PlayStation Now

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
PlayStation Now یک سرویس ابری اشتراکی است که در سال 2014 توسط Sony Interactive Entertainment عرضه شده و با خرید آن، میتوانید بیش از 800 عنوان مختلف که شامل بازی‌های PS3 ،PS2 و PS4 می‌شوند را تجربه کنید. این سرویس از آگوست 2016 برای رایانه‌های شخصی نیز در دسترس قرار گرفت. آقای جیم رایان (مدیر عامل شرکت تعاملی و سرگرمی سونی) اعلام کرده است که پشتیبانی از این سرویس تا سال‌های آینده و پس از عرضه کنسول PS5 نیز ادامه خواهد داشت.

=========================================

لیست عناوین این ماه (مارچ 2022):
ezgif-2-365cf63d58.jpg

• Shadow Warrior 3 (تا تاریخ 13 تیر 1401)

• Crysis Remastered

• Relicta

• !Chicken Police – Paint It Red

زمانبندی دقیق خارج شدن بازی‌ها از سرویس:

PlayStation Now Countdown

=========================================​

لیست قیمت‌ها:

اشتراک یک ماهه، 9.99$
اشتراک سه ماهه، 24.99$
اشتراک یک ساله، 59.99$

=========================================​

لیست تمام عناوین موجود در سرویس PS Now به تفکیک حروف الفبا:

سیستم پیشنهادی برای استفاده بر روی رایانه‌های شخصی:
Windows 7 (SP 1), 8.1 or 10
Core i3 2.0 GHz
300 MB of available storage
2 GB of RAM
Sound card; USB port
پرسش‌های متعدد:

سوال: آیا میتونم بازی‌های موجود در سرویس رو بجای استریم، دانلود کنم؟

پاسخ: کاربران کنسولی میتونند تمام بازی‌های PS2 و PS4 (که شامل بیش از 300 عنوان میشه) رو دانلود کنن؛ اما تنها راه تجربه بازی‌های PS3، چه بر روی کنسول و چه PC، استریم کردن هست.

سوال: امکان دانلود بازی‌ها برای PC هم وجود داره؟

پاسخ: خیر، این قابلیت در حال حاضر برای PC در دسترس نیست.

سوال: وقتی که عنوانی را روی PS4 دانلود کردم، میتونم اون رو به شکل آفلاین اجرا و بازی کنم؟

پاسخ: بله، اما شما باید هر 7 روز یکبار برای شناسایی شدن اشتراک، به PSN متصل بشید.

سوال: آیا برای تجربه بخش آنلاین بازی‌های سرویس PS Now، به سرویس PS Plus هم نیاز دارم؟

پاسخ: خیر، شما میتونید تنها با خرید اشتراک PS Now به بخش آنلاین تمام بازی‌های موجود در سرویس، که از بخش چند نفره (مولتی پلیر) پشتیبانی می‌کنند، دسترسی داشته باشید.

سوال: چند وقت یکبار بازی‌های جدید به این سرویس اضافه میشن؟

پاسخ: هر ماه، بازی‌های جدیدی به سرویس افزوده میشه که تعدادی از اون‌ها مدت زمان محدود و معینی دارن.

سوال: آیا خریدهای درون برنامه‌ای و DLCها هم روی بازی‌های PS Now کار میکنن؟

پاسخ: بله، اما وقتی که مهلت اشتراک به پایان برسه دسترسی شما به محتوای DLC و خریدهای درون برنامه‌ای که انجام دادید هم قطع میشه. اگر مجددا اشتراک رو بخرید، میتونید دوباره ازشون استفاده کنید.

سوال: عناوین PS VR هم به این سرویس اضافه میشن؟

پاسخ: خیر، درحال حاضر برنامه‌ای برای اضافه کردن عناوین PS VR به این سرویس وجود نداره.

سوال: آیا امکانش هست بازی‌های PS Now رو از طریق گوشی‌های هوشمند، تلویزیون یا تبلت تجربه کنم؟

پاسخ: خیر، سرویس PS Now درحال حاضر تنها روی PS4، PS5 و PC در دسترس هست.

سوال: آیا میتونم از کنترلرهای ترد-پارتی برای PC استفاده کنم؟

پاسخ: کنترلرهایی که از Xlnput استفاده میکنند قابل استفاده هستند، اما سونی برای بهترین تجربه کنترلر Dualshock 4 رو پیشنهاد میکنه.

سوال: تروفی‌هایی که از بازی‌های PS Now میگیرم روی حساب کاربریم ثبت میشن؟

پاسخ: بله، تمام تروفی‌هایی که دریافت میکنید در پروفایل شما ثبت خواهند شد.

پ.ن1: تشکر از @Timeless One و همچنین @.Amirone عزیز
برای کارهای گرافیکی تاپیک

Attachments

• IMG_20200304_193528_514.jpg
    IMG_20200304_193528_514.jpg
    135.7 KB · مشاهده: 6,327
آخرین ویرایش:

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
نه فکر کنم باگه مثلا بلاد رو نمیشه بازی کرد ولی من بالا 20 تا بازی از پی اس نو ورداشتم و تا ابد میتونم بازیشون کنم چندماهه پی اس نوم تموم شده ولی همشون دارم و میشه پاک کرد دوباره نصب کرد و کلا انگار خریداری شدن مثل مترو اویل ویتین و خیلیا دیگه
وقتی اشتراکت تموم بشه بازی هایی که از ps now دانلود کردی قفل میشن. هر وقت تمدید کردی دوباره میتونی بازی کنی

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
دوستانی که nioh 2 رو بازی کردن، این بازی چرا اینطوریه؟ باس اول بازی رو نمیتونم رد کنم، stamina هم ماشالا صفر
قبلش بلادبورن رفته بودم ولی دیگه انتظار نداشتم تا این حد گیر کنم تو بازی

PlayStationStudios

کاربر سایت
Sep 16, 2020
874
وقتی اشتراکت تموم بشه بازی هایی که از ps now دانلود کردی قفل میشن. هر وقت تمدید کردی دوباره میتونی بازی کنی
خوب دیگه من اشتراکم بالا 5 6 ماهه تموم شده ولی کلی بازی هستن قفل نشدن بعضیاشون پاک کردم بعدا دوباره دان کردم بازی کردم و همشون انگار کامل خریداری شدن

hunter76

کاربر سایت
Jun 1, 2014
320
نام
Ahmadreza
تیکن مگه رو PS Now نیستش؟
تیکن ۷ فقط برای کاربرای آمریکا در دسترس بود اما از این ماه برای بقیه کاربران این سرویس هم در دسترس قرار گرفته و فکر میکنم قبل از عید از دسترس خارج میشه

• Like
Reactions: nima3333

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
یه شایعه عجیب و جالب: چندتا کاربر گفتن که The Last of Us Part 2 رو کنار بازیای Fallout 76 و Desperados 3 روی صفحه PS Now دیدن. منبع اصلی یه پست از ریست ارا هست که اسکرین شاتش رو هم گذاشتن، اما یه نگاهی توی ردیت انداختم دیدم یه سری افراد دیگه هم Tlou p2 براشون ظاهر شده. خلاصه اگه در حال حاضر مشترک سرویس هستید و قصد دارید تلو پارت ۲ رو بخرید یکم صبر کنید شاید اضافه شد. :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,262
نام
امیر حسین
بسی از تایید شدن دسپرادوس3 شاد گشتم!!! اولین فرصت میزنم تو گوشش:x

فاینال8 هم شاید رفتم سراغش:-"

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
یه شایعه عجیب و جالب: چندتا کاربر گفتن که The Last of Us Part 2 رو کنار بازیای Fallout 76 و Desperados 3 روی صفحه PS Now دیدن. منبع اصلی یه پست از ریست ارا هست که اسکرین شاتش رو هم گذاشتن، اما یه نگاهی توی ردیت انداختم دیدم یه سری افراد دیگه هم Tlou p2 براشون ظاهر شده. خلاصه اگه در حال حاضر مشترک سرویس هستید و قصد دارید تلو پارت ۲ رو بخرید یکم صبر کنید شاید اضافه شد. :D
دقیقا یک هفته قبل اضافه شدن ظرفیت 2 خریده بودم. الانم از سر لجبازی از داخل psnow میرم داخل tlou p2، مثلا دارم از سرویس استفاده میکنم 😂 😂

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,617
نام
alireza
دوستانی که بازیهارو روی pc استریم میکنن...میتونن با استفاده از یه نرم افزار...از موس و کیبورد به جای دسته استفاده کنن...بازیهای لست ۲ و کیلزون رو تو ویدیو تست کرده.

• Like
Reactions: Ludens

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود دوستان الان

اشتراک PS NOW پلی استیشن یک ساله تخفیف خورده ! یا خیر​

دلار بگیرم شارز کنم به صرفه تر هست با مستقیم اشتراک بگیرم 1 ساله رو !

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
درود دوستان الان

سلام
قبلا تخفیف خورده ولی الان تخفیف نداره
به نظرم اگر عجله نداری یک ماه صبر کن ، به احتمال زیاد تو بلک فرایدی تخفیف میخوره ، من خودم سال قبل 45 دلار خریدم تو بلک فرایدی

• Like
Reactions: hosein me

nima3333

کاربر سایت
Aug 27, 2014
47
دوستانی که بازیهارو روی pc استریم میکنن...میتونن با استفاده از یه نرم افزار...از موس و کیبورد به جای دسته استفاده کنن...بازیهای لست ۲ و کیلزون رو تو ویدیو تست کرده.

با اینترنت ایران کسی نمیتونه با صورت استریم بازی کنه

nima3333

کاربر سایت
Aug 27, 2014
47
درود دوستان الان

الان که تخفیف نداره ولی PS Now رو به صورت دلاری مستقیم بخری به صرفه تره
ولی پلاس رو از سایت های ایرانی بخری بصرفه تره تا مستقیم بخوای بخری

• Like
Reactions: hosein me

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,617
نام
alireza
با اینترنت ایران کسی نمیتونه با صورت استریم بازی کنه
دوست عزیز کاربران از xcloud استفاده کردن و بعضا گفتن که کار میکنه....هردو سرویس xcloud و psnow در حالت بتا هستند (منتظر مایکروسافت هستیم که به صورت رسمی سرویسها رو لانچ کنه...چون سونی بخش ابری رو به مایکروسافت سپرده)

دوستان دیگه هم هستند که در خارج از ایران زندگی میکنن...خوب برای اونا در دسترس تره

در اخر هم یه کورسوی امیدی باید داشت به اینترنتهای ماهواره ای (هنوز از استریم گیم پشتیباینی نیمکنن)

• Like
Reactions: nima3333
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر