PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

mohamed salah

کاربر سایت
Aug 20, 2018
145
بخش مای کلاب واقعا رو اعصاب و پر از ایراده
شما کلا برای بدست آوردن بازیکن دو راه داری، اگه بازیکن خاصی رو بخوای باید ایجنت های مورد نیازش رو (سه تا) داشته باشی ، خود ایجنت هایی که آخر بازیها میده یک ستاره یا نهایت دو سه ستاره ن که بدرد لای جرز دیوار هم نمیخوره پس باید بری چکش بزنی توی بخش آکشن که ماشالا قیمت ها نجومی . من خواستم یه ایجنت پنج ستاره بازیکن از لیگ فرانسه بگیرم اولا که buy now نداره حتما باید چکش یا همون بید بزنی، تایم ها هم که همگی بالا بادش جالبه من رو اوتومات بید بستم که تا ته پولم رو چکش بزنه که ۳۱ هزار بود( این پول رو هم اول بازی یا هودش بخشی رو حال داد یا چلنج رفتم خلاصه از بازی کردن بدست نیومد) پیش خودم گفتم خب حالا با این پول دیگه یدونه ایجنت از سه ایجنت رو میشه گرفت رفتم بیرون و کارامو کردم اومدم دیدم بید آخر ۱۰۱ هزار بوده :)))))) تازه حساب کنین یدونه از سه تا صد هزارتا پوینت ... یعنی شما مثلا کاوانی رو بخوای بخری دیت کم باید سیصد هزار تا پیاده شی :)))) با یه حساب کتاب از پول های ۱۰۰۰ تا ۳_۴ هزار تا در بهترین حالت که از یک بازی بگیرین شما باید صدتا بازی کنی تا بتونی یه کاوانی بخری با این روش تازه من این وسط تموم شدن قرار داد بازیکنا رو هم لحاظ نکردم که برای هر ده کانترکت یک بازیکن دو سه هزارتا پیاده شی ... که خب اون کانترکت هایی که به عنوان گیفت هم بهت با انجام چالش ها میده تو صدتا بازی فوقش بتونی ی بازیکن رو باش پوشش بدی که نصفشو بازی کنی باش
راه بعدی سیستم مزخرف تخم مرغ شانسی یا همون پک باز کردنه. خب هر پک چقدره؟! ۲۵ هزارتا . برای جمع کردن این مبلغ باید حدودا ده تا بازی کنین :)))) بازم از تموم شدن کانترکت و خسته شدن بازیکنا چشم پوشی میکنم
توی پک چی بهت میده؟! فقط بازیکن ... اونم شانس شخمی مثه من داشته باشی همش بازیکنای سیلور یا سفید میده حتی گلد هم نمیده :)))) ۲۵ هزارتا برای بازیکن اورال ۶۰_۷۰ مسخره س
بعد جالبه نمیتونی تیمت رو هم هرکی دوست داری بذاری توی لیست چون سیستم گیر میده که توتال کاست تیمت از حد مجاز زده بالا
باید بری مربی بخری:)))) بیشترین مقداری هم که با پوینت داخل بازی میشه مربی خرید ۲۹۰_۳۲۰ هست برای کاست بالاتر که مربی های بهتری هستن باید کوین خرج کنی که اگه چالش هارو انجام دادی و کوین هاتو مثه من برای باز کردن پک هدر دادی مثه آهو تو برف میمونی چون با پوینت داخل بازی نمیشه خرید پس باید دلار خرج کنی که یه مربی بخری :))))))
تو پک های ۲۵ هزارتایی هم نه کانترکت هست نه مربی نه کارت رفع خستگی ...هیچی
یعنی باید گل گرفت این کونامی رو
حتی وقتی میبینن هیچ گوهی نیستن تو مدهای آنلاین، حتی برای جذب مخاطب این مد مای کلاب از فیفا هم سخت تر و شخمی تره
بعد ما این همه ایراد به ea میگرفتیم مه از پک ها چیزی در نمیاد ۷.۵ هزار سکه دادیم لعنتی چرا بازیکنای ۷۰ ۸۰ میدی:))) عوضش توش چندتا اینم دیگه میداد که مجبور نشی برای افزایش قرار داد یه بازیکن کل پول یک بازی که گیرت میاد رو خرج کنی توی فیفا با انجام یک بازی بدون بوست ۶۰۰_۷۰۰ تا میگیری که میشه سه تا کارت افزایش قرارداد اونم نه ده بازی ، خیلی بیشتر بگیری :))))
واقعا آینده شخماتیکی رو برای پس میبینم و همون‌جوری ک قبلا گفتم واقعا ب درد سر کردن به مدت یکسال نمیخوره حیف گرافیک و گیم پلی ش هرچند سلیقه من توی گیم پلی به فیفا نزدیکتره بخاطر عادتی که کردم ولی هرسال دارم به نوبه خودم برای حمایت از پس این بازی رو میخرم و هرسال ناامیدتر میشم چرا ؟ چون تو مواردی که ضعیفن هم دارن سخت میگیرن :))) شما با ۲۵ هزار تا توی فیفا میتونی یه بازیکن ۸۵ بگیری :))) تازه قابلیت فروش هم داره اگه پشیمون شدی :)))) آشغال ترین مد بازی پس همین مای کلابشه که هیچ حرفی برای گفتن نداره

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

همه اینا قبل از عرضه مشخص بود بنظرم نباید میگرفتی من خودم گذاشتم تخفیف بخوره وگرنه این بازی ۶۰ دلار نمیارزه

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
932
نام
Ahmad
در اینکه تمرکز مای کلاب روی درآمد زایی هست شکی نیست.امسال بدترم شده .25000 جی واسه اسپشال و تاپ ایجنت که قبلا 10000 بود.ولی کمک هم میکنه بهت.آیتمهای مجانی،کمپینهای لاگین،بونوسهای متعدد و .....یعنی اگر دائما دنبال کنی بازی رو میشه بدون خرج کردن هم تیم قابل بازی ساخت.ولی اگر بخوای همون روز اول یه تیم تاپ بسازی دیگه باید خرج کنی.بحث میکروترنزکشن مفصله و صحبت زیاد.البته خودم 2 سال قمار بازی کردم و پول زیادی بابت کوین دادم که پشیمونم(چهره شطرنجیx_x:))).ولی واسه منی که گیم پلی اولویته واسش بالاخره سرگرمیه و هر هفته مختصر هایپی بهت میده.چون تو لایسنس و آفلاین،پی ای اس حرفی در مقابل فیفا نداره.من از دست EA ناراحتم که کلا بی خیال گیم پلی شده مدتهاست.همونطور که دوستان دیگه هم مفصلا توضیح دادن،چاره ای جز انتخاب نیست.هر دو نکات مثبت و منفی دارن این دو بازی.

• Like
Reactions: Siamak61

spiritpalsy

کاربر سایت
Jun 1, 2015
164
سلام خدمت همگی.
تو my club قسمت coop وقتی حریف پیدا میکنه،پیغام unable to connect with opponent v رو میده.بیش از ده یازده بار تلاش کردم و همینه.چه casual چه clan همین وضعه.میخواستم بپرسم دوستان هم همین مشکل رو دارن؟
واسه من روز اول همینطوری بود ولی الان که اصلا به آنلاین هم وصل نمیشه...

بعله
من از وقتی گرفتم بازی رو یکبار هم به این مدها نتونستم وصل شم
بخش چلنج های آنلاین هم برای پیدا کردن حریف هر بازی حدودا یک ربع طول میکشه آخرش هم ایرانی پیدا میکنه. هم به دلیل کمبود کاربر هم سرورهای درپیت و سیستم مچ میکینگ شخمی، مدهای چرت آنلاین و مای کلاب پس هم نمیشه بازی کرد. کافیه کوالیفای بشی تو فوت‌چمپیونز فیفا یا تو التیمیت بخوای آنلاین بزنی به محض ورود حریف پیدا میشه اونم با پینگ سه خط سبز

منکه پس رو برای سر کردن این یک ماه گرفتم و مثل هرسال برای تنوع در کنار فیفا هر از گاهی بزنم وقتی فیفا اومد
هرسال هم بابت پولی که پاش میدم میسوزم که یه بازی ناقص چرا شصت دلار ولی خب هرسال هر دو رو باید گرف هرکدوم لذت های خودشونو دارن و کنار هم ب نظرم میتونن آدمو سرگرم کنن

الان برای سرورهای 2019 مشکل به وجود اومده وگرنه 2018 کاملا راحت حریف پیدا میشه...البته مشکل لگ رو من همیشه داشتم...ولی حریف پیدا کردن استثناء توی 2019 به وجود اومده که امیدورام زودتر حل بشه...
هر سه تا گزینه فیلتر رو no بزار حریف راحتتر پیدا میشه
مشکل از سرورهای کونامی هست...فکر نکنم با این کار مشکل حل بشه البته الان من اصلا نمی تونم به آنلاین وصل بشم که تست کنم...
من دو ساله که مشتری ثابت مای کلاب هستم. غیر از اینترنت درخشان ایران مشکلی نبوده. غیر از دو سه سال که فیفا گیم پلی عالی داشت،همیشه pes زدم. البته دو سه روزه که اینترنت مشکل داره(بیش از مشکلات همیشگی). گفتم شاید واسه این باشه. در مورد سخت پیدا شدن حریف هم درست میگی. امسال که امکان انتخاب رجین گذاشتن،امیدوار شدم به آنلاین بهتر. خدا کنه درست بشه.
نت ایران که آشغال هست ولی در این مورد اصلا مشکل از نت نیست اگه 2018 رو تست کنی هم به آنلاین راحت وصل میشه هم توی co-op سه سوته حریف پیدا می شه...مشکل از سرورهای 2019 هست....
خود پس کلا پلیرهاش کمن که البته من چون روی اکس باکس بازی میکنم باز هم این کمتر میشه.
تو بخش کواپ هم هیچ گزینه ای روشن نیست که بخوام آف کنمش کلا خاموشه و پیش فرضه ولی کسی رو پیدا نمیکنه

توی casual گزینه های غیرفعال هست ولی توی clan match تنظیمات فعاله....

...........................
اینطور که یکی از دوستان می گفت توی تلگرام کونامی تغییر سرور داده و سرورهاش رو داده به گوگل و آمازون و به همین خاطر توی بعضی از منطقه ها به مشکل برخورده...اگه این دوستمون تونست مشکل رو حل کنه اینجا اطلاع می دم....

آخرین ویرایش:

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256
دوستان یه پیشنهادی براتون دارم، به جای استفاده از اینترنت adsl ، از اینترنت 4g گوشیتون استفاده کنید و حتما از طریق کابل usb به اینترنت گوشیتون وصل بشید چون اینجوری پایدارتره. من امتحان کردم جواب داد. هم سریعتر پیدا میکنه و هم تاخیر کمتر میشه

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
دوستان یه پیشنهادی براتون دارم، به جای استفاده از اینترنت adsl ، از اینترنت 4g گوشیتون استفاده کنید و حتما از طریق کابل usb به اینترنت گوشیتون وصل بشید چون اینجوری پایدارتره. من امتحان کردم جواب داد. هم سریعتر پیدا میکنه و هم تاخیر کمتر میشه
داداش کنسول که با این روش وصل نمیشه

spiritpalsy

کاربر سایت
Jun 1, 2015
164
من الان یک ماه هست از 4g استفاده می کنم برای بازی البته فقط توی فرندلی لابی نمیشه روم بسازی و به کسی وصل بشی به خاطر nat type 3 بودن 4g ولی بقیه مودهای آنلاین راحت میشه بازی کرد ولی الان که مشکل برای سرورهای 2019 پیش اومده با 4g هم نمیشه چون مشکل از نت ایران نیست از سرورهای کونامی هست...شما الان 2019 می تونی راحت حریف پیدا کنی؟؟ عجیبه من روز اول که به هیشگی وصل نمیشد الان هم که اصلا کلا به آنلاین وصل نمیشه...خیلی ها توی ایران به مشکل خوردن عجیبه برای شما این مشکل پیش نیومده...در آخر اینکه این مشکل با 4g حل نمیشه همونطور که گفتم الان یه ماه دارم با 4g بازی می کنم مشکل از خود کونامی هست...

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256
من الان یک ماه هست از 4g استفاده می کنم برای بازی البته فقط توی فرندلی لابی نمیشه روم بسازی و به کسی وصل بشی به خاطر nat type 3 بودن 4g ولی بقیه مودهای آنلاین راحت میشه بازی کرد ولی الان که مشکل برای سرورهای 2019 پیش اومده با 4g هم نمیشه چون مشکل از نت ایران نیست از سرورهای کونامی هست...شما الان 2019 می تونی راحت حریف پیدا کنی؟؟ عجیبه من روز اول که به هیشگی وصل نمیشد الان هم که اصلا کلا به آنلاین وصل نمیشه...خیلی ها توی ایران به مشکل خوردن عجیبه برای شما این مشکل پیش نیومده...در آخر اینکه این مشکل با 4g حل نمیشه همونطور که گفتم الان یه ماه دارم با 4g بازی می کنم مشکل از خود کونامی هست...
البته من نسخه pc دارم ولی همونطور که گفتم وضعیتم خیلی بهتر از موقعی که از adsl استفاده میکردم

spiritpalsy

کاربر سایت
Jun 1, 2015
164
البته من نسخه pc دارم ولی همونطور که گفتم وضعیتم خیلی بهتر از موقعی که از adsl استفاده میکردم
من هم روی پی سی بازی می کنم ...استیم...بله درسته من adsl مخابرات داشتم اول حدود 6 ماه خوب بود ولی بعد از فیلتر تلگرام معلوم نیست چه گ...هی خوردن بعد از اون تا الان همش تایم اوت میده من هم 4g گرفتم به ندرت تایم اوت بده 95% هیچ مشکلی نداره....ولی الان بحث نت ایران نیست مشکل از سرور 2019 هست ....
الان شما می تونی به آنلاین وصل شی یا نه؟؟؟ چون خیلی ها نمی تونن....

• Like

spiritpalsy

کاربر سایت
Jun 1, 2015
164
دوستان این دوستمون کاری نتونسته بکنه خودش از اول هم بعید بود من گفتم شاید راه حلی داره میگه شاید بتونه درست کنه...
الان تیکت زده به کونامی...
شما هم تیکت بزنید مشکل رو گزارش کنید شاید زودتر درست کردن...

لینک بخش تیکت کونامی

PRO EVOLUTION SOCCER 2019 - Inquiry

متن انگلیسی:

Hello we have issue with connection to pes 2019 and we did anything to fix it but we cant made it. please give us some solution to fix this problem or please check it.

• Like

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256
من هم روی پی سی بازی می کنم ...استیم...بله درسته من adsl مخابرات داشتم اول حدود 6 ماه خوب بود ولی بعد از فیلتر تلگرام معلوم نیست چه گ...هی خوردن بعد از اون تا الان همش تایم اوت میده من هم 4g گرفتم به ندرت تایم اوت بده 95% هیچ مشکلی نداره....ولی الان بحث نت ایران نیست مشکل از سرور 2019 هست ....
الان شما می تونی به آنلاین وصل شی یا نه؟؟؟ چون خیلی ها نمی تونن....
البته بحث من کلی بود و نه برای الان یا تایم مشخصی. راستش 2 روزه بازی نکردم ولی اگه از طرف کونامی باشه مطمئن باشید همین چند روزه مشکل حل میشه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
الان يه دست دمو تونستم بزنم انلاين شوتها ديلي دارن لورن با سرعت 67 همراه بازيكنهاي خر سرعت ميدوه ولي marking و pressing و pass ها از فيفا 18 سخت تره

• Like
Reactions: Hodor and u.s.a

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
بازی رو روی PC با بهترین تنظیمان گرافیکی ممکن با PS4 مقایسه کردم و کاملا شفاف تر بودن نسخه PS4 به چشم میاد ، نمیدونم چرا اینجوریه! و بازم بینشون تفاوت هست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر