Plague Inc Evolved | PC

Plague Inc Evolved
platforms: PC - Xone
genre: strategy
release date: november 2014
game mode: single / multiplayer
developer: Ndemic Creations
publisher: steam

System requirements Core i5 3.0 GHz, 2 GB RAM, graphic card 1 GB (GeForce GTX 650 or better), 1 GB HDD, Windows XP(SP3)/Vista(SP2)/7/8

5d30e07ec44820c760208d59fff64139.jpeg

آیا شما می توانید دنیا را به ویروس آلوده کنید؟! اگر جواب شما آریست پس Plague Inc: Evolved منتظر شماست. شما باید مانند یک طاعون تمامی انسانها را آلوده کنید و بر مقاومتی که انسانها از خود نشان می دهند پیروز شده و در نهایت جهان را به کام مرگ بکشانید! Plague Inc: Evolved ترکیبیست از سبک استراتزی و شبیه ساز واقع گرایانه. نسخه ی قبلی این بازی یعنی Plague Inc. بیش از 25 میلیون گیمر در سرتاسر جهان را آلوده کرده و حال این بازی می خواهد قربانیهای بیشتری بگیرد!

نسبت به شماره ی قبلی این بازی, ما شاهد برتریهای در گیم پلی بازی هستیم از قبیل:

امکان بازی چند نفره بصورت تیمی برای نجات دنیا و یا آلوده کردن آن

یک آزمایشگاه مجهز تا به شما برای ایجاد طاعون های جدیدی که تا بحال دیده نشده اند یاری رساند و همچنین امکان ایجاد سناریو ها و خلق دنیاهای جدید

گرافیک سه بعدی کور کننده تا شما را هر چه بیشتر به طاعون عزیزتان نزدیک کند! و یا تک تک اعضای انسانهای ویروسی شده را به زیبایی برایتان اسکن کند!

و ...

پس این شما و این هم دنیا. باید دید که کدامیک پیروز می شوند!

بازی هنوز در مرحله ی Steam Early Access قرار دارد و شما می توانید لینک این نسخه از بازی را در اسباب بازی فروشیهای موجود, خریداری و یا پایرت کنید!!

وبسایت رسمی:
Plague Inc: Evolved - Ndemic Creations

تصاویر:
154-w126.jpeg

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
به نظرم فارغ از اینکه چطوری اجرا شده، یکی از بهترین و خطرناک ترین ایده های سال رو در خودش داشته این بازی :D

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
755
نام
علی
همین چند وقت پیش داشتم به یه سری ایده برای ساخت بازی فکر میکردم یکیش هم همین بود...:d
شانس نداریم هر ایده ای میدیم یکی میاد میسازش...

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
خوراکه برو بکس تجربیه...!!اسمش یادم بمونه حتما بعد از کنکور میرم سراغش...تاپیکو آپ نگه دارید:-*مرسی بابت معرفی

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
اینو پارسال توی اندروید بازی کردم خیلی باحاله ، جهش ژنتیکی ویروس و مقاومتها جالب بود.
البته ظاهرا گرافیکش نسبت به اندروید رفته بالاتر ولی GTX650? چه خبره مگه؟ رو gt220 هم به راحتی اجرا میشه احتمالا.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
خب نصبش کردم و بازی از اندروید قشنگتر بود با تشکر از Raya2 گرامی ، با کارت گرافیک آنبوردم که اینتل 4200 هستش تست کردم با اون هم اجرا شد.الان تا مرحله قارچ رفتم ولی یه عکس تو نت هست من تو بازی ندیدم کجای بازیه؟
necroavictim_24493.nphd.jpg

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
منم ندیدم همچین عکسی!
این ژاپن پادزهر رو میسازه و کار تمام میشه!چکار باید کرد جلوی ساختشو بگیری؟غیر ازشکوندن اون شیشه ها

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دادا من این رو دانلود کردم ولی‌ steam error میده!

هر چی بشه بازی در مرحله ی بتا قرار داره و وجود هر گونه باگی اصلا دور از ذهن نیست :> من که ورژنی (کـرک شده) جدیدتر از این ندیدم. شما میتونی عضو استیم بشی و مستقیم از خود استیم دانلود کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر