PlayStation Now

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
PlayStation Now یک سرویس ابری اشتراکی است که در سال 2014 توسط Sony Interactive Entertainment عرضه شده و با خرید آن، میتوانید بیش از 800 عنوان مختلف که شامل بازی‌های PS3 ،PS2 و PS4 می‌شوند را تجربه کنید. این سرویس از آگوست 2016 برای رایانه‌های شخصی نیز در دسترس قرار گرفت. آقای جیم رایان (مدیر عامل شرکت تعاملی و سرگرمی سونی) اعلام کرده است که پشتیبانی از این سرویس تا سال‌های آینده و پس از عرضه کنسول PS5 نیز ادامه خواهد داشت.

=========================================

لیست عناوین این ماه (مارچ 2022):
ezgif-2-365cf63d58.jpg

• Shadow Warrior 3 (تا تاریخ 13 تیر 1401)

• Crysis Remastered

• Relicta

• !Chicken Police – Paint It Red

زمانبندی دقیق خارج شدن بازی‌ها از سرویس:

PlayStation Now Countdown

=========================================​

لیست قیمت‌ها:

اشتراک یک ماهه، 9.99$
اشتراک سه ماهه، 24.99$
اشتراک یک ساله، 59.99$

=========================================​

لیست تمام عناوین موجود در سرویس PS Now به تفکیک حروف الفبا:

سیستم پیشنهادی برای استفاده بر روی رایانه‌های شخصی:
Windows 7 (SP 1), 8.1 or 10
Core i3 2.0 GHz
300 MB of available storage
2 GB of RAM
Sound card; USB port
پرسش‌های متعدد:

سوال: آیا میتونم بازی‌های موجود در سرویس رو بجای استریم، دانلود کنم؟

پاسخ: کاربران کنسولی میتونند تمام بازی‌های PS2 و PS4 (که شامل بیش از 300 عنوان میشه) رو دانلود کنن؛ اما تنها راه تجربه بازی‌های PS3، چه بر روی کنسول و چه PC، استریم کردن هست.

سوال: امکان دانلود بازی‌ها برای PC هم وجود داره؟

پاسخ: خیر، این قابلیت در حال حاضر برای PC در دسترس نیست.

سوال: وقتی که عنوانی را روی PS4 دانلود کردم، میتونم اون رو به شکل آفلاین اجرا و بازی کنم؟

پاسخ: بله، اما شما باید هر 7 روز یکبار برای شناسایی شدن اشتراک، به PSN متصل بشید.

سوال: آیا برای تجربه بخش آنلاین بازی‌های سرویس PS Now، به سرویس PS Plus هم نیاز دارم؟

پاسخ: خیر، شما میتونید تنها با خرید اشتراک PS Now به بخش آنلاین تمام بازی‌های موجود در سرویس، که از بخش چند نفره (مولتی پلیر) پشتیبانی می‌کنند، دسترسی داشته باشید.

سوال: چند وقت یکبار بازی‌های جدید به این سرویس اضافه میشن؟

پاسخ: هر ماه، بازی‌های جدیدی به سرویس افزوده میشه که تعدادی از اون‌ها مدت زمان محدود و معینی دارن.

سوال: آیا خریدهای درون برنامه‌ای و DLCها هم روی بازی‌های PS Now کار میکنن؟

پاسخ: بله، اما وقتی که مهلت اشتراک به پایان برسه دسترسی شما به محتوای DLC و خریدهای درون برنامه‌ای که انجام دادید هم قطع میشه. اگر مجددا اشتراک رو بخرید، میتونید دوباره ازشون استفاده کنید.

سوال: عناوین PS VR هم به این سرویس اضافه میشن؟

پاسخ: خیر، درحال حاضر برنامه‌ای برای اضافه کردن عناوین PS VR به این سرویس وجود نداره.

سوال: آیا امکانش هست بازی‌های PS Now رو از طریق گوشی‌های هوشمند، تلویزیون یا تبلت تجربه کنم؟

پاسخ: خیر، سرویس PS Now درحال حاضر تنها روی PS4، PS5 و PC در دسترس هست.

سوال: آیا میتونم از کنترلرهای ترد-پارتی برای PC استفاده کنم؟

پاسخ: کنترلرهایی که از Xlnput استفاده میکنند قابل استفاده هستند، اما سونی برای بهترین تجربه کنترلر Dualshock 4 رو پیشنهاد میکنه.

سوال: تروفی‌هایی که از بازی‌های PS Now میگیرم روی حساب کاربریم ثبت میشن؟

پاسخ: بله، تمام تروفی‌هایی که دریافت میکنید در پروفایل شما ثبت خواهند شد.

پ.ن1: تشکر از @Timeless One و همچنین @.Amirone عزیز
برای کارهای گرافیکی تاپیک

Attachments

• IMG_20200304_193528_514.jpg
    IMG_20200304_193528_514.jpg
    135.7 KB · مشاهده: 6,327
آخرین ویرایش:

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
دوستانی که تمایل دارن از اشتراک رایگان هفت روزه psnow استفاده کنن روش زیر رو دنبال کنن :
نکته:اگر بعد از اکتیو کردن اکانت آنلاین نشید احتمالا بیشتر از هفت روز بازی های نصب شده رو می تونید بازی کنید بدون اینکه بازی ها قفل بشن:

1- اول وارد این لینک بشید در اینجا مشخصات فیک برای ساخت پی پال به شما داده می شه
2-ساخت اکانت پی پال
3-ساخت ایمیل جدید
4-ساخت اکانت جدید پلی استیشن با ایمیل جدیدی که ساختید
5-عضویت در psnow
6-دانلود کردن بازی های مورد نظر

ویرایش:
مدت زمان اصلاح شد

آخرین ویرایش:

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
داداش تا ابد ک شدنی نیست حتی ساین اوت هم باشید اکسپایر میشه بعد 7 روز

• Like
Reactions: rezvideo

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
داداش تا ابد ک شدنی نیست حتی ساین اوت هم باشید اکسپایر میشه بعد 7 روز
ممنون
البته من خودم تا ابد رو از دو تا از دوستانم نقل کردم که بهشون اطمینان دارم ولی شما هم اگه تست کردید و هفت روز به بعد قفل شد اطلاع بدید من نوشتم رو ویرایش و اصلاح کنم

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
بعد از هفت روز افلاین شدن قفل میشن تو ps now

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
همه بازیهای remaining time دارن اگه برید تو اینفورمیشن بازی میبنید که هر روز ازش کم میشه و قفل بعد 7 روز . فرقی هم نداره آفلاین باشی یا آنلاین. سودجو های زیادی دارن این بازیهارو به اسم ظرفیت 2 قانونی میندازن به مردم

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
ممنون
البته من خودم تا ابد رو از دو تا از دوستانم نقل کردم که بهشون اطمینان دارم ولی شما هم اگه تست کردید و هفت روز به بعد قفل شد اطلاع بدید من نوشتم رو ویرایش و اصلاح کنم
والا حقیقتش خیلی وقت پیش من یه بار این حرکت رو تست کردم و نتیجش هم خیلی برام جالب بود. :D بازیا بعد از 7 روز قفل نشدن، ولی از اون طرف تا ابد هم نموندن رو کنسول. حدود 20 روزی به بازیا دسترسی داشتم که تونستم چندتا ایندی جمع و جور خوب رو بازی کنم. :D تمام مدت رو هم آفلاین بودم، حالا نمیدونم سیستمشون الان عوض شده یا نه ولی تجربه من چنین چیزی بود...

• Smile

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
750
اقایون لطفا کمک کنید.چطوری میشه پی پال امریکا ساخت برای اکانت رایگان 7 روزه میخوام چون یه بازیای داره. که مثلا من اکانت اسپانیا ساختم توی اون نبود.اون بازیا خواهشن کمک کنید

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
بعد از 7 روز قفل نمیشه معمولا بین 2 هفته تا 3 هفته طول میکشه قفل بشه

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
سه هفته دیگه چه خبره !!! :D نهایت 14روز ـه شما تا وقتی با اکانت آنلاین نشی تا 14 روز ریمنینگ داری . آنلاین بشی میای رو 7 . این موضوع هم دیگه این اواخر زیاد داره گند ش در میاد:D میتونی یک بازی کم حجم رو سریعا دان کنی بعد ساین اوت بشی تا 14روز جواب میده ولی عموما نیاز دارن تا آنلاین بشن برای دانلود سری های دیگه .

The ' 14 days ' is how long you can play the game without checking in online, to renew the license. This is to make sure you still have a running

You should see this period being reset to 14 days (immediately counting down to 14) every time you go online.

بعضی از افراد هم هستن از این پلاس 14روزه ها میخرن که 7 روز تریال پی اس نو داره و بار اول 14روز وقت دارن مگر برن دوباره با ایمیل و اکانت جدید. ولی مشخصا تریال هفت روز ـه که بسیاری ها ناچار ب آنلاین بودن هستن

آخرین ویرایش:

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
,و البته :

most games have a different expiration date on the ps4

خلاصه تریال و روش های دور زدن پیپل چیزی جز درد سر و ریسک نیست . با چند نفر یک اشتراک بگیرید شیر کنید راحت. این داستان banking ماکروسافت هم اینور پیش بیاد دیگه واویلا برای ما رسما خیلی بد میشه با توجه به قیمت ارز و...

دیگه از یک حجمی تعداد اکانت های تریال بیشتر بشه رسما جور نافرمی تابلو میشه ولی امیدواریم نشه:D ولی خوب کلا بازیهایی که معرفی میشن در ماه مثل دو ماه اخیر که عناوین خوبی بودن . ولی اکثر عناوین تاریخ گذشته ن بسیاری ریس های قدیمی مثل فرمول وان 2015 و این دست بازیها که فکر میکنی فقط برای پر کردن مارکت ریختن اونجا فله ای . بسیاری از بازیها طالبشون خیلی کمه ! دو عنوان فیری شده در پلاس این ماه . ماه هاست ک دارن خاک میخورن تو پی اس نو

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان تریال 7 روزه هست هر کار کنید بعد 7 روز اکسپایر میشه اون راه پی پًل هم فک کنم دیگه جواب نمیده

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
550
نام
کامران
بازی های هر ماه 7 ام همون ماه به سرویس اضافه میشن درسته؟؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
خب همونطور که شایعه شده بود بازی‌های Evil Within 2 و Rainbow 6 Siege به همراه Get Even به سرویس اضافه شدن. رینبو روز 2 نوامبر از سرویس برداشته میشه که میوفته اواخر 2020.
بازی های مولتی پلیر روی psnow که پلاز هم نمیخواد خیلی جواب میده، فقط به نظرم باید مدت طولانی تری میموند....

• Like
Reactions: Ludens and delta05

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
مشکلتون چیه واقعا
۷ روز تموم شد یکی دیگه بسازین تریال بزنین
من ۶ ماهه رایگان دارم بازی میکنم
پروف: بازی های پروفایلمو تو امضا ببینین

• Like
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر