PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
کونامی هیچ جوره نمیتونه با قدرت لایسنسEA بیشرف مقابله کنه، اوکی؟ آقای کونامی تو که اینو قبول داری زورت نمیرسه، حداقل قابلیت ادیت و ساخت لیگ و استادیوم و چهره سازی مثل پی سی رو به کنسول هم اضافه کن تا از قدرت فن های پس استفاده کنی و همه جای دنیا با یه آپشن فایل بتونن بازی رو تبدیل کنن به یه شبیه ساز واقعی، شما ادیت رو بسپار به هوادارانت ، خودت گیم پلی و هسته بازی و کارگردانی صحنه ها و جو ورزشگاه و ..... رو تکمیل کن هرسال
دِِ آخه درد ما یکی دوتا نیست که، این کونامی واقعا شعور نداره وگرنه میشد یه کارایی کرد

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
کونامی هیچ جوره نمیتونه با قدرت لایسنسEA بیشرف مقابله کنه، اوکی؟ آقای کونامی تو که اینو قبول داری زورت نمیرسه، حداقل قابلیت ادیت و ساخت لیگ و استادیوم و چهره سازی مثل پی سی رو به کنسول هم اضافه کن تا از قدرت فن های پس استفاده کنی و همه جای دنیا با یه آپشن فایل بتونن بازی رو تبدیل کنن به یه شبیه ساز واقعی، شما ادیت رو بسپار به هوادارانت ، خودت گیم پلی و هسته بازی و کارگردانی صحنه ها و جو ورزشگاه و ..... رو تکمیل کن هرسال
دِِ آخه درد ما یکی دوتا نیست که، این کونامی واقعا شعور نداره وگرنه میشد یه کارایی کرد
شدیدا درست میگی. اگه یه بخش ادیت مثل PC داشته باشه که دیگه اصلا مشکلی وجود نداره. نمیدونم 10-20 نفر جمع بشیم انقدر تو توئیتر بهشون بگیم شاید اثر کرد.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
حالا ما به EA که بد و بیراه گفتیم ولی اصل کار و اصل مطلب همون بی لیاقتی های کونامی و عواملش هست و بس !

سال ها به کونامی فیدبک دادیم شما زورتون به EA سر لایسنس نمیرسه و راهتون رو جدا کنید و بازیتون رو سورس ساختش رو باز بذارین و استادیوم کریتور و ریختن شعار تماشاگر ها و ابرد و ..... رو داخل بازی اضافه کنین و برید به مد های بازی و گیم پلی و گرافیک و ..... برسید و این طوری میتونید با فیفا رقابت کنید !

همون قدر که آنلاین مهمه در کنارش آفلاین هم مهمه و نسخه 2018 اتفاقا کونامی خیلی به آنلاینش رسیدگی کرد و سرور هاش واقعا بهتر شدن و کواپ اضافه شد و مای کلابش فقط خیلی تغییر نکرد که خب در نسخه 2019 کامل بازنویسی شده و بخش آنلاین نسخه 2018 اتفاقا از فیفا به شدت بهتر بود به خصوص گیم پلی آنلاین و کلا دو نفرش عالی بود و هر ایرادی بود به بخش آفلاینش و هوش مصنوعی اسکریپت شده سی پی یو و مستر لیگش بود !

کونامی باید راهی رو میرفت که در نسل شش دنبال میکرد و در کنارش آنلاین هم خب باید بهش میرسید که خب از نسخه 2018 به این ور به شدت داره بهش میرسه و گیم پلی آنلاینش که به مراتب از فیفا بهتره !

این بازی PES در نسل ششم هم لایسنس اینا رو مشکل داشت و همیشه مشکل داشت ولی انقدر و انقدر مد هاش و گرافیک و گیم پلیش از فیفا بهتر بودن که فیفا در مقابلش قشنگ یه بازی شبیه به جک بود ولی الانه هر چقدر گیم پلی PES از فیفا بهتر باشه ولی در مجموع اصلا نمیشه گفت از فیفا تو تمامی موارد بهتره و کارش درسته و این چیزا !

بازی حتی تو بسیاری از موارد امروزه از فیفا عقب تر هستش . نمونه مثال صدا گذاری و کریر فیفا و پرزنتشین های فیفا و جو و اتمسفر فیفا و سیستم مصدومیت عالی در فیفا و اسلایدر ها و تنظیمات دوربین بیشتر در فیفا و کارگردانی کات سن ها و ...... پس همه چیز PES خیلی بهتر نیست که الان بخوایم فقط و فقط به EA قحش بدیم !

کمپانی EA عوضیه هیچ شکی درش نیست ولی در کنارش کونامی هم دست کمی ازشون نداره ! بیرون انداختن کوجیما از کونامی و نابودی ای پی های بزرگ خودشون و بسیاری از مسائل دیگه رو یادتون نره !

فیفا هر گهی هست حداقل سیاست های خودش رو داره و چه خوب و چه بد داره همون راه رو پیش میره و این سری PES هستش که به بیراهه رفت و حرف ها و فیدبک های طرفدارهاش رو گوش نمیده و نخواهد داد .

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
شدیدا درست میگی. اگه یه بخش ادیت مثل PC داشته باشه که دیگه اصلا مشکلی وجود نداره. نمیدونم 10-20 نفر جمع بشیم انقدر تو توئیتر بهشون بگیم شاید اثر کرد.
هیچ اثری نداره ... هیچ اثری ..... ما فیدبک دادیم همراه با عکس تو توضیحات و خیلی از طرفدار های حرفه ای دیگه و سال هاست که داریم میدیم !

بخش بزرگی از فعالیت هامون در توییتر و .... هستش که همیشه خب این جا خبر دار نمیکنیم دوستان رو و هیچ فایده ای نداره

بهترین کار برای PES باز ها این هستش که این بازی ناقص رو روی پی سی تجربه کنن و اون جا میشه با ماد و این چیزا کلی کارا کرد به بازی و بازی رو کامل ترش کرد ! ( البته قیمت پی سی خوب سر به فلک میکشه با قیمت خنده دار دلاری که داریم و وضعیت اقتصادی بی مانند عالی ای که داریم !!!!=)):)):|:| )

نسخه کنسولی همین مزخرفی که میبینی میمونه و خواهد ماند ..

تلاش بیهوده نکنید که هیچ فایده ای نداره

بحث بین و من و ادام بتی رو گذاشته بودم و به من گفته بود فیدبک های شما فقط برای ما اهمیت نداره و .... :|

آخرین ویرایش:

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
مشکل کونامی میدونین چیه؟! یه مشت بلا نسبت الاغ نشستن نه مدیر بازاریابی درست دارن نه سیاست گذاری خوبی... بحث الان نیست که ، الان فن ها میدونن کی قراردادشون با فلان باشگاه یا فلان جام تموم میشه یعنی خودشون عقلشون نمی‌رسه بابا یو سی ال دو سال دیگه سه سال دیگه میرسه به اخراش، جایگزینش چیه؟! تمدید کنیم با ی سری بهبودها نه فقط یه سرود و کلیپ از یو سی ال یا نه بیایم مثه بازیکنا قبل از تموم شدن قرار داد اونو پیشکش رقیب کنیم در عوض ازش امتیاز بگیریم. گذاشتن گذاشتن یو سی الو دادن رفته رقیب هم ک انقددد کلفت رفته جلو که در بدترین حالت ورزشگاه ی تیم رو نمیتونه بسازه چون لایسنس باشگاها رو داره ، اومده گفته خب حالا چکار کنیم دهن پس رو صاف کنیم؟! بریم سراغ پارتنرهاش که ب انگشتای دستم نمیرسه... بهمین راحتی دورتموند رو دادن رف... انقد بد قرار داد بستن که تونستن اونا فسخ کنن بدون ضرر و زیانش شایدم فیفا ضررشو میده... حالا باز نشستن بگن خب حالا که این شد پلن بی اجرا بشه، بیایم تنوع بدیم بیام نوآوری کنیم حتی تو این موارد هم فیفا دست بالا رو داره اون از التیمیت که چندسال پیش ابداع کرد و شده منبع درآمد این از بخش داستانی ک امسال میشه سومین سالش که قراره معرفی بشه در عوض پس چه گوهی خورده؟ این همه ایده. همین ب قول دوستان فوتبال خیابانی، ساحلی و مدهای فان... یاواقعی تر کردن کریر یا ی بخش جذاب تر برای داستانی که آزادی عمل بیشتری باشه... یا بیان برای اولین بار ی بخش بسازن که خود فن ها بتونن مثه بازی نیدفوراسپید یا فورزا که برای ماشینا تیونینگ و اسکین میسازن و دسترس قرار میدن، فن ها بتونن استادیوم بسازن، لیگ بسازن لباس بسازن چهره بسازن. بعدش میشه یا جامعه عظیم و متنوع و مملو از استعداد و هنر فن ها که از خودشون حتی چهره ها و استادیوم هارو شاید بهتر بسازن، اونوقت چه گوهی میخواد بخوره فیفا؟! الان طرف تو ماینکرفت میاد فلان بازی رو پیاده میکنه مگه کسی میتونه زر بزنه که نقض حقوق فلانه؟! خود بازیکن اومده از امکانات داخل بازی یه چیزی خلق کرده. درسته EA کاراش کثیفه ولی مطمئنیم اگه این داستان برعکس بود EA جور دیگه رقابت میکرد و در درازمدت همه اینارو دور میزد و ورق رو برمیگردوند اما کونامی واقعا ذره ای عقل تو کله شون نیست

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
بهترین کار برای PES باز ها این هستش که این بازی ناقص رو روی پی سی تجربه کنن و اون جا میشه با ماد و این چیزا کلی کارا کرد به بازی و بازی رو کامل ترش کرد ! ( البته قیمت پی سی خوب سر به فلک میمشه با قیمت خنده دلاری که داریم و وضعیت افصتادی بی مانند عالی ای که داریم !!!!=)):)):|:| )
دقیقا مشکل همینه:|PC تو این وضعیت نمیشه خرید. قیمت همه چی 6 برابر شده. آدم باید زندگی و همه چیزش رو تعطیل کنه بره پول بده پای بازی. بر پدر باعث و بانیش لعنت:|وگرنه تو فکر PC بودم. ولی هرجور حساب کردم دیدم نمیشه:|

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
دوستان تو نسخه pc هم خبر خاصی نیست چون انجین عوض کردن ادیتورا نمی تونن مثل نسخه های قبل استادیوم پک بزنن تنها نکته مثبتش ساخت فیسای توسط ادیوتراست و اسکوبورد لیگهای مختلف

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
دقیقا مشکل همینه:|PC تو این وضعیت نمیشه خرید. قیمت همه چی 6 برابر شده. آدم باید زندگی و همه چیزش رو تعطیل کنه بره پول بده پای بازی. بر پدر باعث و بانیش لعنت:|وگرنه تو فکر PC بودم. ولی هرجور حساب کردم دیدم نمیشه:|
برای این که بخوای این بازی رو با کیفیت عالی اجرا کنی یه کارت 1060 ، 8 گیگ رم خوب با باس عالی و سی پی یوی 17 با هرتز خوب نیازی داری که همین قیمتش سر به فلک میکشه !!!

مادر برد اینا رو هم حساب کن و کلا بیخیال و من خودم میخواستم پی سی خوب ببندم دیدم قیمتش یعنی !!!!!! :fearscream:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
چقدر این ۲-۳ صفحه اخیر ما فحش دیدیم تو تایپک بلاخره تا بوده همین بوده من یادمه یکبار بود بایرن کامل لایسنس کرده بودن سال بعدش پرید بلاخره این لایسنس کردنم دردسر داره تو فوتبال EA با پول کلان زیر پای تیم و اسپانسر ها رو خالی میکنه جذب خودش میکنه فروش Fifa هم قابل مقایسه نیست با pes این لیگ المانم بدترین چون حتی اجاره ندارن فیکش بسازن مثل انگیلیس برای همین مشکل ساز شده

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
دوستان تو نسخه pc هم خبر خاصی نیست چون انجین عوض کردن ادیتورا نمی تونن مثل نسخه های قبل استادیوم پک بزنن تنها نکته مثبتش ساخت فیسای توسط ادیوتراست و اسکوبورد لیگهای مختلف
استادیوم پک تازه اضافه شده ، میشه ادبرد ها رو عوض کرد ، میشه چهره ریخت ، میشه شعار تماشاگرا ریخت ، میشه دوربین بازی رو عوض کرد و دوربین های 8 استادیوم بردکست واقی به بازی اضافه میشه کرد و کلی کار های دیگه .

استادیوم پک هم به تازگی اضافه شده و نسخه 2019 رونق بیشتری هم میگیره .....

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
چقدر این ۲-۳ صفحه اخیر ما فحش دیدیم تو تایپک بلاخره تا بوده همین بوده من یادمه یکبار بود بایرن کامل لایسنس کرده بودن سال بعدش پرید بلاخره این لایسنس کردنم دردسر داره تو فوتبال EA با پول کلان زیر پای تیم و اسپانسر ها رو خالی میکنه جذب خودش میکنه فروش Fifa هم قابل مقایسه نیست با pes این لیگ المانم بدترین چون حتی اجاره ندارن فیکش بسازن مثل انگیلیس برای همین مشکل ساز شده
بچه ها درست میگن همش به EA ربط نداره. یعنی یه دانشجو حقوق بهتر از کونامی میتونست کار کنه:|آخه این بیشعورا چجوری قرارداد بستن با دورتموند که اونا میتونن یه طرفه فسخ کنن؟؟؟ اینه که آدمو دیوونه کنه. این بیشعورا باید قراردادشون رو با یوفا تمدید میکردن, بعد از تمدید به EA میگفتن اگه چمپیونزلیگ رو میخوای, باید فلان لیگ رو بدی من. نه اینکه دو دستی تقدیمش کنن. اینا یا واقعا بیشعور به تمام معنا هستن یا اینکه مشتری به لِفت مبارکشون هم نیست.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
الان من که بارسایی هستم وقتی تو PES بازی میکنم عشق میکنم. چون هم تیمم لایسنسه. هم استادیومش. هم بازیکناش 99 درصدشون فیسشون ساخته شده. الان تمام ترس و دلهره من اینه که بارسا هم سالهای آتی بپره. اونوقت دیگه هیچ رقبتی نمیکنم بازی رو بخرم. الان اون طرفدار دورتموند دیگه بازی رو نمیخره. به همین راحتی مشتری میپره. و اینو این احمقا نمیفهمن.

alirezanajafiyan

کاربر سایت
Aug 25, 2016
167
چند تا سوال برام مونده...
اگه چلسی لاینسس بشه ما لیورپول و آرسنال و فولهام وچلسی ر.و داریم ک میشه 4 تا آیا اجازه هست 4تا برا انگلیس یا آرسنال حذف شده؟؟
نکته بعدی اینه که آیا کلا استادیوم دورتموند حذف میشه از دیتا ببیس بازی یا قفل میشه و ادیت گرای پی سی میتونند پیداش کنند و بیارندش تو بازی؟
و این ک سیستم من gtx960با رم 8 و سی پی یو 4460 عه و بازی رو1080 بدون لگ 60فریم میگیره آیا تو پس نوزده به فنا میره یا نه؟
آیا دوشنبه روز معرفی رسمی پس 19س یا نه؟
آیا کونامی اگه نفروشه پس 20رو میزنه یا نه؟
به قول دوستمون تو فروم اوو وب چند روز دیگه خبر میاد ک کونامی لاینسس ورزشگگاه کونامی رو هم از دست داده و اون هم قراره تو فیفا استفاده بشه...
راستش یه چیزی خیلی تو گلوم مونده ک باید بگم
از وقتی این آدام باتی بیشعور نفهم اومده تو گروه پس هر روز وضع بازی بد تر شده
اون از اون اظهار نظرش راجع ب پینگ پنگی بودن فیفا ک باعث عصیبانیت مدیر اونا شد و انتقام و...
اونم از شر و ور پارسالش ک گفته بود که استادیوم کریتر خواسته ی طرفدارای بازی نیست...
اونم از سبک جچواب دادناش ک همش میگه بی ادب نباشید
دلم میخوااااااد لهش کنم .........

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
همین عوضی بخاطر اصرار من روی اضافه کردن استادیوم کریتور ، منو بلاک کرد
واقعا یه بیشعور و بچه ننه ببین به کجاها رسیده

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
الان من که بارسایی هستم وقتی تو PES بازی میکنم عشق میکنم. چون هم تیمم لایسنسه. هم استادیومش. هم بازیکناش 99 درصدشون فیسشون ساخته شده. الان تمام ترس و دلهره من اینه که بارسا هم سالهای آتی بپره. اونوقت دیگه هیچ رقبتی نمیکنم بازی رو بخرم. الان اون طرفدار دورتموند دیگه بازی رو نمیخره. به همین راحتی مشتری میپره. و اینو این احمقا نمیفهمن.

اتفاقن همین دیشب توی تلگرام چندتا از فنهای دورتموندی کانال شاکی شده بودن به من پیام دادن و به کونامی و EA فحش میدادن مثل دو سه صفحه گذشته:D
همین اتحصاری شدن Signal Iduna Park در سال گذشته اونم لحظه آخر که باعث شد از لیست استادیومهای لایسنس در فیفا 18 حذف بشه و من از یه طرف خوشحال شدم چون فیفا فنها درک نمیکردن انحصار چه ضربه ای به احساسات فوتبالیشرن میزنه و همینطور حال EA گرفته شد ولی از یه طرفم گفتم این بی پاسخ نمیمونه و EA تلافی سختی میکنه و امسال دقیقن سه ماه آخر که مونده به عرضه بازی و اینا جو سیگنال رو هم ساخته بودن و با موتور نورپردازی Enlighten حسابی روی تاثیرات نورپردازی در سیگنال کار کرده بودن اومد همون انتقام رو با همون تیم گرفت... سر همین انحصاری شدنش در سال گذشته باعث شد عده ای از فنهای افراطی دورتموند که بازی در استادیومش رو دوست دارن بیان سمت پیس... حتی مورد دیدم یارو تا پارسال فیفا 17 میزد سر انحصاری بودن سیگنال اومده پیس خریده برای اولین بار و بعد گیم پلی رو تجربه کرده دیگه دلش نمیاد سمت فیفا بره و الان تنها به اینکه فقط تیم لایسنس باشه براش کافیه که خب متاسفانه چنین اتفاقی نمیوفته... این خبر خیلی جو منفی راه افتاد البته بیشتر بر ضد EA توی توییتر چقدر توییت ف*ا*ک یو EA :D یا Damn To EA خوندم دیروز...من و امین هم حسابی از خجالت دورتموند در اومدیم/:);))

ولی واقعن باید فشار آورد به کسانی که در این زمینه ها میتونن قانون گذاری کنن... این روند بازیهای فوتبالی رو به تباهی کشونده و باید بهش رسیدگی بشه از دوستانی که در این زمینه آگاهی دارن آیدی یا آدرس کسانی که در این زمینه میتونن قانون گذاری کنن رو همینجا بزاره تا برسیم به خدمتش:D
واقعن از بین رفتن دورتموند ضربه بدی زد به بازی و خود ما... من خودمم بارسایی هستم ولی گاهی وقتا دورتموند برمیداشتم توی استادیوم خوشگلش بازی میکردم یه حال دیگه ای بهم میداد...افسوس افسوس و باز افسوس که تنها چیزیه که ما فنهای PES باید بخوریم...

چند تا سوال برام مونده...
اگه چلسی لاینسس بشه ما لیورپول و آرسنال و فولهام وچلسی ر.و داریم ک میشه 4 تا آیا اجازه هست 4تا برا انگلیس یا آرسنال حذف شده؟؟
نکته بعدی اینه که آیا کلا استادیوم دورتموند حذف میشه از دیتا ببیس بازی یا قفل میشه و ادیت گرای پی سی میتونند پیداش کنند و بیارندش تو بازی؟
و این ک سیستم من gtx960با رم 8 و سی پی یو 4460 عه و بازی رو1080 بدون لگ 60فریم میگیره آیا تو پس نوزده به فنا میره یا نه؟
آیا دوشنبه روز معرفی رسمی پس 19س یا نه؟
آیا کونامی اگه نفروشه پس 20رو میزنه یا نه؟
به قول دوستمون تو فروم اوو وب چند روز دیگه خبر میاد ک کونامی لاینسس ورزشگگاه کونامی رو هم از دست داده و اون هم قراره تو فیفا استفاده بشه...
راستش یه چیزی خیلی تو گلوم مونده ک باید بگم
از وقتی این آدام باتی بیشعور نفهم اومده تو گروه پس هر روز وضع بازی بد تر شده
اون از اون اظهار نظرش راجع ب پینگ پنگی بودن فیفا ک باعث عصیبانیت مدیر اونا شد و انتقام و...
اونم از شر و ور پارسالش ک گفته بود که استادیوم کریتر خواسته ی طرفدارای بازی نیست...
دلم میخوااااااد لهش کنم .........

سوالات زیادن ولی من چندتاشو که بیشتر میتونم رو پاسخ میدم
اگر چلسی باشه امکانش هست چهارتا بشه تعداد تیمهای لایسنس شده در لیگ جزیره... پیش از این سابقه داشته لالیگا در 2017 کونامی دو تیم سهمیش بود... ولی در 2018 به سه تیم رشد کرد... الانم اصلش رو بخوای دو تیم از لیگ جزیره لایسنس هست (آرسنال و لیورپول) و تیم سوم که فولام باشه در واقع تیم چمپیونزشیپ بود و از لیگ دست 2 انگلیس سعود کرد به لیگ برتر

فکر کنم استادیوم سیگنال ایدونا پارک هم به کل از سورس بازی پاک بشه و مگر خیلی PC بازها خوش شانس باشن که بمونه...و اگر بمونه به سادگی میتونن قفلش رو باز کنن...

من از یه شخص که چندین بار اخبار موثق داده بود شنیدم احتمال داره اگر خبری منتشر بشه زودتر از E3 در روز چهارشنبه این اتفاق بیوفته

در مورد فروش بازی هم بگم که ممکن هست خیلی از اونهایی که تنها به خاطر UCL بازی رو میخریدن (یوتیوبرها) دیگه بازی رو نخرن ولی شما از طرفی دیگه نگاه کن به کشورهایی که لیگهاشون لایسنس شدن به طور کامل که خب امین در صفحه قبل گذاشته بود که کونامی به رعایت قوانین همه لیگها هم پرداخته و اگر همه گیمرهای اون کشورها نخرن نیمیشون دست کم میخرن که هر کشور میشه سه چهار میلیون نسخه فروش رفته در کمترین حالت که خب برای کونامی سود آوری داره حالا در کشوری مثل روسیه که لیگشون انحصاری شده که همه اونایی که لیگشون رو دنبال میکنن مجبورن بیان سمت PES البته خوندم لیگش گفته تنها بازی که شما دسترسی کامل به لیگ دارید PES 2019 هست که این به معنی این هست دو سه تیم رو EA میتونه لایسنس کنه از اون لیگ که خب صد در صد میره سراغ دم کلفتاش...

حالا همین لیگها در نسخه موبایلی PES 2019 هم لایسنس شدن البته گویا در نسخه موبایل لیگ ژاپن هم اضافه شده برای نسخه جدید که اینها هم خیلی برای کونامی سود آور میشه حساب کن این لیگها نبودن PES 2018 بالای 100 میلیون دانلود داشت از دو استور اپل و گوگل... حالا وند برابر میشه و خیلی ها هم از پرداختهای درون برنامه ایش استفاده کنن برای تیم خوب جمع کردن قشنگ کونامی میتونه لیگهای بیشتری رو برای 2020 بگیره ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر