PlayStation Rewards

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
l5n0_5745.png
یک تاپیک مرجع برای این بخش نیاز بود تا کدهای تخفیفی که سونی به ایمیل ارسال میکنه یا هدایایی که با دیدن ویدئو یا بدون اون میتونید Claim کنید ، همجنین جوایز پولی که با پیش خرید بازی میتونید بدست بیارید اینجا در موردش اطلاع رسانی بشه . کدهایی که دوستان احتیاج ندارن میتونن در همین تاپیک به دیگر دوستانی که نیاز دارن تقدیم کنن .

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
این
ایمیلهای خودتون رو چک کنید ، کد تم داینامیک برای تبریک سال نو میلادی ارسال شده .
n4gg_unnamed.gif

h94w_screenshot_۲۰۱۸۱۲۱۸-۲۱۱۶۵۵_crop_489x763.png
این برای من نیومده ، کلا جز تراکنش ها هیچ ایملی از طرف سونی برای من نمیاد ، حتی ایمیلای اخر سال که چند سال صرف بازی کردی ، باید جایی چیزی رو تایید میکردم که نکردم ؟؟

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
کسی تونسته از سایت rewards چیزی redeem کنه؟
من با IP آمریکا می رم وقتی complete transaction رو می زنم ارور we can't complete your order می ده. روش خاصی داره؟

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
کسی تونسته از سایت rewards چیزی redeem کنه؟
من با IP آمریکا می رم وقتی complete transaction رو می زنم ارور we can't complete your order می ده. روش خاصی داره؟
خیر نمیشه ، چون تغییر IP شناسایی میشه با سروری که بهش اتصال داری ، برا همین پیغام
Your order could not be completed. Please contact us so we may assist you میده ، پوینت تروفی هم نمیده ، هر چی داری از قبله ، چند پوینت داری ؟

• Like
Reactions: hercule-poirot

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
خیر نمیشه ، چون تغییر IP شناسایی میشه با سروری که بهش اتصال داری ، برا همین پیغام
Your order could not be completed. Please contact us so we may assist you میده ، پوینت تروفی هم نمیده ، هر چی داری از قبله ، چند پوینت داری ؟

نزدیک ۵۰۰۰ تا.
قبلا با تغییر ip می شد. الان اونم نمی شه. نمی دونم با سرور اجاره ای آمریکا بشه یا نه.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
نزدیک ۵۰۰۰ تا.
قبلا با تغییر ip می شد. الان اونم نمی شه. نمی دونم با سرور اجاره ای آمریکا بشه یا نه.
بعد از حملات DDOS امنیت سرورها رو بالا بردن برای همین اینطور شده ، قبلا می شد ولی الان دیگه خیر ، اگه دقیق 5000 چوقه میتونی 50 دلار بگیری که 600 تومن اینجا فیه میخوره ، ارزش که نداره بری 300 400 تومن پول سرور اختصاصی بدی، شدن یا نشدنشو نمیدونم ، باید ببینی کی داره تا برات تست کنه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hercule-poirot

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر