PLAYSTATION 3 40GB

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
Rating - 100%
7   0   0
با سلام یک عدد PS3 دارم میذارم برای فروش با مشخصات زیر :
  1. PLAYSTATION 3 FAT 40GB region Amercian FREAMWARE 4.31
  2. قوطی یا همون کارتن یا همیون جعبه نداره( وقتی خریدم نداشت)
  3. دارای 2 تا دسته هست که یکی سالم و اورحینال خودشه ولی اون یکی یکم زاغارته! دگمه های L2 و R2 فک کنم کار نمیکنه اما بقیه دگمه هاش کار میکنن!
  4. بعد 10 دقیقه که روشن شده فن هاش شروع به دور تند میکنند!
  5. دستگاه سالم هست هیچ ایرادی نداره به جز همین صدای فن اش.
  6. بنده با یک دسته 300 تومان خریده بودم 1 ماه پیش
  7. قیمت پایه برای فروش : 250,000 تومان هستش
  8. یک کابل برق و یک کابل 3 فیش و 2 عدد دسته و خود PS3 متعلاقش هستن.
  9. پول پست هم با خریدار محترم هست.
  10. عکس مال اون موقعی هست که خریدام نام کاربری ایشون روشه(فروشنده قبلیه)
  11. تا شب عکس از نام کاربری خودم میذارم.
  12. فقط فروش یا تعویض با ایکس باکس 360 آرکید تمیز با دادن مابین تفاوت

Attachments

• DSC_0069.jpg
    DSC_0069.jpg
    36.7 KB · مشاهده: 65
آخرین ویرایش:

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
Rating - 100%
20   0   0
داداش خودت بهم قیمت واقعی یه فت ریفر حالا بگیم سالم اما مشکل دور فن داره بدون کارتن بدون کابل اچ دی ام ای 40 گیگ بدون بازی اورج رو بهم می گی؟؟؟
20 -30 تومن هزینه حملش به شهرمون هست
40 تومن هزینه رفت و برگشتش تا اهواز برای تعمیرکارش هست
کم کم 40 تومن هزینه کپی خور شدنش هست و 50 60 تومن هزینه تعمیر دورفنش + ریختن 2 یا 3 تا بازی توش!!!
میشه چقدر؟

میشه 160-170 که + 150 کنیش میشه ؟ 320
تازه این پول بدون کارتنش میشه و سالم وتمیز سرحال هم مشخص نیست احتمال دادن چراغ زردش هنوز هست ...
الان اگه بخوای پخ بزن 160 گیگ سالم ریفرم نیست!!! باکارتنش کپی خور + 10 تابازی روش و بازی اورجینال بهت بدم 400 من خودم فروشنده هستم از قیمت ها خبردارم داداش
اینایی که قرمز کردم!نداشتن کابل اچ دی-هزینه حمل و کپی خوری دلیل کم شدن از جنس نیست!هزینه ای هست که برای همه دستگاهاست!شما اکم بخری هزینه حمل داره و کابل hd نداره!

soroush1

کاربر سایت
Jun 12, 2012
86
نام
soroush
Rating - 80%
4   1   0
اینایی که قرمز کردم!نداشتن کابل اچ دی-هزینه حمل و کپی خوری دلیل کم شدن از جنس نیست!هزینه ای هست که برای همه دستگاهاست!شما اکم بخری هزینه حمل داره و کابل hd نداره!
کاملا موافقم
بعضی از د.ستان الکی تو سر جنس میزنن...من خودم قیمت رو دیدم دهنم از بس که پایین باز موند و از اینکه ایشون چقدر صادق هستن که گفتن دست دوم هست چون راحت میتونستن بگن مثل خیلی ها جعبش تو حمل و نقل گم شده یا اصلا نگن مشکل دور فن دارهپسحتما بقیه ی چیز ها هم درسته و خریدار باید1000000000n% به ایشون اطمینان کنن
خوب بفروشی دوست عزیز

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
Rating - 100%
7   0   0
ممنون از دوستان بله من رو راستم! اما زیر 250 تومان نمیفروشم!
! PS2 تو بازار 320 تومن قیمتش من اینو میدم 250 کسی نمیخره! LOL
BLU RAY کسی بخواد بخره بالا 300 تومان هستش چه برسه PS3

آخرین ویرایش:

Saleh1st

کاربر سایت
Oct 12, 2005
18
نام
صالح
Rating - 0%
0   0   0
من نه ایشون رو میشناسم و نه از سلامتی دستگاه ایشون خبر دارم ولی نمیدونم چرا بعضی ها اینجوری رفتار می کنن! شما اگه پول نداری یا نیاز نداری نخر خوب. این دلیل نمیشه تیری در تاریکی بندازی و قیمت کنسول این بنده خدا رو تا اندازه یک جوی استیکش پایین بیاری!!!
خدایی بعضی ها میگن 150. الان اوراقش همین قدر می ارزه. جدا بی خیال فروش شو حتی اگه چراغ زرد هم داده بذارش دکور خونه چون 150 و 200 برای کنسول ریفر و با صدای بلند فن مربوط به دورانی بود که اسلیم 160 گیگ 430 هزار تومان بود نه حالا

trex2008

کاربر سایت
Jan 21, 2012
14
Rating - 0%
0   1   0
من نه ایشون رو میشناسم و نه از سلامتی دستگاه ایشون خبر دارم ولی نمیدونم چرا بعضی ها اینجوری رفتار می کنن! شما اگه پول نداری یا نیاز نداری نخر خوب. این دلیل نمیشه تیری در تاریکی بندازی و قیمت کنسول این بنده خدا رو تا اندازه یک جوی استیکش پایین بیاری!!!
خدایی بعضی ها میگن 150. الان اوراقش همین قدر می ارزه. جدا بی خیال فروش شو حتی اگه چراغ زرد هم داده بذارش دکور خونه چون 150 و 200 برای کنسول ریفر و با صدای بلند فن مربوط به دورانی بود که اسلیم 160 گیگ 430 هزار تومان بود نه حالا
انصافا تیری در تاریکی رو خوب اومدی خوشم اومد واقعیتش تو این مملکت تیری در تاریکی هست کل زندگی ما
برادر من قیمتی که دادم همین بود که منصفانه باشه
وگرنه ایشون در این مملکت گل وبلبل این دستگاه رو750 هم می تونن بفروشن بدون اینکه خونی از دماغ کسی بیاد
موید باشید

---------- نوشته در 12:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:21 AM ارسال شده بود ----------

برای اینکه کسی بهم نگه بزخرم تا 170 می تونم خریداری کنم بیشتر از این ارزش نداره

AM3BOOTER-PSN

کاربر سایت
Mar 13, 2012
158
نام
AMIR
Rating - 100%
7   0   0
انصافا تیری در تاریکی رو خوب اومدی خوشم اومد واقعیتش تو این مملکت تیری در تاریکی هست کل زندگی ما
برادر من قیمتی که دادم همین بود که منصفانه باشه
وگرنه ایشون در این مملکت گل وبلبل این دستگاه رو750 هم می تونن بفروشن بدون اینکه خونی از دماغ کسی بیاد
موید باشید

---------- نوشته در 12:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:21 AM ارسال شده بود ----------

برای اینکه کسی بهم نگه بزخرم تا 170 می تونم خریداری کنم بیشتر از این ارزش نداره
داداش من تا حالا تو این بازی سنتر 40 50 بار کنسول خرید و فروش کرده بودم پس از همه چیز خبر دارم این قیمتی که شما میگین تقریبا نصف ارزش این کنسول هست من حوصله ی توضیح دادن و ندارم برای همین میگم بذار هرچی میخاد بگه .
من این کنسول و به عنوان دکور خریده بودم العان هم تو دکور اتاقم گذاشتم اصلا استفاده نمیکنم.
پول لازم داشتم و میخاستم بفروشم اما اگه بمیرم هم 170 نمیدم. زیر 250 غیر ممکن هست بدم پس بیخودی خودتو به آب و آتیش نزن.

trex2008

کاربر سایت
Jan 21, 2012
14
Rating - 0%
0   1   0
داداش من تا حالا تو این بازی سنتر 40 50 بار کنسول خرید و فروش کرده بودم پس از همه چیز خبر دارم این قیمتی که شما میگین تقریبا نصف ارزش این کنسول هست من حوصله ی توضیح دادن و ندارم برای همین میگم بذار هرچی میخاد بگه .
من این کنسول و به عنوان دکور خریده بودم العان هم تو دکور اتاقم گذاشتم اصلا استفاده نمیکنم.
پول لازم داشتم و میخاستم بفروشم اما اگه بمیرم هم 170 نمیدم. زیر 250 غیر ممکن هست بدم پس بیخودی خودتو به آب و آتیش نزن.
تشکر گرامی
پس این تیرم اصابت نکرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر