Planetside 2

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
من 2 - 3 هفته قبل از انتشار نسخه Betaـش رو بازی کردم. باید بگم از لحاظ Performance ضعیف بود. با PC خیلی قوی باز هم توی درجه Medium روی 30 فریم هم می رفت. البته فکر می کنم این مشکل رو تا الان بر طرف کردن.

همچنین مشکل اصلی دیگه Ping بود. اگر اطلاع از بازی داشته باشی باید بدونی که یک Map بسیار بسیار بزرگه و تعداد خیلی زیادی با هم دارن بازی می کنن. عکس العمل های خیلی سریع هم بازی می خواد. با پینگ ایران کلاً بازی تعطیله.

اگر در خارج از ایران زندگی می کنی، بازی کنی لذت بشه. به نظر من توی F2P های الانه از بین همه ی Shooter ها بهتره.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
تا حدودی خبر دارم از سیستم بازی، امیدوارم مشکل کند شدنش حل شده باشه.
بابت پینگ هم حیف شد، اگر کسی تونست بازی کنه یه ندا بده اینجا.

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
من 2 - 3 هفته قبل از انتشار نسخه Betaـش رو بازی کردم. باید بگم از لحاظ Performance ضعیف بود. با PC خیلی قوی باز هم توی درجه Medium روی 30 فریم هم می رفت. البته فکر می کنم این مشکل رو تا الان بر طرف کردن.

همچنین مشکل اصلی دیگه Ping بود. اگر اطلاع از بازی داشته باشی باید بدونی که یک Map بسیار بسیار بزرگه و تعداد خیلی زیادی با هم دارن بازی می کنن. عکس العمل های خیلی سریع هم بازی می خواد. با پینگ ایران کلاً بازی تعطیله.

اگر در خارج از ایران زندگی می کنی، بازی کنی لذت بشه. به نظر من توی F2P های الانه از بین همه ی Shooter ها بهتره.

من که نتم مثل توئه صبر کن من هم بگیرم ببینم چی میشه

بتا دردسر زیاد داره !

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
یه کوچول بازی کردم من، از نظر خود گیم پلی خیلی تاپ نیست ولی عظمت بازی خیلی جالبه، مشکل اینجاس که نیاز به صحبت واسه هماهنگی هست وگرنه خیلی حال نمیده.
اگخ مشکل دانلود دارید هم یه ساعت دیگه امتحان کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر