شایعه PlayStation 4 بازی‌های PS3 را اجرا خواهد کرد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
a8578_sonygaikaips3cloudst.jpg

اگر بیاد داشته باشید ژولیه سال 2012 سونی شرکت Gaikai که در زمینه خدمات بازی‌های ابری مشهور بود را با فیمت 380 میلیون دلار خریداری کرد. سوال بیشتر گیمران این بود که چرا سونی از Gaikai استفاده نمی‌کند. این شبکه قبلا برروی عناوین PC خدمات رسانی می‌کرد ولی حال بروی بازی‌های کنسولی تمرکز خواهد کرد.

به تازگی روزنامه Wall Street Journal مطالبی را منتشر کرده است که خواندن آنان خالی از لطف نیست:
PS4 با استفاده از Gaikai قادر است تا بازی‌های PS3 را از طریق اینترنت اجرا کند. همچنین این توانایی را دارد که بازی‌های PS3 را با کنسول PS4 سازگار کند و طوری برنامه نویسی شده است که به راحتی باز‌های PS3 در PS4 اجرا شوند. سونی هزینه‌های ساخت PS4 را پایین آورده است و تاکید زیادی بر روی سرویس ابری در PS4 دارد. بازی‌های PS3 برروی PS4 فقط از طریق اینترنت قابل اجرا هستند.
سونی در 20فوریه در شهر نیویورک قصد دارد از این تکنولوژی به همراه اختراع تازه ثبت شده خود higher fidelity cameras که برای Move است به همراه کنترل جدید کنسول PS4 را رونمایی کند. سونی سرمایه گذاری بسیار زیادی را بر روی خدمات Gaikai انجام داده است.

منابع:
1
2
3
4

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
PS4 با استفاده از Gaikai قادر است تا بازی‌های Steam را از طریق اینترنت اجرا کند.

ولی فککنم تو منابع میخاد بگه که PS4 با استفاده از سیستم Gaikai بازیها رو مثل Steam از اینترنت اجرا خواهد کرد , نه اینکه بازیهای Steam رو اجرا خواهد کرد . یا من اشتباه میکنم ؟

آخرین ویرایش:

Jason Brady

کاربر سایت
Feb 1, 2013
541
نام
محمد
چه مسخره!!! اونوقت با این خبری که امروز در مورد *****ینگ 100 درصد و حذف وی * پی * ان اومد و تحریم سونی! باید قید نسل بعدو زد!!! مگر اینکه افلاین هم بشه بازیا رو اجرا کرد

Letho

کاربر سایت
May 5, 2012
257
ولی فککنم تو منابع میخاد بگه که PS4 با استفاده از سیستم Gaikai بازیها رو مثل Steam از اینترنت اجرا خواهد کرد , نه اینکه بازیهای Steam رو اجرا خواهد کرد . یا من اشتباه میکنم ؟

منظورش در واقع همون Stream یا اجرا کردن بوده که تو تیر منبع اول r جا افتاده و Steam خونده و ترجمه شده :d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دیگه باید کم کم خودمونو آماده کنیم
اینترنت نفتی هم که داره ورداشته میشه
خوشحالم ! هر بلایی سر این مردم بیاد حقشونه

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
اگه کاری کنن که این تکنولوژی ابری از طریق اینترنت اجرا نشه مسملما خیلی بهتر خواهد بود.

یعنی چی این حرف .. اصلا ...

وقتی بخوای به وسیله سیستم ابری بازی رو اجرا کنی ... باید به سرور هایی که بازی رو اجرا میکنن متصل بشه ... مگه میشه بدون نت این کار رو کرد ... سونی نمیتونه به وسیله سیستم ابر های بارون زا این کار رو بکنه ها

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
دیگه باید کم کم خودمونو آماده کنیم
اینترنت نفتی هم که داره ورداشته میشه
خوشحالم ! هر بلایی سر این مردم بیاد حقشونه

داداش خودتم از همین مردمی !

جای این جنگولک بازیا فکر چاره باشید

موفق باشی ;)

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
PS4 با استفاده از Gaikai قادر است تا بازی‌های Steam را از طریق اینترنت اجرا کند.

با سلام
من به نظر دوستان و تکنولوژی جدید سونی {اگر اینطوری بشه} احترام میذارم !
ولی
به هیچ وجه خوب نیست چون 15% کسانی که X360 دارن مال PS3 رو نمیدونم اون 15% هیچوقت ON نمیشن خوب اینطوری فروششون پایین میاد
+
برای کشور های در حال توسعه اگر ساده بگیم بدبخت میشیم مخصوصا من بدبخت تو جنوب که از مخابرات اینترنت میگیرم
و
یک تجربه این رو ثابت کرده :
من بدبخت نمیدونستم اولین بازی اوریج PC یعنی DIABLO III رو خریدم به بدبختب تموم کردم و بعضی اوقات که میخواستم نمیتونستم SINGLE رو براحتی برم اصلا داستانی بود...........
وللش
ممنون از خبر !
بای 4 now broS !

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
این شایعه برا اجرای دموها و بازیهای ps3 هست. چون در حال حاضر این فناوری یبشتر از 30fps و 720p بشتیبانی نمی کند و در همان آمریکا هم همه همچین اینترنتی در دست عموم نیست. بازه بازیهای عادی ps4 مشکلی نباید باشد.

ghargharak

کاربر سایت
Jul 14, 2012
264
نسل بعدی اینطور که معلومه واسه ما ایرانی ها خیلی نا امید کنندست.هم بخاطر این سیستم ابری و احتمال اینکه هک نشه!

آخه این چه کاریه؟طرف پول بازی اصل رو میده باید بتونه با دستگاهش اجرا کنه دیگه.

تو کشوری که یه پورت ای دی اس ال رو بین 10 نفر تقسیم میکنند چه انتظاریه که بتونیم با سیستم ابری بازی کنیم؟بسی تاسف!

نتیجه : پیش بسوی PC!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر