PlayStation Plus

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
بازی Retail هم نشد مهم نیست ، ولی کاش گنده های دیجیتالی مثل Oddworld و Valiant Hearts و ... بزارن !
دقیقاً.بازیای ریتیل و AAA که حداقال فکر میکنم به درد ماها نمیخوره بعضیاشونم حجم فضایی دارن و ناجور ولی حداقال میتونن بازیای جدیدتر و جوندارتری رو فری کنن البته باید منتظر باشیم بازیای بهتر هم بیاد شاید وضع کمی فرق کنه.

پ.ن:کسی بازی های ریجن ژاپن رو نمیدونه؟بازیای این ماه اونقد ارزش نداره برم پلاس بگیرم ، FEZـم که زیاد بازی کردیم:d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,245
نام
نـــــــویـــــــــد
بازی های این ماه واقعا بیخودن ! FEZ رو که همه نسل قبل بازی کردن روی هر 2 پلتفرم بوده . اون یکی هم نمیدونم چیه !! :|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,348
نام
امیر حسین
دقیقاً.بازیای ریتیل و AAA که حداقال فکر میکنم به درد ماها نمیخوره بعضیاشونم حجم فضایی دارن و ناجور ولی حداقال میتونن بازیای جدیدتر و جوندارتری رو فری کنن البته باید منتظر باشیم بازیای بهتر هم بیاد شاید وضع کمی فرق کنه.

پ.ن:کسی بازی های ریجن ژاپن رو نمیدونه؟بازیای این ماه اونقد ارزش نداره برم پلاس بگیرم ، FEZـم که زیاد بازی کردیم:d
بنده خداها بازی جدید گذاشتن دیگه :-" Road not Taken رو Day1 میزارن! :-" گرچه بازی بیخودیه :| (البته نمیدونم بی خوده یا نه! ولی من هیچی از تریلرهاش نفهمیدم! :d )
با Fez هم حال نمیکنم! :-"

بازی های PS3 هم همینطور! :-"
کلا احساس میکنم این ماه هیچکدوم از بازی ها به دردم نخورده! :-" ... ماه بعد امیدوارم بهتر باشه! :|

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,540
نام
ایلیا
دادا تا اونجا که تو گیم اسپات نوشته ماله امریکاس

The lineup of free PlayStation Plus games for the month of August has been revealed for the United States and Canada

لیست بازیها را از پلی استیشن بلاگ اروپا گذاشتم ، لیست آمریکا فقط یک تفاوت داره ، لگو هری پاتر نداره و به جاش بازی dragon's Crown هستش

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
ولی انصافا بین بازیهای اخیر با Dead nation و Trine 2 خیلی حال کردم.مخصوصا Trine 2 که شاهکار بود و لذت بردم ازش
بین بازیهایی هم که خودم خریدم که Flower و Escap plane فوق العاده بودن مخصوصا Flower
خیلی بهتر از نسخه ps3ش بود گرافیکش

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
آقا قرار نیست که همش بازی کشت و کشتار باشه یکمم آدم بازی های فانتزی کنه بدک نیست
اکثرمون یه زمانی تو دوران سگا و ps1 و ps2 همش اینجور بازی هارو انجام میدادیم :d
من که بدم نمیاد به یاد اون دوران یکم بازی فانتزی انجام بدم.
ولی با اون حرف دوستمون موافقم ولی حداقل هر 5.6 ماهی یکی دوتا بازی معروف رو فری کنند.

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
من سه روز پیش fez رو میخواستم ۱۲ دلار بخرم . نخریدم گفتم شاید مجانی بشه . الان فکر نکنم کسی به اندازه من خوش حال باشه .:d
من هم واقعا تنبلی کردم رو نسل قبل نرفتم وگرنه اگر رفته بودم واقعا بازیهای خوبی نبودن .

sabzake

کاربر سایت
Jul 7, 2014
80
نام
Mehdi
این flower رو اکانت ژاپن که دانلود کردم حجمش 800 mg بود ولی رو اکانت امریکا حجمش دو برابره . مراحلش بیشتره آیا ؟ اخه این کلا ۶تا مرحله بیشتر نداشت :-(

Sent From my Nexus 7 2013 using Tapatalk HD

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
این flower رو اکانت ژاپن که دانلود کردم حجمش 800 mg بود ولی رو اکانت امریکا حجمش دو برابره . مراحلش بیشتره آیا ؟ اخه این کلا ۶تا مرحله بیشتر نداشت :-(

Sent From my Nexus 7 2013 using Tapatalk HD
نه احتمالا زبانهاش بیشتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر