PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

spiritpalsy

کاربر سایت
Jun 1, 2015
164
سلام.میگم چطور میتونیم v.p.n بزنیم این توضیح مختصر هست.اومدم v.p.n رو روی مودم کانفیگ کردم ولی وقتی تست اینترنت میزنم روی گزینه شبکه پلی استیشن خطا میزنه.
متاسفانه من ps4 ندارم روی پی سی بازی می کنم...اون دوستمون که پستش رو گذاشتم احتمالا بلدن...بهش پیغام بده...OlapourAmir

spiritpalsy

کاربر سایت
Jun 1, 2015
164
خیلی اتفاقی با حذف ـه کاورش امروز نصیب ما شد:D که البته مصدوم شد بازی اول:/

View attachment 94547

سلام

من تو این 10 روز اخیر فقط مای کلاب بازی کردم( 90% بازی هامم آنلاین) 1-1 راحت برام حریف پیدا میشه . دیسک م ریجن 2 هست و بیشتر حریفام اعراب و ترکیه ای و امثال اعهم هستند ولی لگ ندارم ب اون صورت

شما بی زحمت udp port رو بذار 05730 یه تست کن (حالا چ با ویپی عن چه بدون ویپی ان)

روی no matchmaking هم رندوم پیدا میکنه با هر COURTESY LEVEL یی ممکنه یه روز با کلی نوب بازی کنی یه روز با کلی خفن
هر موقع تونستی چلنج آنلاین مای کلاب 1v1 رو یه تست بکن ببین جوین میشه به حریف برای شما یا نه؟ خبرش رو بده به من.... مرسی...

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
هر موقع تونستی چلنج آنلاین مای کلاب 1v1 رو یه تست بکن ببین جوین میشه به حریف برای شما یا نه؟ خبرش رو بده به من.... مرسی...

داداش من تو کنسول منظورمه شما رو استیم بازی میکنی گویا

من عرض کردم رو مد 1ب 1 مای کلاب برای من حریف پیدا میکنه به راحتی ـه دیویژن . کل بازیهام تو مای کلاب آنلاین بوده آفلاین نزده تا حالا

spiritpalsy

کاربر سایت
Jun 1, 2015
164
داداش من تو کنسول منظورمه شما رو استیم بازی میکنی گویا

من عرض کردم رو مد 1ب 1 مای کلاب برای من حریف پیدا میکنه به راحتی ـه دیویژن . کل بازیهام تو مای کلاب آنلاین بوده آفلاین نزده تا حالا
مای کلاب یه دونه 1v1 نداره دو جا داره...یکی ranked match هست که احتمالا شما اون رو می گی...رنک مچ برای شما روی lv.3 یا lv.5 حریف پیدا می کنه یا باید حتما no matchmaking بزاری؟؟
منظور من رنک مچ نیست آنلاین چلنج هست...عکس هاش رو گذاشتم فکر کنم متوجه منظورم بشی...آنلاین چلنج 1v1 توی بخش wahts on هست...چلنج رو یه تست بکن ببین جوین می شی به حریف؟...
تصاویر:
m350930_PES2019_2018-10-07_17-17-48-958.jpg

e818299_PES2019_2018-10-07_17-25-41-753.jpg

c835_PES2019_2018-10-07_17-25-54-126.jpg

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
ranked match هست که احتمالا شما اون رو می گی

دقیقا

رنک مچ برای شما روی lv.3 یا lv.5 حریف پیدا می کنه یا باید حتما no matchmaking بزاری؟؟

رو هر 3تا مورد حریف پیدا میکنه . نو مچ میکینگ فقط برام حریفایی پیدا میکنه که باهاشون هم لول نیستم یا بهترن ازم یا بدتر

courtesy lvl مم c هست

• Like
Reactions: spiritpalsy

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
بی مقدمه میرم سر اصل مطلب.
بازی رو فروختم و خودمو راحت کردم:)دلیلش هم پست فطرتی و کثیف و خبیث بودن کونامی هست. مشکلی که سر PES 17 و 18 وجود داشت این شماره هم موجود بود و باعث شد به سمت فیفا کوچ کنم. اون مشکل هم تکراری شدن وحشتناک بازی بعد از یک ماه هست. در اون ابتدا که بازی رو میخرین, همه چیز خیلی خوب و بدون مشکل هست. بازی میکنید و لذت می برید. اما بعد از 1 ماه تمام مشکلات وحشتناک بازی میزنه بیرون و بازی روی لجن خودشو به شما نشون میده. با دلیل و مدرک ثابت میکنم کونامی صدها برابر از EA لجن تر هست. حالا بریم سر مشکلات. مشکل اول نبود محتوا هست که بازی رو نابود کرده و باعث شده بازی تبدیل به یک بازی 1 ماهه بشه. مسترلیگ آشغال به تمام معناست. نه هیجانی وجود داره و نه انگیزه ایی برای بازی کردن و قهرمان شدن. چرا اینا نمیان یه جام فیک و شبیه به جام قهرمانی واقعی بسازن و مراسم اهدای جام قابل قبول ارائه بدن؟ چرا اینکارو نمی کنن؟ که وقتی آدم قهرمان میشه یکم به آدم بچسبه. نه اینکه هیچ حس و حالی به آدم نده. اینم تقصیر EA هست؟ بیان جام های قهرمانی انلگیس و ایتالیا و اسپانیا رو شبیه مدل واقعی بسازن و یه مراسم قهرمانی مفصل براش ترتیب بدن که فک آدم بخوره زمین. چرا نمیکنن؟ چون حرومزادن. چرا سیستم نقل و انتقالات بازی رو درست نمیکنن؟ که وستهام نیاد برای سوارز 30 میلیون پیشنهاد بده. نه واقعا یه دقیقه فکر کنید چرا این مشکلات رو اصلاح نمیکنن؟ چون حرومزادن. مشکل دوم نبود استادیوم هست. اون استادیوم هایی فیکی هم که وجود داره به قدری داغون هست که آدمو کاملا زده میکنه از بازی. اصن گور بابای استادیوم کریتور. چرا نمیان 100 تا استادیوم با کیفیت درجه 1 نمیسازن؟ که آدم مجبور نباشه نصف بازیهای فصل رو تو کونامی استادیوم بازی کنه؟ اینم تقصیر EA هست؟ دقیقا بخاطر همینه که بازی بعد از 1 ماه خسته کننده میشه. اولش آدم میگه مهم نیست و بازی میکنه. ولی دقیقا بعد از 1 ماه از این همه تکرار خسته میشی. مشکل سوم صداگذاری افتضاح بازی هست. چرا مثل EA یه صداگذاری خفن برای بازی ترتیب نمیدن؟ چرا گزارشگر بازی رو درست نمیکنن؟ همش جملات تکراری و حال بهم زن. EA رفته برای بخش UCL یه گزارشگر و مفسر جدا گذاشته. این همه سال لایسنس UCL دست اینها بود. چرا اینا اینکارو نکردن؟ چون حرومزادن. الان تو فیفا مرحله گروهی لیگ قهرمانان مثل مدل واقعی هست. یعنی بارسا با تاتنهام و اینتر و ... هم گروه هست. 10 سال لایسنس UCL دست کونامی بود. چرا اینا اینکارو نمیکردن؟ چون بی شرفن. یا مثلا تو فیفا تیکه هایی از قرعه کشی رو نشون میده. یا مثلا از اتوبوس پیاده شدن بازیکنا رو نشون میده. شاید به صورت کلی اینا چیز مهمی نباشه. ولی مهمه. خیلی خیلی هم مهمه. همین چیزهای کوچیک وقتی کنار هم جمع بشن عظمت پیدا میکنن و باعث میشن بازی جذاب بشه و به ورطه تکرار نیوفته. یا مثلا تو استادیوم بنر بزرگ ستاره تیمتون رو می بینید. چرا این چیزها تو PES وجود نداره؟ و خیلی چیزهای دیگه. چرا هنوز باید با استارت صحنه ها رو رد کنیم؟ چرا باید موقع اوت تصاویر قطع بشه؟ چرا آخر بازی نمی تونیم روی هر گل که میخوایم کلیک کنیم؟ چرا باید مجبور باشیم تمام صحنه ها رو دونه دونه رد کنیم تا به گلمون برسیم؟ چرا یه منو بندی جذاب مثل فیفا نمیسازن؟ همه اینا به کنار. بزرگترین ضد حال بازی که باعث شد بازی رو سه سوت بفروشم سیستم خستگی بازی بود. یعنی کونامی یه کلاه به چه گشادی چپوند سر هممون. کلی تو بوق کردن که آی ملت سیستم خستگی جدید ساختیم. کو کجاست پدرسگها؟ داشتم مای کلاب میزدم. طرف حتی یک بازیکنش هم استامینش سبز نبود. استامین تمام بازیکناش خالی بود. اولش به خودم گفتم دهنش سرویسه. ولی وقتی دیدم هیچ تاثیری نداره و مثل بنز پا به پای من میدوئه درجا از بازی رفتم بیرون و بازی رو گذاشتم برای فروش. شما تو فیفا اگه جرات داری با بازیکنی که استامینش خالی شده بازی کن. قشنگ تو دویدن جا میمونه و نابود میشین. ولی اینجا هیچ تاثیری نداره. حتما اون ویدیو معروف رو دیدید. طرف با استامین پُر با مسی طول زمین رو میدوئه و 15 ثانیه طول میکشه. بعد با استامین خالی میدوئه و بازم 15 ثانیه طول میکشه. تازه خوبه این همه تو بوق کردن که آی ملت سیستم جدید ساختیم. چرا سیستم خطای بازی رو اصلاح نمی کنن؟ من الان تو فیفا توی 22 بازی 6 تا پنالتی گیرم اومده. در حالیکه تو PES در طول 2 فصل یه پنالتی گیرم اومد. چرا اینو اصلاح نمی کنن؟

دیگه حوصله تایپ ندارم. شما تمام این مشکلات رو دونه دونه بشین بهش فکر کن و به این سوال فکر کن که چرا اینا این مشکلات رو که حلشون خیلی هم سادست رو حل نمیکنن؟ دلیلش فقط یک چیزه. اینا مشتری به تخم مبارکشون هم نیست. کونامی ذره ایی برای پلیرها احترام قائل نیست. دلیل حل نکردن این مشکلات ریز و درشت فقط همینه. کونامی میخواد با کمترین هزینه بیشترین سود رو بدست بیاره. برای همینه که 20 تا استادیوم فیک با بدترین گرافیک ممکن گذاشته تو بازی. برای همینه که گزارشگر بازی رو اصلاح نمیکنه. برای همینه که مسترلیگ رو کامل رها کرده و چسبیده به مای کلاب. منم حاضر نیستم بازی رو بخرم که سازندش منو به تخمش هم حساب نمیکنه. به شدت هم پشیمونم که چرا این 2 سال گذشته وقتمو پای PES حروم کردم. تا وقتی که این مشکلات حل نشه, تا وقتی که حداقل 100 استادیوم در بازی نباشه و تا وقتی که مسترلیگ مثل Career فیفا نشه, من یه قرون پای این آشغال کونامی نمیدم. میرم سمت فیفا و سعی میکنم از اون بازی لذت ببرم. خلاص

اینم اضافه کنم که فیفا 19 اونقدری خوب شده که آدم راحت از PES به سمت فیفا کوچ کنه. اون مشکلاتی که تو شماره های قبل بوده کاملا اصلاح شده. انیمیشنها هم فوق العاده زیاد و متنوع هستن و فوق العاده نرم و روون اجرا میشن. اگه هنوز هیچ کدوم از بازیها رو نگرفتین در خرید فیفا یه لحظه هم شک نکنید.

Last edited by a moderator:

amirroz2012

کاربر سایت
Sep 15, 2013
459
نام
امیر
برادر عزیز گواردیولا خان نصف اینایی که گفتی اطلاعاتی بود که ماه ها قبل انتشار بازی بیرون اومده بود چطور شما بعد یه ماه متوجه شدی ! نبود محتوا و استادیوم و مستر و اینا...
بعضی از دوستا انگار از قصد به خودشون ضربه میزنن و خودآزاری دارن. این همه گیم پلی و محتوا از بازیها میاد بازم بازیو سه ماه قبل پیش خرید میکنن سر یه ماه هم غر میزنن .

• Like
Reactions: mehran2190

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
بازی رو فروختم و خودمو راحت کردم:)دلیلش هم پست فطرتی و کثیف و خبیث بودن کونامی هست. مشکلی که سر PES 17 و 18 وجود داشت این شماره هم موجود بود و باعث شد به سمت فیفا کوچ کنم. اون مشکل هم تکراری شدن وحشتناک بازی بعد از یک ماه هست. در اون ابتدا که بازی رو میخرین, همه چیز خیلی خوب و بدون مشکل هست. بازی میکنید و لذت می برید. اما بعد از 1 ماه تمام مشکلات وحشتناک بازی میزنه بیرون و بازی روی لجن خودشو به شما نشون میده. با دلیل و مدرک ثابت میکنم کونامی صدها برابر از EA لجن تر هست. حالا بریم سر مشکلات. مشکل اول نبود محتوا هست که بازی رو نابود کرده و باعث شده بازی تبدیل به یک بازی 1 ماهه بشه. مسترلیگ آشغال به تمام معناست. نه هیجانی وجود داره و نه انگیزه ایی برای بازی کردن و قهرمان شدن. چرا اینا نمیان یه جام فیک و شبیه به جام قهرمانی واقعی بسازن و مراسم اهدای جام قابل قبول ارائه بدن؟ چرا اینکارو نمی کنن؟ که وقتی آدم قهرمان میشه یکم به آدم بچسبه. نه اینکه هیچ حس و حالی به آدم نده. اینم تقصیر EA هست؟ بیان جام های قهرمانی انلگیس و ایتالیا و اسپانیا رو شبیه مدل واقعی بسازن و یه مراسم قهرمانی مفصل براش ترتیب بدن که فک آدم بخوره زمین. چرا نمیکنن؟ چون حرومزادن. چرا سیستم نقل و انتقالات بازی رو درست نمیکنن؟ که وستهام نیاد برای سوارز 30 میلیون پیشنهاد بده. نه واقعا یه دقیقه فکر کنید چرا این مشکلات رو اصلاح نمیکنن؟ چون حرومزادن. مشکل دوم نبود استادیوم هست. اون استادیوم هایی فیکی هم که وجود داره به قدری داغون هست که آدمو کاملا زده میکنه از بازی. اصن گور بابای استادیوم کریتور. چرا نمیان 100 تا استادیوم با کیفیت درجه 1 نمیسازن؟ که آدم مجبور نباشه نصف بازیهای فصل رو تو کونامی استادیوم بازی کنه؟ اینم تقصیر EA هست؟ دقیقا بخاطر همینه که بازی بعد از 1 ماه خسته کننده میشه. اولش آدم میگه مهم نیست و بازی میکنه. ولی دقیقا بعد از 1 ماه از این همه تکرار خسته میشی. مشکل سوم صداگذاری افتضاح بازی هست. چرا مثل EA یه صداگذاری خفن برای بازی ترتیب نمیدن؟ چرا گزارشگر بازی رو درست نمیکنن؟ همش جملات تکراری و حال بهم زن. EA رفته برای بخش UCL یه گزارشگر و مفسر جدا گذاشته. این همه سال لایسنس UCL دست اینها بود. چرا اینا اینکارو نکردن؟ چون حرومزادن. الان تو فیفا مرحله گروهی لیگ قهرمانان مثل مدل واقعی هست. یعنی بارسا با تاتنهام و اینتر و ... هم گروه هست. 10 سال لایسنس UCL دست کونامی بود. چرا اینا اینکارو نمیکردن؟ چون بی شرفن. یا مثلا تو فیفا تیکه هایی از قرعه کشی رو نشون میده. یا مثلا از اتوبوس پیاده شدن بازیکنا رو نشون میده. شاید به صورت کلی اینا چیز مهمی نباشه. ولی مهمه. خیلی خیلی هم مهمه. همین چیزهای کوچیک وقتی کنار هم جمع بشن عظمت پیدا میکنن و باعث میشن بازی جذاب بشه و به ورطه تکرار نیوفته. یا مثلا تو استادیوم بنر بزرگ ستاره تیمتون رو می بینید. چرا این چیزها تو PES وجود نداره؟ و خیلی چیزهای دیگه. چرا هنوز باید با استارت صحنه ها رو رد کنیم؟ چرا باید موقع اوت تصاویر قطع بشه؟ چرا آخر بازی نمی تونیم روی هر گل که میخوایم کلیک کنیم؟ چرا باید مجبور باشیم تمام صحنه ها رو دونه دونه رد کنیم تا به گلمون برسیم؟ چرا یه منو بندی جذاب مثل فیفا نمیسازن؟ همه اینا به کنار. بزرگترین ضد حال بازی که باعث شد بازی رو سه سوت بفروشم سیستم خستگی بازی بود. یعنی کونامی یه کلاه به چه گشادی چپوند سر هممون. کلی تو بوق کردن که آی ملت سیستم خستگی جدید ساختیم. کو کجاست پدرسگها؟ داشتم مای کلاب میزدم. طرف حتی یک بازیکنش هم استامینش سبز نبود. استامین تمام بازیکناش خالی بود. اولش به خودم گفتم دهنش سرویسه. ولی وقتی دیدم هیچ تاثیری نداره و مثل بنز پا به پای من میدوئه درجا از بازی رفتم بیرون و بازی رو گذاشتم برای فروش. شما تو فیفا اگه جرات داری با بازیکنی که استامینش خالی شده بازی کن. قشنگ تو دویدن جا میمونه و نابود میشین. ولی اینجا هیچ تاثیری نداره. حتما اون ویدیو معروف رو دیدید. طرف با استامین پُر با مسی طول زمین رو میدوئه و 15 ثانیه طول میکشه. بعد با استامین خالی میدوئه و بازم 15 ثانیه طول میکشه. تازه خوبه این همه تو بوق کردن که آی ملت سیستم جدید ساختیم. چرا سیستم خطای بازی رو اصلاح نمی کنن؟ من الان تو فیفا توی 22 بازی 6 تا پنالتی گیرم اومده. در حالیکه تو PES در طول 2 فصل یه پنالتی گیرم اومد. چرا اینو اصلاح نمی کنن؟

دیگه حوصله تایپ ندارم. شما تمام این مشکلات رو دونه دونه بشین بهش فکر کن و به این سوال فکر کن که چرا اینا این مشکلات رو که حلشون خیلی هم سادست رو حل نمیکنن؟ دلیلش فقط یک چیزه. اینا مشتری به تخم مبارکشون هم نیست. کونامی ذره ایی برای پلیرها احترام قائل نیست. دلیل حل نکردن این مشکلات ریز و درشت فقط همینه. کونامی میخواد با کمترین هزینه بیشترین سود رو بدست بیاره. برای همینه که 20 تا استادیوم فیک با بدترین گرافیک ممکن گذاشته تو بازی. برای همینه که گزارشگر بازی رو اصلاح نمیکنه. برای همینه که مسترلیگ رو کامل رها کرده و چسبیده به مای کلاب. منم حاضر نیستم بازی رو بخرم که سازندش منو به تخمش هم حساب نمیکنه. به شدت هم پشیمونم که چرا این 2 سال گذشته وقتمو پای PES حروم کردم. تا وقتی که این مشکلات حل نشه, تا وقتی که حداقل 100 استادیوم در بازی نباشه و تا وقتی که مسترلیگ مثل Career فیفا نشه, من یه قرون پای این آشغال کونامی نمیدم. میرم سمت فیفا و سعی میکنم از اون بازی لذت ببرم. خلاص

اینم اضافه کنم که فیفا 19 اونقدری خوب شده که آدم راحت از PES به سمت فیفا کوچ کنه. اون مشکلاتی که تو شماره های قبل بوده کاملا اصلاح شده. انیمیشنها هم فوق العاده زیاد و متنوع هستن و فوق العاده نرم و روون اجرا میشن. اگه هنوز هیچ کدوم از بازیها رو نگرفتین در خرید فیفا یه لحظه هم شک نکنید.
دوست عزیز ماهم مسترلیگ وبازی پرمحتوا دوست داریم وهمینطورسرورهای خوب وجزییات خوب ولی چیزی که فیفا19ونسخه های اخیر فیفا نداشته گیم پلی کم نقص وخوبه که ازقضا طرفدارای پیس دنبال همین هستن واون طوری که توپیشرفتی مثال تب تندزودعرق میکنه هست قابل توجه بگم من کلا اکانت فیفا19رونفروختم فقط تنهاکاری که کردم دی اکتیو ودیلیت هست که کردم چون واقعا جز18ویکم باگ اضافه جزاین چیزی بهش اضافه نشده وبقول معروف ازاونوربوم افتاده بنظرم فیفافقط لایسنس درست حسابی دارهوبازیش ارزش نداره پیس هم 60$ارزش نداره وفقط گیم پلیش ارزش داره واونهم بااین وضعیت کمبودمحتواوسرورها ارزش خریدنداره بهرحال امیدوارم ازروعصبانیت ولحظهای تصمیم نگرفته باشی وموفق باشی. من >:/

• Like
Reactions: db07

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
همینطور که پس فنهاش به چیزش نیست از اونطرف هم فیفا هم همینطور هست,من تا نسخه 17 فقط فیفا میزدم ولی از وقتی دیدم که فیفا گیم پلی رو بیخیال شده که اوجش نسخه 18 بود کلا بیخیال فیفا شدم تا ببینم نسل بعد چی میشه چون این نسل بعیده گیم پلی رو تغییر بده
من که نتونستم دموی فیفا 19 رو تحمل کنم, شما تنها کافی نمره 2 که یوزرها به فیفا 19 رو دادن ببینی :|که صد در صد بخاطر گیم پلی هست چونکه در مابقی موارد چیزی کم نداره
درسته که لایسنس و حواشی و صدا گذاری خوب مهم هست ولی گیم پلی اصلی ترین فاکتور برای بازیهای فوتبالی هست که فیفا داخل نسل هشت موفق نبوده و تا حدودی فقط نسخه 17 راضی کننده بود
منتظرم تا این اپدیت اخر اکتبر پس 19 بیاد اگر مشکلات هوش مصنوعی حل شده باشه برای من که از نسخه 18 به پس کوچ کردم بازی میتونه راضی کننده باشه وگرنه میفروشم و یکسال بی فوتبالی میکشم:|
دوستان هم اگر نخریدن ضرری نکردن صبر کنن تا اپدیت بیاد ببینیم مشکلات رو حل کردن یا نه اگر حل کرده باشن بنظرم این گیم پلی میتونه کمبود محتوا رو تا حدوی رفع کنه

آخرین ویرایش:

SAEED.Z

کاربر سایت
May 16, 2018
214

چه انتقاد تند و یک طرفه ای!.شما طرفدار فیفا هستید؟

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256
همه pes بازا با مشکلات این بازی آشنا هستند به نظرم به هیچ وجه نباید در مورد لایسنسها از کونامی خورده بگیریم چون خیلیاش از دستش خارجه و کاری نمیتونه بکنه. من فقط به سرورای کونامی اعتراض دارم و دیگر هیچ

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298

سئوال نداره که این خط آخر رو بخونی متوجه میشی:D

مخصوصا اینجا

اون مشکلاتی که تو شماره های قبل بوده کاملا اصلاح شده

انیمیشنها هم فوق العاده زیاد و متنوع هستن و فوق العاده نرم و روون اجرا میشن

پ ن : باوجود #آشغال #حرومزاده#خبیث#شخم مبارک و ................ موندم چجوری این پست تایید شده:D

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
سلام به دوستان گرامی . اول یه چیز کوتاه رو بگم که از دوباره تا شخصی میاد از بازی انتقاد شدید میکنه بهش انگ فن بودن و این چیزا نزنید و دوستمون حسین گرامی تک تک صحبت هاش درست بوده ( البته به جز صحتبش درباره انیمیشن هایی که گفه و صد البته تنوع انیمیشن ها در فیفا زیاد هستش و خب معلومه چرا چون بخش بزرگی از انیمیشن های نسخه نسل هفتمی به نسل هشت انتقال داده شده و بعد با همون سیستم موشن کپچر نسل هفتمی تو همین نسل هشت بازم انیمیشن های جدیدی به بازی اضافه کردن ولی کیفیت انیمیشن ها در فیفا و یکپارپگیشون مشکلات اساسی داره و خلاصه بگذریم ... ) و نظرش رو گفته و بخش بسیار بزرگی از صحبت هاش درست بوده و همین چیزا رو ما خودمون بار ها و بار ها و بار ها تکرار کردیم و من که دیگه امسال فعلا بازی رو نخریدم و اعصابم فشنگ راحته و حرصی هم نمیخورم دیگه سر بازی ! ولی فیفا هم داستان خودش رو داره و اونم بعد مدتی بازی کردن درون زمین شما رو دیوانه میکنه و مشکلات گیم پلی فنیش و به خصوص گیم پلی بصریش رو هم بار ها بهش اشاره کردیم و خلاصه تا یکی میاد نطری میده بهش حمله نکنین .

و اما صحبت اصلی !! ببینید این چیزی که براتون میذارم اسمش بازی موبایلی PES Club Manager هستش و تو این بازی شما میتونید برای باشگاه خودتون حتی استخر باشگاه ! بخش پزشکی باشگاه و بخش آکادمیک و بسیاری از ساختمان های بازی رو توسعه بدین و حتی ورزشگاه بسازین و خرید استادیوم کنین و بسیاری جزئیات دیگه ! ( این توسعه دادن ها نمایشی نیست و تو رشد و پرورش باشگاه شما تاثیر گذاره ) و اینا تو نسخه موبایلی بازی هست !!! حالا مقایسه کنید با بخش مسترلیگ کنسولی PES !!! پاردکسی بی مانند که البته کاملا مشخصه چه خبره و کمپانی داره چی کار میکنه !!

نکته خنده دار اینه همین چیزا رو نمیتونستن به نسخه کنسولی و بخش مسترلبگش اضافه کنن ؟؟! چرا میتونن ولی اینا به شدت عوضی شدن و سیاست هاشون انقدر کثیف شده . کونامی استاد ساخت مسترلیگ و حواشی هستش ! یعنی دلش بخواد میتونه چیزی بسازه که همگی کف کنیم ! تو همون نسل شش اصلا مسترلیگ برای اولین بار اومد همه شوکه شده بودن ! نسل هفت هم بخش مسترلیگ بازی بی نظیر بود و تو نسخه 2013 به اوج خودش رسید ! تیم سازنده زمانی رو بخش حواشی چنان ایده های جدیدی میداد که بی نظیر بود و الان هم همونا دارن کار میکنن تو ساخت بازی و چرا حالا این طوری شده ؟! بله از بالا بهشون دستور دادن که باید چی کار کنن ! دست تیم سازنده رو بخش گیم پلی تا حدود زیادی باز هستش و آزادی عمل دارن ولی تو بخش مد سازی از بالا بهشون گفتن بخش آفلاین رو بیخیال بشین و بخش آنلاین رو بهش توجه کنین و در سال های آینده بازم بخش آنلاین بهش توجه بیشتری صورت میگیره !

کونامی نسل هشت از صنعت گیم کشید بیرون ! بازی هاش رو هم نابود کرد ! بعد گفتن بازی فوتبال رو چی کارش کنیم !؟ و با خودشون دیدن بازی فوتبال تو جهان کلی مخاطب داره و میشه ازش پول در آورد و بازی رو تعطیل نکردن و بازی رو کشوندن به سمت یه بازی آنلاین محور ! و همون مقدار فروشی که بازی داره بسیار هم داره خوب پول به جیب میزنن ! و واقعا فکر کردین این کمپانی طماع اگه بازیش ضرر داشت بازم منتشر میکردش ؟؟! انقدر براشون خوب سود داره که از همین الان موتور گرافیکی نسل بعدی بازی رو هم معین کردن و دارن روش کار میکنن و ....

1 - فروش هر ساله بازی به قیمت 60 دلار که اصلا ارزش این قیمت رو نداره و هر سال دارن بازی 60 دلاری رو میفروشن و کلی پول به جیب میزنن

2 - انجام مسابقات PES در سراسر جهان و جذب اسپانسر ها و کلی سود از این راه

3 - همون مقدار فروشی که بازی داره اکثریت وقتی میبینن در عمل بخش آفلاین بازی نابوده همون ها هم تمام و کمال وقتشون رو صرف بخش آنلاین میکنن و این یعنی سرور های شلوغ و بازم پول به جیب زدن

4 - همین طور بازی در بخش مای کلاب و خرید بازیکن و بازم پول به جیب زدن !!

خلاصه کلام میتونین یه فاتحه حداقل برای این بازی فوتبالی بخونین ( کسایی که دنبال مسترلیگ و استادیوم کریتور و مد های آفلاین عالی و هوش مصنوعی طبیعی و گیم پلی جذاب با سی پی یو و ...... هستن ) و پرونده این بازی برای امثال ما ها بستست ! امیدی هم به سال های آینده نداشته باشید و سیاست های اینا کاملا مشخصه به کدوم سمت داره سوق داده میشه ! به عمد حتی بخش ترانسفر مسترلیگ رو نابود کردن و حتی هوش مصنوعی بازی رو دچار مشکل کردن ! شک ندارم این کار ها از عمد هستش و اگه قبلا شکی داشتم الان دیگه برام به یقین تبدیل شده ! بازی حتی استخدام یوتوبر هایی رو داره که فقط برای بخش مای کلاب تو فضای مجازی تبلیغ میکنن و بهشون پول هم میدن . اینا فقط هم از بازی به به و چه چه میکنن و جالب تر این که وقتی دارن بازی هم میکنن مثلا درجه پاس رو میذارن رو PA3 و انقدر داغونن و بعد میخواین مثلا اینا فیدبک بدن به تیم سازنده ! طرفدار های بازی هم دارن اینا رو مسخره میکنن تو توییتر ! ..... توضیح بیشتری ندم بهتره و انقدر صحبت زیادی که تمومی نداره و تیکه تیکه براتون شاید پست هایی گذاشتم و ....

خلاصه داستان اینه و شاید هم نسل های من و کسایی که مثل من علاقه به یه بازی شبیه ساز حتی تو بخش مسترلیگ و باشگاه داری هستیم دیگه باید خوابش رو ببینیم و بخش گیم پلی بازی هم تو ماجرای گیم پلی یوزر با سی پی یو مشکلات زیادی داره و از دید من بازی ارزش خرید به هیچ وجه نداره و اشاره هم کردم در هفته های قبل ! ( کسایی که از بازی خوششون اومده خوش به حالشون و کیفش رو ببرن و روی صحبتم با کسایی هستش که مثل من فکر میکنن ! کسایی که مثل من فکر نمیکنن بگذرت از پست و بیخیال شن ! باشه آنلاین محور شده دنیا و همه اصلا آنلاینن لامصب و این رای گیری ها و .... الکیه و خواب و خیاله و باشه شما راست میگی ! بگذرین از پست اگه خوشتون نیومده ! خلاص )

این عکس پایینی تو ویدئو ببینین و میشه به صورت تک به تک بخش ساختمون ها رو گسترش داد و خلاصه تیم سازنده PES کارشون درسته ! مشکل کمبود نیرو هم ندارن و شکی توش ندارم . مشکل اصلی مدیرانی هستش که وارد کونامی شدن و جنون پول به جیب زدن دارن اونم به هر قیمتی ! همه کمپانی ها فکر سودن ولی یه سریشون به مشتری احترام میذارن و به شعورشون توهین نمیکنن . از دید من خرید هر دو بازی فیفا و PES ظلم به خودمون هستش و پول مفت ریختن به جیب سازنده ! البته کسی که بازی رو دوست داره و بخرتش خب مشکلی نیست ! چون از بازی راضیه ولی کسی که از بازی راضی نیست و بره بخرتش خب حماقت تمام هستش .

پاینده باشید​

Capture5156156.PNG
Capture51651651.PNG Capture5615616516.PNG Capture565615156.PNG

و این هم ویدئوی Pes Club Manager

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
اصل کار رو یادم رفت. اونم هوش مصنوعی بازی که فاجعه به تمام معنا هستش. هوش مصنوعی 18 مقابل این شاهکار بود. تو 19 فقط توپ رو برمیداره میره گوشه زمین از اونجا کات بک میکنه. 300 بار این کارو میکنه و بدون اینکه در طول مسابقه 2 تا شوت از پشت 18 قدم بزنه. فقط زوی درجه لجند یکم اوضاع بهتر میشه و 4 تا شوت هم میزنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر