PlayStation Move

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
دوستان به نظر شما بهترن موقع برای خرید کی هست ؟
فکر کنم تا الان باید قیمت ها اومده باشه پایین
به نظر من صبر کن چون هنوز قیمتا توهمی هستن من که خودم تا زمستون صبر میکنم بعد میگیرم.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اتفاقا اصلا نیازی به خرید sub-controller نیست. چون فعلا تو به جز بازی HR به درد هیچ بازی دیگه ای نمیخوره و میشه گفت تا اومدن sorcery که میشه اوایل 2011 خرید این وسیله فقط دور ریختن پول هست. البته اگه با همون قیمت 49.99$ اگر پیدا کنید بخرید چون مسلما از این ارزون تر نمیشه و قیمت پایه همین هست.

mmmm

کاربر سایت
Jul 10, 2006
580
نام
M
سلام الان جایی navigation controller رو داره ؟ من Heavy Rain رو می خوام بازی کنم! البته این بار با Move

PlaystationMoveNavigationController.jpg

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
269 درهمه لول راستی اونجا رفته به پدرت بگو navigation هم بخره
اتفاقا راس میگه برهان من فکر نکنم نیازی باشه !!! ولی شاید یه مووِ دیگه گرفتم ! ( راستی الان دارمش بازیاش خیلی قشنگه البته دمواش از اصلیاش قشنگتر نیست !!!!)
تو یه سری بازی ها مثل والی بال و تیرکمان و... نیاز به 2تا موو داره البته با 1دونه هم میشه بازی کرد !!!

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
من تا الان هرچی بازی گذاشتم صورتی بوده ! خوشم نمیاد از رنگش ! :(
برای بار هزارم !
رنگ اون توپ بسته به رنگ اتاق عوض میشه . مثلا اگر رنگ اتاقتون قرمز باشه اون توپ آبی میشه تا PSEye بهتر بتونه تشخیص بده .

سلام

ببخشید میخواستم بدونم برای بازی های مثل شمشیر بازی یا تیروکمان نیاز به Sub-Control داریم یا نه و یا در کل برای چه بازیهایی نیاز بهش داریم؟

TNX

در حال حاضر فقط Heavy Rain ولی Sorcery هم که در آوریل 2011 میاد به Sub-Controller نیاز داره .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر