PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اين نسخه لايت هرسال كي مياد من فقط ماي كلاب برام مهمه با بودن فيفا مكمل خوبيه برام :D
اخه مای کلاب با از دست رفتن لایسنسا بازیکناش نصف شدن و بدرد نمیخوره

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
با هزار ذوق و شوق و امید و ارزو وارد قسمت ترنسفر مستر لیگ شدم و خواستم پوگبا رو بخرم که دیدم رقم فسخ قراردادش ۵۰ میلیون دلاره، همونجا کنسولو زدم خاموش کردم :)) ینی اینا تو ارقام قرارداد ها هم کار نکردن ! اخه پوگبا ۵۰ میلیون ؟ الان روزبه چشمی هم ۵۰تا نمیدن.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
با هزار ذوق و شوق و امید و ارزو وارد قسمت ترنسفر مستر لیگ شدم و خواستم پوگبا رو بخرم که دیدم رقم فسخ قراردادش ۵۰ میلیون دلاره، همونجا کنسولو زدم خاموش کردم :)) ینی اینا تو ارقام قرارداد ها هم کار نکردن ! اخه پوگبا ۵۰ میلیون ؟ الان روزبه چشمی هم ۵۰تا نمیدن.

واقعا بخش ترانسفر تو در‌ و دیواره
این بخش قیمت ها و فسخ. قرارداد هارو به من میدادن تو این یکسال دونه دونه اصلا میشستم با واقعیت آپدیت میکردم :))))) واقعا مگه چقد سخته ؟! آدم به عقل سازنده شک میکنه واقعا :/

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256

کونامی وقت این جیگولک بازیها رو نداره و فقط حرفش رو تو زمین میزنه . دیگه الان همه میدونند که برای این حرفا باید برن سمت فیفا و اگه میخوان یه گیمپلی ناب رو تجریه کنند میان سمت pes و شما اگر شعار بازی رو بفهمی دیگه همه چی میاد دستت . -----> THE PITCH IS OURS

• Like
Reactions: mehran2190

Exotic

کاربر سایت
Mar 12, 2012
741
نام
علی
ماله هم که می کشید یه جوری بکشید که بگنجه!
نقل و انتقالات فوتبال از کِی تا حالا جیگولک بازی شده؟ گناه طرفداران PES چیه که نمیخوان برن سمت فیفا؟
من خودم این بازی رو دوست دارم و از دموش هم لذت زیادی بردم ولی کمبودهای بازی رو هیچ جوره نمیشه ماله کشید
کونامی یه بازی کاملاً ناقص تحویل مشتری داده

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
فقط امیدمون به انلاینه دوستان سرورها رو تست کنن و مدها رو چون با این مسترلیگ درب و داغون و لایستی ها امیدی به بخش های دیگه نیست

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
فقط امیدمون به انلاینه دوستان سرورها رو تست کنن و مدها رو چون با این مسترلیگ درب و داغون و لایستی ها امیدی به بخش های دیگه نیست
دموش برام player فايند نميكرد اصلا

• Like
Reactions: WCW

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
متأسفانه خیلی خیلی دیر پیدا میکنه ولی مشکل لگ ندارم

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

• Like
Reactions: 19Rodar

spiritpalsy

کاربر سایت
Jun 1, 2015
164
سلام...یه مشکلی جدی دارم اینکه: توی 2019 مای کلاب co op هر چی تست کردم حریف پیدا نمی کنه ارور میده...با همین نت توی 2018 حریف راحت پیدا می کرد نتم 4g همراه اول هست مشکل از چیه؟؟
با adsl مخابرات هم تست کردم اون هم همین مشکل رو داره...
با نت موبایل مای کلاب 2018 رو بدون مشکل بازی می کردم به همه هم وصل میشد فقط فرندلی نمیشد روم بسازم...یه دفعه توی 2019 اینطوری شد ....نت adsl مخابرات رو هم چک کردم اون هم همینطوری هست فرقی نداره...
فرقی که 2019 با 2018 داره موقعی که می خواست آی دی بسازه باید region انتخاب می کردم من چون ایران نبود other country رو انتخاب کردم به این ربطی نداره؟؟ میشه region رو دوباره تغییر داد؟؟؟
نه توی کلن وصل میشه به حریف نه casual توی online challenge و ranked match فقط یک بار حریف پیدا کرد در صورتی که بعدش هر چقدر تست کردم پیدا نکرد...

لطفا هر کی هرچی به ذهنش می رسه بگه...300 تومن بازی گرفتم ولی نمی تونم بازی کنم...
در ضمن من توی استیم بازی می کنم پی سی...
مرسی....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر