PlayStation | E3 2018 Press Conference

طولانی ترین زمان نمایش در کنفرانس ، تمایل دارید به کدام عنوان اختصاص پیدا کند .

• Ghost of Tsushima

• Spider-Man

• Death Stranding

• The Last of Us Part II

Results are only viewable after voting.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,673
3,919
نام
ژوبین
چرا کسی یادی از این بدبخت نمیکنه اصلا بین mgs و sc دیده نمیشه:| همینطور ip خدابیامرز سگا headhunter
upload_2018-3-13_22-13-59.jpeg
قبل از psx یه سری شایعه دربارش پخش شده بود که امیدوارم حقیقت داشته باشه
الان که هیچ عنوان مخفی کاری تقریبا وجود نداره بازگشت لوگان میتونه باشکوه باشه فکرش بکنید اگه ریمیک بعدی bluepoint syphon باشه:x

آخرین ویرایش:

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
1,970
3,839
نام
حسین
E3 همون حسه لعنتيه خوب ،
همون صبح بيدار شدنا ،
همون بحثا شيرين قبل و بعد از كنفرانس،
:x:x
يعني من ٥٠ سالمم هم بشه بازم اين حس ذوق در من هست
:D

از طرفي هرطور كه حساب ميكنيم اين e3 سوني خيلي خوب ميشه
Tlou 2 gameplay-death stranding gameplay-from software new exlusive ip-
اون بالايي ها قطعي هستن و شكي درش نيست
و اينكه هر كدوم از اون بالاييها به تنهايي بنيان فكن هستند:D پس نگران نباشيم ، حالا يه سري مخلفات كنارش اضافه كنيد تا مغزامون بتركه ،سوني امسال كارش خيلي راحته
و همينطور خياله ما هم راحته

صبحه قشنگي در انتظاره

Ps: نميدونم گفتم يا نه اما اميرجان ويديو اول تاپيك خيلي با سليقه و قشنگه ،ممنونم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
14,426
20,264
نام
امیر حسین
E3 امسال از نظر نمایش گیم پلی و اینا خیلی خوبه!
اما غیر از DMC5 فکر نمیکنم متاسفانه:-" سورپرایز دیگه اب داشته باشیم:-"

نتیجه اخلاقی...بعید میدونم بهترین E3 بشه، ولی حتما E3 خوبی میشه:D (حالا باز ترول نکنند بزارن برای پاریس یا PSX :-" )

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,944
1,099
نام
روزبه
E3 امسال از نظر نمایش گیم پلی و اینا خیلی خوبه!
اما غیر از DMC5 فکر نمیکنم متاسفانه:-" سورپرایز دیگه اب داشته باشیم:-"

نتیجه اخلاقی...بعید میدونم بهترین E3 بشه، ولی حتما E3 خوبی میشه:D (حالا باز ترول نکنند بزارن برای پاریس یا PSX :-" )
نه جناب‌‌ امیر اکیبا

بازی GG هم معرفی میشه احتمال زیاد KZ4 هست

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
14,426
20,264
نام
امیر حسین
نه جناب‌‌ امیر اکیبا

بازی GG هم معرفی میشه احتمال زیاد KZ4 هست
بعید میدونم! خوشحال میشم اون یکی تیم GG هم حرکتی بزنه و یه KZخوف تحویل بده....و تقریبا هم تنها استودیویی هست که الان پتانسیل معرفی بازی داره! اما خوب...کلا با آخرین ساختشون یکم مشکوک میزنند:-"

• Like
Reactions: SON OF HEAV3N

FUTURE

کاربر فعال
Aug 20, 2014
3,047
29,256
نام
Alireza
امسال خیلی از نمایش‌های E3 قابل پیش‌بینی‌ هستش ولی من خیلی در مورد پروژه‌ی بعدی Bluepoint کنجکاوم 8->
اگه پروژه‌ی بعدی که Bluepoint داره ریمیک می‌کنه، Killzone 2 باشه چی؟ :D
با توجه به شایعه‌ها احتمال Demon Souls بیشتره...ولی بازم معلوم نیست...من از زمان ورود به نسل هشت، واسه یه کالکشن خفن از Resistance هم دارم له له می‌زنم...در کل هر کدوم از اینا باشه خیلی خیلی عالیه :x
این پروژه‌ی جدیدشون احتمال داره که همین E3 معرفی بشه...Shadow of the Colossus هم پارسال معرفی شد و 8-7 ماه بعد عرضه شد.
خودشون گفتن که این پروژه بزرگتر از SOC هستش...ولی از این حرف می‌شه چندتا برداشت کرد. اولین برداشت اینه که مقیاس و دنیا و جزئیات بازی نسبت به SOC بزرگه و Demon Souls بشدت با این برداشت سازگاره. دومین برداشت اینه که چنتا بازی در قالب یک کالکشنه و واسه همین مقیاس و مقدار کاری که واسه بازسازی باید انجام بدن، بیشتره؛ یه کالکشن Resistance یا Killzone به این برداشت میخوره. و برداشت سوم هم اینه که بازی واسه زمان PS1 هستش و واسه مدرن کردن گرافیک و مکانیک‌هاش، خیلی کار بیشتری باید انجام بدن...توی این موارد هم با اینکه طرف صحبتمون سونی نیست، ولی شخصا ذهن من میره به سمت MGS یا Silent Hill ولی از اونجایی که با کونامی طرفیم، احتمالا باید فقط خوابشو ببینیم :D :| ولی در کل با توجه به سابقه Bluepoint این احتمال وجود داره که این ریمیک بعدی انحصاری نباشه و کلا حدسیاتمون یه کیلومتر با عنوانی که داره بازسازی میشه، فاصله داشته باشه :D در نهایت امیدوارم قبل از کنفرانس چیزی لیک نشه که این جو حدسیات و توهم زدن به هم نریزه :D<:-P

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
811
1,989
برای E3 امسال 3 تا چیز هیجان انگیز وجود داره
1_گیم پلی The Last of Us Part II
2_گیم پلی Death Stranding
3_گیم پلی Ghost of Tsushima
تقریبا میشه گفت هرسه تاشون قطعی هستند و احتمالا هر سه تاشون یه تاریخ عرضه تقریبی هم بخورن
همینا برای هیجان کافین:D
ولی امیدوارم حداقل 1 سوپرایز هم در کار باشه

Cpt. price

کاربر سایت
Dec 7, 2015
1,010
4,981
تلو که 6 ماه پیش تایید شده نمایشش، دث استرندیگ هم فوق فوقش اینجا نباشه عین پارسال تو TGA پیداش میشه. برین بلادبورن 2 رو بیارین بابا. :D

.Amirone

ゴースト オブ ツシマ
Gold User
Oct 1, 2009
2,984
17,252
ممنون از لطف همه ی دوستان که همیشه باعث دلگرمی منن با پیامها و پستهاشون ، ممکنه خیلی از بچه های گل قدیم رو سال به سال نبینم ولی E3 همیشه بهانه ای میشه تا دور هم جمع بشیم . خیلی از بچه های قدیم هستن و پستها رو دنبال میکنن متوجه همشون هستم و وجودشون و ابراز وجودشون افتخار و هایپ مضاعفه برام .

ما عاشق گیمیم ، عاشق Playstationیم ، و به قول شاون لیدن عاشق عناوین سینگل هستیم .

تنها خواستم اینه از سونی در E3 :
وضعیت اقتصادی بازیهامون رو ، تا سرحد مرگ پیچیده کنه ، تا مغز بعضی کمپانیها توی تحلیلو بررسیش گ.ز پیچ بشه :D

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
1,970
3,839
نام
حسین
امسال خیلی از نمایش‌های E3 قابل پیش‌بینی‌ هستش ولی من خیلی در مورد پروژه‌ی بعدی Bluepoint کنجکاوم 8->
اگه پروژه‌ی بعدی که Bluepoint داره ریمیک می‌کنه، Killzone 2 باشه چی؟ :D
با توجه به شایعه‌ها احتمال Demon Souls بیشتره...ولی بازم معلوم نیست...من از زمان ورود به نسل هشت، واسه یه کالکشن خفن از Resistance هم دارم له له می‌زنم...در کل هر کدوم از اینا باشه خیلی خیلی عالیه :x
این پروژه‌ی جدیدشون احتمال داره که همین E3 معرفی بشه...Shadow of the Colossus هم پارسال معرفی شد و 8-7 ماه بعد عرضه شد.
خودشون گفتن که این پروژه بزرگتر از SOC هستش...ولی از این حرف می‌شه چندتا برداشت کرد. اولین برداشت اینه که مقیاس و دنیا و جزئیات بازی نسبت به SOC بزرگه و Demon Souls بشدت با این برداشت سازگاره. دومین برداشت اینه که چنتا بازی در قالب یک کالکشنه و واسه همین مقیاس و مقدار کاری که واسه بازسازی باید انجام بدن، بیشتره؛ یه کالکشن Resistance یا Killzone به این برداشت میخوره. و برداشت سوم هم اینه که بازی واسه زمان PS1 هستش و واسه مدرن کردن گرافیک و مکانیک‌هاش، خیلی کار بیشتری باید انجام بدن...توی این موارد هم با اینکه طرف صحبتمون سونی نیست، ولی شخصا ذهن من میره به سمت MGS یا Silent Hill ولی از اونجایی که با کونامی طرفیم، احتمالا باید فقط خوابشو ببینیم :D :| ولی در کل با توجه به سابقه Bluepoint این احتمال وجود داره که این ریمیک بعدی انحصاری نباشه و کلا حدسیاتمون یه کیلومتر با عنوانی که داره بازسازی میشه، فاصله داشته باشه :D در نهایت امیدوارم قبل از کنفرانس چیزی لیک نشه که این جو حدسیات و توهم زدن به هم نریزه :D<:-P
يعني ميشه kz 2 با اون جو و گرافيك خوفش و اون سنگيني اسلحه دوباره با قدرته ps4 برگرده؟

روا نيست با احساساتم بازي كني
:(

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,944
1,099
نام
روزبه
من فکر کنم‌‌تنها نفری باشم که هنوز به AGENT امید دارم خبری بشه انشالا E3امسال :Dx_x

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟