PlayerUnknown's BATTLEGROUNDS | PC

______

Title: PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
Genre: Violent, Action, Adventure, Massively Multiplayer, Early Access
.Developer: Bluehole, Inc
.Publisher: Bluehole, Inc
Release Date: 23 Mar, 2017
______

PUBG عنوانی که شما را به تجربه یک Battleroyale مهیج و سرگرم کننده دعوت میکند؛ یک عنوان خوش ساخت از سازنده های ماد معروف BR روی Arma2. بعد از دو مرحله آلفا و یک مرحله بتا در سال گذشته این بازی بالاخره در استیم به صورت Early Access عرضه شد درحالی که Bluehole وعده عرضه ورژن کامل بازی رو در 6ماه بعد از تاریخ عرضه بازی دراستیم داده است.
از همان اولین آلفا بازی طرفداران بسیاری بدست اورد و با این که کدها محدود عرضه میشدن بازی وارد Twitch top5 شد و در بتا استریم ها و بازدیدهاش چند برابر هم شدن. طبیعتا همچین شروعی انتظارات گیمرها رو خیلی بالا برد؛ بازی با ورودش به استیم و عرضه رسمیش به نظر میاد تونسته این توقعات رو براورده کنه و حتی با قدرت زیادی نسبت به رقباش وارد عرصه بشه.

ویژگی های بازی:

• استفاده از آنتی چیت Battleeye
  • ماد های solo(تک نفره) ، duo(دو نفره) ، Squad(چهار نفره) و War(در آینده اضافه خواهد شد)
  • قابلیت Spectate بعد از مرگ درحالت تیمی
  • تنوع اسلحه های بالا در کلاس های مختلف
  • فیزیک و انیمیشن های بسیار خوب و فراتر از یک بازی EA !
  • شخصی سازی کرکتر و سلاح ها

برخی از ویژگی هایی که حتما در آینده به بازی اضافه خواهند شد:
  • سلاح های جدید
  • آیتم های Cosmetic جدید
  • پشتیبانی از مادها
  • اضافه شدن Game Reply
  • map جدید
  • ماد هاردکور(فقط اول شخص)
  • انتخاب اندازه FOV در حالات مختلف

اطلاعات کلی از بازی درحال حاضر:

شخصی سازی کرکتر
b12b3b794ca8a9390277840a6f43990e.jpg
ساختن شخصیت بازی با تنظیمات ساده و چهره های ازپیش طراحی شده انجام میشه. این بخش رو سازنده هایی ساختن که همین قسمت رو توی APB:R درست کرده بودن. لباس اولیه همه شخصیت ها یکسان هست و بعدا با آنلاک کردن یا خریدن لباس های جدید میتونید تغییرشون بدید. همچنین با پرداخت 3000 کردیت بازی(که از بازی کردن بدست میاد) میتونید شخصیتتون رو دوباره سازی کنید.

Pioneer Crates
download (2).jpg
این جعبه ها هم با بدست اوردن کردیت بازی قابل خرید هستن و با هربار خریدن قیمتشون بصورت پلکانی زیاد میشه به این صورت که شما اولین جعبه رو با قیمت 700تا خریداری میکنید،جعبه بعدی 1400 و الی آخر... و البته با هربار بیشتر شدن قیمت جعبه آیتم های کمیاب تری هم میده. محتویات این جعبه ها فقط آیتم های Cosmetic هست و هیچ تاثیری توی گیم پلی نخواهد داشت. همچنین آیتم ها قابل فروش در مارکت استیم هم هستند.
این هم درنظر بگیرید که همه ی آیتم های داخل این جعبه ها توی مپ بازی پراکنده هستن و میتونید هر راند هرکدوم رو پیدا کردید بپوشید ولی همیشه توی اینونتوری شما نمیمونن.

MAP کنونی بازی
Map.jpg

نام این مپ Erangel است و جالب است بدانید که این نام دختر جناب Playerunknown است!
Lootspawn Locations- به طور کلی این نقشه شامل چند military base ، چندین شهر و دهکده و تعدادی ساختمان نام‌دار دیگر است. شانس وجود لوت نظامی مانند اسلحه های پیشرفته یا backpack،vestوhelmet لول بالا دراین مکان ها بسیار بالاست. درشهر ها آیتم های غیرنظامی بیشتر است اما بازهم شانس پیدا کردن AR ها وجود داره. در بعضی ساختمان ها مثل مدرسه ای خرابه یا محوطه ی Gun Range هم همیشه آیتم های خوبی پیدا میشه.
ماشین ها به طور معمول در کنار جاده ها یا داخل پارکینگ یک خانه درشهر اسپان میشوند، قایق ها هم کنار اسکه ها یا ساحل زیر پل ها.

سلاح های کنونی بازی
photo_2017-04-04_09-58-45.jpg

سلاح های کمری،شاتگان ها،Crossbow و دو SMG (بجز تامسون) تقریبا هرجایی احتمال اسپان دارند. ARها در military base ها و با احتمال کمی در شهرها. ازبین sniper rifle ها M24 بسیار کمیاب هست ولی SKS و Kar98 در military base ها پیدا میشوند. AWM و M249 فقط از Airdrop امکان بدست اوردنشون هست.
Health و Stamina
20170403031948_1.jpg

Health bar کرکتر پایین صفحه زیر نوار اسلحه وجود داره. وقتی این بار قرمز باشه(کمتر از 75) با Medkit،Bandage و First aid kit میشه کرکتر رو هیل کرد. بغیر از Medkit که صددرصد جون رو زیاد میکنه دوتای دیگه تا 75 بیشتر پر نمیکنن و هیچ کدومشون وقتی نوار سفید هست قابل استفاده نیستن. برای پر کردن بار از 75 تا 100 باید از Painkiller یا Energy Drink استفاده بشه.

اطلاعات بالا با تغییرات آینده توی آپدیت ها بروز میشوند.

گیم پلی از بازی

آپدیت های بازی
به گفته سازنده های بازی هر هفته با یه آپدیت مشکلات و باگ هاش فیکس میشن، هرماه با یه آپدیت چیزهای جدید اضافه میشه و سرور ها روزانه درحال بهتر شدن و رفع مشکلات هستن تا همونجور که وعده دادن تا 6 ماه آینده بازی از EarlyAccess خارج بشه.

وضعیت کنونی بازی
درکل این بازی با ورود محکم خودش ثابت کرده که یکی از بهترین های این سبک هست و در همین هفته اول عرضش بسیاری از مشکلاتی که H1Z1 یا Arma3 BR چندساله باهاش رو به رو هستن رو برطرف کرده. گان پلی بازی که یکی از مهمترین خصیصه های این سبک بازیاس بسیار جذاب و دلچسبِ، درکنار real بودنش؛ تقریبا بین Arma و H1Z1 هست و همین خیلی جذابش کرده.
یکی از مشکلاتی که فعلا زیاد به چشم میاد وضعیت سرورهاس که تو آپدیت اخیر خیلی بهتر شده ولی بازم گاهی لگ یا DC شدن رو داره و البته اینکه سرور اروپا بهترین وضعیت رو بین بقیه داره.
اگر به این سبک علاقه مند هستید و هنوز بازی نتونسته راضیتون کنه حتما برید سراغش. به شدت لذت بخش و اعتیاد آوره این بازی.
از دوستانی هم که توی استیم بازی میکنن و میخوان بصورت Duo یا Squad هم با بقیه بازیش کنن میخوام همینجا اعلام کنن.

Attachments

• d676753ccfd4765728d50537390ece7f80bd3593b.jpg
    d676753ccfd4765728d50537390ece7f80bd3593b.jpg
    97.5 KB · مشاهده: 2,295
  • ss_3477d04431bbcef047c1025510bb6ad794acb2d2.1920x1080.jpg
    ss_3477d04431bbcef047c1025510bb6ad794acb2d2.1920x1080.jpg
    705.4 KB · مشاهده: 64
  • ss_4b9f1a2334180a2e70576aa1defe97b3072afefe.1920x1080.jpg
    ss_4b9f1a2334180a2e70576aa1defe97b3072afefe.1920x1080.jpg
    380 KB · مشاهده: 73
  • ss_45b0f3bca3714b087f1627cf72bc448b5bf91adf.1920x1080.jpg
    ss_45b0f3bca3714b087f1627cf72bc448b5bf91adf.1920x1080.jpg
    1 MB · مشاهده: 66
  • ss_f1c0ed10225f6896f9d377067123c56afbe1e80e.1920x1080.jpg
    ss_f1c0ed10225f6896f9d377067123c56afbe1e80e.1920x1080.jpg
    664.6 KB · مشاهده: 68
Last edited by a moderator:

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
نه وصل میشه ، این وصل نشدن ها زیاد اتفاق میوفته و اینکه وصل نشدن ها بیشتر بخاطر شلوغ بودن سرور pubg هست !

فقط pubg نیست ، battalion - rainbow six هم کار نمیکنند .

isp شما احیانا مخابرات نیست ؟ چون با های وب و پارس کار نمیکنند هیچ کدوم از بازی ها

• Like
Reactions: farhad_fr2

hasanrm

کاربر سایت
Jan 12, 2013
408
نام
حسن
اینکه پلیر های بازی داره کم میشه که مشخصه. توی Steamchart هم اگه ببینی ماه های آخر قرمز شده ولی باز هم 1.9 میلیون در روز آمار خوبیه البته اگه کمتر نشه. مشکل سرور یا Dsync هم توی بازی هست. توی Discord رسمی بازی هم وقتی ایراد گرفتم، یکی از سازنده ها اومد و گفت که درست میشه. همینطوری که پرفومانس و Lag سرور رو نسبت به Early access بهتر کردیم ولی اینم گفت که توی بازی Dsync هست، توی کاور مردن و از این چیزا.... چیزی که اصلا توی Fortnite ندیدم. برای Fortnite آپدیت های خوبی میاد، چیتر که اصلا ندیدم و نمیدونم چطور یه بازی Free 2 play با این حجم از پلیر تونسته مشکل چیتر رو حل کنه. Cross platrom و ... ولی شخصا اصلا نمیتونم با Fortnite حال کنم. همیشه باید شاتگان دستم باشه و بالا و پایین بپرم. فکر میکنم تصمیماتی که برای PUBG گرفته میشه اشتباست. اگه تست سرور PUBG بازی کرده باشی گفتن که یه پچ بزرگی براش میاد که همه چی توش هست. مثلا بالانس اسلحه که دیگه همه M4 استفاده نکنن ولی در عوض SMG شبیه لیزر شده و اسلحه ی جدید SLR که خیلی قویه و اگه همین طور بمونه اصلا کسی سمت Kar یا MK14 نمیره. مپ صحرا که واقعا افتضاحه. شاید Savage بهتر از آب در بیاد. در مورد یوبی که شک دارم ولی EA شاید بازی خوبی از آب در بیاد.

فورتنایت مشکل چیتر نداشته و نخواهد هم داشت به احتمال زیاد.
وجود چیتر تو پابجی فقط یه دلیل داره:
استیم مارکت !
طرف میاد چیت میزنه یه ماه راحت بدون دیتکت شدن بازی میکنه، در عرض اون یه ماه چند برابر اون 30 دلاری که داده واسه خرید بازی ( تازه مثلا تو ریجن من که هنده 15 دلار بود! ) کریت و اسکین و ... میفروشه!
بن میشه ولی به راحتی یه اکانت دیگه باز میکنه و یه بار دیگه بازیو میخره و این چرخه همچنان ادامه داره....
هم چیتر سود میکنه هم بلوهول!
بهت قول میدم پابجی استیم مارکتشو ببنده و فقط In-game Trade فعال باشه مثل راکت لیگ یا کلا همونم غیر فعال کنه مثل فورتنایت پلیراش شاید حتی تا 1 میلیون بیاد پایین!!! ( چیتر ها + افرادی که فقط بخاطر کریت دارن بازی میکنن و اونا هم چندان دل خوشی از این وضعیت افتضاح بازی ندارن .... )
یکی دیگه از دلایل کریت دادن هر دو هفته هم پایین اومدن پلیر ها هست که میخوان با دادن کریت دوباره یه عده برگردن لااقل واسه گرفتن کریت هم که شده بازی کنن تا بازی افت فاحشی نداشته باشه از نظر پلیر! توی نمودار هم که میبینین اون جاهایی که یهو بالا میره بخاطر برگشت پلیر ها و چیتر ها واسه گرفتن کریت جدیده!
-----
درمورد دی سینک که گفتی؛ کی پرسیدی و کی جواب دادن؟
توی فروم که هرچی ملت تاپیک میزنن ادمینا و دولاپر ها به تخمشونم نیست حتی یه تاپیک بزنن بگن ای مردم داریم روش کار میکنیم تا فلان موقع بهتر میشه یا رفع میشه :|

دوستان توی مقایستون بین پابجی و فورتنایت این رو هم مد نظر داشته باشین که فورتنایت تا الان توی چین بسته بوده

احتمال اینکه توی این یکی دو هفته برای چین باز بشه هست

باید ببینید فورتنایت چطوری میتونه چین رو هندل کنه !

Fortnite Is Possibly Coming To China, And That's A Big Deal

• Like
Reactions: -Poormaz-

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
zo2n_sada.png

خودم به شخصه یک هفتس تو بازی نرفتم انقد افتضاح شده ....
آمارم داره نشون میده که پابجی داره روز به روز پلیراش افت میکنه اونم نسبتا با شیب بالایی!
از اون طرف 80 درصد اونایی که پابجی رو ول میکنن میرن فورتنایت! (با توجه به دوستای خودم تو استیم دارم میگم که اونایی که میدیدی روزی 10 ساعت پابجی بازی میکردن خیلیاشون بخاطر چیت و مشکلات سرور بی خیال شدن و رفتن فورتنایت!)؛ آمار پلیرای فورتنایت داره روز به روز بیشتر میشه و پیشتیبانی اپیک گیمز هم همینطور!! واقعا لایق اینهمه پلیر هستن؛ سرورا عالی (پینگی که توی خود بازی نشون میده نوشته بود 94 واسه من)، آپتیمایزیشن فوق العاده، گیم پلی لذت بخش، اعصاب خردی پابجی هم نداره بنظره من!
-
امیدوارم یه روزی بیدار شه بلوهول وگرنه با اومدن بازی های AAA بتل رویال از کمپانی های بزرگ مثل یوبی و EA باید فاتحه خودشو بخونه!

حیف پابجی زیردست همچین سازنده هایی، ایده اولیه رو خوب به ذهن شون امده بسازند ولی اصلا توان پشتیبانی از بازی در رقابت با اپیک رو ندارند حالا شما پی سی گیمرها وضع تون خیلی بهتر و جلوتر هست، ولی روی کنسول هم یک مقایسه ساده با فورتنایت میکنی خندت میگیره، اونطرف اپیک روی تمام کنسولها بازی رو 60FPS کرده بعد پابجی روی X1X هنوز سی فریم قفل نیست چه برسه به مدل S و معمولی
میگم اصلا توان رقابت با اپیک رو ندارند، اونطرف اپیک نسخه اصلی بازی رو برای موبایلها اورده اینطرف اینا یک نسخه ساختند که به جای دشمن با بوت رو به رو میشی !!! تو درامدزایی هم یک پنچم نسخه موبایل فورتنایت عمل کرده...
تیم سوینی خیلی گرگه سریع پاراگون رو کنسل کرد و پول تمام خریدارها رو پس داد ولی در عوض 350 نفر تو اپیک گیمز گذاشته تمام وقت روی این بازی کار کنند که نتیجه به قول شما شده این رضایت عمومی گسترده و بدست اوردن پلیرهای پابجی
به صورت کلی در مقایسه با فورتنایت من پابجی رو واقعا بیشتر دوست دارم (تم واقع گرایانه اش) ولی خب از این بلوهول به نظرم ابی گرم نمیشه. نمیدونم چرا همون بنده خدا که ایده اصل کاری رو داشت با یک کمپانی غربی همکاری نکرد به جای این کره ایی ها

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
حیف پابجی زیردست همچین سازنده هایی، ایده اولیه رو خوب به ذهن شون امده بسازند ولی اصلا توان پشتیبانی از بازی در رقابت با اپیک رو ندارند حالا شما پی سی گیمرها وضع تون خیلی بهتر و جلوتر هست، ولی روی کنسول هم یک مقایسه ساده با فورتنایت میکنی خندت میگیره، اونطرف اپیک روی تمام کنسولها بازی رو 60FPS کرده بعد پابجی روی X1X هنوز سی فریم قفل نیست چه برسه به مدل S و معمولی
میگم اصلا توان رقابت با اپیک رو ندارند، اونطرف اپیک نسخه اصلی بازی رو برای موبایلها اورده اینطرف اینا یک نسخه ساختند که به جای دشمن با بوت رو به رو میشی !!! تو درامدزایی هم یک پنچم نسخه موبایل فورتنایت عمل کرده...
تیم سوینی خیلی گرگه سریع پاراگون رو کنسل کرد و پول تمام خریدارها رو پس داد ولی در عوض 350 نفر تو اپیک گیمز گذاشته تمام وقت روی این بازی کار کنند که نتیجه به قول شما شده این رضایت عمومی گسترده و بدست اوردن پلیرهای پابجی
به صورت کلی در مقایسه با فورتنایت من پابجی رو واقعا بیشتر دوست دارم (تم واقع گرایانه اش) ولی خب از این بلوهول به نظرم ابی گرم نمیشه. نمیدونم چرا همون بنده خدا که ایده اصل کاری رو داشت با یک کمپانی غربی همکاری نکرد به جای این کره ایی ها

البته این نکته هم مدنظر داشته باشید که Epic Games از کمپانی های فسیل این صنعته و خودش طراح یکی از بهترین موتور های بازی سازی، UE4 هست
اینا به نسبت بقیه بازی ها همچین بد هم پیش نرفتن، الان مثلا DayZ رو نگاه کنید چه اوضاعی داره!!!

• Like
Reactions: Ali Venom

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
به نظر من با اینکه پابجی از خیلی لحاظ بازی ناقصی هست ، ولی بهتون قول میدم تا 10سال آینده کره جنوبی یکی از قطب های بازی سازی خواهد شد.

• Like
Reactions: Ali Venom

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
یکی از چیزایی که باعث میشه حالم از یه بازی خاص بهم بخوره نظر بقیه است،این بازی میلیون ها مشکل هم داشته باشه باز من بازیش میکنم
فورتنایت کلا سبک و سیاقش منو یاد مهد کودک میندازه حالا بخواد شصت میلیون پلیر هم داشته باشه،آمار بازیکن و فروشش به چه درد ما میخوره؟تا وقتی سرور و بازیکن داره بازی میکنم
این رو در نظر بگیرید که کلا سمت هر بازی ای که برید haterهست و باعث میشه حالت از اون بازی بهم بخوره
شما دو روز بیایید Dead by daylightبازی کنید میفهمید من چی میگم این بازی هیچیش balanceنیست ولی من بازیش میکنم،یادمه یه زمانی نظرات گوهربار چندتا نخود مغز باعث شد تا یه مدتی نرم سمت Elder Scrolls Online تا اینکه بعدش به خودم اومدم و فهمیدم وقتم رو بابت بازی نکردنش هدر دادم D:
حالا باز بگید این بد و battle royal های دیگه خوبن !
توقع داشتم الان که تاپیکش اومده بالا مردم در مورد آپدیت و تغییرات بازی بگن که متاسفانه پر شده از پست های : این بد و اون خوبه و آمار و فلان ! تو خود صفحه رسمیش تو استیم اینچیزا نیست اصلا راجع بهش هم صحبت نمیکنن

hasanrm

کاربر سایت
Jan 12, 2013
408
نام
حسن
یکی از چیزایی که باعث میشه حالم از یه بازی خاص بهم بخوره نظر بقیه است،این بازی میلیون ها مشکل هم داشته باشه باز من بازیش میکنم
فورتنایت کلا سبک و سیاقش منو یاد مهد کودک میندازه حالا بخواد شصت میلیون پلیر هم داشته باشه،آمار بازیکن و فروشش به چه درد ما میخوره؟تا وقتی سرور و بازیکن داره بازی میکنم
این رو در نظر بگیرید که کلا سمت هر بازی ای که برید haterهست و باعث میشه حالت از اون بازی بهم بخوره
شما دو روز بیایید Dead by daylightبازی کنید میفهمید من چی میگم این بازی هیچیش balanceنیست ولی من بازیش میکنم،یادمه یه زمانی نظرات گوهربار چندتا نخود مغز باعث شد تا یه مدتی نرم سمت Elder Scrolls Online تا اینکه بعدش به خودم اومدم و فهمیدم وقتم رو بابت بازی نکردنش هدر دادم D:
حالا باز بگید این بد و battle royal های دیگه خوبن !
توقع داشتم الان که تاپیکش اومده بالا مردم در مورد آپدیت و تغییرات بازی بگن که متاسفانه پر شده از پست های : این بد و اون خوبه و آمار و فلان ! تو خود صفحه رسمیش تو استیم اینچیزا نیست اصلا راجع بهش هم صحبت نمیکنن

چقد تناقض هست تو حرفات

خودت میای از فورتنایت انتقاد میکنی که سبک بچگانه داره و یاد مهد کودک میندازت
بعد خط پایینی میای به کسایی که در مورد بازی های دیگه نظر دادن میگی نخود مغز

از hater ها و نظرات بد بقیه حالت بهم میخوره ولی خودت یکی از hater ها در مورد فورتنایت هستی !!

نظرات اینجا همه شخصی و سلیقه ایه ( دقیقا مثل نظر خودت در مورد فورتنایت که این سبک رو بچه گانه میدونی و سلیقه ای هستش )
شما خیلی اشتباه کردی که به خاطر سلیقه یک عده دیگه یک مدت فلان بازی رو نمیکردی همونطور که خودت گفتی از بازی که بالانس نیست خوشت میاد و بازیش میکنی ( همینم مهمه )
حالا اینکه یک عده دیکه میان مخالف نظر شما و مشکلات بازی رو میگن دلیل بر نخود مغز بودن اونا نیست

یکی از علت های زدن تاپیک هم صحبت در مورد بدی و خوبی بازی و مقایسه با بقیه بازی های هم سبکه
نه فقط تعریف کردن از بازی و اپدیتاش

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
چقد تناقض هست تو حرفات

خودت میای از فورتنایت انتقاد میکنی که سبک بچگانه داره و یاد مهد کودک میندازت
بعد خط پایینی میای به کسایی که در مورد بازی های دیگه نظر دادن میگی نخود مغز

از hater ها و نظرات بد بقیه حالت بهم میخوره ولی خودت یکی از hater ها در مورد فورتنایت هستی !!

نظرات اینجا همه شخصی و سلیقه ایه ( دقیقا مثل نظر خودت در مورد فورتنایت که این سبک رو بچه گانه میدونی و سلیقه ای هستش )
شما خیلی اشتباه کردی که به خاطر سلیقه یک عده دیگه یک مدت فلان بازی رو نمیکردی همونطور که خودت گفتی از بازی که بالانس نیست خوشت میاد و بازیش میکنی ( همینم مهمه )
حالا اینکه یک عده دیکه میان مخالف نظر شما و مشکلات بازی رو میگن دلیل بر نخود مغز بودن اونا نیست

یکی از علت های زدن تاپیک هم صحبت در مورد بدی و خوبی بازی و مقایسه با بقیه بازی های هم سبکه
نه فقط تعریف کردن از بازی و اپدیتاش
من کجا نقد کردم ؟گفتم سبک و سیاقش به من نمیخوره ! این شد نقد؟ولی اینجا همش ضد این بازی حرف میزنن تاپیک نقد بازی که نیست فورتنایت رو میزنید تو سر اون،فورتنایت دوست دارن برن همونو بازی کنن کل تغییرات و اتفاقات مهم بازی یدونشم اینجا گفته نمیشه همش شده نقد و آماری ،هیچی رسما در مورد بازی و تغییراتش یا اخبارش اینجا وجود نداره کمپلت شده نقد

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
من کجا نقد کردم ؟گفتم سبک و سیاقش به من نمیخوره ! این شد نقد؟ولی اینجا همش ضد این بازی حرف میزنن تاپیک نقد بازی که نیست فورتنایت رو میزنید تو سر اون،فورتنایت دوست دارن برن همونو بازی کنن کل تغییرات و اتفاقات مهم بازی یدونشم اینجا گفته نمیشه همش شده نقد و آماری ،هیچی رسما در مورد بازی و تغییراتش یا اخبارش اینجا وجود نداره کمپلت شده نقد
قبل از این آپدیت بزرگه چی بیایم بگیم؟؟؟؟

عجب اسکین خوشگلی به ماهیتابه اضافه کردن!!!
بازی چیز جدیدی اضافه کرده بود که بخایم درموردش حرف بزنیم؟
اتفاقا همون مقایسه ها با فورتنایت بخاطر همین اضافه نکرد کانتنت به بازی بود! فورتنایتی که هر روز داره بهتر و بهتر میشه و پابجی یکی دو ماهی بود که هیچ تغییری نکرده بود فقط اسکین پشت اسکین کریت پشت کریت!!
----
از اینا بگذریم آپدیت جدید بنظر من خوب شده، بالانس گانا بهتر شده؛ دیگه تو 10-20 تای آخر 9-19 تاشون M416 ندارن!! من خودم بعد آپدیت خیلی خوشم اومده از AKM، ریکویلش بهتر شده و با نرف شدن بقیه گان ها یه جورایی باف شده! SMG ها هم خیلی دیگه باف شده کپی لیزر شده و گزینه خوبیه واسه CQC.
فقط نمیدونم هدف از اضافه کردن اینهمه گریپ چی بود؟ :| من که چیزی نمیفهمم ازشون بازم همون انگل همیشگی رو برمیدارم... اگه کسی میدونه بهترین گریپ چیه یه توضیحاتی بده....
ماشین جدیده خیلی خوفه خوشمان آمد :D
اما گان جدید، بنظرم یه مقدار باید نرف شه ، ریکویلش کمه و دمیج نسبتا خوبی داره نسبت به بقیه DMR ها ...
ایده ترکیب کردن اتچمنت های AR و DMR ایده خیلی خوبی بود کار خوبی کردن.
فعلا بازی رو باید تو همین استیتمنت نگه دارن بنظرم و فقط و فقط روی پرفورمنس سرور و اپتیمایزیشن کار کنن.
پچ خوبی بود من که خیلی راضی بودم بخصوص در مورد زیاد کردن ریکویل گان ها و نرف کردن M416 .

Last edited by a moderator:

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
همینطوری یهویی
1.6G آپدیت

البته من امروز داتشتم بازی می کردم رفتم توی یک خونه ای، خونه روی مپ نبود :)) باگ های اینجوری داره این آپدیت جدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر