PlayerUnknown's BATTLEGROUNDS | PC

______

Title: PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
Genre: Violent, Action, Adventure, Massively Multiplayer, Early Access
.Developer: Bluehole, Inc
.Publisher: Bluehole, Inc
Release Date: 23 Mar, 2017
______

PUBG عنوانی که شما را به تجربه یک Battleroyale مهیج و سرگرم کننده دعوت میکند؛ یک عنوان خوش ساخت از سازنده های ماد معروف BR روی Arma2. بعد از دو مرحله آلفا و یک مرحله بتا در سال گذشته این بازی بالاخره در استیم به صورت Early Access عرضه شد درحالی که Bluehole وعده عرضه ورژن کامل بازی رو در 6ماه بعد از تاریخ عرضه بازی دراستیم داده است.
از همان اولین آلفا بازی طرفداران بسیاری بدست اورد و با این که کدها محدود عرضه میشدن بازی وارد Twitch top5 شد و در بتا استریم ها و بازدیدهاش چند برابر هم شدن. طبیعتا همچین شروعی انتظارات گیمرها رو خیلی بالا برد؛ بازی با ورودش به استیم و عرضه رسمیش به نظر میاد تونسته این توقعات رو براورده کنه و حتی با قدرت زیادی نسبت به رقباش وارد عرصه بشه.

ویژگی های بازی:

• استفاده از آنتی چیت Battleeye
  • ماد های solo(تک نفره) ، duo(دو نفره) ، Squad(چهار نفره) و War(در آینده اضافه خواهد شد)
  • قابلیت Spectate بعد از مرگ درحالت تیمی
  • تنوع اسلحه های بالا در کلاس های مختلف
  • فیزیک و انیمیشن های بسیار خوب و فراتر از یک بازی EA !
  • شخصی سازی کرکتر و سلاح ها

برخی از ویژگی هایی که حتما در آینده به بازی اضافه خواهند شد:
  • سلاح های جدید
  • آیتم های Cosmetic جدید
  • پشتیبانی از مادها
  • اضافه شدن Game Reply
  • map جدید
  • ماد هاردکور(فقط اول شخص)
  • انتخاب اندازه FOV در حالات مختلف

اطلاعات کلی از بازی درحال حاضر:

شخصی سازی کرکتر
b12b3b794ca8a9390277840a6f43990e.jpg
ساختن شخصیت بازی با تنظیمات ساده و چهره های ازپیش طراحی شده انجام میشه. این بخش رو سازنده هایی ساختن که همین قسمت رو توی APB:R درست کرده بودن. لباس اولیه همه شخصیت ها یکسان هست و بعدا با آنلاک کردن یا خریدن لباس های جدید میتونید تغییرشون بدید. همچنین با پرداخت 3000 کردیت بازی(که از بازی کردن بدست میاد) میتونید شخصیتتون رو دوباره سازی کنید.

Pioneer Crates
download (2).jpg
این جعبه ها هم با بدست اوردن کردیت بازی قابل خرید هستن و با هربار خریدن قیمتشون بصورت پلکانی زیاد میشه به این صورت که شما اولین جعبه رو با قیمت 700تا خریداری میکنید،جعبه بعدی 1400 و الی آخر... و البته با هربار بیشتر شدن قیمت جعبه آیتم های کمیاب تری هم میده. محتویات این جعبه ها فقط آیتم های Cosmetic هست و هیچ تاثیری توی گیم پلی نخواهد داشت. همچنین آیتم ها قابل فروش در مارکت استیم هم هستند.
این هم درنظر بگیرید که همه ی آیتم های داخل این جعبه ها توی مپ بازی پراکنده هستن و میتونید هر راند هرکدوم رو پیدا کردید بپوشید ولی همیشه توی اینونتوری شما نمیمونن.

MAP کنونی بازی
Map.jpg

نام این مپ Erangel است و جالب است بدانید که این نام دختر جناب Playerunknown است!
Lootspawn Locations- به طور کلی این نقشه شامل چند military base ، چندین شهر و دهکده و تعدادی ساختمان نام‌دار دیگر است. شانس وجود لوت نظامی مانند اسلحه های پیشرفته یا backpack،vestوhelmet لول بالا دراین مکان ها بسیار بالاست. درشهر ها آیتم های غیرنظامی بیشتر است اما بازهم شانس پیدا کردن AR ها وجود داره. در بعضی ساختمان ها مثل مدرسه ای خرابه یا محوطه ی Gun Range هم همیشه آیتم های خوبی پیدا میشه.
ماشین ها به طور معمول در کنار جاده ها یا داخل پارکینگ یک خانه درشهر اسپان میشوند، قایق ها هم کنار اسکه ها یا ساحل زیر پل ها.

سلاح های کنونی بازی
photo_2017-04-04_09-58-45.jpg

سلاح های کمری،شاتگان ها،Crossbow و دو SMG (بجز تامسون) تقریبا هرجایی احتمال اسپان دارند. ARها در military base ها و با احتمال کمی در شهرها. ازبین sniper rifle ها M24 بسیار کمیاب هست ولی SKS و Kar98 در military base ها پیدا میشوند. AWM و M249 فقط از Airdrop امکان بدست اوردنشون هست.
Health و Stamina
20170403031948_1.jpg

Health bar کرکتر پایین صفحه زیر نوار اسلحه وجود داره. وقتی این بار قرمز باشه(کمتر از 75) با Medkit،Bandage و First aid kit میشه کرکتر رو هیل کرد. بغیر از Medkit که صددرصد جون رو زیاد میکنه دوتای دیگه تا 75 بیشتر پر نمیکنن و هیچ کدومشون وقتی نوار سفید هست قابل استفاده نیستن. برای پر کردن بار از 75 تا 100 باید از Painkiller یا Energy Drink استفاده بشه.

اطلاعات بالا با تغییرات آینده توی آپدیت ها بروز میشوند.

گیم پلی از بازی

آپدیت های بازی
به گفته سازنده های بازی هر هفته با یه آپدیت مشکلات و باگ هاش فیکس میشن، هرماه با یه آپدیت چیزهای جدید اضافه میشه و سرور ها روزانه درحال بهتر شدن و رفع مشکلات هستن تا همونجور که وعده دادن تا 6 ماه آینده بازی از EarlyAccess خارج بشه.

وضعیت کنونی بازی
درکل این بازی با ورود محکم خودش ثابت کرده که یکی از بهترین های این سبک هست و در همین هفته اول عرضش بسیاری از مشکلاتی که H1Z1 یا Arma3 BR چندساله باهاش رو به رو هستن رو برطرف کرده. گان پلی بازی که یکی از مهمترین خصیصه های این سبک بازیاس بسیار جذاب و دلچسبِ، درکنار real بودنش؛ تقریبا بین Arma و H1Z1 هست و همین خیلی جذابش کرده.
یکی از مشکلاتی که فعلا زیاد به چشم میاد وضعیت سرورهاس که تو آپدیت اخیر خیلی بهتر شده ولی بازم گاهی لگ یا DC شدن رو داره و البته اینکه سرور اروپا بهترین وضعیت رو بین بقیه داره.
اگر به این سبک علاقه مند هستید و هنوز بازی نتونسته راضیتون کنه حتما برید سراغش. به شدت لذت بخش و اعتیاد آوره این بازی.
از دوستانی هم که توی استیم بازی میکنن و میخوان بصورت Duo یا Squad هم با بقیه بازیش کنن میخوام همینجا اعلام کنن.

Attachments

• d676753ccfd4765728d50537390ece7f80bd3593b.jpg
    d676753ccfd4765728d50537390ece7f80bd3593b.jpg
    97.5 KB · مشاهده: 2,295
  • ss_3477d04431bbcef047c1025510bb6ad794acb2d2.1920x1080.jpg
    ss_3477d04431bbcef047c1025510bb6ad794acb2d2.1920x1080.jpg
    705.4 KB · مشاهده: 64
  • ss_4b9f1a2334180a2e70576aa1defe97b3072afefe.1920x1080.jpg
    ss_4b9f1a2334180a2e70576aa1defe97b3072afefe.1920x1080.jpg
    380 KB · مشاهده: 73
  • ss_45b0f3bca3714b087f1627cf72bc448b5bf91adf.1920x1080.jpg
    ss_45b0f3bca3714b087f1627cf72bc448b5bf91adf.1920x1080.jpg
    1 MB · مشاهده: 66
  • ss_f1c0ed10225f6896f9d377067123c56afbe1e80e.1920x1080.jpg
    ss_f1c0ed10225f6896f9d377067123c56afbe1e80e.1920x1080.jpg
    664.6 KB · مشاهده: 68
Last edited by a moderator:

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
درود
من تازه بازی رو گرفتم، بازیش خیلی خوبه منتها یه مشکلی هست، خیلی سریع میمیرم :|
من تا میرسم زمین میرم تو خونه ها دنبال مهمات گشتن فوقش یه کُلت پیدا کنم بقیه Ak دستشونه یا اسنایپر دارن زود منو میکشن خب اینا از کجا پیدا میکنند؟
بعدش کوله پشتیم خیلی ظرفیتش کمه اون کوله پشتی هایی که بزرگه و بقیه دارن از کجا پیدا میکنند والا من که هر چی میگردم نیست

اون محدوده قرمز رنگ تو نقشه چیه؟ و اون دایره ها که هی کوچکتر میشه قضیه ش چیه؟ برای برنده شدن حتما باید یه نفر زنده بمونه دیگه؟ :D

ممنون میشم منو ملتفت کنید :D
1- هنوز بلد نیستی تو بازی باید چکار کنی وگرنه با fps و پینگ نسبتا خوب میشه راحت زیر # 20-15 شد
2- شانست خوب نیست یا جاهای که امکان بیشتر هست اسلحه خوب بیاد نمیدونی کجاست! (در کل بطور رندوم اسلحه ها طاهر میشن)
3- یه سری اسلحه های خوب تو بازی توسط هواپیما یسری box دراپ میکنه از داخل اونا در میاد مثل تامسون دو سه مدل اسنایپر ، لباس استتار و ......
4- همه چی رندمه به جز armor lvl 3 , helem lvl3 , back pack lvl 3 که خیلی کمتر پیدا میشن lvl2 و lvl 1 براحتی پیدا میشه جاهای که شما میری خالی قبلا پلیر بوده خالی کردند !
5 - اون محدوده قرمز بمبارانه اگه توش باشی میزان بمب روت بیوفته میمیری اما کنارت بیوفته نمیمیری تقریبا 100% موقعا که تو مپ red zone همون منطقه قرمز میشه یعنی اونجا حداقل 1 دوشمن هم هست! اون دایره سفید منطقه امن بازی هست برای این کوچیکتر میشه تا پلیرها تو منطقه کوچکتری قرار بگیرن تا تکلیف این round معلوم بشه کی اول میشه وگرنه مپ به این بزرگی اگه کوچیک نشه تا10 روز هم میتونه طول بکشه بازی ! اون من طقه ابی که با تامیر شروغ به کوچکتر شدن میکنه نسبت به دفعات کوچکتر شدنش دمیج میزنه بخاطر همین همشه باید تلاش کنی تو منطقه سفید بمونی!
6- بله نفر اول برنده است که تو حالت solo حدود 1000 تا point میگیری !

وقتی در حال دویدن یا هر چیزی هستی میتونی برای اینه مسیر حرکت خراب نشه و یا حرکت تو خونه باعت ایجاد صدا نشه از alt + mouse استفاده کنی تا محیط رو بازرسر و چک کنی و وقت دابل کلیک راست کنی میره تو زوم اول شخص و اگه شیف رو نگه داری نفستو حبس و یا یه مقدار تو اسحله های بدون زووم بیشتر زئم میکنه و ........

• Like
Reactions: mansour2023

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
1- هنوز بلد نیستی تو بازی باید چکار کنی وگرنه با fps و پینگ نسبتا خوب میشه راحت زیر # 20-15 شد
2- شانست خوب نیست یا جاهای که امکان بیشتر هست اسلحه خوب بیاد نمیدونی کجاست! (در کل بطور رندوم اسلحه ها طاهر میشن)
3- یه سری اسلحه های خوب تو بازی توسط هواپیما یسری box دراپ میکنه از داخل اونا در میاد مثل تامسون دو سه مدل اسنایپر ، لباس استتار و ......
4- همه چی رندمه به جز armor lvl 3 , helem lvl3 , back pack lvl 3 که خیلی کمتر پیدا میشن lvl2 و lvl 1 براحتی پیدا میشه جاهای که شما میری خالی قبلا پلیر بوده خالی کردند !
5 - اون محدوده قرمز بمبارانه اگه توش باشی میزان بمب روت بیوفته میمیری اما کنارت بیوفته نمیمیری تقریبا 100% موقعا که تو مپ red zone همون منطقه قرمز میشه یعنی اونجا حداقل 1 دوشمن هم هست! اون دایره سفید منطقه امن بازی هست برای این کوچیکتر میشه تا پلیرها تو منطقه کوچکتری قرار بگیرن تا تکلیف این round معلوم بشه کی اول میشه وگرنه مپ به این بزرگی اگه کوچیک نشه تا10 روز هم میتونه طول بکشه بازی ! اون من طقه ابی که با تامیر شروغ به کوچکتر شدن میکنه نسبت به دفعات کوچکتر شدنش دمیج میزنه بخاطر همین همشه باید تلاش کنی تو منطقه سفید بمونی!
6- بله نفر اول برنده است که تو حالت solo حدود 1000 تا point میگیری !

وقتی در حال دویدن یا هر چیزی هستی میتونی برای اینه مسیر حرکت خراب نشه و یا حرکت تو خونه باعت ایجاد صدا نشه از alt + mouse استفاده کنی تا محیط رو بازرسر و چک کنی و وقت دابل کلیک راست کنی میره تو زوم اول شخص و اگه شیف رو نگه داری نفستو حبس و یا یه مقدار تو اسحله های بدون زووم بیشتر زئم میکنه و ........
واقعا تشکر بابت توضیحات کلی که دادی :Rose:
با این حساب هنوز هیچی بلد نیستم :D
باید زیاد بازی کنم تا قلقش دستم بیاد

XPrinCe

کاربر سایت
Nov 10, 2008
242
نام
M 3 H D I
واقعا تشکر بابت توضیحات کلی که دادی :Rose:
با این حساب هنوز هیچی بلد نیستم :D
باید زیاد بازی کنم تا قلقش دستم بیاد

منم اوایل همینجوری بودم :))
همیشه جز 50 نفر اول بودم که می مردم :D
الان بیشتر مواقع جز 20 نفر اخر هستم

فقط کافیه تجربه بیشتری کسب کنی که بدونی کجا آیتم های بیشتری هست
با چه اسلحه هایی راحت تری و از کدوم ها نمیتونی خوب استفاده کنی !
کجا درگیری بیشتره و کجا امن تره و چه موقع کجای مپ باید بری !
کجا با ماشین بری یا کجا پیاده بری و خیلی چیزای دیگه !

پیشنهاد میکنم فعلا دو نفره بازی کن که بتونی از تجربه های دیگران استفاده کنی و زودتر قلقس دستت بیاد! :-bd

• Like
Reactions: mansour2023

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
دوستان کسی اینجا با نت 512 نامحدود مخابرات تونسته پلی بده ؟
میخوام بازیو بخرم ولی میترسم نشه پلی داد با این نت :(
و یک سوال دیگه : وضعیت چیت و چیترهاش چطوره ؟

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
چفدر این بازی هیجانیه
منم خریدمش واقعا حال میده
یکم انیمیشن ها رو به روز و زیاد کنن هیچی کم نداره
من تا اینجا چندتایی چیتر دیدم ولی خیلی کمه
آنتی چیت بدی هم نداره
...
ولی فروش بازی واقعا چشم گیر بوده (حدود 3.5 میلیون نسخه) ...استیم رو یه تکون اساسی داده

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
دوستان کسی اینجا با نت 512 نامحدود مخابرات تونسته پلی بده ؟
میخوام بازیو بخرم ولی میترسم نشه پلی داد با این نت :(
و یک سوال دیگه : وضعیت چیت و چیترهاش چطوره ؟
بقیه رو نمیدونم ولی سوال آخرت: تا الان اصلا چیتر ندیدم. بهترین سیستم آنتی چیت بازی رو داره. میتونم به جرئت بگم که اصلا چیتر نداره.

• Like
Reactions: omid_13

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,335
نام
امیرعلی
بقیه رو نمیدونم ولی سوال آخرت: تا الان اصلا چیتر ندیدم. بهترین سیستم آنتی چیت بازی رو داره. میتونم به جرئت بگم که اصلا چیتر نداره.
يكم اقرار كرديد، درسته بين بازى هايى كه از battle-eye استفاده ميكنن از همشون انتى چيت قوى ترى داره ولى يكى دو هفته اخير چيتر زياد ديده ميشه مخصوصا تو solo. صداى بعضى از استريمر ها هم در اومده، خودم ويديو ديدم يارو تو هوا وقتى همه تازه از هواپيما پياده ميشن ١٠-٢٠ نفرو با مشت ميكشه همزمان !!

apcac

کاربر سایت
Jul 13, 2013
41
نام
amir
يكم اقرار كرديد، درسته بين بازى هايى كه از battle-eye استفاده ميكنن از همشون انتى چيت قوى ترى داره ولى يكى دو هفته اخير چيتر زياد ديده ميشه مخصوصا تو solo. صداى بعضى از استريمر ها هم در اومده، خودم ويديو ديدم يارو تو هوا وقتى همه تازه از هواپيما پياده ميشن ١٠-٢٠ نفرو با مشت ميكشه همزمان !!
اون چیت نبود lag switch بود که یه گلیچ قدیمیه تو پچ 2 هفته پیش درستش کردن - 1 % چیتر داره چون خیلی سخته پیچوندن be-اکثرا چیتا پرایوته و خیلی گرون-

• Like
Reactions: S0lid Snake

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
باور کن اصلا اقرار نکردم. این چیزی که شما میگید تا الان ندیدم. من بازی رو دو ماه بعد از عرضه خریدم و تا الان 90 ساعت گیم پلی داشتم. اصلا چیتر ندیدم. البته لگ سرور و desync مشکلات سرور کم نداره که امیدوارم هفته ی دیگه پنج شنبه با عرضه ی اپدیت ماهانه درست بشه.

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,335
نام
امیرعلی
اون چیت نبود lag switch بود که یه گلیچ قدیمیه تو پچ 2 هفته پیش درستش کردن - 1 % چیتر داره چون خیلی سخته پیچوندن be-اکثرا چیتا پرایوته و خیلی گرون-
بهت اطمینان میدم چیت بود چون چندتا پست از یارو دیدم که تو همشون همین اتفاق میفتاد. (لینک ویدیو رو پیدا کردم میذارم)
اینم یکی دیگه که دیروز واسه بچه ها اتفاق افتاده: Can SomeOne Explain it to me Plzzzz How fast he can aim all thing together • r/PUBATTLEGROUNDS
اینم stats یارو:
photo_2017-06-20_00-09-34.jpg
خلاصه که نمیگم چیتر زیاده من خودم +300 ساعت تاحالا پلی دادم و یه بار بیشتر چیتر ندیدم. همونطور که گفتم یکی از بهترین بازی هایی هست که از BE استفاده میکنن.
ولی موارد معدودی هم هست مخصوصا اخیرا.

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,549
Battlegrounds رو میشه با یه i3 4170 اجرا کرد؟
میدونم توی صفحه استیم میشه سیستم مورد نیاز رو پیدا کرد ولی شنیدم بازی درست و حسابی بهینه سازی نشده :D

apcac

کاربر سایت
Jul 13, 2013
41
نام
amir
Battlegrounds رو میشه با یه i3 4170 اجرا کرد؟
میدونم توی صفحه استیم میشه سیستم مورد نیاز رو پیدا کرد ولی شنیدم بازی درست و حسابی بهینه سازی نشده :D
بستگی به رم و گرافیکم داره خود بازی به تنهایی نزدیک 4.5gb رم اشغال میکنه
فک کنم اگه بالا بیاری رو 10fps باشه فریم ریتت !

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
آپدیت جدید هم فردا عرضه میشه.
Server Performance

Resolved an issue with server performance dropping drastically in certain circumstances -

Client Performance

Improved rendering performance of other characters -
Improved client performance during ranged combat -
Improved rendering performance of vehicles, motorbikes, and boats at a distance -
Improved the rendering performance of weapon effects at a distance -

Bug Fix

Fixed a client crash that occurred when changing character appearance -
Prevented users from removing shadows by changing Steam launch options -
Fixed a bug that caused players to fire more ammo than the amount loaded -
Fixed a bug that caused lung icon to be displayed as full while taking damage due to lack of oxygen underwater -
Fixed an issue with indoor walls and objects overlapping each other -
Fixed a bug that caused the wooden doors inside houses to have a metallic gloss -
Fixed a bug that caused some parts of the clothing to be shown when firing a weapon while aiming down sights, using 4x or higher scopes -
Fixed a bug that caused players to enter the DBNO state after drowning. You will now die immediately after taking fatal damage from lack of oxygen -
Fixed a bug that prevented the use of healing items after firing full auto mode -
Fixed a bug that caused flower beds to be shown incorrectly at a distance -
Partially fixed a bug that caused a character to be stuck in terrain -
Partially fixed a bug that caused the camera to pass through some objects -

آپدیت ماهانه هم هفته ی دیگه پنج شنبه عرضه میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر