Playstation Plus | PS3

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوستان دو تا سوال:

1. این بازی هایی که فیری میشن فقط تو همون ماه ارائه شده فیرین یا تا همیشه فیری میمونن؟
2. بازیهای فیری که بعد از تموم شدن مدت اشتراک پلاس غیر قابل بازی میشن با شارژ مجدد پلاس قابل بازی میشن یا نه؟

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,839
نام
مرتضی
دوستان دو تا سوال:

1. این بازی هایی که فیری میشن فقط تو همون ماه ارائه شده فیرین یا تا همیشه فیری میمونن؟
2. بازیهای فیری که بعد از تموم شدن مدت اشتراک پلاس غیر قابل بازی میشن با شارژ مجدد پلاس قابل بازی میشن یا نه؟
1-بازی ها معمولا در پایان اون ماه برداشته میشن ولی اگر پلاس باشید و اون ها رو به دانلود لیستتون اضافه کنید میتونید هر وقت که دوست دارید دانلودشون کنید
2-بعد شارژمجدد هم قابل بازی اند

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
ای بابا،پس چرا این بلاگ پلی استیشن بازیهای پلاس این ماه رو نمیزنه؟!
ماه پیش دهم ماه اعلام کردن،امروز سیزدهم هستش و خبری نیست..............

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
دوستان یک سوال داشتم

الان در PS3 ما میتونیم مثلا بازی Metal Gear Rising در لیست دانلود قرار بدیم و مثلا 5 ماه دیگه دانلودش کنیم بازی کنیم ( اگر هنوز عضو پلاس باشیم )

میخواستم بپرسم از ماه بعد من میتونم عناوینی مثل Contrast در لیست دانلود قرار بدم و زمانی که PS4 خریدم اجرا کنم ؟ چون من تابستون PS4 میگیرم و نمیخوام عناوینی که تا اونموقع در پلاس قرار میگیره از دست بدم .

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,839
نام
مرتضی
دوستان یک سوال داشتم

الان در PS3 ما میتونیم مثلا بازی Metal Gear Rising در لیست دانلود قرار بدیم و مثلا 5 ماه دیگه دانلودش کنیم بازی کنیم ( اگر هنوز عضو پلاس باشیم )

میخواستم بپرسم از ماه بعد من میتونم عناوینی مثل Contrast در لیست دانلود قرار بدم و زمانی که PS4 خریدم اجرا کنم ؟ چون من تابستون PS4 میگیرم و نمیخوام عناوینی که تا اونموقع در پلاس قرار میگیره از دست بدم .

فکر کنم بواسطه ورژن پی سی استور بتونید اینکار رو بکنید. برای ریجن امریکا که مطمئنا میشه ولی برای اروپا گفتن با پلی4 میتونید به دانلود لیست اضافه کنید که یه جورایی ایهام داره ادم متوجه نمیشه منظور بین کنسول ها فقط با پلی4 میشه یا کلا با پی سی هم نمیشه؟! در کل صبر کنید بازی ها به استور اضافه شدند با پی سی برید چک کنید

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
کاشکی اون پستم رو زودتر میزدم!!!
نمیدونستم سونی بازی سنتر رو هم رصد میکنه :D

البته زیاد جالب نیست آپدیت این ماه!!!
فقط Grid 2 ارزش دانلود داره..........
PS4 هم تا برسه دست ما فکر کنم یه 20 تایی بازی معرفی شده باشه...............

من هنوز نتونستم اون 18 گیگ متال گیر رو دانلود کنم بخدا!!!

آقا راستی حجم بازیها چقد هستش؟!

Last edited by a moderator:

ahuraism

کاربر سایت
Nov 10, 2011
176

مرسی دوست عزیز همون موقع که اومد زدم به بدن چندسال پیش
کلا مگه میشه بازی ریسینگ از دست من بره :d
راستی چطوری میشه بازیهای پلاس پی اس 4 رو از پلاس قبل از خریدن کنسول توی دانلود لیست گذاشت؟ توی پیج لوگ این شدم اما جایی پیدا نکردم!

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,839
نام
مرتضی
مرسی دوست عزیز همون موقع که اومد زدم به بدن چندسال پیش
کلا مگه میشه بازی ریسینگ از دست من بره :d
راستی چطوری میشه بازیهای پلاس پی اس 4 رو از پلاس قبل از خریدن کنسول توی دانلود لیست گذاشت؟ توی پیج لوگ این شدم اما جایی پیدا نکردم!
GRID2 تازه چند ماه پیش ریلیز شده:|. به هر حال تا چند روز آینده یه مقاله درباره پلاس میره رو سایت و میتونی درباره بازی ها بیشتر بدونی
اگر اکانتت ریجن 1 هست میری اینجا یکم باید صبر کنی تا پیج لود بشه. و بعد میری تو قسمت بازی های پلی4 و رایگان ها رو به لیستت اضافه میکنی. اگرم اکانتت ریجن 2 باید تا 29 نوامبر و لانچ کنسول صبر کنی
کجا
yahoo_4.gif
شرمنده عجله داشتم باید میرفتم یادم رفت جاش رو بگم(:d) به هر صورت، تصحیح شد!
Binary domain برای ریجن یکی ها رایگان شده میتونید دانلود کنید به حجم 11 گیگ!

آخرین ویرایش:

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
اگر اکانتت ریجن 1 هست میری اینجا یکم باید صبر کنی تا پیج لود بشه. و بعد میری تو قسمت بازی های پلی4 و رایگان ها رو به لیستت اضافه میکنی.
کجا:d

ahuraism

کاربر سایت
Nov 10, 2011
176
GRID2 تازه چند ماه پیش ریلیز شده:|. به هر حال تا چند روز آینده یه مقاله درباره پلاس میره رو سایت و میتونی درباره بازی ها بیشتر بدونی
اگر اکانتت ریجن 1 هست میری اینجا یکم باید صبر کنی تا پیج لود بشه. و بعد میری تو قسمت بازی های پلی4 و رایگان ها رو به لیستت اضافه میکنی. اگرم اکانتت ریجن 2 باید تا 29 نوامبر و لانچ کنسول صبر کنی
شرمنده عجله داشتم باید میرفتم یادم رفت جاش رو بگم(:d) به هر صورت، تصحیح شد!
Binary domain برای ریجن یکی ها رایگان شده میتونید دانلود کنید به حجم 11 گیگ!

وای اقا شرمنده من فکر کردم Dirt 2 رو مجانی میکنه :">:blushing::praying::thanks:
یعنی واقعا شبم رو ساخت ...
خیلی ممنون از راهنمایی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر