PlayStation Move

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
بچه های که گلف دوست دارن همینطور یک تجربه فوق العاده خوب و با کیفیت از Move مثل بازی Sports Champions داشته باشن حتما این دموی این بازی رو بگیرن : John Daly's ProStroke Golf

فوق العاده با Move جواب میده ... عالی بود !

منم دانلود کردم فوق العاده بود پیشنهاد میکنم دانلود کنید

Shahin.

کاربر سایت
Sep 4, 2010
115
نام
شاهین
سلام پکی هست که توش به جای بلوری بازی های دمو sport champions داشته باشه؟
قیمتش رو هم تو ایران و دبی بگید. مرسی

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
خب امروز Move بدستم رسید!واقعا همه چیز عالی بود ولی اون حسی رو که قبلا فکر میکردم میتونه منو ارضا کنه رو نداشت!
شاید به خاطر این بود که دیگه اشتیاق بازی کردنم مثلــه گذشته نیست!
در ضمن یه مشکلی هست بعضی اوغات توی دمو ها این Sensitivity موو بالا میره و دیگه نمیشه گزینه ها رو انتخاب کرد!
ولی توی بازیهای کامل این مشکل رو ندارم!کسی راه چاره ای بلد ـــه؟

dada_asadi

کاربر سایت
Aug 25, 2009
46
نام
داريوش
بچه ها من heavy rain رو به پچ move edition آپدیت کردم و با موو امتحان کردم.
واقعا برام لذت بخش بود که دوباره بازی کنم این بازی رو اونم با موو.
خیلی به نظرم عالی اومد.

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
میخوام از دوستانی که هم Wii و هم Move رو تجربه کردن خواهش کنم حسشون رو بگن .
چه فرق هایی دارن و چه مزیت هایی نسبت به هم دارن ؟
ممنون

GOOD LUCK

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
میخوام از دوستانی که هم Wii و هم Move رو تجربه کردن خواهش کنم حسشون رو بگن .
چه فرق هایی دارن و چه مزیت هایی نسبت به هم دارن ؟
ممنون

GOOD LUCK

من هم ووی دارم هم موو ولی به نظر من موو خیلی خیلی دقت بالاتری داره و خوب بازی هاش hd هست ولی ووی یه برتری که نسبت به موو داره اینه که بازی هاش خیلی خیلی بهتر از موو هست
یعنی من با بازی های ووی خیلی بیشتر لذت بردم.;)

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
من که دیروز Move ام رو فروختم چون اصلا به درد نمیخورد. چندتا بازی براش دادن بیرون که هیچکدوم درست کار نمیکنن و بیشتر آنها بهترین کارایی رو تازه با دوتا دسته نشان میدهند، Heavy Rain هم که با Move فقط اعصاب خوردکنی بود و با دسته بهتر میشد بازی کرد. کلا Move تجربه خوبی برای من نبود.

برای پاسخ به دوستمون هم، بعد از Move برای Wii هم یک دسته بیرون دادند که حساسیت خیلی زیادی دارد و کاملا با Move رقابت میکنه.

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام من به تازگی Move خریذدم میخواستم بدون بهترین بازیش چیه ؟ خیلی پر طرفداره ؟
Sports Champions !

من که دیروز Move ام رو فروختم چون اصلا به درد نمیخورد. چندتا بازی براش دادن بیرون که هیچکدوم درست کار نمیکنن و بیشتر آنها بهترین کارایی رو تازه با دوتا دسته نشان میدهند، Heavy Rain هم که با Move فقط اعصاب خوردکنی بود و با دسته بهتر میشد بازی کرد. کلا Move تجربه خوبی برای من نبود.

برای پاسخ به دوستمون هم، بعد از Move برای Wii هم یک دسته بیرون دادند که حساسیت خیلی زیادی دارد و کاملا با Move رقابت میکنه.

من نمیدونم چرا شما انقد زود قضاوت میکنی !؟ هنوز بازی جدیدی نیمده براش بعدشما میگی من حال نکردم ! اون بازی ها رو اول دادن بیرون که حساب کار دستمون بیاد، هرچی باشه از Kinect و wii خیلی بهتره ، مخصوصا موقعی که با KZ3 بازی کنی ...

• Like
Reactions: vivanred and Akiba

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
خب امروز Move بدستم رسید!واقعا همه چیز عالی بود ولی اون حسی رو که قبلا فکر میکردم میتونه منو ارضا کنه رو نداشت!
شاید به خاطر این بود که دیگه اشتیاق بازی کردنم مثلــه گذشته نیست!
در ضمن یه مشکلی هست بعضی اوغات توی دمو ها این Sensitivity موو بالا میره و دیگه نمیشه گزینه ها رو انتخاب کرد!
آقا من هم همين مشكلو دارم
یه مشکلی هست بعضی اوغات توی دمو ها این Sensitivity موو بالا میره و دیگه نمیشه گزینه ها رو انتخاب کرد!
يكي بگه قيه چيه؟؟؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
Sports Champions !
من نمیدونم چرا شما انقد زود قضاوت میکنی !؟ هنوز بازی جدیدی نیمده براش بعدشما میگی من حال نکردم ! اون بازی ها رو اول دادن بیرون که حساب کار دستمون بیاد، هرچی باشه از Kinect و wii خیلی بهتره ، مخصوصا موقعی که با KZ3 بازی کنی ...

بهتر از WII رو قبول دارم ولی شما خودت Kinect داری که میگی از اون بهتره؟ چون من خودم هردوش رو داشتم.
درضمن من الان خریدم که حالش رو ببرم، نه اول پول بدم و یه سال دیگه ازش استفاده کنم.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
بهتر از WII رو قبول دارم ولی شما خودت Kinect داری که میگی از اون بهتره؟ چون من خودم هردوش رو داشتم.
درضمن من الان خریدم که حالش رو ببرم، نه اول پول بدم و یه سال دیگه ازش استفاده کنم.

من تو همون بهتر از Wii بودنش هم شک دارم تا چه رسد به کینکت
البته من move نگرفتم ولی کینکت و Wii رو دارم
فکر میکنم هیچ تجربه ای تا الان به کینکت نمیرسه ، بااینکه این دستگاه که
کینکت روش هست کپیخور نیست و فقط یه کینکت ادونچر رو 2 ساعت بازی کردم.
یه نگاه به نظر سنجی های بین المللی هم بندازید میبینید 70 به 30 کینکت جلو هست
نمیگم move بده ولی دقیقا تقلید از Wii هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر