PlayStation, Xbox and The Wardrobe (pro discussion)

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
با نزدیک شدن به عرضه کنسول‌های Xbox Series X و PlayStation 5 تصمیم بر آن گرفتیم تا این تاپیک را جهت قرار دادن اخبار، شایعات و مقایسه ویژگی و سخت افزار این دو کنسول در نظر بگیریم.
با توجه به آن که تاپیک قبلی باعث ایجاد فضای نامناسبی برای فروم و دل‌خوری بین گروهی از کاربران شد، پس سعی می‌کنیم این تاپیک را با جوی دوستانه پیش ببریم و محفل مناسبی برای بحث‌های تخصصی که برای کاربران در جهت خرید کنسول‌های نسل بعدی مفید عمل کند، ایجاد کنیم.

مقایسه سخت افزار، ویژگی‌ها و بازی‌هایی که در نسل بعد برای دو کنسول منتشر خواهند شد در این تاپیک آزاد است، اما به نحوی که کاربران از منابع خبری در جهت اثبات صحبت‌هایشان استفاده کنند.

قوانین :

بر اساس قوانین کلی فروم و بقیه تاپیک ها بررسی خواهد شد

Last edited by a moderator:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
هلدینگ Embrace Group (THQ Nordic) در حال حاضر ۱۱۸ بازی در حال توسعه داره که ۶۹ تای اون ها رونمایی نشدن!!!
چطوری میشه همزمان 118 بازی توسعه داد؟ حتی نمیشه اینفدر بازی های موبایلی توسعه داد چ برسه بازی های بزرگ :|

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
PS5 won't beat Xbox Series X on power, says Epic | Tom's Guide

البته اپیک بنده خدا فقط گفته رو Xbox series X هم اجرا میشه و نویسنده این سایت با توجه به قدرت gpu کنسول ها به این نتیجه رسیده که PS5 نمیتونه Xbox series X شکست بده از لحاظ قدرت.

Guzu

کاربر سایت
Dec 22, 2019
569
نام
Gurzukahn
چطوری میشه همزمان 118 بازی توسعه داد؟ حتی نمیشه اینفدر بازی های موبایلی توسعه داد چ برسه بازی های بزرگ :|
لابد اونایی رو هم که هنوز در فاز ایده پردازی هستن رو هم حساب کردن. مثلاً یه استودیو ۵ تا بازی ایدش تو ذهنش رو یکیش کار می‌کنه هر پنج تا رو حساب میکنن

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
والا اینا به طرز عجیبی یه دفعه ورشکست شدن.
IP هاشون رو فروختن
شرکت رو به نوردیک گیمز فروختن
یه دفعه پولدار شدن
تند تند استودیو خریدن
آدم میمونه چی بگه.
THQ ورشکست شد نوردیک گیمز که ورشکست نشد در ضمن این THQ اون THQ نیست از طرفی هم دو سه تا زیر شاخه داره فقط THQ Nordic خالی نیست
هولدینگ THQ Nordic که اسمش به Embracer Group پارسال تغییر پیدا کرد خودش حدود 15 تا استدیو داره از اون ور مالک Koach media هم هستش باز خود اون زیر شاخص Deep Silver هستش ـه که تحت برندش 5 تا استدوی و کلی IP داره خلاصه کلی استدیو متوسط و کوچیک با یک عالمه IP جدید/قدیمی/ریمستر ... زیر نظرشون هست چیز عجیبی نیست :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
THQ ورشکست شد نوردیک گیمز که ورشکست نشد در ضمن این THQ اون THQ نیست از طرفی هم دو سه تا زیر شاخه داره فقط THQ Nordic خالی نیست

هولدینگ THQ Nordic که اسمش به Embracer Group پارسال تغییر پیدا کرد خودش حدود 15 تا استدیو داره از اون ور مالک Koach media هم هستش باز خود اون زیر شاخص Deep Silver هستش ـه که تحت برندش 5 تا استدوی و کلی IP داره خلاصه کلی استدیو متوسط و کوچیک با یک عالمه IP جدید/قدیمی/ریمستر ... زیر نظرشون هست چیز عجیبی نیست :D

با تمام این توصیفات بازم 118 تا بازی عجیبه :D
چخبره :D

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
قطع دسترسی از تاپیک به مدت ۱ روز به دلیل ارسال پست Aggressive

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
PS5 won't beat Xbox Series X on power, says Epic | Tom's Guide

البته اپیک بنده خدا فقط گفته رو Xbox series X هم اجرا میشه و نویسنده این سایت با توجه به قدرت gpu کنسول ها به این نتیجه رسیده که PS5 نمیتونه Xbox series X شکست بده از لحاظ قدرت.

درود

Tim Sweeney این مطلب تکذیب کرده گفته من چنین چیزی نگفتم نویسنده خودش این قصه ها رو نوشته
View attachment 142761
دوتا پست بالاتر رو بخون لااقل

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,543
اووف این تاپیک جوری شده کسی نفس بکشه با تیر میزننش :D!
آف تاپیک!
من که از جون اولم استفاده کردم :D اگه دقت کرده باشی سطح تاپیک از ایزی مود شروع شد تا هارد :D الان روی نیوگیم پلاسیم و از منابعی که در اختیارمونه باید نهایت بهره رو ببریم و اما... تعداد کمی از کاربران از این مراحل می تونن پیروز بیرون بیان :D درسته 2 جون دیگه دارم! ولی ممکنه مثل اون تاپیک یکی بیاد چیت کد بزنه و بعد از اینکه صبح پاشدمو اتفاقا کنفرانس و لایو استریم بود روز بعدش و پستی 1 روز کامل نداده بودم منو دوستان رو بن کنه از تاپیکو بگه چیزی نپرس دلیلشو بعدا می گم :D ما هم شدیم مثل موجود آزمایشگاهی :D هر کاربری بطور مثال تازه تگ گرفته (منظورم شخص خاصی نیست) یا از راه می رسه قوانینشو روی ما آزمایش می کنه! جواب نده باز تغییر میده :D جواب بده هم می بینه باز جواب نداده! و برای رونق تاپیک دوباره تغییرش میده :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
آف تاپیک!
من که از جون اولم استفاده کردم :D اگه دقت کرده باشی سطح تاپیک از ایزی مود شروع شد تا هارد :D الان روی نیوگیم پلاسیم و از منابعی که در اختیارمونه باید نهایت بهره رو ببریم و اما... تعداد کمی از کاربران از این مراحل می تونن پیروز بیرون بیان :D درسته 2 جون دیگه دارم! ولی ممکنه مثل اون تاپیک یکی بیاد چیت کد بزنه و بعد از اینکه صبح پاشدمو اتفاقا کنفرانس و لایو استریم بود روز بعدش و پستی 1 روز کامل نداده بودم منو دوستان رو بن کنه از تاپیکو بگه چیزی نپرس دلیلشو بعدا می گم :D ما هم شدیم مثل موجود آزمایشگاهی :D هر کاربری بطور مثال تازه تگ گرفته (منظورم شخص خاصی نیست) یا از راه می رسه قوانینشو روی ما آزمایش می کنه! جواب نده باز تغییر میده :D جواب بده هم می بینه باز جواب نداده! و برای رونق تاپیک دوباره تغییرش میده :D

2 تا جون دیگه؟ موش آزمایشگاهی؟!
من فکر کردم شماها هر کدوم 9 تا جون دارید کم کمش :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
2 تا جون دیگه؟ موش آزمایشگاهی؟!
من فکر کردم شماها هر کدوم 9 تا جون دارید کم کمش :D
به قوانین پست اول دقت کن:-"
ساید با محرومیت از تاپیک کنار بیان...ولی انجمن؟ اونم تو شرایطی که هر لحظه ممکنه خبری بشه از نسل بعد؟ عمرا کسی این ریسک رو کنه!(غیر از مولتی یوزرها که براشون فرق نمیکنه:-" )

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
به قوانین پست اول دقت کن:-"
ساید با محرومیت از تاپیک کنار بیان...ولی انجمن؟ اونم تو شرایطی که هر لحظه ممکنه خبری بشه از نسل بعد؟ عمرا کسی این ریسک رو کنه!(غیر از مولتی یوزرها که براشون فرق نمیکنه:-" )

نه اون ها رو خوندم، ولی کلا بعضی ها پوست کلفت ترند :D
شایدم کل این قضیه یه تله بزرگ برای انجمنه تا از شر یه سری برای همیشه راحت شه :-?
The Plot Keeps Thickening

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
اووف این تاپیک جوری شده کسی نفس بکشه با تیر میزننش :D!
من ترجیح میدم اگه ترول هم بکنم ( اگهB-)) برم تاپیک های دیگه ، فعلا با اسنایپ منتظرن ترول هارو هدشات کنن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر