو بتركونم و بعد اين كارو بكنم ولي نميشه !!!
اول باید یه پورتال زیر پات درست کنی بعد یه پورتال دیگه یه جا درست کنی که بمب که میندازه از پورتال زیر پات رد بشه بعد بخوره به لوله ی ژل سفید و بترکه و ژل سفید پخش زمین بشه و ...

اول باید یه پورتال زیر پات درست کنی بعد یه پورتال دیگه یه جا درست کنی که بمب که میندازه از پورتال زیر پات رد بشه بعد بخوره به لوله ی ژل سفید و بترکه و ژل سفید پخش زمین بشه و ...

آخه داداشم اگه ميشد پرتال زد كه ديگه نيازي به ژل سفيد نبود !!!

آخه داداشم اگه ميشد پرتال زد كه ديگه نيازي به ژل سفيد نبود !!!
بابا بالاخره یه جایی از این بی صاحاب شده باید بشه پورتال زد دیگه:d
من خیلی وقت پیش این بازی رو تموم کردم دقیقا یادم نیست باید کجا پورتال درست کنی ولی در هر صورت باید یه کاریکنی که بمبی که اون میندازه بخوره به لوله ی ژل سفید تا بترکه.شایدم باید خودت بری زیر لوله تا بمب بندازه اونجا و لوله منفجر بشه.#-o

شیطونه میگه برم دوباره نصبش کنما:d

بابا بالاخره یه جایی از این بی صاحاب شده باید بشه پورتال زد دیگه:d
من خیلی وقت پیش این بازی رو تموم کردم دقیقا یادم نیست باید کجا پورتال درست کنی ولی در هر صورت باید یه کاریکنی که بمبی که اون میندازه بخوره به لوله ی ژل سفید تا بترکه.شایدم باید خودت بری زیر لوله تا بمب بندازه اونجا و لوله منفجر بشه.#-o

شیطونه میگه برم دوباره نصبش کنما:d

منم اینجا گیر کردم...... اصلا معلوم نیست چه موقعی بمبرو میندازه . بعضی موقع ها شانسی میندازه...لطفا یکی بگه باید چه کار کرد که (بندازه):d.
تازه بعدشم که میری بالای سکو باید چی کار کرد؟؟؟؟
با تشکر از کسی که جواب ما رو بده!!!

آخرین ویرایش:
سلام

دوستان راهنمایی کنید برای این قسمت . ممنون

دوستان من تو chapter 7 تو اون قسمتی که یک لوله وجود داره فقط ازش ژل سفید میاد گیر کردم ! در خروج اون بالاهاس هرچی پورتال باز کردم که این ژل سفید رو به یک جایی برسونم که مفید باشه فایده نداره .

ممنون میشم کمک کنید .

منم اینجا گیر کردم...... اصلا معلوم نیست چه موقعی بمبرو میندازه . بعضی موقع ها شانسی میندازه...لطفا یکی بگه باید چه کار کرد که (بندازه):d.
تازه بعدشم که میری بالای سکو باید چی کار کرد؟؟؟؟
با تشکر از کسی که جواب ما رو بده!!!

ببین یه جا که وامیستی بعد از چند ثانیه همون جا بمب میندازه منم خیلی وقت پیش بازی رو تموم کردم دقیق یادم نیست ولی یکی از این دو راهه: یا میری درست کنار اون لوله که ژل سفید ازش رد میشه وامیستی که بمب رو همونجا بندازه یا همین.:d راه دیگه ای نیست همین کارو بکن :d. بعد دیگه همه جا میتونی پورتال بزنی.

سلام

دوستان راهنمایی کنید برای این قسمت . ممنون

دوستان من تو chapter 7 تو اون قسمتی که یک لوله وجود داره فقط ازش ژل سفید میاد گیر کردم ! در خروج اون بالاهاس هرچی پورتال باز کردم که این ژل سفید رو به یک جایی برسونم که مفید باشه فایده نداره .

ممنون میشم کمک کنید .
همونجایی که دورتادور برج هست؟ :d حدود 3-4تا برجکه که نمیتونی توش ون پورتال بزنی دیگه؟
اولا کل مپ رو سفید میکنی :d بعد روی بالاترین نقطه این برجا یه پرتال میزنی (البته برجی که طرف به اون سکوی کج داره) وقتی داری با سرعت سقوط میکنی یه پورتال زیر پات و یه پورتال روی اون صفحه بازی میکنی تا با سرعت ازش خارج بشی :d اگرم سرعت کافی نداشتی دوباره سریع یه پورتال زیرپات باز کن تا سرعتت بیشتر بشه :d
اگر اشتباه گفتم مرحله رو یا نفهمیدی، یه عکس بزار قشنگ برات توضیح بدم.

همونجایی که دورتادور برج هست؟ :d حدود 3-4تا برجکه که نمیتونی توش ون پورتال بزنی دیگه؟
اولا کل مپ رو سفید میکنی :d بعد روی بالاترین نقطه این برجا یه پرتال میزنی (البته برجی که طرف به اون سکوی کج داره) وقتی داری با سرعت سقوط میکنی یه پورتال زیر پات و یه پورتال روی اون صفحه بازی میکنی تا با سرعت ازش خارج بشی :d اگرم سرعت کافی نداشتی دوباره سریع یه پورتال زیرپات باز کن تا سرعتت بیشتر بشه :d
اگر اشتباه گفتم مرحله رو یا نفهمیدی، یه عکس بزار قشنگ برات توضیح بدم.

سلام

ممنون گرفتم چی شد و رد کردم #:-s

خیلی ساده، روی همون دیواره که ازش ژل میاد، یه پورتال باز کن. یعنی برو بالای اون قسمت مشبک. بعد دوباره باید از همین ژل ها استفاده کنی
اگه منظورت همونجاییه که داره ازش ژل سفید میاد, نمیشه پرتال درست کرد . . .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or