PlayStation Now

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
PlayStation Now یک سرویس ابری اشتراکی است که در سال 2014 توسط Sony Interactive Entertainment عرضه شده و با خرید آن، میتوانید بیش از 800 عنوان مختلف که شامل بازی‌های PS3 ،PS2 و PS4 می‌شوند را تجربه کنید. این سرویس از آگوست 2016 برای رایانه‌های شخصی نیز در دسترس قرار گرفت. آقای جیم رایان (مدیر عامل شرکت تعاملی و سرگرمی سونی) اعلام کرده است که پشتیبانی از این سرویس تا سال‌های آینده و پس از عرضه کنسول PS5 نیز ادامه خواهد داشت.

=========================================

لیست عناوین این ماه (مارچ 2022):
ezgif-2-365cf63d58.jpg

• Shadow Warrior 3 (تا تاریخ 13 تیر 1401)

• Crysis Remastered

• Relicta

• !Chicken Police – Paint It Red

زمانبندی دقیق خارج شدن بازی‌ها از سرویس:

PlayStation Now Countdown

=========================================​

لیست قیمت‌ها:

اشتراک یک ماهه، 9.99$
اشتراک سه ماهه، 24.99$
اشتراک یک ساله، 59.99$

=========================================​

لیست تمام عناوین موجود در سرویس PS Now به تفکیک حروف الفبا:

سیستم پیشنهادی برای استفاده بر روی رایانه‌های شخصی:
Windows 7 (SP 1), 8.1 or 10
Core i3 2.0 GHz
300 MB of available storage
2 GB of RAM
Sound card; USB port
پرسش‌های متعدد:

سوال: آیا میتونم بازی‌های موجود در سرویس رو بجای استریم، دانلود کنم؟

پاسخ: کاربران کنسولی میتونند تمام بازی‌های PS2 و PS4 (که شامل بیش از 300 عنوان میشه) رو دانلود کنن؛ اما تنها راه تجربه بازی‌های PS3، چه بر روی کنسول و چه PC، استریم کردن هست.

سوال: امکان دانلود بازی‌ها برای PC هم وجود داره؟

پاسخ: خیر، این قابلیت در حال حاضر برای PC در دسترس نیست.

سوال: وقتی که عنوانی را روی PS4 دانلود کردم، میتونم اون رو به شکل آفلاین اجرا و بازی کنم؟

پاسخ: بله، اما شما باید هر 7 روز یکبار برای شناسایی شدن اشتراک، به PSN متصل بشید.

سوال: آیا برای تجربه بخش آنلاین بازی‌های سرویس PS Now، به سرویس PS Plus هم نیاز دارم؟

پاسخ: خیر، شما میتونید تنها با خرید اشتراک PS Now به بخش آنلاین تمام بازی‌های موجود در سرویس، که از بخش چند نفره (مولتی پلیر) پشتیبانی می‌کنند، دسترسی داشته باشید.

سوال: چند وقت یکبار بازی‌های جدید به این سرویس اضافه میشن؟

پاسخ: هر ماه، بازی‌های جدیدی به سرویس افزوده میشه که تعدادی از اون‌ها مدت زمان محدود و معینی دارن.

سوال: آیا خریدهای درون برنامه‌ای و DLCها هم روی بازی‌های PS Now کار میکنن؟

پاسخ: بله، اما وقتی که مهلت اشتراک به پایان برسه دسترسی شما به محتوای DLC و خریدهای درون برنامه‌ای که انجام دادید هم قطع میشه. اگر مجددا اشتراک رو بخرید، میتونید دوباره ازشون استفاده کنید.

سوال: عناوین PS VR هم به این سرویس اضافه میشن؟

پاسخ: خیر، درحال حاضر برنامه‌ای برای اضافه کردن عناوین PS VR به این سرویس وجود نداره.

سوال: آیا امکانش هست بازی‌های PS Now رو از طریق گوشی‌های هوشمند، تلویزیون یا تبلت تجربه کنم؟

پاسخ: خیر، سرویس PS Now درحال حاضر تنها روی PS4، PS5 و PC در دسترس هست.

سوال: آیا میتونم از کنترلرهای ترد-پارتی برای PC استفاده کنم؟

پاسخ: کنترلرهایی که از Xlnput استفاده میکنند قابل استفاده هستند، اما سونی برای بهترین تجربه کنترلر Dualshock 4 رو پیشنهاد میکنه.

سوال: تروفی‌هایی که از بازی‌های PS Now میگیرم روی حساب کاربریم ثبت میشن؟

پاسخ: بله، تمام تروفی‌هایی که دریافت میکنید در پروفایل شما ثبت خواهند شد.

پ.ن1: تشکر از @Timeless One و همچنین @.Amirone عزیز
برای کارهای گرافیکی تاپیک

Attachments

• IMG_20200304_193528_514.jpg
    IMG_20200304_193528_514.jpg
    135.7 KB · مشاهده: 6,327
آخرین ویرایش:

pooyan8683

کاربر سایت
Dec 25, 2012
127
نام
پویان
دوستان یه سوال بنده الان یدونه از این پلاسای ۱۴ روزه ترایال که ۷ روز م سرویس رایگان ps now میده گرفتم،سوالم اینه الان که بازی هارو با اکانت جدید ۱۴ روزه ام دانلود کردم خب بازی ها روی اکانت اصلی خودم قابل اجرا هستن و تروفی هاشون هم باز میشه،
آیا مدت این ۱۴ روزه تموم بشه میتونم یه اکانت ۱۴ روزه دیگه بگیرم و بازی های روی هاردمو اجرا کنم؟

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
دوستان یه سوال بنده الان یدونه از این پلاسای ۱۴ روزه ترایال که ۷ روز م سرویس رایگان ps now میده گرفتم،سوالم اینه الان که بازی هارو با اکانت جدید ۱۴ روزه ام دانلود کردم خب بازی ها روی اکانت اصلی خودم قابل اجرا هستن و تروفی هاشون هم باز میشه،
آیا مدت این ۱۴ روزه تموم بشه میتونم یه اکانت ۱۴ روزه دیگه بگیرم و بازی های روی هاردمو اجرا کنم؟
بله میتونید به شرطی که هم ریجن همون اکانتی باشه که بازی هارو دانلود کردید یا به عبارتی همون اکانتی که 14 روز ترایال رو اکتیو کردید باشه.
البته اینم بگم هر اکانت فقط یکبار ترایال 14 روزه روش اکتیو میشه برای سری بعد باید یه اکانت دیگه بسازید !

• Like
Reactions: pooyan8683

pooyan8683

کاربر سایت
Dec 25, 2012
127
نام
پویان
ممنون از پاسختون
در واقع منطقی هم همینه ولی ماه قبل به همین روش بازی outlast كه براي پلاس رايگان بود رو گرفتم ولي الان قفل شده با داشتن پلاس ١٤ روزه شير شده بازم قفله !

• Like
Reactions: artour-2198

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
ممنون از پاسختون
در واقع منطقی هم همینه ولی ماه قبل به همین روش بازی outlast كه براي پلاس رايگان بود رو گرفتم ولي الان قفل شده با داشتن پلاس ١٤ روزه شير شده بازم قفله !
یه نکترو باید دقت کنید بازیهای پلاس ماه به ماه حذف و جایگزین میشن اگر قبل از حذف شدن توی دانلود لیستتون اضافه نکنید قابل بازی نیستند دیگه احتمالا شما وقتی 14 روزه ی دومی رو اکتیو کردی بازی outlast از لیست بازیهای پلاس حذف شده بود وگرنه اگر ریجنتون یکی بوده نباید قفل میموند .

• Like
Reactions: pooyan8683

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,566
Che maskhare bazi hast. Khob mesle micro ye seri gift cart vasash dorost kon dg.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
من دیگه now رو ادامه نمیدم
این همه هزینه میکنم اخرشم بازیاش محدودن
مال xbox خیلی بهتره

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
من دیگه now رو ادامه نمیدم
این همه هزینه میکنم اخرشم بازیاش محدودن
مال xbox خیلی بهتره
گیم پس هم بازی حذف میکنه ولی خب مدت حضور بازی ها طولانی تره

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
این موضوع تایمی کردن بازی واقعا توهین به شعور خریداره واقعا من فلسفه پشت این موضوع رو نمیفهمم
دقیقا
کلا این همه هزینه اخرشم هیچی!اخه بازی جدیدم بهش اضافه نمیکنه بکنه هم زورکیی یک ۲ ۳ ستا

• Like
Reactions: Behnams923

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,780
نام
حامد
این موضوع تایمی کردن بازی واقعا توهین به شعور خریداره واقعا من فلسفه پشت این موضوع رو نمیفهمم
من از این سرویس استفاده نکردم. توضیح میدین؟

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
من از این سرویس استفاده نکردم. توضیح میدین؟
سلام
این سرویس یه نوع سرویس اشتراکی بازیهاست یعنی با خرید اشتراک 1 ماهه یا 3 ماهه یا ساله به توجه به مدت زمانی که اشتراک خریدیم میتونیم به بازیهای این سرویس دسترسی پیدا کنیم که مجموعه ای بازی های ps2 و ps3 و ps4ه،بازیهای ps4 و ps2 قابل دانلودن ولی بازیهای ps3 حتما باید استریم بشن،در کل سرویس خوب و به صرفه ایه و ارزش خرید داره اگه بازیهای قدیمی و انحصاری ps4 رو بازی نکرده باشی یه بدی داره که بازیهای جدید که اضافه میشن زمانین یعنی توی مدت زمانی که مشخص شده میشه بازیشون کرد و بعدش بازی از دسترس خارج میشه مثلا بازیهای سری قبلی god of war و unchared 4 بودن که اوایل سال میلادی حذف شدن.

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
بازی های جدید مارس
Shadow of the Tomb Raider (6 months)
Control (6 months)
Wolfenstein II: The New Colossus
NASCAR Heat 3
Nights of Azure
Nights of Azure 2: Bride of the New Moon
Warriors All-Stars
Toukiden Kiwami
Toukiden 2
Romance of the Three Kingdoms 13
Dead or Alive 5 Last Round

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
همچین سرویسی از سونی بعید بود. چهارتا بازی تاپ هم اون اوایل ش گذاشتن و بعدها دیگه خبری نخواهد بود. احساس میکنم خیلی از بازیهای همینجوری برای پر کردن سبد مارکت هست کلی عناوین مشابه مثلا فرمول وان 2015 بازیهای در تاریخ رها شده تک و توک عناوین خوبی هم هست ولی .....

چون پیپال و کردیت کارت میخواد مراقب برخی ها باشید که میگن براتون ردیف میکنیم و- اکثر مردم مشکل پیپال و کردیت کارت رو دارن مقابل همچین سرویس هایی

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
چه عجب اینام یک حرکتی زدن :D

الان ارزون ترین راهکار دسترسی به PSNOW چیه؟

آفلاین میشی بازی های PS4 قابل بازی میمونه یا قفل میشه؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
چه عجب اینام یک حرکتی زدن :D

الان ارزون ترین راهکار دسترسی به PSNOW چیه؟

آفلاین میشی بازی های PS4 قابل بازی میمونه یا قفل میشه؟
ترایال ۷ روزه فکر کنم در حالت عادی ماهی ۱۰ دلاره
بازیا قفل میشن حتی اگه آفلاین باشی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر