play station network vs. xbox live

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
خوب ما در این تاپیک قصد داریم psn رو با xbox live مقایسه کنیم:d فقط دقت کنید 2 نوع مقایسه وجود داره
نوع اول xbox live silver vs. psn user

نوع دوم xbox live gold vs. ps plus
متاسفانه یک سری دوستان سیستم گلد ایکس باکس رو با حالت معمولی psn مقایسه میکنن که کار بسیار اشتباهی هست.
سیستم گلد ایکس باکس سالانه 60 دلار و سیستم پلاس شبکه psn سالانه 50 دلار هزینه دارن.اطلاعات کامل هم در اینجا هست:
ایکس باکس لایو:Xbox LIVE Free Account - Xbox.com
Xbox LIVE Free Account - Xbox.com
psn: PlayStation Network - Wikipedia, the free encyclopedia
PlayStation®Plus - Get PlayStation®+ Updates, Free Games & Huge Discounts, FAQ from PlayStation®Network
نکته مهم:قبل از اینکه هرگونه جاروجنجال راه بیندازید که نه مال من بهتره نه مال تو بدتره برید منابع یاد شده رو مطالعه کنید.من خودم به شخصه هر دو نوع شبکه رو امتحان کردم.

Black_Hawk

کاربر سایت
Jun 17, 2011
111
نام
میلاد
من خودم حدود 1 سال و نیم با شبکه لایو سرو کار داشتم و به خاطر داشتن خط نامحدود از این شبکه زیاد استفاده کردم. ولی چند ماهی میشه که به دلیل بعضی از مشکلات نتونستم برم به لایو.
ولی میخواستم بگم که یه شبکه بسیار خوب و جامع هستش و بدی ای که داره اینه که اگه واردش بشی، در اومدنت با خداس!! D:

ghost dog

کاربر سایت
Aug 11, 2011
141
نام
Гитлер, Адольф
خوب ما در این تاپیک قصد داریم psn رو با xbox live مقایسه کنیم:d فقط دقت کنید 2 نوع مقایسه وجود داره
نوع اولxbox live silver vs. psn user

نوع دوم xbox live gold vs. ps plus
متاسفانه یک سری دوستان سیستم گلد ایکس باکس رو با حالت معمولی psn مقایسه میکنن که کار بسیار اشتباهی هست.
سیستم گلد ایکس باکس سالانه 60 دلار و سیستم پلاس شبکه psn سالانه 50 دلار هزینه دارن.اطلاعات کامل هم در اینجا هست:
ایکس باکس لایو:Xbox LIVE Free Account - Xbox.com
Xbox LIVE Free Account - Xbox.com
psn: PlayStation Network - Wikipedia, the free encyclopedia
PlayStation®Plus - Get PlayStation®+ Updates, Free Games & Huge Discounts, FAQ from PlayStation®Network
نکته مهم:قبل از اینکه هرگونه جاروجنجال راه بیندازید که نه مال من بهتره نه مال تو بدتره برید منابع یاد شده رو مطالعه کنید.من خودم به شخصه هر دو نوع شبکه رو امتحان کردم.
شما که خودت هر دو رو امتحان کردی و این منابعو خوندی نظرت چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر