Planetside 2 | PC

attachment.php

مقدمه:

Planetside 2 نام عنوان MMOFPS جدید استدیوی Sony Online Entertainment یا به اختصار SOE می باشد، که در نوامبر 2012 به صورت Free 2 Play و به صورت انحصاری برای پلتفرم رایانه های شخصی منتشر شد.
نسخه ی اول بازی در سال 2003 منتشر شد.

پیش زمینه ها داستانی:
نسخه ی دوم بازی در زمانی حدود 300 سال پس از اتفاقات نسخه ی اول و در سیاره ی Auraxis جریان دارد.
در این سیاره سه نژاد Terran Republic و New Conglomerate و Vanu Sovereignty حضور دارند که هر کدام بر اساس اعتقادات خود به جنگ با دیگر جناح های بازی مشغول هستند.

گیم پلی:

بازی دارای تعداید قاره می باشد که در هر قاره تعداد 2000 بازیکن به انجام بازی مشغول هستند. البته توقع رویارویی با تمام 2000 نفر در هر قاره را نداشه باشید، بلکه این بازی همانند عنوان شکست خورده MAG به تعدادی محل مبارزه تقسیم می شود، که حضور در این محل ها برای شما آزاد بوده و با چرخه ای پویا از روز و شب شما را وارد یک جنگ تمام عیار خواهد کرد.

کلاس ها:

بازی دارای شش کلاس است. کلاس های رایج بازی های FPS همه در این بازی حضور دارند و با توجه به نژادها دارای ظاهری منحصر به فرد می باشند، البته توانایی آنها تفاوتی با یکدیگر ندارد و تفاوت ها تنها در ظاهر خواهد بود.

Light Assault:

ogzyfcqxywnmu6mhcul.png

کلاس عادی سرباز ها که مجهز به مسلسل سبک و نارنجک می باشد.

Heavy Assault:
hhxfb14h96imr0buj25.png

این کلاس مجهز به مسلسل سنگین، شات گان و سلاح های ضد وسیله ی نقلیه می باشد.

Medic:
17j0j3axnjjb0i3u8qy6.png

پزشک محبوب میادین نبرد! کسی که به زخم های شما را التیام می بخشد و شما را به زندگی بازمیگرداند. مجهز به یک مسلسل سبک و یک کلت کمری می باشد.

Engineer:
f4c0muruc95wt8s05.png

توانایی او در تعمیر وسائل نقلیه و دادن پشتیبانی از سربازان به کمک تیر و نصب مسلسل های خودکار می باشد.

Infiltrator:
mexhtq19qg4kt2nl5g04.png

مگر یک میدان نبر بدون اسنایپر ممکن است؟ کشتن دشمنان از دور و هک کردن کامپیوترهای آنان از توانایی های این شخص است.

Mechanized Assault Exo-Suit:

باید برم تو بازی تا بفهمم منظور این کلاس چیه :D

موتور گرافیکی:

بازی از موتور گرافیکی داخلی SOE با نام Forgelight که به کمک فیزیک انویدیا PhysX بهبود یافته است کار پردازش گرافیکی را به نحو احسن انجام می دهد.

امیدوارم معرفی بازی کافی بوده باشه تا بتونه شما رو به دنیای خودش بکشونه.
نام کاربری من در این بازی
Slipboy ( نامردا نام کاربری رایج من رو قبلاً ثبت کرده بودند :( )

Attachments

• ps2.jpg
    ps2.jpg
    166.2 KB · مشاهده: 251

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
تو بازیش باید کلی را بری .
حالا هواپیما باشه ، موتور باشه یا ...
با این پینگ ما هم که کلی را رو رفتی یه دفعه اسنایپر میزنه باباتو در میاره ! واقعا ستمه پینگ بالا

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
تو بازیش باید کلی را بری .
حالا هواپیما باشه ، موتور باشه یا ...
با این پینگ ما هم که کلی را رو رفتی یه دفعه اسنایپر میزنه باباتو در میاره ! واقعا ستمه پینگ بالا
لازم نیست را بری! حرفای هم تیمی هات گوش بدی سوارت می کنند.من خودم بتاش رو بازی کردم. مثلا میگن مسافرین فلان جا 5 min دیگه پرواز داریم.
وقتی هم وارد بازی میشی.اولش باید وارد یه squad بشی که یه لیدر داره.اون لیدر یه waypoint برات مشخص میکنه.یادم نمیاد کدوم دکمه بود .اونو بزنی میری تو یه squad.
یه نکته ای هم بگم.کسی اگه خواست این بازی رو انجام بده باید اولا یه سیستم قوی داشته باشه. ثانیا یه اینترنت عالی لازم داره چه از لحاظ پینگ چه سرعت و پهنای باند. وگرنه بهتره قیدشو بزنه.
ولی از نظر گیم پلی واقعا عالیه.هر کی شرایطشو داره بهتره بازی کنه.

sajedn

کاربر سایت
Jul 29, 2012
381
نام
sajed
لازم نیست را بری! حرفای هم تیمی هات گوش بدی سوارت می کنند.من خودم بتاش رو بازی کردم. مثلا میگن مسافرین فلان جا 5 min دیگه پرواز داریم.
وقتی هم وارد بازی میشی.اولش باید وارد یه squad بشی که یه لیدر داره.اون لیدر یه waypoint برات مشخص میکنه.یادم نمیاد کدوم دکمه بود .اونو بزنی میری تو یه squad.
یه نکته ای هم بگم.کسی اگه خواست این بازی رو انجام بده باید اولا یه سیستم قوی داشته باشه. ثانیا یه اینترنت عالی لازم داره چه از لحاظ پینگ چه سرعت و پهنای باند. وگرنه بهتره قیدشو بزنه.
ولی از نظر گیم پلی واقعا عالیه.هر کی شرایطشو داره بهتره بازی کنه.

من شرایطش رو داشتم ، نامردا پهنای باندم رو کم کردن :(
----------------------------------------------------------------

میشه بیشتر توضیح بدین ؟ چه طوری از استیم دانلود کنم ؟ ( cd key میخواد یا فریه ؟)

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
بازی free2play هستش فقط واسه اضافه کردن به اکانت باید با چیز پی ان بری تو steam store به اکانتت اضافه کنی . بعد از اون میتونی چیز رو قطع کنی و دانلودش کنی

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
267
نام
میلاد
کسی عکس از گیم پلی نداره ؟ ببینیم ارزش دانلود کردن داره یا نه ؟

ارزش که داره ، همونطور که مسعود میگن گرافیک ، گیم پلی اش خوبه ، و چیزی که من خیلی تو بازی باش حال کردم این نحوه ی بازیه که تمومی نداره

یعنی صبح تا شب کامل مدام تو جنگا هستی ، فقط تنها مشکلی که هست مشکل پینگ که یکم ناجور میزنه .

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
من لانچرشو گرفتم ولی دانلود نمی کرد
نصبش میکردم می خاستم اجراش کنم واسه دانلود هیچ اتفاقی نمی افتاد

amirhosein_bz

کاربر سایت
Dec 13, 2013
102
نام
lemon
من دارم دانلود میکنم :D عجب گیمپلی ای داره سگ مصب :| از مبارزات بزرگ بگیر تا مخفی کاری های تیمی و غیره :| دونفر با هم هماهنگ کنن میتونن یه ارتش نا هماهنگ رو به فا بدن :| خیلی خفنه #

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر