Platinum Games به ساختن یک Star Fox علاقه دارد

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
بر طبق گفته های هیدکی کامیا، کارگردان عناوینی چون Devil May Cry، Okami و Bayonetta (که هم اکنون در شرکت Platinum Games مشغول به کار است)، او به ساختن یک بازی از سری بازی های Star Fox علاقه دارد.

ls_201004190318580004549_big.jpg

هیدکی کامیا قبل از این هم چند بار از علاقه ی خود برای ساختن یک Star Fox سخن گفته بود، اما این بار با توجه به اینکه رابطه ی Platinum Games و Nintendo روز به روز در حال بهتر شدن است، احتمال دارد کامیا به آرزوی دیرینه ی خود برسد.
بنا بر یک توئیت جدید از طرف کامیا او همجنان به ساختن یک Star Fox علاقه مند است. البته همچنان هیچ چیز رسمی نیست و سران نینتندو نیز هنوز هیچ واکنشی نشان نداده اند.

Star_Fox_Tweet.png

(Nazo no Murasame Jo یک بازی قدیمی برای پلتفرم NES است.)

به نظر شما احتمال اینکه Star Fox بعدی به دست کامیا ساخته شود چقدر است؟!

منبع

It Keeps Getting Better And Better

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
من که نه Wii دارم نه Wii U اما همین خبرش هم خوشحالم کرد :d
خیلی خوبه این بازی یادش بخیر

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
کامیا که ثابت کرد جز شاهکار نمیسازه >:d<
این روابط خوب نینتندو وPlatinum خیلی خطرناکه :D چند وقت دیگه نینتدو میاد همه بازیهای Platinum رو انحصاری خودش میکنه

ما هم ....:((

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
به شدت از نسخه wii u و 3ds حمایت میکنیم!
برو جلو پلاتینیوم گیمز من پشتتم نینتندو و پلاتیونیوم اگه جفت بشن نسل جدید میرسه به اوج پسر ماها تکملییم نیس مهره کم:D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
کامیا کلا از بدو تولد انگار عاشق Star Fox بوده.... :D چند وقت پیش گفته بود: "دلم می خواد چند نفر از نینتندو بیان یه تفنگ بذارن روی سرم بهم بگن Star Fox بساز!" =)) این تا یه استار فاکس نسازه بی خیال نمیشه! من میشناسم این بشر رو! :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
بهترین اتفاق ممکن برای من Star Fox جدید هست! بلکه دوباره به دنیای گیم برگردم و بازی کنم!

یعنی SF جدید تایید بشه درجا 360 رو میفروشم میرم Wii U میخرم!:D

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
بهترین اتفاق ممکن برای من Star Fox جدید هست! بلکه دوباره به دنیای گیم برگردم و بازی کنم!

یعنی SF جدید تایید بشه درجا 360 رو میفروشم میرم Wii U میخرم!:D

یعنی انقدر :d

شما که انقدر سلیقت شرقیه (عین خودم :d) چرا رفتی کنسول غربی خریدی؟ از همین الان بهت میگم این کارو (خرید Wii U) حتما بکن. (منم اگه یه 4 تا سکه دستم بیاد. 4 تا سکه هم قرض بگیرم که رو هم میشه 299$ میرم Wii U میگیرم :d)

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
شما که انقدر سلیقت شرقیه (عین خودم :d) چرا رفتی کنسول غربی خریدی؟ از همین الان بهت میگم این کارو (خرید Wii U) حتما بکن.

من بخاطر Halo رفتم 360 خریدم! البته یکی دوتا بازی بدرد بخور مثل AW هم داشت که بد نبودن اما دیگه چه میشه کرد؟ بی Halo چه توان کرد؟:D

الانم منتظریم تا Halo 4 بیاد و بعد از مدت ها (ME3) یه بازی رو بدون فاصله افتادن های چند روزه و بعضا چند هفته ای تا آخرش بریم و پی در پی کیف کنیم!:D

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
من کلا با Platinum Games خیلی حال میکنم و هر چی بسازه استقبال میکنم......>:d<

اینطورم که پیش میره داره کم کمک جذب نینتندو میشه و مارو مجبور میکنه یه کنسول دیگه هم بخریم.....:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر