PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اگر هوش مصنوعی رو از اسکریپ در بیارن و یه برنامه نویسی درست حسابی براش پیاده کنن
تعداد خطاهای هوش مصنوعی رو هم بالانس کنن و داوری رو هم درست راستی کنن که به نفع CPU نگیره زیاد و همچنین اون صفحه سیاه بعد از بیرون رفتن توپ رو به کل ریشه کنش کنن و نیمکت پویا مربی واقعی و مصدومیت درست حسابی و کات سین های خیلی بیشتر و دوربینهای متنوع تر و ... رو درست کنن میشه گفت انتظارات برآورده شده تا بخش زیادیش

درست کردن اینها هم دیگه واسه سازندگان امروزی یکی از ساده ترین چیزهاست ولی نمیدونم چرا درست نمیکنن

من فقط سردار آزمون رو توشون میشناسم:D

توي التيميت تيم مخصوصا فيفاهاي nfs محور زياد ملت استفاده ميكنن بخاطر بازيكناي سرعتي و ارزونش

• Like
Reactions: Romell and Milad_HW

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
توي التيميت تيم مخصوصا فيفاهاي nfs محور زياد ملت استفاده ميكنن بخاطر بازيكناي سرعتي و ارزونش
پس خوش به حال مای کلاب بازها و مسترلیگ بازها میشه
ولی خب میدونی که توی ایران فقط مردم چند لیگ رو توی فوتبال قبول دارن
لیگ 1 فرانسه
لالیگا
لیگ برتر انگلیس
بوندسلیگا
سری آ

باقی لیگها هم 100% بازیکنهای خوبی دارن مثلن همین لیگ آرژانتین و برزیلی که توی پیس چند سالیه لایسنس هست تیمهاش مثل بوکا جونیور (اگر لشتباه نگفته باشم) و ریور پلیت یا فلامینگو پالمیراس و ...

ولی ما چون همیشه فقط لیگهای اروپایی رو از طریق تلویزیون دیدیم اونهای دیگه برامون اهمیتی نداره و توی حاشیه هستند در حالی که همونا جو و جذابیت خاص خودشون رو دارن به خصوص لیگهای امریکای جنوبی

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
به به به pes جدید معرفی میشه و ما هنوز سال هاست امید داریم برگرده از کما البته پیشرفت های خوب این چند سالش رو نمیشه نادیده نگرفت
پ.ن : من زود فهمیدم اومدم تایپک رو بزنم گفتم با خودم نه این کار فرهاد هست که بیاد هر سال بزنه و کیف کنیم ما :D

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
اگر هوش مصنوعی رو از اسکریپ در بیارن و یه برنامه نویسی درست حسابی براش پیاده کنن
تعداد خطاهای هوش مصنوعی رو هم بالانس کنن و داوری رو هم درست راستی کنن که به نفع CPU نگیره زیاد و همچنین اون صفحه سیاه بعد از بیرون رفتن توپ رو به کل ریشه کنش کنن و نیمکت پویا مربی واقعی و مصدومیت درست حسابی و کات سین های خیلی بیشتر و دوربینهای متنوع تر و ... رو درست کنن میشه گفت انتظارات برآورده شده تا بخش زیادیش

درست کردن اینها هم دیگه واسه سازندگان امروزی یکی از ساده ترین چیزهاست ولی نمیدونم چرا درست نمیکنن
اگراین مواردی که شما ذکر کردید رو ردیف کنن حرف نداره مخصوصا این هوش مصنوعی که باعث شد من بازی رو با وجود خوره فوتبال بودن بفروشم و تا مهر تو خماری بمونم
نه پس 18 بهم حال داد و نه فیفا 18

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
من که به دلایلی امسال نرسیدم زیاد بازی کنم ... ولی اون موقعایی که تک و توک بازی کردن تقریبا راضی بودم از بازی
اگه همونقدر که پارسال پیشرفت کرد امسال هم پیشرفت کنه شخصا راضیم احتمالا

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
امین جان بابد تحقیق کنیم ببینیم این لیگ ها لایسنس لیگ های چرت و پرت هلند و .. یا نه واقعا یه کارایی کردن درباره لیگ های معتبر گفتن مستر لیگ نقل و انتقالاتش عوض شده باید به بتی توییت بزنیم
فرهاد گرامی توضیحات کامل رو داد و من توضیح خیلی بیشتری ندارم بدم و فقط این رو بگم به لایسنس های لیگ های بزرگ اروپایی اصلا و ابدا دلتون رو خوش نکنید . ( حالا بحث پارتنر گرفتن که به کنار و صد در صد امسال بازم پارتنر اینا میگیرن ) چون EA اون لیگ های معتبر رو عمرا از دست بده ! و کونامی هم کاری نمیکنه و بیشتر ادامه بدم میشه تکرار مکرراتی که همیشه گفتیم .

اگه دنبال پیشرفت بازی هستین و میخواین چیزایی رو ببینین که همگی خوشحال بشیم یکیش همین هوش مصنوعی و پرزنتیشن ها و گسترده تر کردن بخش ادیت مد و مستر لیگ و صدا گذاری و حواشی و جو و اتمسفر و گیم پلی بازی و این جور چیز ها باشه و شاید پیشرفت های اساسی کرده باشن این بخش ها و شاید هم یه سریشون فقط بهبود هایی توشون صورت گرفته باشه !

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
هنوز توی توییتر بحث ها در مورد این تصاویر که منتشر شده، یه سری میگن خیلی خوبه یه سری میگن ساختگی هست با چندین فیلتر خاص

حالا از این احتمالات بگذریم این نورپردازی که توی این تصاویر نشون داده شده بهترین چیزی بوده که تا حالا از یه بازی فوتبالی دیدم، نورپردازی اونقدر خوب هست که گاهی با یه عکس واقعی اشتباه میگیرم

توی اون تصویر مقایسه ای این رو نشون میده که یه نورپردازی خالی به تنهایی میتونه چقدر روی گرافیک بازی تاثیر بذاره و تفاوتی به وجود بیاره که انگار مال دو نسل متفاوت هستند

فقط رفلکس عالی نور روی تماشاگرها رو ببینید... + قسمت پر نور و سایه ای که روی چمن افتاده تا حالا چنین چیزی توی بازی فووتبالی ندیدم

البته یکی بد جور آنتی هایپ زده در مورد این تصویر و گفته زیاد هایپ نشید پارسال هم سر 2018 این تصویر که در حال کپچر تیزر بازی گرفته شده بود پخش شد و هایپ رو بالا برد ولی چنین چیزی در بازی دیده نشد هیچ وقت

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
هنوز توی توییتر بحث ها در مورد این تصاویر که منتشر شده، یه سری میگن خیلی خوبه یه سری میگن ساختگی هست با چندین فیلتر خاص

حالا از این احتمالات بگذریم این نورپردازی که توی این تصاویر نشون داده شده بهترین چیزی بوده که تا حالا از یه بازی فوتبالی دیدم، نورپردازی اونقدر خوب هست که گاهی با یه عکس واقعی اشتباه میگیرم

توی اون تصویر مقایسه ای این رو نشون میده که یه نورپردازی خالی به تنهایی میتونه چقدر روی گرافیک بازی تاثیر بذاره و تفاوتی به وجود بیاره که انگار مال دو نسل متفاوت هستند

فقط رفلکس عالی نور روی تماشاگرها رو ببینید... + قسمت پر نور و سایه ای که روی چمن افتاده تا حالا چنین چیزی توی بازی فووتبالی ندیدم

البته یکی بد جور آنتی هایپ زده در مورد این تصویر و گفته زیاد هایپ نشید پارسال هم سر 2018 این تصویر که در حال کپچر تیزر بازی گرفته شده بود پخش شد و هایپ رو بالا برد ولی چنین چیزی در بازی دیده نشد هیچ وقت

مهم نیست همین الانم 18 بهترینه تو گرافیک به نظرم اصلا مهم نیست اصلش بیشتر رسیدگی به مدهای بازی هست و گیم پلی هوای برفی

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
امیدوارم بخش مای کلاب خوب کار کنن 2017 بازی میکردم گرفتن بازیکنهای خیلی خوب نرمال بود امسال الکی سخت شده یه حالی مثل پرداخت درون برنامه ای شده

سرعت و وضعیت سرورها بهبود پیدا کنه
هوش مصنوعی cpu ارتقا پیدا کنه
بخش پاداش و GP که بابت هربازی میشه افزایش پیدا کنه 2017 تو جوایز روزانه 50gp میداد امسال شد 30gp
هوش مصنوعی دروازه بان ( این هم خوبه هم بد بیشتر اوقات لذت بخش گل های زیبایی میشه زد بعضی مواقع خیلی تخیلی ضعیفن یا قوین تو مای کلاب اگه بوفون داشته باشه دفات استاد اسدی هم باشه سخت گل میخوره ( نسبت به بازیکنای ریت پایین ))
تنوع تاکتیکی و پستی بیشتر شه
فیفا بازی کردم برای پست هافبک AM CM CDM DM RDM LDM RCM LCM RAM LAM بود فکر کنم تو پس فقط CM AM RM LM DM بود

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
مهم نیست همین الانم 18 بهترینه تو گرافیک به نظرم اصلا مهم نیست اصلش بیشتر رسیدگی به مدهای بازی هست و گیم پلی هوای برفی
آره ، اینم حرفیه و در کل گرافیک بازی خوب هستش ولی خب بهتر که صد در صد میشه و اصلا کسی دنبال تحولی تو گرافیک بازی نیست و فقط ضعف های گرافیکی بازی به خصوص نور پردازی تو روز ، کیفیت بافت چمن و دو بعدی بودن چمن بازی در ضربات ایستگاهی حل بشه در کل کافیه . ولی خب صد در صد گرافیک بازی بهتر از این جیزایی هست که گفتم میشه و همون طور که خودت اشاره کردی گرفتاری های بازی همون مد ها و چیزایی هستش که بار ها دربارش صحبت کردیم و گرافیک همین نسخه 2018 خداییش جهش بسیار خوبی داشت و نسخه 2019 صد در صد بهبود هایی پیدا میکنه .

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
بنظزم تا نسل بعدی خبری از تحول گیم پلی نباشه نه در pes و نه در fifa البته من خودم اکی هستم با این وضیعت ولی خب همیشه دنبال اینم که یه تحول خوب و عظیم ببینم :D

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
البته با یک عکس نمیشه نظر داد ولی به فرض اینکه عکس CG نباشه و از گیم پلی بازی باشه، نحوه و فرم نشستن لباس به تن کوتینیو رو مقایسه کنین، آستین در نسخ 18 مثه لوله تفنگه ولی توی 19 خیلی طبیی شده و چین های لباس از نمای پشت در 19 واقعی تر هست مخصوصا چینی که روی کمر و بالای باسن افتاده این طبیعی هست نسبت ب 18. این میتونه نوید این رو بده که همچنان دارن روی نقطه قوتشون که بحث گرافیک هست کار میکنن ک عالیه.منتهی چمن همچنان کار داره بعیده تو این نسخه معجزه ای بشه چیزی که من تو این عکس میبینم فرقی با 18 نداشت. مشکل اصلی بازی از نظر من از لحاظ گرافیک بخش نورپردازی بازی بود که دوستان هم نظر هستن. طوری که به کارتونی بودن میزنه از دور. من کاری به چهره ها ندارم. بارها شده پدر من از سرکار اومده هنگام فیفا 18 بازی کردن فکر کرده پخش زنده است گفته کیا بازی دارن الان؟ هرچند تو زمینه چهره ها و خیلی بخشای دیگه گند زده فیفا کلا بحث مقایسه شون نیست. منظورمه نورپردازی پس خیلی جای کار داره تا واقعی تر ب نظر بیاد بازی. بحث دیگه من چون پلی4 امو فروختم، مچبور شم مجددا پس رو برای اکس باکس بخرم و چون تیم محبوبم رئال هست بعد از مدتی بازی کردن اعصابم از پیرهنشون و رنگی که براش گذاشتن بهم خود. ب یاد pes 2013 رفتم بخش ادیت. یادمه پیرهن های چلسی رو با مود ادیت داخل بازی حتی تونستم آرم آدیدااس و سامسونگ رو بسازم و از اون حال بهم زنی در بیاد کیت تیم ولی دیدم ای دل غافل این بخش که میشد نوشته و لوگو اضافه کردن تو بازی نیست. یا لااقل تو نسخه اکس باکس نیست. جدا از بخش آپشن فایل که روی اکس باکس نیست به نظرم بعد از 3-4 سال و اهمیت این کنسول در بازار امریکا و رقابت ea در این بازار، بهتر بود یه جوری رایزنی میکردن آپشن فایل رو اضافه میکردن به pes باور کنین توی بخش اکس باکس اصلا بازی فروش خوبی نداره من خودم چون امسال حقیقتا فیفا هم گند زد ولی دستم نمیرفت روی اکس باکس بخرم بازی رو بخاطر همین لباسا. واقعا اگه آپشن فایل با امکانات بیشتر اضافه کنن هم میتونن کاملا دور بزنن سیاست کثیف لایسنس رو هم فروش بهتری داشته باشن.به نظرم میتونن برن با خود برندها صحبت کنن و حق استفاده از اسم و لوگوشون رو بگیرن و به صورت پیش فرض لوگوهای لااقل ادیداس نایکی پوما نیو بالانس آندرآرمور جوما الشپرت کاپا و ... رو بخرن.هر کدوم ازین برندها هم یه کیت خام دارن که میتونی از فروشگاهشون بخری.یعنی کیت خام با امکان تغییر رنگ رو هم بذارن. این اسپاسنرهای معروف که چندین تیم رو دارن مثه هواپیمایی قطر و امارات و اتحاد و بقیه مثه شورلت و یاماها و ... رو هم لوگوشون رو میخریدن اینجوری خود بازیکنا کیت ها رو میساختن توی اکس باکس اگر هم به دلایلی نمیشه آپشن فایل اضافه کرد. خلاصه این بخش خیلی محدوده و جای کار داره. حتی کاش میشد چهره بازی بازیکنارو ایمپورت کرد که بشه بازیکن هایی که نساختن رو خودمون بسازیم یا اصلا برای بخش become a legend چهره خودمونو بسازیم. یه همچین چیزی فیفا داشت تو نسخه 14-15 که توی 17 و 18 حذفش کرد نمیدونم چرا.امیدوارم بازی پیشرفت رو به جلویی که تو نسخه 17 داشت رو ادامه بده. در ضمن بازی برای وان اکس هیپ بهینه سازی نشده نه HDR نه .... فقط 4k شده. رقیب تو این زمینه هم بهتر بود. الان واقعا با کنسول one x و ps4 pro خیلییییییییی میتونن بترکونن ولی نمیفهمم چرا همون بازی اول نسلی رو با بزک کردن میدن به ما.بخش بعدی هم آپدیت اسکوادها و رنک بازیکناست. هنوز ابراهیموویچ تو منچستر هست و پائولینیو هم تو چینه هم بارسا. دو سه هفته ای یک بار به زور این اسکوادها آپدیت میشه در صورتکیه فیفا هر 1-2 روز آپدیت میکنه اینارو. مخصوصا وقتی میریم تو فصل ترنسفر با اینکه پنجره نقل و انتقالات یه هفته س بسته شده ولی هنوز پس آپدیت نکرده خوب مثلا منی که میخوام مسترلیگ برم نمیتونم هی باید صبر کنم. خب اینا رو اعصابه. مای کلاب هم به نظرم تجدید نظر اساسی میخواد امیدوارم این تغییراتشون هم اساسی باشه چون خیلی ضعف داره و من اصلا بازیش نمیکنم با اینکه التیمیت فیفا رو خیلی بیشتر بازی کردم.به داوری هم دوستان اشاره کردن حرفی نمیمونه که چقدر ضعف داره و هیجان بازی به کاشته زدناشه که من تو ده تا بازی شاید یدونه کاشته پشت 18 گیرم بیاد این ضعفه خیلی خیلی بزرگیه که داوری داره. گزارشگر رو هم کاش تکونی بدن. خیلی اطلاعاتش قدیمیه و کم حرف و کم هیجان در عوض رقیب حتی هفته به هفته اخباری که گزارشگر میده با واقعیت روز میخونه از جای تیمی که بازی میکنی باش تو جدول تا خبر ترانفر شدن فلان بازیکن و ... درضمن نقل و انتقلات که اصلا برای تیم های آسیایی لااقل استقلال و پرسپولیس و ... دست نخورده است. هنوز سروش رفیعی و طارمی تو پرسپولیسن :| یه بخشایی رو pes متاسفانه کلا بعد از لانچ بازی رها میکنه و این خوب نیست. باید بفهمه خودش که آسیایی هست باید به آسیایی ها اهمیت بیشتری بده چون فروش کمی نداره تو این قاره ولی نمیفهمم چرا اینکارو نمیکنه. بازاریاب هاش نمیفهمم دقیقا چکار میکنن. فدراسیون ما هم انقدر بی کفایت هست برای خودشون هم شده و یا شاید مشکل از کونامیه هیچ تفاهم نامه ای باهم ندارن فقط فوتبال ژاپن که سازنده بازی همین کشوره تو آسیا لایسنسه. حنی کره و استرالیا هم ول معطلن که اونا که تحریم نیستن پس مشکل از خود کونامی عه. بگذریم. از استودیوی کم جمعیت کونامی برای pes انتظار بالاست اونا باید یه تکونی به خودشون بدن امیدوارم این تکون این نسخه بیشتر باشه
به امید از بین رفتن تمامی انجصار لایسنس ها و ورود بقیه کمپانی ها و رقابتی شدن بخش گیمینگ فوتبال و در نتیجه افزایش کیفیت ساخت و در نتیجه به نفع ما .
یاعلی

آخرین ویرایش:

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
امیدوارم بخش مای کلاب خوب کار کنن 2017 بازی میکردم گرفتن بازیکنهای خیلی خوب نرمال بود امسال الکی سخت شده یه حالی مثل پرداخت درون برنامه ای شده

سرعت و وضعیت سرورها بهبود پیدا کنه
هوش مصنوعی cpu ارتقا پیدا کنه
بخش پاداش و GP که بابت هربازی میشه افزایش پیدا کنه 2017 تو جوایز روزانه 50gp میداد امسال شد 30gp
هوش مصنوعی دروازه بان ( این هم خوبه هم بد بیشتر اوقات لذت بخش گل های زیبایی میشه زد بعضی مواقع خیلی تخیلی ضعیفن یا قوین تو مای کلاب اگه بوفون داشته باشه دفات استاد اسدی هم باشه سخت گل میخوره ( نسبت به بازیکنای ریت پایین ))
تنوع تاکتیکی و پستی بیشتر شه
فیفا بازی کردم برای پست هافبک AM CM CDM DM RDM LDM RCM LCM RAM LAM بود فکر کنم تو پس فقط CM AM RM LM DM بود
ماهم امیدواریم.کاپهاوجایزه هاش روخداکنه بیشترکنن.تو18که فقط اپدیتش کردن حداقل تو19همینهارودرست کنن وهم محتواش رو.
البته تو18همینطورکه دوستمون گفتن سختش کردن ماهم میدونیم چالش خوبه ولی نه تاجایی که اعصاب خردکن بشه ومثل سخت بودن بی حدگیمپلی بازی نکنن البته بعدازاپدیتها کمی بهترشدولی بازهم بایدروگیم پلی که واقعا جابرای بهترشدن داره کاربکنن.
بخش اسکوت روهم گسترده تروقابلیت خریدبازیکن روهم اضافه کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر