PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
توپ گیری با دوتا x ( یا همون dash ) درصد خطا شدنش بالاست . جکی هم یکم نیاز به مهارت داره ولی درصد خطا شدنش پایین تره

اینجا هم توصیه های خوبی رو ذکر کرده در مورد توپ گیری و نفس و استقامت بازیکنها

https://www.redbull.com/ie-en/pes-2019-tips-guide

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
بازیکنی که خیلی دوس داشتم گیرم اومد کاپیتان جراراد.مهندس و طراح حمله :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>View attachment 96233

جرارد هم مثل بکام تو چند دوره زمانیه؟ مثلا بکام 3نوع هست یکی اوایل جوونی ش یکی اواخر دهه 90 یکی هم این اواخر که ریش داره و اینا

Mohammadzare

کاربر سایت
Oct 26, 2018
225
نام
محمد
این پست شما رو از دوباره نقل قول کردم به خاطر این که جواب سوال آخری شما رو یادم رفت بگم !

کدوم ویدئو ؟ همین ویدئو هایی که گذاشتم !؟ سی پی یو این کار رو کرد یا من !؟ یا ویدئوی دیگری که جایی دیدین ؟!

البته فرقی نمیکنه و متوجه شدم منظورتون چی هستش .

ببین سی پی یو اگه ببینه شما با یه بازیکن زیاد کار میکنی میره تایت مارکینگش میکنه و به صورت تیمی روش فشار میارن و اصلا صحنه های زیبایی تو زمین رخ میده ! و با سه نفر میرن تو پاش و پرس تیمیش میکنن .

و خود ما هم بله هم میتونیم با تایت مارکینگ این کار رو بکنیم ( تو PES خودتون میدونید دو نوع یارگیری وجود داره ! یارگیری تیمی به نام تایت مارکنیگ و یارگیری نفر به نفر ) و سه نفر میرن تو پاش و همین طور یه حالت دیگه هم هست که خودتون به درستی اشاره کردین بهش و یکی رو با دکمه :Square: نگه میداری که میره طرف بازیکن مورد نظر و دیگری هم خودمون میریم تو پاش و با دو بار زدن دکمه :X: ضربدر به بازیکن مورد نظر فشار میاریم و اقدام به توپ گیری میکنیم ! میدونید که اگه هنگام دویدن دو بار ضربدر رو بزنید و بازیکن کنار حریف پاشه بهش تنه های سنگین میزنه و اقدام به توپ گیری میکنه .
یک نکته منفی که سازنده های pes دارن همینه که یک اپدیت دادنشون قشنگ ۲ تا ۳ ماه طول میکشه!

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
  • Like
Reactions: db07

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
ویدئو فیدبکی که تهیه کردم و فیدبک های خودم و مجموع نظرات کاربران سایت Evo Web رو جمع آوری کردم و برای کسایی که برای کونامی کار میکنن فرستادم و بقیش با خودشون که بخوان گوش بدن و یا گوش ندن . تیم سازنده بخواد نصفش رو هم بهش توجه کنه بازی زیر و رو میشه ولی خب دیگه گفتنی ها گفته شده و ما وظیفمون رو در قبال بازی انجام دادیم و بقیش با تیم سازنده و کارگردان ماسودا !!!

آخرین ویرایش:

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
ویدئو فیدبکی که تهیه کردم و فیدبک های خودم و مجموع نظرات کاربران سایت Evo Web رو جمع آوری کردم و برای کسایی که برای کونامی کار میکنن فرستادم و بقیش با خودشون که بخوان گوش بدن و یا گوش ندن . تیم سازنده بخواد نصفش رو هم بهش توجه کنه بازی زیر و رو میشه ولی خب دیگه گفتنی ها گفته شده و ما وظیفمون رو در قبال بازی انجام دادیم و بقیش با تیم سازنده و کارگردان ماسودا !!!

میدونم خیلی زحمت کشیدی دستت درد نکنه

• Like
Reactions: Romell

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی

اقا فید بک بسیار خوبی بود, اگر گوش بدن به این نکات با بازی کاملی روبرو میشیم البته به غیر از بحث لایسنس ها
والا همه اینها رو براحتی میتونن داخل بازی پیاده کنن هم هوش مصنوعی که نشون دادن با یک اپدیت بیرون دادن میتونن گیم پلی رو خیلی بهتر کنن و هم پرزنتیشنها و داینامیک بودن بازی و ...
این چیزا که دیگه ربطی به لاسینس نداره
ولی نمیدونم چرا این مواردی رو که بهش اشاره کردی تا حالا داخل بازی پیاده نکردن ایا گذاشتن برای نسل بعد که بیان بگن ما کارهای جدیدی انجام دادیم مثل همین داینامیک بودن بازی یا به دلایلی دیگه این موارد رو انجام ندادن

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
اقا فید بک بسیار خوبی بود, اگر گوش بدن به این نکات با بازی کاملی روبرو میشیم البته به غیر از بحث لایسنس ها
والا همه اینها رو براحتی میتونن داخل بازی پیاده کنن هم هوش مصنوعی که نشون دادن با یک اپدیت بیرون دادن میتونن گیم پلی رو خیلی بهتر کنن و هم پرزنتیشنها و داینامیک بودن بازی و ...
این چیزا که دیگه ربطی به لاسینس نداره
ولی نمیدونم چرا این مواردی رو که بهش اشاره کردی تا حالا داخل بازی پیاده نکردن ایا گذاشتن برای نسل بعد که بیان بگن ما کارهای جدیدی انجام دادیم مثل همین داینامیک بودن بازی یا به دلایلی دیگه این موارد رو انجام ندادن
ممنون از شما و لطف داری شما .

درباره پیاده نکردن این مواردی که گفته شد و چرا بهش اهمیتی نمیدن :

ما بار ها این جا دربارش صحبت کردیم و شما هم فکر کنم دنبال کرده باشین صحبت های من و دوستای گرامی دیگه در این تاپیک رو و مشکل اصلی طرز فکر مدیران کمپانی هستش که به تیم سازنده فشار میاره و سیاست های کلی که مدیران کمپانی فعلا دارن . یعنی بازی انلاین محور تک بعدی ! . یعنی وقتی شما داری آنلاین بازی میکنی نیازی به اضافه کردن حواشی و این چیزا به بازی نمیبینی . دو نفر گیمر هستن و میشینین با هم بازی میکنن و صحنه های آهسته و کات سن ها رو میزنن رد میکنن و دنبال بردن هستن فقط ! این به خودی خود مشکلی نداره ! و بازی آنلاین هستش و خیلی هم عالی !

ولی کسایی که طرفدار بازی آفلاین و حواشی و اتمسفر و این چیزا هستن کلاشون پس معرکست ! مسترلیگ PES یه زمانی بی نظیر بود ! حتی تو دوران افول این بازی در نسل هفت مسترلیگ این بازی و محتواش بی نظیر بود و سیاست های کونامی اون موقع خیلی با الان فرق داشت .

تو نسل هفت PES مشکلات اساسی سر موتور فیزیک و انیمیشن ها و موتور گرافیکی منسوخ شده و این چیزا داشت و سر این موارد ضربه خورد و ترکید وگرنه همون PES نسل هفت مستر لیگش بی نظیر بود به خصوص تو نسخه 2013 به اوج خودش رسیده بود !

امسال متای بازی کم شده ! منتقدین هر گیر اساسی بوده به بخش آفلاین و مدهای آفلاین بوده و به خصوص مسترلیگ که کلی ایراد گرفتن ! تیم سازنده و کمپانی هم این رو خوب میدونه الان ! هوش مصنوعی رو هم به خاطر این که اینم یه طورایی مربوط میشه به بخش آفلاین ول کرده بودن و بعد دیدن که انتقاد ها ، فشار وحشتناک گیمر ها و حتی تهدید بستن انجمن های PES در سراسر جهان بود تیم سازنده روی هوش مصنوعی کار کرد و در کمال شگفتی بعد آپدیت هوش مصنوعی عالی شده ( مشکلاتی داره ولی از اون فاجعه قبل آپدیت دیتا پک 2 در اومده ) و اینا شاید دیگه متوجه شده باشن این راه رو سال بعد هم پیش برن با کله میخورن زمین .

اینا فعلا سیاست های افراطی آنلاین دارن و میخوان گیمر ها رو به زور بکشونن طرف آنلاین و مای کلاب و ازش پول در بیارن و افراطی شده این موضوع و مشکل اصلی این جاست که تعادل بخش آنلاین و آفلاین از بین رفته تو این بازی و بخش آفلاین قربانی بخش آنلاین شده .

من شک ندارم ، شک ندارم مسترلیگ بازسازی شده آمادست و اینا برنامه دارن با PES نسل بعدی که موتور گرافیکیش عوش میشه و مسترلیگ هم بندازن تنگش و روش تبلیغ کنن و بگن ببینین ما چقدر به فکر شما هستیم وفلان و بیسار !!! :|

و شاید به خاطر کم شدن متا و فشار گیمر ها همین نسخه بعدی شاهد مسترلیگ بازسازی شده باشیم و اگه این طور نشه این بازی متاش چنان بلایی به سرش میاد که خب اصلا برای تیم سازنده خوب نیست .

تا رو اینا فشاری نباشه هیچ کاری نمیکنن . سر همین منو های بی روح بازی انقدر امسال انتقاد شدید شد و آخر سر ماسودا گفت منوی جدید رو در PES 2020 خواهیم دید ! این داره چی رو نشون میده ؟ بله قشنگ داره نشون میده تا فشاری روی اینا نباشه کار خودشون رو میکنن و بازی ناقص میمونه !

راستیتش سال بعد رو هم امیدی به مسترلیگ جدید ندارم !! :| ولی از اون طرف اگه این کار رو نکنن و مسترلیگ جدید رو به بازی اضافه نکنن واقعا تصورش سخته بازی چه بلای بدی سرش میاد تو متا که الان دیگه در صنعت گیم به شدت مهمه ! و خلاصه علامت سوالی هست که واقعا میخوان بازم همین راه اشتباه رو در بخش مد ها در نسخه بعدی هم در پیش بگیرن ؟!

پاینده باشی ...

آخرین ویرایش:

SAEED.Z

کاربر سایت
May 16, 2018
214
یه ایمیل به کونامی جهت مشکل بازی در بخش کواپ coop زدیم چه جوابی دادن.

Thank you for your patience.

Unfortunately, we confirmed that PES 2019 is not sold in the country/region where you are playing. Therefore, our support cannot cover this issue.

We apologize for not being able to offer help and will take good note of this instance.
8->8->8->8->8->8->8->8->8->
ممنون که صبر کردید.

متاسفانه، ما تایید کردیم که PES 2019 در کشور / منطقه ای که در آن بازی می کنید به فروش نمی رسد. بنابراین، پشتیبانی ما نمی تواند این موضوع را پوشش دهد.

ما از اینکه قادر به ارائه کمک نیستیم عذرخواهی میکنیم و توجهی به این مورد نکردیم.

• Like
Reactions: Siamak61

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر