Nintendo Pokemon Sword/Shield

D0avT77VsAA65iy.jpg

Pokemon Sword/Shield

سازنده:
Game Freak
ناشر: Nintendo
سبک: نقش آفرینی
تاریخ عرضه: اواخر 2019

نسل هشتم پوکمون ها که به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ عرضه خواهند شد.

طی دایرکت نینتندو در تاریخ 27 فوریه 2019 اطّلاعات زیر در دسترس مخاطبان قرار گرفت:
  • از پوکمون نسل هشتم به طور رسمی رونمایی شد
  • نام عناوین جدید نسل هشتم پوکمون ها، Pokemon Shield و Pokemon Sword است.
  • بازی برای عرضه در اواخر 2019 برنامه ریزی شده
  • ریجن و محل رخداد وقایع داستان بازی این بار در منطقه ای به نام Galar رخ می دهد که ترکیبی از مناطق روستایی و شهری و کوهستانی اروپایی است.
  • پوکمون های استارتر نیز Grookey، Scorbunny و Sobble نام دارند

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
qfs_d0bkh_3uwaeziwk.png

بعد معرّفی بازی، نزدیک 900K توییت با اسم Pokemon داشتیم تو این چند ساعت
میدونید یعنی چی؟ :D

یعنی م قراره این جا رو به زودی زود نه با یه مشت فن آرت بلکه با تن ها فن آرت که همین امشب پیدا کردم پر کنم>:)>:)>:)

• Like
Reactions: Cait Sith and reza8

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
View attachment 102155
خدايي نينتندو خودشم كم كاري ميكنه واسه گرافيك مگه نه سوييچ سخت افزارش در حده اين تصويرم ضعيف نيس :/
گرافیک بازی هنوز نهایی نشده تاجایی که میدونم، به نظرم احتمال قوی بهتر میشه.
البته با این قسمت از نوشته ی شما که Bold کردم موافقم.

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
View attachment 102155
خدايي نينتندو خودشم كم كاري ميكنه واسه گرافيك مگه نه سوييچ سخت افزارش در حده اين تصويرم ضعيف نيس :/

دو مورد

یکی این که این گرافیک نهایی نیست...ولی خب بازم این مورد اصلی نیست...به نظرم به غیر از یخورده پولیش شدن خیلی تحولی قرار نیست تو گرافیک بازی ببینیم با این اوصاف

مورد دو مورد مهمیه و اونم اینه که هر چند بخشی از ضعف تکنیکی گرافیک بازی گردن نینتندو به عنوان ناشره، سازنده بازی در هر صورت Game Freak ـه و حسابش از نینتندو جداست. نینتندو خودش که Super Mario Odyssey رو زده که برای توجیه توانایی شون کافیه. استدیوهای زیرمجموعه هم کارایی مثل SSBU و Xenoblade 2 رو دادن بیرون که طبیعتاً بیشتر ثابت می کنه قضیه رو.
از اون طرف Game Freak بی شوخی یکی از بزرگترین کمپانی های سازنده ژاپنیه. اینا چند دهه است دارن پول پارو می کنن با پوکمون...
با این حال هیچ وقت از حیث تکنیکی، به خودشون فشار نمیارن...نه سوییچ...شما تو ابعاد بازی هایی که برا 3DS و DS هم عرضه شدن اگه نیگاه کنید پوکمون ها همیشه گرافیک های معمولی ای رو اون سیستم ها داشتند.

• Like
Reactions: Capitan_shepard

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
البته انصافا با XY انقلاب کردن توی گرافیک :D و واقعا هم گرافیکش روی 3DS خیلی خوب بود موقعی که اومد
اما این بازی به نظر همون آبجکت های گرافیکی رو داره استفاده می کنه، به عبارتی از XY به بعد هیچ حرکت اساسی ای روی گرافیک نزدن

آره XY بزرگترین جهش گرافیکی سری تو کل تاریخش به حساب میاد... و خب از اون موقع تا الان هنوز هیچ حرکتی نزدن....البته نه این که "هیچ" حرکتی نزده باشن... طبیعتاً همین بازی هم از خیلی لحاظ نسبت به Let's Go Pikachu/Eevee برتری داره

ولی بازم اینا بنا به دلایل نامعلومی یا نمیخوان یا نمیتونن جهش گرافیکی عظیمی داشته باشند. که حدس عظیم من رو بخش "نمیخوان" ـه. خیلی Safe عمل می کنن برای یه کمپانی ای که درآمدزا ترین فرنچایز تاریخ مدیا زیر دستشونه. که خب واقعاً قابل بخشش نیست.

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,133
نام
امیر
خوب منم حرفم همين بود اين كه نميخوان و كم كاري ميكنن نه اين كه نميتونن يا مشكل از سوييچه:D بعدم ما ميدونيم گرافيك مهم نيست و از ركن هاي هيچكدوم از گيماي نينتندو نيست ولي خدايي يه جوري نگين كه انگار از اين كه گرافيك بالاتر باشه بدتون مياد :|
البته من نميدونستم نينتندو فقط ناشره و فك ميكردم سازنده هم خودشه اشتباه از من بود عاقا:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
خوب منم حرفم همين بود اين كه نميخوان و كم كاري ميكنن نه اين كه نميتونن يا مشكل از سوييچه:D بعدم ما ميدونيم گرافيك مهم نيست و از ركن هاي هيچكدوم از گيماي نينتندو نيست ولي خدايي يه جوري نگين كه انگار از اين كه گرافيك بالاتر باشه بدتون مياد :|
البته من نميدونستم نينتندو فقط ناشره و فك ميكردم سازنده هم خودشه اشتباه از من بود عاقا:D

طبیعتاً... با این که اصن تصمیم منطقی ای نیست از طرف Game Freak ولی خب از روی واکنش ها، به نظرم حداقل از دید تجاری، حرکت بدی نزدن. مسئله از این جا به بعد به کیفیت خود بازی برمیگرده...به قولی این بازی رو همون فندوم پوکمون میخره، اگه ما گیر بدیم که "آی بازی فلانه بیساره این چیه دارید میخرید و..." بیشتر میریم رو اعصاب اونایی که همه رقمه برا بازی منتظرن.
و خب بر خلاف این جا کافیه همچین نظرات درخشانی رو ببرید توییتر تا ملت یه کاری کنن از حرفت کامل برگردی :D

اگه چیزی باشه که فندوم پوکمون اهمیت بده بهش، یکی ریجن بازی و جزئیات محیطی شه...که خب تو این زمینه فکر کنم خیلی خوب عمل کردن
یکی پوکمون هاست طبیعتاً، که فعلاً استارتر ها رو نشون دادن. واکنش ها، مثل همیشه خوب بوده... یه عده به طراحی ها گیر میدن ولی خب overall همه دوستشون دارن. پوکمون لجندری ها و مابقی پوکمون های نسل جدید هم به طبع مهم اند که چیزی نشون ندادن
و سومی هم مکانیک های گیم پلی ـه که این دفعه رسماً چیزی نشون ندادن. و این مکانیک های گیم پلی بزرگترین چیزی بود که به فروش و مقبولیت Let's Go P/E ضربه زد نه گرافیک تاریخ گذشته اش. یعنی کلاً تغییر مکانیک های گرفتن پوکمون ها، کل فندوم رو دو تیکه کرده بود که چرا تو LG P\E این جوریه و قدیما بهتر بود. یه عده هم میگفتن این شیوه بهتره و اینا... بخش عمده بحث ملت این بود تا چمیدونم این که چرا گرافیک بازی در حد BotW نیست. مشخصاً اونی که با همچین Argument ـی وارد معرکه می شد... یا آدم حسابش نمی کردن یا تیکه تیکه اش می کردن :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
حالا من پک ها رو میذارم یخورده اسپم به نظر میرسه ولی خب حالا هر چی
بازی تو Amazon آمریکا و اسپانیا در عرض یه روز لای آیتم های گیمینگ رتبه اول رو کسب کرده

74n_d0bkmfbvsaase0t.jpg

dr19_d0bmdt9wkaa3p6m.jpg

i8e8_d0bk7j1x4aaz50j.jpg

xn3y_d0bcqhvwsamyijn.jpg

yu4b_d0bb6ynwwaajocx.jpg

:D :D :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر