PlayStation Plus

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
خیلی محدودن دوست عزیز
مثلا Fifa 16 اگر اشتباه نکنم کلا 6 تا تیم داشت و 2تا ورزشگاه
pes 16 که حتی گزارشگر هم نداشت
در کل Demoها بخش کوچیکی از گیم پلی هستن که برای تبلیغ گذاشته میشن که شما بری بازی کنی و اگر خوشت اومد بازیه کامل رو بخری
ممنون ازتون

• Like
Reactions: Miniature Rose

Tenshi

کاربر سایت
Jan 6, 2015
147
سلام دوستان

من بعد از مدتها تصمیم گرفتم پلاس بگیرم ولی فک کنم کنسولم ریجن 3 هستش...
باید اکانت ریجن 3 پیدا کنم بخرم؟؟؟ :|:|

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام دوستان

من بعد از مدتها تصمیم گرفتم پلاس بگیرم ولی فک کنم کنسولم ریجن 3 هستش...
باید اکانت ریجن 3 پیدا کنم بخرم؟؟؟ :|:|

نه عزیز ریجن کنسول هیچ اهمیتی نداره
شما حسابتو شارژ کن با اکانت خودت از طریق PSStore پلاس بخر
یا پلاس مخصوص ریجن اکانت خودت بخر و فعالش کن

• Like
Reactions: Tenshi

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
الان پلاس و پی اس انو قاطی کردم :|:|

ریجن بازی ها چطور؟ بازیام اکثرا ریجن 2 هستن اکانت 1 بگیرم مشکلی نداره؟

پلاس یه حسابه که برای اینکه بتونی آنلاین با بقیه بازی کنی باید بخری(علامت + روی اکانت میاد)

PSN یا همون Play Station Network فضای اینترنتی سونیه که داخلش بازی و تم و چیزا میتونی بخری

آره به خاطر اینکه قیمت دلار ارزونتر توی ایران اکانت ریجن 1 یا همون امریکا بسازی بهتره

• Like
Reactions: NINJѦ and Tenshi

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
الان پلاس و پی اس انو قاطی کردم :|:|

ریجن بازی ها چطور؟ بازیام اکثرا ریجن 2 هستن اکانت 1 بگیرم مشکلی نداره؟

اگر ميخوايد بازي از توي استور بخريد كه نه ريجن مهم نيست فقط ريجن 1 و دلار ارزونتر و بهتر پاتون درمياد
اما اگر منظورتون از بازي هاي ريحن 2 داشتن خريد DLC و اين حرف ها براي بازي هاتون بايد بريد اكانت ريجن 2 درست كنيد و DLC بخريد براشون !

يا اين كه بازي هاتون رو بفروشيد ريجن 1 بخريد !

يه راه ديگه هم اينه كه اگر واقعاً توان مالي ريجن 2 رو داريد و نميخوايد بازي هاتون رو هم بفروشيد و عوض كنيد مي تويند دوتا اكانت بسازيد يكي ريجن دو براي خريد DLC و يكي هم ريجن يك براي خريد بازي و ...

ismael_73_hz

کاربر سایت
Sep 29, 2011
343
نام
اسماعیل
سلام
میخواستم یه سایتی برام معرفی کنید که psn کارت یورو بفروشه چون هر سایتی میرم امریکا و پوند انگلیس میفروشه . اگر این سوال پرسیدم این جا جاش نبود ببخشید
با تشکر

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
سلام
میخواستم یه سایتی برام معرفی کنید که psn کارت یورو بفروشه چون هر سایتی میرم امریکا و پوند انگلیس میفروشه . اگر این سوال پرسیدم این جا جاش نبود ببخشید
با تشکر

خيلي سخت گير مياد !
پيشنهاد من به شما اينه كه يه اكانت ديگه US درست بكني و از اون جا چيزهايي رو كه ميخواي بخري

amir2100

Tech Team
کاربر سایت
Sep 28, 2011
457
نام
امیررضا
سلام
با تشکر
تا جایی که من دیدم گیفت کارت کشورهای یورو هم با هم فرق می کنه مثلا گیفت کارت یورو ایتالیا یا یورو المان، حداقل من اینجوری دیدم، شما کدوم کشورو میخواید؟؟

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
سلام
اگر توی ایمیلی که سونی فرستاده روی تصویر بازی‌های ماه گذشته کلیک راست کنید و Inspect Element رو انتخاب کنید نوشته‌ی زیر رو می‌بینید که احتمالا بازی‌های ماه آینده هستن:
NBA 2K 16 | gone home | FREE WITH PS PLUS

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
امکان نداره NBA رایگان بشه اینجور بازیا طرفدارایه مخصوص به خودشونو دارن معمولا بازی رو میزارن که همه بخوان حداقل یک بار امتحانش کنن

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud
امکان نداره NBA رایگان بشه اینجور بازیا طرفدارایه مخصوص به خودشونو دارن معمولا بازی رو میزارن که همه بخوان حداقل یک بار امتحانش کنن

NBA 2K 14 قبلابرای PS3 رایگان شده بود ، احتمالش هست الان NBA 2K 16 رایگان بشه برا PS4

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
اینقدر عناوین گند و دوزاری ( مخصوصا این ماه های اخیر ) داده سونی واسه پلاس که ملت حق دارن باور نکنن که به جای تروپیکو و table top یهو بیاد nba 2k و gone home ( یه ایندی سطح بالا ) بده الان!!!
من که تا با چشمای خودم نبینم باور نمی کنم این ارتقای عناوین پلاس رو. ماه پیشم دلمون خوش بود حداقل watch dogs رو می ده که دلش نیومد.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,955
نام
نـــــــویـــــــــد
واقعا ممنون از جوابهاتون
فقط این بازیا که رایگان هستن به صورت demo نه در پلاس مثل fifa 16 این demo ها چقدر از بازین؟

بازی مثل فیفا ۶ ۷تا تیم داره و تایم بازی ها کم
بازی های که مرحله ای باشن معمولا یه مرحله رو میذارن تست کنی ، اگه بازی مدت زمانش زیاد باشه یه قسمتی رو تعیین میکنن تا بازی کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر