Platinum Games به ساخت بازی بر روی PC علاقه مند است

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Platinum Games سازنده عناوینی چون Bayonetta، Vanquish و Metal Gear Rising: Revengeance، به ساخت بازی برای پلتفرم PC علاقه مند است.
BAY.jpg

اگرچه نشانه های مبنی بر عرضه Revengeance بر روی PC در تاریخی بعد از عرضه نسخه کنسولی آن وجود دارد، کارگردان PG، آقای Atsushi Inaba فاش کرد که آن ها به آوردن عناوین خود بر روی PC علاقه مند هستند.
اینابا در گفتگو با Polygon گفت که PG به کمپینی در Kickstarter برای عرضه یک عنوان PC بر روی Steam و یا عرضه دیگر عناوین اکشن خود بر روی سیستم عرضه عناوین دیجیتال Valve علاقه مند است.

اینابا همچنین گفت که در حال حاضر PG بر روی هیچ عنوانی برای پلتفرم PC کار نمی کند و این تصمیمی است که توسط ناشران گرفته شده است و از جانب آن ها نبوده است:
ما هنوز چیزی بر روی Steam عرضه نکرده ایم، پس من در موقعیتی نیستم که مردم را برای این کار تشویق کنم. اگر چه من قرار بود برای ناشر بزرگی همچون Capcom کار کنم و اگر شما برای یک ناشر بزرگ کار کنید، کسب و کار فقط با دیدن بازی های خود بر روی کنسول ها انجام می شود. بسیاری از ناشران پلتفرم PC را یک پلتفرم مهم نمی بینند.
سپس اینابا از اشتیاق خود برای ساخت یک بازی برای PC با توجه به بودجه Kickstarter گفت:
من پلتفرم PC را به صورت یک ناحیه با پتانسیل عظیمی می بینم. بسیاری عالی خواهد شد اگر بتوانیم به واسطه Kickstarter، پول کافی برای عرضه عناوینی بر روی Steam جمع کنیم.
حرف های جالبی بود اما همچنان در تعجب هستیم که چرا ناشران چراغ سبز برای عرضه عناوین پیشین PG بر روی PC نشان ندادند. این چیزی است که اینابا در مورد آن توضیح نداد و ما نیز کنجکاویم تا بدانیم چرا Bayonetta و Vanquish بر روی PC عرضه نشدند.

منبع

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
با تایید و بعد کنسل کردن rising خیلی خوب حمایت خودشون رو نشون دادن البته خودشون هم گفتن ما هیچ کاره ایم همه چی زیر سر ناشره

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
Bayonetta 2 for PC & WII U ?:d
کیوان PC بدردبخور داری ؟:d
به خوب چیزی علاقه مند شدن ها :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟