PlayStation Plus

ezio c

کاربر سایت
Jun 24, 2014
172
من اکانتم مال استور آلمان هست
خوب یه اکانت ژاپن بساز دانلودش کن بعد پرایمریش کن برو اکانت اصلیت بازیو پلات کن تروفی هم میده رایگان که بهتره الان همه این طوری گرفتن بازیش کار نصف روزه

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
خوب یه اکانت ژاپن بساز دانلودش کن بعد پرایمریش کن برو اکانت اصلیت بازیو پلات کن تروفی هم میده رایگان که بهتره الان همه این طوری گرفتن بازیش کار نصف روزه

قانونی هست این روش؟میشه کمی برام توضیح بدی چطور باید پرایم کنم!؟

ezio c

کاربر سایت
Jun 24, 2014
172
:D
قانونی هست این روش؟میشه کمی برام توضیح بدی چطور باید پرایم کنم!؟
بله داداش کاملا قانونیه میری country ژاپن میزنی اخر ساختن اکانت میگه 14 روز پلاس میخوای تایید کن بگیرش بعد برو تو استور بخش پلاسش 3 تا بازی فری هست
flower
tower fall
stick man
بزن تو دانلود هر کدوم رو میخوای بعد برو تو ستینگ بخش psn بعد active as primart داره برو اونو اکتیو کن بعد ساین اوت کن با هر اکانتی که داری تو کنسولت ساین این کنی همه بازی ها رو خواهی داشت برو پلاتش کن تو اکانت اصلیت دیگه
کلا حالشو ببر

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
:D
بله داداش کاملا قانونیه میری country ژاپن میزنی اخر ساختن اکانت میگه 14 روز پلاس میخوای تایید کن بگیرش بعد برو تو استور بخش پلاسش 3 تا بازی فری هست
flower
tower fall
stick man
بزن تو دانلود هر کدوم رو میخوای بعد برو تو ستینگ بخش psn بعد active as primart داره برو اونو اکتیو کن بعد ساین اوت کن با هر اکانتی که داری تو کنسولت ساین این کنی همه بازی ها رو خواهی داشت برو پلاتش کن تو اکانت اصلیت دیگه
کلا حالشو ببر

الان میزنم تو کارش دمت گرم
فقط فعلا انلاین هستی اگه گیر کردم به دادم برسی!؟

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر