PES6 Official Thread

Pro Evolution Soccer 2007

سلام
کم کم باید منتظر نسخه جدید pes باشیم امسال قرار است با اسم Pro Evolution Soccer 2007 بیاد که اسمهای دیگه ی اون
Winning Eleven 2007 , Winning 11: Pro Evolution Soccer 2007, World Soccer Winning Eleven 10, Pro Evolution Soccer 6 (EU

گرافیک بازی مطمئنن خیلی بهتر شده چون برای xbox 360 هم این بازی زده میشه بخاطر همین یگ گرافیک بسیار خوب خواهد داشت
قرار است برای Nintendo DS.Pc.xbox.xbox 36 .ps3 .ps2.Game Cube ساخته بشه

من هرچی سعی کردم نتونستم ترایلر این بازی رو گیر بیارم یکی هم گیر آوردم ولی لینکش خراب بود اگه کسی گیر بیاره برام ممنون میشم:cheesygri
در کل گرافیک بازی که خیلی بالا رفته
قرار است در این نسخه اسمهای تیمها درست باشه و لیگهای جدید اضافه شده بشه و امکانات دیگه ای که هنوز به طور واضع اعلام نکردن
ولی آنچه که معلوم است خیلی بهتر از نسخه های قبلیش خواهد بود بازم هم از ea جلو خواهد زد:cheesygri

Published by: Konami
Developed by: Konami
Genre: Sports
Number of Players: 8
Release Date:
US: January 2007
Japan: Unreleased

اینم چند تا شات از بازی:

آخرین ویرایش:
salam dadash sub_zero

agha aval mikham tashakor konam az in linka ke gozashti vali dadash man balad nistam chetori estefade konam????????:-"
yani download mikonam ke rooye safeye desk top be shekle safheye internet miad balad nistam chikaresh konam
age mishe kamel tozih bede ke chetori downloadesh konamo estefadeh konam
daste shoma mer30:love:

agha aval mikham tashakor konam az in linka ke gozashti vali dadash man balad nistam chetori estefade konam????????:-"
yani download mikonam ke rooye safeye desk top be shekle safheye internet miad balad nistam chikaresh konam
age mishe kamel tozih bede ke chetori downloadesh konamo estefadeh konam
daste shoma mer30:love:
سلام.
دوست من شما این فایل رو دانلود کنید .
DOWNLOAD LINK 1
DOWNLOAD LINK 2
بعد از دانلود با نرم افزار Winrar بازش کنید... و فایلی که توشه رو به این آدرس بریزید.
Code:
[B][COLOR=Red]C:[/COLOR][/B]\Documents and Settings\[B][COLOR=Red]SUB-ZERO[/COLOR][/B]\My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 6\save\folder1
که اون قسمت هایی که با رنگ قرمز مشخص کردم احتمال داره مال شما فرق کنه.

در ضمن لطف کنید دیگه فینگلیش ننویسید...این کار هم اگه اشتباه نکنم خلاف قوانین انجمنه...
و هم اینکه من یکی که دیگه حال و حوصله ندارم فینگلیشی بخونم !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or